Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:631:20400:447TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Krejčí Vladimír
Kristek Patrik
 
 
WO    0301
2.Bříza Martin
Polanský Jiří
 
 
Tajovský Václav
Sourada Petr
 
 
977  3011
3.Bříza MartinTajovský Václav131010  3021
4.Škarvada VladimírKristek Patrik-2-7-9  0322
5.Krejčí VladimírWO    0323
6.Polanský JiříSourada Petr1085  3033
7.Škarvada VladimírTajovský Václav-1011-4-1 1334
8.Kristek PatrikWO    0335
9.Polanský JiříKrejčí Vladimír3510  3045
10.Bříza MartinSourada Petr5-6-9253255
11.Tajovský VáclavWO    0356
12.Polanský JiříKristek Patrik766  3066
13.Bříza MartinKrejčí Vladimír679  3076
14.Škarvada VladimírSourada Petr746  3086
15.Polanský JiříTajovský Václav9810  3096
16.Bříza MartinKristek Patrik858  30106
17.Škarvada VladimírKrejčí Vladimír         
18.Sourada Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bříza Martin40Tajovský Václav12
Škarvada Vladimír12Kristek Patrik12
Polanský Jiří40Krejčí Vladimír02
   Sourada Petr03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:29671:517nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mattuš Milan ml.
Pavlík Stanislav
 
 

 
 
WO    3010
2.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Polach Miroslav
Michek Jakub
 
 
-78-8-4 1311
3.Neufinger PetrChlebeček Marek-6-665-142312
4.Pavlík StanislavPolach Miroslav8-797 3122
5.Mattuš Milan ml.Michek Jakub-6-7115-42323
6.Neufinger IvoWO    3033
7.Pavlík StanislavChlebeček Marek-78-10-9 1334
8.Mattuš Milan ml.Polach Miroslav-6-87-9 1335
9.Neufinger IvoMichek Jakub5414  3045
10.Neufinger PetrWO    3055
11.Mattuš Milan ml.Chlebeček Marek8-7-89-62356
12.Neufinger IvoPolach Miroslav8-10-77-122357
13.Neufinger PetrMichek Jakub-6568 3167
14.Pavlík StanislavWO    3077
15.Neufinger IvoChlebeček Marek-78-9-6 1378
16.Neufinger PetrPolach Miroslav10123  3088
17.Pavlík StanislavMichek Jakub-97-8-7 1389
18.Mattuš Milan ml.WO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Neufinger Petr21Chlebeček Marek40
Pavlík Stanislav12Polach Miroslav22
Mattuš Milan ml.03Michek Jakub22
Neufinger Ivo12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34431:507TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vanžura Jakub
Zelenka Adolf
 
 
Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
88-9-6-82301
2.Michálek Libor
Sodomka Jindřich
 
 
Licek Radim
Dočkal Radek
 
 
-6-58483211
3.Vanžura JakubŠpaňůr Josef9-9-10-7 1312
4.Michálek LiborMudruňka Karel-8-7-9  0313
5.Sodomka JindřichEcler Michal-6-5-4  0314
6.Zelenka AdolfDočkal Radek8-5-7-10 1315
7.Michálek LiborŠpaňůr Josef-9-8-11  0316
8.Sodomka JindřichMudruňka Karel-6-3-6  0317
9.Zelenka AdolfLicek Radim-8-12-10  0318
10.Vanžura JakubDočkal Radek989-9 3128
11.Sodomka JindřichŠpaňůr Josef-67-7-11 1329
12.Zelenka AdolfMudruňka Karel88-119 3139
13.Vanžura JakubLicek Radim8-8-11-9 13310
14.Michálek LiborDočkal Radek         
15.Zelenka AdolfŠpaňůr Josef         
16.Vanžura JakubMudruňka Karel         
17.Michálek LiborLicek Radim         
18.Sodomka JindřichDočkal Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vanžura Jakub12Špaňůr Josef30
Michálek Libor02Mudruňka Karel21
Sodomka Jindřich03Ecler Michal10
Zelenka Adolf12Dočkal Radek11
   Licek Radim20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30242:374TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Beránek Michal
 
 
Kudýn Petr
Kudýn Vladimír
 
 
-6-8-8  0301
2.Andrle David
Krupka Jan
 
 
Lukeš Marek
Novotný Luboš
 
 
-7-5-6  0302
3.Krupka JanLukeš Marek-2-1-1  0303
4.Andrle DavidKudýn Petr-8-6-6  0304
5.Bezdíček BohumilNovotný Luboš7-9-9-6 1305
6.Beránek MichalKudýn Vladimír-9-8-7  0306
7.Andrle DavidLukeš Marek-56-8-7 1307
8.Bezdíček BohumilKudýn Petr-11-7-6  0308
9.Beránek MichalNovotný Luboš-2-69-11 1309
10.Krupka JanKudýn Vladimír9-1-59-623010
11.Bezdíček BohumilLukeš Marek         
12.Beránek MichalKudýn Petr         
13.Krupka JanNovotný Luboš         
14.Andrle DavidKudýn Vladimír         
15.Beránek MichalLukeš Marek         
16.Krupka JanKudýn Petr         
17.Andrle DavidNovotný Luboš         
18.Bezdíček BohumilKudýn Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krupka Jan02Lukeš Marek20
Andrle David02Kudýn Petr20
Bezdíček Bohumil02Novotný Luboš20
Beránek Michal02Kudýn Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24577:532TJ Jiskra Heřmanův Městec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Volhejn Dan
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
6-8-10-6 1301
2.Wagner Max Richard
Skohoutil Patrik
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
8-6-5893211
3.Volhejn DanMichalec Roman598  3021
4.Skohoutil PatrikTesner Tomáš-896-8-92322
5.Wagner Max RichardMalinský Martin-33-3313232
6.Charvát JaroslavKopecký Pavel668  3042
7.Skohoutil PatrikMichalec Roman-6-4-7  0343
8.Wagner Max RichardTesner Tomáš868  3053
9.Charvát JaroslavMalinský Martin77-109 3163
10.Volhejn DanKopecký Pavel39-912 3173
11.Wagner Max RichardMichalec Roman79-8-7-122374
12.Charvát JaroslavTesner Tomáš9-5-6-9 1375
13.Volhejn DanMalinský Martin-4973 3185
14.Skohoutil PatrikKopecký Pavel-910413 3195
15.Charvát JaroslavMichalec Roman8-10109 31105
16.Volhejn DanTesner Tomáš         
17.Skohoutil PatrikMalinský Martin         
18.Wagner Max RichardKopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volhejn Dan30Michalec Roman22
Skohoutil Patrik12Tesner Tomáš21
Wagner Max Richard21Malinský Martin03
Charvát Jaroslav31Kopecký Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1020:39484:597TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Adam
Foltýn Lukáš
 
 
Zajíček Miroslav
Frolík Tomáš
 
 
-8-4-4  0301
2.Laubová Žaneta
Sedláčková Tereza
 
 
Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
-99-7-9 1302
3.Laubová ŽanetaSocha Zdeněk-6-4-7  0303
4.Komárek AdamFrolík Tomáš-9-8-8  0304
5.Foltýn LukášZajíček Miroslav69-96 3114
6.Sedláčková TerezaHladík Miroslav6-9810 3124
7.Komárek AdamSocha Zdeněk-5-4-4  0325
8.Foltýn LukášFrolík Tomáš-8-871093235
9.Sedláčková TerezaZajíček Miroslav64-97 3145
10.Laubová ŽanetaHladík Miroslav-7-8-6  0346
11.Foltýn LukášSocha Zdeněk-7-8-10  0347
12.Sedláčková TerezaFrolík Tomáš119-7-773257
13.Laubová ŽanetaZajíček Miroslav-2-6-1  0358
14.Komárek AdamHladík Miroslav-5-321-9 1359
15.Sedláčková TerezaSocha Zdeněk-9-97873269
16.Laubová ŽanetaFrolík Tomáš-2-2-1  03610
17.Komárek AdamZajíček Miroslav         
18.Foltýn LukášHladík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Laubová Žaneta04Socha Zdeněk31
Komárek Adam03Frolík Tomáš22
Foltýn Lukáš21Zajíček Miroslav12
Sedláčková Tereza40Hladík Miroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33501:569nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Polach Miroslav
Michek Jakub
 
 
WO    0301
2.Bříza Martin
Polanský Jiří
 
 
Chlebeček Marek
Budinský Petr
 
 
WO    3011
3.Bříza MartinPolach Miroslav-5-1012-6 1312
4.Škarvada VladimírMichek Jakub88-910 3122
5.Budinský PetrWO    0323
6.Polanský JiříChlebeček Marek856  3033
7.Škarvada VladimírPolach Miroslav4-7-79-72334
8.Michek JakubWO    0335
9.Polanský JiříBudinský Petr6-896 3145
10.Bříza MartinChlebeček Marek-8747 3155
11.Polach MiroslavWO    0356
12.Polanský JiříMichek Jakub-5678 3166
13.Bříza MartinBudinský Petr7-942 3176
14.Škarvada VladimírChlebeček Marek337  3086
15.Polanský JiříPolach Miroslav-7-410-7 1387
16.Bříza MartinMichek Jakub-105118 3197
17.Škarvada VladimírBudinský Petr-9-777-62398
18.Chlebeček MarekWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bříza Martin31Polach Miroslav30
Škarvada Vladimír22Michek Jakub03
Polanský Jiří31Budinský Petr12
   Chlebeček Marek03
WO15WO51



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19518:450TJ Trojovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Krejčí Vladimír
Hort Miloš
 
 
86-115 3110
2.Mattuš Milan ml.
Pavlík Stanislav
 
 
Tajovský Václav
Sourada Petr
 
 
8-797 3120
3.Neufinger PetrTajovský Václav-68106 3130
4.Pavlík StanislavKristek Patrik-8-7-9  0331
5.Mattuš Milan ml.Hort Miloš6-5-7643241
6.Neufinger IvoKrejčí Vladimír-89812 3151
7.Pavlík StanislavTajovský Václav-5879 3161
8.Mattuš Milan ml.Kristek Patrik-108-99-72362
9.Neufinger IvoSourada Petr529  3072
10.Neufinger PetrKrejčí Vladimír78-7-823282
11.Mattuš Milan ml.Tajovský Václav59-5-9-62383
12.Neufinger IvoKristek Patrik657  3093
13.Neufinger PetrSourada Petr-6794 31103
14.Pavlík StanislavKrejčí Vladimír         
15.Neufinger IvoTajovský Václav         
16.Neufinger PetrKristek Patrik         
17.Pavlík StanislavSourada Petr         
18.Mattuš Milan ml.Krejčí Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neufinger Petr30Tajovský Václav12
Pavlík Stanislav11Kristek Patrik21
Mattuš Milan ml.12Hort Miloš01
Neufinger Ivo30Krejčí Vladimír02
   Sourada Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Proseč 70, KnihovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32328:443TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vanžura Jakub
Zelenka Adolf
 
 
Kudýn Petr
Kudýn Vladimír
 
 
8-6-9-6 1301
2.Michálek Libor
Sodomka Jindřich
 
 
Lukeš Marek
Novotný Luboš
 
 
-6-5-9  0302
3.Vanžura JakubLukeš Marek-6-9-10  0303
4.Michálek LiborKudýn Petr-8-7-3  0304
5.Sodomka JindřichNovotný Luboš-6-5-4  0305
6.Zelenka AdolfKudýn Vladimír-9-5910-112306
7.Michálek LiborLukeš Marek9-811-7-72307
8.Sodomka JindřichKudýn Petr-6-3-7  0308
9.Zelenka AdolfNovotný Luboš11-12-107103218
10.Vanžura JakubKudýn Vladimír9-6-8-9 1319
11.Sodomka JindřichLukeš Marek-6-3-7  03110
12.Zelenka AdolfKudýn Petr         
13.Vanžura JakubNovotný Luboš         
14.Michálek LiborKudýn Vladimír         
15.Zelenka AdolfLukeš Marek         
16.Vanžura JakubKudýn Petr         
17.Michálek LiborNovotný Luboš         
18.Sodomka JindřichKudýn Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vanžura Jakub02Lukeš Marek30
Michálek Libor02Kudýn Petr20
Sodomka Jindřich03Novotný Luboš11
Zelenka Adolf11Kudýn Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:31297:412TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Beránek Michal
 
 
Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
-11-10-6  0301
2.Netolický Lukáš
Andrle David
 
 
Dočkal Radek
Licek Radim
 
 
-8-2-6  0302
3.Andrle DavidDočkal Radek-5-5-5  0303
4.Beránek MichalEcler Michal-119-7-6 1304
5.Netolický LukášMudruňka Karel-4-5-5  0305
6.Bezdíček BohumilŠpaňůr Josef-6787 3115
7.Beránek MichalDočkal Radek-612-11-9 1316
8.Netolický LukášLicek Radim-2-787-82317
9.Bezdíček BohumilMudruňka Karel-4-96-7 1318
10.Andrle DavidŠpaňůr Josef-8-1-8  0319
11.Netolický LukášDočkal Radek-8-7-9  03110
12.Bezdíček BohumilLicek Radim         
13.Andrle DavidMudruňka Karel         
14.Beránek MichalŠpaňůr Josef         
15.Bezdíček BohumilDočkal Radek         
16.Andrle DavidLicek Radim         
17.Beránek MichalMudruňka Karel         
18.Netolický Lukᚊpaňůr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Andrle David02Dočkal Radek30
Beránek Michal02Ecler Michal10
Netolický Lukáš03Mudruňka Karel20
Bezdíček Bohumil11Špaňůr Josef11
   Licek Radim10



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův Městec, Jiráskova 916, Heřmanův Městec 53803, herna ST je v suterénu, č. dvěří 41Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32358:447TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Jaroslav
Volhejn Dan
 
 
Frolík Tomáš
Zajíček Miroslav
 
 
106-8-9-62301
2.Skohoutil Patrik
Wagner Max Richard
 
 
Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
-9-4-4  0302
3.Volhejn DanSocha Zdeněk4-74-7103212
4.Skohoutil PatrikFrolík Tomáš-7-8-8  0313
5.Wagner Max RichardHladík Miroslav-5-6-7  0314
6.Charvát JaroslavZajíček Miroslav-4-115-3 1315
7.Skohoutil PatrikSocha Zdeněk-3-4-5  0316
8.Wagner Max RichardFrolík Tomáš-6-5-10  0317
9.Charvát JaroslavHladík Miroslav7111  3027
10.Volhejn DanZajíček Miroslav75-5-3-72328
11.Wagner Max RichardSocha Zdeněk-6-29-7 1329
12.Charvát JaroslavFrolík Tomáš-976-8-723210
13.Volhejn DanHladík Miroslav         
14.Skohoutil PatrikZajíček Miroslav         
15.Charvát JaroslavSocha Zdeněk         
16.Volhejn DanFrolík Tomáš         
17.Skohoutil PatrikHladík Miroslav         
18.Wagner Max RichardZajíček Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Volhejn Dan11Socha Zdeněk21
Skohoutil Patrik02Frolík Tomáš30
Wagner Max Richard03Hladík Miroslav11
Charvát Jaroslav12Zajíček Miroslav20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:37568:648nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Laubová Žaneta
Foltýn Lukáš
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
-68109 3110
2.Sedláčková Tereza
Komárek Adam
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
7-618-593220
3.Laubová ŽanetaMichalec Roman-3-4-4  0321
4.Sedláčková TerezaTesner Tomáš-6111610 3131
5.Foltýn LukášMalinský Martin-115-8843241
6.Komárek AdamKopecký Pavel5-8-7833251
7.Sedláčková TerezaMichalec Roman9-4-6-3 1352
8.Foltýn LukášTesner Tomáš538  3062
9.Komárek AdamMalinský Martin-4-8-8  0363
10.Laubová ŽanetaKopecký Pavel-4-6-9  0364
11.Foltýn LukášMichalec Roman-4-4-6  0365
12.Komárek AdamTesner Tomáš7-2-115-22366
13.Laubová ŽanetaMalinský Martin-6-9-9  0367
14.Sedláčková TerezaKopecký Pavel874  3077
15.Komárek AdamMichalec Roman-5-5-3  0378
16.Laubová ŽanetaTesner Tomáš-3-5-6  0379
17.Sedláčková TerezaMalinský Martin10115  3089
18.Foltýn LukášKopecký Pavel-7-751093299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Laubová Žaneta04Michalec Roman40
Sedláčková Tereza31Tesner Tomáš22
Foltýn Lukáš31Malinský Martin22
Komárek Adam13Kopecký Pavel13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS