Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14475:389TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Martin
Polanský Jiří
 
 
Herynek František
Sodomka Jindřich
 
 
8-896 3110
2.Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
Vanžura Jakub
Zelenka Adolf
 
 
10-78-12-62311
3.Černý StanislavVanžura Jakub10-437 3121
4.Škarvada VladimírZelenka Adolf-4-3-5  0322
5.Bříza MartinHerynek František-9715 3132
6.Polanský JiříSodomka Jindřich-93-76163242
7.Škarvada VladimírVanžura Jakub8911  3052
8.Bříza MartinZelenka Adolf-113-4-8 1353
9.Polanský JiříHerynek František431  3063
10.Černý StanislavSodomka Jindřich896  3073
11.Bříza MartinVanžura Jakub9109  3083
12.Polanský JiříZelenka Adolf1153  3093
13.Černý StanislavHerynek František8410  30103
14.Škarvada VladimírSodomka Jindřich78   20  
15.Polanský JiříVanžura Jakub         
16.Černý StanislavZelenka Adolf         
17.Škarvada VladimírHerynek František         
18.Bříza MartinSodomka Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Stanislav30Vanžura Jakub03
Škarvada Vladimír11Zelenka Adolf21
Bříza Martin21Herynek František03
Polanský Jiří30Sodomka Jindřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17506:450TJ Trojovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Zelinka Robert
Bezdíček Bohumil
 
 
87-69 3110
2.Kopecký Pavel st.
Mattuš Milan ml.
 
 
Beránek Michal
Andrle David
 
 
987  3020
3.Neufinger PetrZelinka Robert-7812-7123230
4.Kopecký Pavel st.Bezdíček Bohumil-10-97-10 1331
5.Mattuš Milan ml.Beránek Michal7-8-710103241
6.Neufinger IvoAndrle David16-64 3151
7.Kopecký Pavel st.Zelinka Robert578  3061
8.Mattuš Milan ml.Bezdíček Bohumil8-789 3171
9.Neufinger IvoBeránek Michal873  3081
10.Neufinger PetrAndrle David4-688 3191
11.Mattuš Milan ml.Zelinka Robert-6-78-4 1392
12.Neufinger IvoBezdíček Bohumil98-7-11-62393
13.Neufinger PetrBeránek Michal998  30103
14.Kopecký Pavel st.Andrle David         
15.Neufinger IvoZelinka Robert         
16.Neufinger PetrBezdíček Bohumil         
17.Kopecký Pavel st.Beránek Michal         
18.Mattuš Milan ml.Andrle David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neufinger Petr30Zelinka Robert12
Kopecký Pavel st.11Bezdíček Bohumil21
Mattuš Milan ml.21Beránek Michal03
Neufinger Ivo21Andrle David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:31438:499TJ Jiskra Heřmanův Městec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Vladimír
Pospíšil Jaroslav
 
 
Kachlík Jan ml.
Kadlec Zdeněk
 
 
-9-10-6  0301
2.Nováková Kristýna
Sourada Petr
 
 
Charvát Jaroslav
Skohoutil Patrik
 
 
-810-9-5 1302
3.Nováková KristýnaCharvát Jaroslav8-8-7-9 1303
4.Pospíšil JaroslavKachlík Jan ml.-8-99-7 1304
5.Sourada PetrKadlec Zdeněk883  3014
6.Krejčí VladimírSkohoutil Patrik899  3024
7.Pospíšil JaroslavCharvát Jaroslav-4-5-4  0325
8.Sourada PetrKachlík Jan ml.-1467-6-52326
9.Krejčí VladimírKadlec Zdeněk-89119 3136
10.Nováková KristýnaSkohoutil Patrik-5-6-6  0337
11.Sourada PetrCharvát Jaroslav-7-8-7  0338
12.Krejčí VladimírKachlík Jan ml.11-8-115-82339
13.Nováková KristýnaKadlec Zdeněk-569-12-1123310
14.Pospíšil JaroslavSkohoutil Patrik         
15.Krejčí VladimírCharvát Jaroslav         
16.Nováková KristýnaKachlík Jan ml.         
17.Pospíšil JaroslavKadlec Zdeněk         
18.Sourada PetrSkohoutil Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nováková Kristýna03Charvát Jaroslav30
Pospíšil Jaroslav02Kachlík Jan ml.30
Sourada Petr12Kadlec Zdeněk12
Krejčí Vladimír21Skohoutil Patrik11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:36371:526TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlebeček Marek
Michek Jakub
 
 
Sedláčková Tereza
Komárek Adam
 
 
7-98-433210
2.
 
 
Foltýn Lukáš
Laubová Žaneta
 
 
WO    0311
3.Chlebeček MarekFoltýn Lukáš-13-12793221
4.Michek JakubLaubová Žaneta7-10-9-12 1322
5.Sedláčková TerezaWO    0323
6.Pilař JaroslavKomárek Adam8-779 3133
7.Michek JakubFoltýn Lukáš-6-1315-7 1334
8.Laubová ŽanetaWO    0335
9.Pilař JaroslavSedláčková Tereza-7-6-5  0336
10.Chlebeček MarekKomárek Adam-6-3-10  0337
11.Foltýn LukášWO    0338
12.Pilař JaroslavLaubová Žaneta-9557 3148
13.Chlebeček MarekSedláčková Tereza-9-10-8  0349
14.Michek JakubKomárek Adam7-89-10-823410
15.Pilař JaroslavFoltýn Lukáš         
16.Chlebeček MarekLaubová Žaneta         
17.Michek JakubSedláčková Tereza         
18.Komárek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chlebeček Marek12Foltýn Lukáš11
Michek Jakub03Laubová Žaneta11
Pilař Jaroslav21Sedláčková Tereza20
   Komárek Adam21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:26648:598TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkal Radek
Ecler Michal
 
 
Malinský Martin
Křičenský Pavel
 
 
9-56-1133210
2.Špaňůr Josef
Voženílek Martin
 
 
Michalec Roman
Tesner Tomáš
 
 
7710  3020
3.Ecler MichalMichalec Roman98-12-4-32321
4.Špaňůr JosefTesner Tomáš8-6-8-4 1322
5.Voženílek MartinMalinský Martin363  3032
6.Dočkal RadekKřičenský Pavel1107  3042
7.Špaňůr JosefMichalec Roman-5-26-10 1343
8.Voženílek MartinTesner Tomáš6-7-49-82344
9.Dočkal RadekMalinský Martin710-311 3154
10.Ecler MichalKřičenský Pavel5148  3064
11.Voženílek MartinMichalec Roman7-2-75-82365
12.Dočkal RadekTesner Tomáš6-8-106-62366
13.Ecler MichalMalinský Martin888  3076
14.Špaňůr JosefKřičenský Pavel484  3086
15.Dočkal RadekMichalec Roman-4118-6-102387
16.Ecler MichalTesner Tomáš1164  3097
17.Špaňůr JosefMalinský Martin-1189-8832107
18.Voženílek MartinKřičenský Pavel346  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ecler Michal31Michalec Roman40
Špaňůr Josef22Tesner Tomáš31
Voženílek Martin12Malinský Martin04
Dočkal Radek22Křičenský Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:30633:574TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Vladimír
Kudýn Petr
 
 
Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
895  3010
2.Novotný Luboš
Lukeš Marek
 
 
Socha Zdeněk
Koubek René
 
 
-74-4933220
3.Lukeš MarekVraštil Lukáš4-594 3130
4.Marel DavidKoubek René-810-610-52331
5.Kudýn VladimírSocha Zdeněk1-98-933241
6.Kudýn PetrFrolík Tomáš-6-922743251
7.Marel DavidVraštil Lukáš47-9-483261
8.Kudýn VladimírKoubek René6-10-7-6 1362
9.Kudýn PetrSocha Zdeněk-4-83-9 1363
10.Lukeš MarekFrolík Tomáš83-46 3173
11.Kudýn VladimírVraštil Lukáš88-8-1173283
12.Kudýn PetrKoubek René9-97-7-52384
13.Lukeš MarekSocha Zdeněk-9-94643294
14.Marel DavidFrolík Tomáš6-1-8-7 1395
15.Kudýn PetrVraštil Lukáš-8674 31105
16.Lukeš MarekKoubek René         
17.Marel DavidSocha Zdeněk         
18.Kudýn VladimírFrolík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lukeš Marek30Vraštil Lukáš04
Marel David12Koubek René30
Kudýn Vladimír21Socha Zdeněk12
Kudýn Petr22Frolík Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26620:562TJ Trojovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Prášek Zbyněk
Rejent Marek
 
 
8-76-793210
2.Kopecký Pavel st.
Mattuš Milan ml.
 
 
Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
879  3020
3.Neufinger PetrZelenka Adolf10-88-7-92321
4.Kopecký Pavel st.Vanžura Jakub7-8-6-10 1322
5.Mattuš Milan ml.Rejent Marek-7897 3132
6.Neufinger IvoPrášek Zbyněk283  3042
7.Kopecký Pavel st.Zelenka Adolf8-4-8-8 1343
8.Mattuš Milan ml.Vanžura Jakub-712107 3153
9.Neufinger IvoRejent Marek89-10-10-92354
10.Neufinger PetrPrášek Zbyněk223  3064
11.Mattuš Milan ml.Zelenka Adolf8-76-993274
12.Neufinger IvoVanžura Jakub-8-10-8  0375
13.Neufinger PetrRejent Marek9-8-8-8 1376
14.Kopecký Pavel st.Prášek Zbyněk667  3086
15.Neufinger IvoZelenka Adolf89-87 3196
16.Neufinger PetrVanžura Jakub-89108 31106
17.Kopecký Pavel st.Rejent Marek         
18.Mattuš Milan ml.Prášek Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Neufinger Petr22Zelenka Adolf22
Kopecký Pavel st.12Vanžura Jakub22
Mattuš Milan ml.30Rejent Marek21
Neufinger Ivo22Prášek Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:23553:492TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Martin
Polanský Jiří
 
 
Zelinka Robert
Bezdíček Bohumil
 
 
-78-8-10 1301
2.Škarvada Vladimír
Černý Stanislav
 
 
Beránek Michal
Andrle David
 
 
17-75 3111
3.Černý StanislavBezdíček Bohumil-14-117-10 1312
4.Škarvada VladimírZelinka Robert-699-5103222
5.Bříza MartinBeránek Michal6-698 3132
6.Polanský JiříAndrle David752  3042
7.Škarvada VladimírBezdíček Bohumil-9-76-8 1343
8.Bříza MartinZelinka Robert11-3-10353253
9.Polanský JiříBeránek Michal11-108-643263
10.Černý StanislavAndrle David8-9-8263273
11.Bříza MartinBezdíček Bohumil-51110-783283
12.Polanský JiříZelinka Robert6-8-7483293
13.Černý StanislavBeránek Michal1077  30103
14.Škarvada VladimírAndrle David         
15.Polanský JiříBezdíček Bohumil         
16.Černý StanislavZelinka Robert         
17.Škarvada VladimírBeránek Michal         
18.Bříza MartinAndrle David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Stanislav21Bezdíček Bohumil21
Škarvada Vladimír11Zelinka Robert03
Bříza Martin30Beránek Michal03
Polanský Jiří30Andrle David02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35662:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chlebeček Marek
Michek Jakub
 
 
Kachlík Jan ml.
Kadlec Zdeněk
 
 
-8768 3110
2.Pilař Jaroslav
Budinský Petr
 
 
Charvát Jaroslav
Skohoutil Patrik
 
 
-3-8-9  0311
3.Chlebeček MarekCharvát Jaroslav-1086-9-72312
4.Pilař JaroslavKachlík Jan ml.68-78 3122
5.Budinský PetrKadlec Zdeněk-9-7-4  0323
6.Michek JakubSkohoutil Patrik-68107 3133
7.Pilař JaroslavCharvát Jaroslav-6-10-11  0334
8.Budinský PetrKachlík Jan ml.-8-46-9 1335
9.Michek JakubKadlec Zdeněk-87-99-62336
10.Chlebeček MarekSkohoutil Patrik648  3046
11.Budinský PetrCharvát Jaroslav8-4-8763256
12.Michek JakubKachlík Jan ml.6-6-49-62357
13.Chlebeček MarekKadlec Zdeněk449  3067
14.Pilař JaroslavSkohoutil Patrik-849-9-102368
15.Michek JakubCharvát Jaroslav1011-6-873278
16.Chlebeček MarekKachlík Jan ml.-3-98-8 1379
17.Pilař JaroslavKadlec Zdeněk67-49 3189
18.Budinský PetrSkohoutil Patrik863  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chlebeček Marek22Charvát Jaroslav22
Pilař Jaroslav22Kachlík Jan ml.31
Budinský Petr22Kadlec Zdeněk22
Michek Jakub22Skohoutil Patrik13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 09. 2018 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30327:410TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šnor Karel
Šantrůček Libor
 
 
Laubová Žaneta
Foltýn Lukáš
 
 
-119-8-9 1301
2.Pavlas Petr
Pospíšil Jaroslav
 
 
Starka Martin
Komárek Adam
 
 
-5-10-9  0302
3.Pavlas PetrKomárek Adam-9-9-7  0303
4.Šnor KarelStarka Martin6-11-10-7 1304
5.Pospíšil JaroslavFoltýn Lukáš9-7-8-4 1305
6.Šantrůček LiborLaubová Žaneta-487-4-102306
7.Šnor KarelKomárek Adam-910-9-8 1307
8.Pospíšil JaroslavStarka Martin-8-9-13  0308
9.Šantrůček LiborFoltýn Lukáš-5-7-4  0309
10.Pavlas PetrLaubová Žaneta1010-9-6-723010
11.Pospíšil JaroslavKomárek Adam         
12.Šantrůček LiborStarka Martin         
13.Pavlas PetrFoltýn Lukáš         
14.Šnor KarelLaubová Žaneta         
15.Šantrůček LiborKomárek Adam         
16.Pavlas PetrStarka Martin         
17.Šnor KarelFoltýn Lukáš         
18.Pospíšil JaroslavLaubová Žaneta         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlas Petr02Komárek Adam20
Šnor Karel02Starka Martin20
Pospíšil Jaroslav02Foltýn Lukáš20
Šantrůček Libor02Laubová Žaneta20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:15504:403TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Petr
Kudýn Vladimír
 
 
Malinský Martin
Křičenský Pavel
 
 
659  3010
2.Novotný Luboš
Lukeš Marek
 
 
Michalec Roman
Tesner Tomáš
 
 
3-8-47-102311
3.Marel DavidMichalec Roman10-5611 3121
4.Lukeš MarekTesner Tomáš84-59 3131
5.Kudýn VladimírMalinský Martin6-58-6-92332
6.Kudýn PetrKřičenský Pavel496  3042
7.Lukeš MarekMichalec Roman557  3052
8.Kudýn VladimírTesner Tomáš6-82-1083262
9.Kudýn PetrMalinský Martin9711  3072
10.Marel DavidKřičenský Pavel682  3082
11.Novotný LubošMichalec Roman599  3092
12.Kudýn PetrTesner Tomáš-82-74-62393
13.Marel DavidMalinský Martin6-5-78632103
14.Lukeš MarekKřičenský Pavel646  30  
15.Kudýn PetrMichalec Roman         
16.Marel DavidTesner Tomáš         
17.Lukeš MarekMalinský Martin         
18.Novotný LubošKřičenský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marel David30Michalec Roman03
Lukeš Marek20Tesner Tomáš12
Kudýn Vladimír11Malinský Martin12
Kudýn Petr21Křičenský Pavel02
Novotný Luboš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30593:569TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dočkal Radek
Ecler Michal
 
 
Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
8-5-7-7 1301
2.Špaňůr Josef
Voženílek Martin
 
 
Socha Zdeněk
Švec Jan
 
 
1056  3011
3.Ecler MichalFrolík Tomáš-94-8623221
4.Špaňůr JosefVraštil Lukáš-4-1-6  0322
5.Voženílek MartinSocha Zdeněk-5877 3132
6.Dočkal RadekŠvec Jan44-38 3142
7.Špaňůr JosefFrolík Tomáš-98-7-7 1343
8.Voženílek MartinVraštil Lukáš779  3053
9.Dočkal RadekSocha Zdeněk-7-8-10  0354
10.Ecler MichalŠvec Jan1149  3064
11.Voženílek MartinFrolík Tomáš546  3074
12.Dočkal RadekVraštil Lukáš-886-6-82375
13.Ecler MichalSocha Zdeněk47-8-8103285
14.Špaňůr JosefŠvec Jan-7-8-8  0386
15.Dočkal RadekFrolík Tomáš887  3096
16.Ecler MichalVraštil Lukáš-7-13-8  0397
17.Špaňůr JosefSocha Zdeněk-5-8-7  0398
18.Voženílek MartinŠvec Jan8712  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ecler Michal31Frolík Tomáš13
Špaňůr Josef04Vraštil Lukáš31
Voženílek Martin40Socha Zdeněk22
Dočkal Radek22Švec Jan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS