Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Proseč u SkutčeRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30591:590TTC Skuteč B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Robert
Bezdíček Bohumil
 
 
Zelenka Adolf
Vanžura Jakub
 
 
11-777 3110
2.Beránek Michal
Andrle David
 
 
Rejent Marek
Herynek František
 
 
-1210-8-8 1311
3.Bezdíček BohumilVanžura Jakub-57-9483221
4.Andrle DavidZelenka Adolf-6-48-9 1322
5.Beránek MichalRejent Marek58-7-3-12323
6.Zelinka RobertHerynek František875  3033
7.Andrle DavidVanžura Jakub-7-9-7  0334
8.Beránek MichalZelenka Adolf-5-8-9  0335
9.Zelinka RobertRejent Marek1187  3045
10.Bezdíček BohumilHerynek František1159  3055
11.Beránek MichalVanžura Jakub-10-9-6  0356
12.Zelinka RobertZelenka Adolf-6997 3166
13.Bezdíček BohumilRejent Marek8107  3076
14.Andrle DavidHerynek František-9-9-6  0377
15.Zelinka RobertVanžura Jakub310-77 3187
16.Bezdíček BohumilZelenka Adolf668  3097
17.Andrle DavidRejent Marek-5-7-7  0398
18.Beránek MichalHerynek František8-366 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezdíček Bohumil40Vanžura Jakub22
Andrle David04Zelenka Adolf22
Beránek Michal13Rejent Marek22
Zelinka Robert40Herynek František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův Městec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19549:469TJ Sokol Chrudim D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komárek Adam
Sedláčková Tereza
 
 
Skohoutil Patrik
Wagner Max Richard
 
 
-12856 3110
2.Foltýn Lukáš
Šula Petr
 
 
Charvát Jaroslav
Jirout Vojtěch
 
 
66-126 3120
3.Foltýn LukášCharvát Jaroslav86-69 3130
4.Komárek AdamWagner Max Richard-679-4-72331
5.Šula PetrSkohoutil Patrik15810  3041
6.Sedláčková TerezaJirout Vojtěch326  3051
7.Komárek AdamCharvát Jaroslav5-867 3161
8.Šula PetrWagner Max Richard-10-9-6  0362
9.Sedláčková TerezaSkohoutil Patrik7817  3072
10.Foltýn LukášJirout Vojtěch5-99-6-92373
11.Šula PetrCharvát Jaroslav9-6-9-9 1374
12.Sedláčková TerezaWagner Max Richard566  3084
13.Foltýn LukášSkohoutil Patrik776  3094
14.Komárek AdamJirout Vojtěch-7-6-8  0395
15.Sedláčková TerezaCharvát Jaroslav599  30105
16.Foltýn LukášWagner Max Richard         
17.Komárek AdamSkohoutil Patrik         
18.Šula PetrJirout Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foltýn Lukáš21Charvát Jaroslav13
Komárek Adam12Wagner Max Richard21
Šula Petr12Skohoutil Patrik03
Sedláčková Tereza40Jirout Vojtěch21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Trojovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:22578:522TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
-879-10-102301
2.Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
79-916 3111
3.Socha ZdeněkMichalec Roman548  3021
4.Frolík TomášTesner Tomáš-3-6-2  0322
5.Hladík MiroslavMalinský Martin-3610-643232
6.Vraštil LukášKopecký Pavel97-1010 3142
7.Frolík TomášMichalec Roman-13668 3152
8.Hladík MiroslavTesner Tomáš946  3062
9.Vraštil LukášMalinský Martin678  3072
10.Socha ZdeněkKopecký Pavel567  3082
11.Hladík MiroslavMichalec Roman11-7-7-8 1383
12.Vraštil LukášTesner Tomáš-959-363293
13.Socha ZdeněkMalinský Martin-1096-10-102394
14.Frolík TomášKopecký Pavel-9-88-9 1395
15.Vraštil LukášMichalec Roman9810  30105
16.Socha ZdeněkTesner Tomáš10    10  
17.Frolík TomášMalinský Martin         
18.Hladík MiroslavKopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Socha Zdeněk21Michalec Roman13
Frolík Tomáš12Tesner Tomáš12
Hladík Miroslav21Malinský Martin12
Vraštil Lukáš40Kopecký Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7382:290TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Petr
Kudýn Vladimír
 
 
Ecler Michal
Mudruňka Karel
 
 
628  3010
2.Novotný Luboš
Lukeš Marek
 
 
Špaňůr Josef
Voženílek Martin
 
 
559  3020
3.Kudýn PetrVoženílek Martin7-7710 3130
4.Kudýn VladimírDočkal Radek-8779 3140
5.Marel DavidEcler Michal119-4-963250
6.Lukeš MarekŠpaňůr Josef988  3060
7.Kudýn VladimírVoženílek Martin8811  3070
8.Marel DavidMudruňka Karel254  3080
9.Lukeš MarekEcler Michal6-3-8463290
10.Kudýn PetrŠpaňůr Josef99-88 31100
11.Marel DavidVoženílek Martin-77-8  12  
12.Lukeš MarekMudruňka Karel         
13.Kudýn PetrEcler Michal         
14.Kudýn VladimírŠpaňůr Josef         
15.Lukeš MarekVoženílek Martin         
16.Kudýn PetrMudruňka Karel         
17.Kudýn VladimírEcler Michal         
18.Marel DavidŠpaňůr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudýn Petr20Voženílek Martin02
Kudýn Vladimír20Dočkal Radek01
Marel David20Ecler Michal02
Lukeš Marek20Špaňůr Josef02
   Mudruňka Karel01
2. Série Střídání hosté za Dočkal R. Mudrunka Karel



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:23557:518KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michek Jakub
Polach Miroslav
 
 
Kristek Patrik
Kristek Lukáš
 
 
7-10-9-9 1301
2.Chlebeček Marek
Pilař Jaroslav
 
 
Tajovský Václav
Sourada Petr
 
 
-6-83-7 1302
3.Chlebeček MarekTajovský Václav49-105 3112
4.Michek JakubKristek Patrik9-099 3122
5.Pilař JaroslavSourada Petr98-68 3132
6.Polach MiroslavKristek Lukáš-7879 3142
7.Michek JakubTajovský Václav-7965 3152
8.Pilař JaroslavKristek Patrik8-1176 3162
9.Polach MiroslavSourada Petr8-968 3172
10.Chlebeček MarekKristek Lukáš887  3082
11.Pilař JaroslavTajovský Václav-7-8-9  0383
12.Polach MiroslavKristek Patrik-67-48-82384
13.Chlebeček MarekSourada Petr94-67 3194
14.Michek JakubKristek Lukáš7-6-18-72395
15.Polach MiroslavTajovský Václav876  30105
16.Chlebeček MarekKristek Patrik         
17.Michek JakubSourada Petr         
18.Pilař JaroslavKristek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chlebeček Marek30Tajovský Václav13
Michek Jakub21Kristek Patrik12
Pilař Jaroslav21Sourada Petr03
Polach Miroslav31Kristek Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Trojovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Hlinsko BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:33532:557TTC Hlinsko B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Neufinger Petr
Neufinger Ivo
 
 
Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
876  3010
2.Mattuš Milan ml.
Pavlík Stanislav
 
 
Bříza Martin
Polanský Jiří
 
 
-78-10-8 1311
3.Neufinger PetrPolanský Jiří775  3021
4.Pavlík StanislavBříza Martin-8-6-7  0322
5.Mattuš Milan ml.Škarvada Vladimír6-856 3132
6.Neufinger IvoČerný Stanislav-10-69-7 1333
7.Pavlík StanislavPolanský Jiří-8-9-8  0334
8.Mattuš Milan ml.Bříza Martin-9-8-2  0335
9.Neufinger IvoŠkarvada Vladimír-108-7-6 1336
10.Neufinger PetrČerný Stanislav6-484 3146
11.Mattuš Milan ml.Polanský Jiří9-884 3156
12.Neufinger IvoBříza Martin-5-6-7  0357
13.Neufinger PetrŠkarvada Vladimír2117  3067
14.Pavlík StanislavČerný Stanislav-8-48-5 1368
15.Neufinger IvoPolanský Jiří7915  3078
16.Neufinger PetrBříza Martin-1010-6-5 1379
17.Pavlík StanislavŠkarvada Vladimír-9-8-8  03710
18.Mattuš Milan ml.Černý Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Neufinger Petr31Polanský Jiří13
Pavlík Stanislav04Bříza Martin40
Mattuš Milan ml.21Škarvada Vladimír22
Neufinger Ivo13Černý Stanislav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS