Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18 TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Smetana Jaroslav
 
 
Kolomý Tomáš
Adamec Lukáš
 
 
     3010
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Hubálek Zdeněk
Adamec Václav
 
 
     1311
3.Mrva MilanAdamec Václav     3121
4.Maděra JaroslavHubálek Zdeněk     3031
5.Smetana JaroslavKolomý Tomáš     3041
6.Kalandra Miloslav ml.Adamec Lukáš     3051
7.Maděra JaroslavAdamec Václav     3161
8.Smetana JaroslavHubálek Zdeněk     1362
9.Kalandra Miloslav ml.Kolomý Tomáš     1363
10.Mrva MilanAdamec Lukáš     3073
11.Smetana JaroslavAdamec Václav     1374
12.Kalandra Miloslav ml.Hubálek Zdeněk     3284
13.Mrva MilanKolomý Tomáš     3294
14.Maděra JaroslavAdamec Lukáš     30104
15.Kalandra Miloslav ml.Adamec Václav         
16.Mrva MilanHubálek Zdeněk         
17.Maděra JaroslavKolomý Tomáš         
18.Smetana JaroslavAdamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrva Milan30Adamec Václav12
Maděra Jaroslav30Hubálek Zdeněk12
Smetana Jaroslav12Kolomý Tomáš12
Kalandra Miloslav ml.21Adamec Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OU MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Robin
Krejčí Filip
 
 
Kaplan Vojtěch
Sourada Milan
 
 
     0301
2.Nastoupil Petr
Krejsa Daniel
 
 
Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
     3211
3.Nastoupil PetrSchreiber Michal     3021
4.Krejčí RobinKaplan Vojtěch     0322
5.Krejsa DanielSourada Milan     1323
6.Krejčí FilipSuchomel Michael     2324
7.Krejčí RobinSchreiber Michal     0325
8.Krejsa DanielKaplan Vojtěch     0326
9.Krejčí FilipSourada Milan     1327
10.Nastoupil PetrSuchomel Michael     3037
11.Krejsa DanielSchreiber Michal     1338
12.Krejčí FilipKaplan Vojtěch     1339
13.Nastoupil PetrSourada Milan     3049
14.Krejčí RobinSuchomel Michael     03410
15.Krejčí FilipSchreiber Michal         
16.Nastoupil PetrKaplan Vojtěch         
17.Krejčí RobinSourada Milan         
18.Krejsa DanielSuchomel Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nastoupil Petr30Schreiber Michal21
Krejčí Robin03Kaplan Vojtěch30
Krejsa Daniel03Sourada Milan21
Krejčí Filip03Suchomel Michael21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9429:336TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
Jedlička Richard
Hájek Ladislav
 
 
-8985 3110
2.Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
Lamač Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
795  3020
3.Langr Lukáš ml.Hájek Ladislav873  3030
4.Bako AdamJedlička Richard1079  3040
5.Jányš OndřejLamač Martin839  3050
6.Kobza ŠtěpánBezdíčková Lenka676  3060
7.Bako AdamHájek Ladislav-107-10863270
8.Jányš OndřejJedlička Richard127-116 3180
9.Kobza ŠtěpánLamač Martin-6-5310-72381
10.Langr Lukáš ml.Bezdíčková Lenka987  3091
11.Jányš OndřejHájek Ladislav87-6-9932101
12.Kobza ŠtěpánJedlička Richard11-74-4932  
13.Langr Lukáš ml.Lamač Martin         
14.Bako AdamBezdíčková Lenka         
15.Kobza ŠtěpánHájek Ladislav         
16.Langr Lukáš ml.Jedlička Richard         
17.Bako AdamLamač Martin         
18.Jányš OndřejBezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Langr Lukáš ml.20Hájek Ladislav03
Bako Adam20Jedlička Richard02
Jányš Ondřej30Lamač Martin11
Kobza Štěpán11Bezdíčková Lenka02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38682:675KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
Absolon Martin
Příhoda Tomáš
 
 
-8-9-7  0301
2.Šeda Václav
Šedová Eliška
 
 
Šťastný Daniel
Beneš Václav
 
 
4-99-783211
3.Novák AlešŠťastný Daniel-12-9-6  0312
4.Hrdina LukášAbsolon Martin78-6-6-112313
5.Šeda VáclavBeneš Václav-5-9-4  0314
6.Šedová EliškaPříhoda Tomáš2-10310 3124
7.Hrdina Lukᚊťastný Daniel9-6-9-9 1325
8.Šeda VáclavAbsolon Martin87-9-973235
9.Šedová EliškaBeneš Václav-63203 3145
10.Novák AlešPříhoda Tomáš7-5-128-62346
11.Šeda VáclavŠťastný Daniel-6-86-5 1347
12.Šedová EliškaAbsolon Martin8107  3057
13.Novák AlešBeneš Václav6-745 3167
14.Hrdina LukášPříhoda Tomáš5410  3077
15.Šedová EliškaŠťastný Daniel-8-79-7 1378
16.Novák AlešAbsolon Martin710-85 3188
17.Hrdina LukášBeneš Václav-2-612-8 1389
18.Šeda VáclavPříhoda Tomáš6-109-9-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš22Šťastný Daniel40
Hrdina Lukáš13Absolon Martin13
Šeda Václav13Beneš Václav22
Šedová Eliška31Příhoda Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Polička ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:30641:622TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Češka Roman
Trnka Jakub
 
 
-8989 3110
2.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Baláš Josef
Ševčík Leoš
 
 
-7-98-9 1311
3.Syrový VojtěchČeška Roman98-9-883221
4.Dostálek JaroslavBaláš Josef9-11-86-82322
5.Syrový KarelŠevčík Leoš-8-9-7  0323
6.Dostálek MartinTrnka Jakub-7-871073233
7.Dostálek JaroslavČeška Roman8-9-10-7 1334
8.Syrový KarelBaláš Josef-9898 3144
9.Dostálek MartinŠevčík Leoš986  3054
10.Syrový VojtěchTrnka Jakub879  3064
11.Syrový KarelČeška Roman-7-89-8 1365
12.Dostálek MartinBaláš Josef7-9810 3175
13.Syrový VojtěchŠevčík Leoš66-7-993285
14.Dostálek JaroslavTrnka Jakub-791113 3195
15.Dostálek MartinČeška Roman-10-6-10  0396
16.Syrový VojtěchBaláš Josef7-610-9432106
17.Dostálek JaroslavŠevčík Leoš         
18.Syrový KarelTrnka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch40Češka Roman31
Dostálek Jaroslav12Baláš Josef13
Syrový Karel12Ševčík Leoš12
Dostálek Martin31Trnka Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:19529:489Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Martin
Sychra Václav
 
 
Syrová Lucie
Štarman Karel
 
 
8-986 3110
2.Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
Beneš Jiří
Pokorný Lukáš
 
 
-9578 3120
3.Kučera MartinSyrová Lucie7-4-10-7 1321
4.Vojnar JiříBeneš Jiří858  3031
5.Sychra VáclavPokorný Lukáš7-6148 3141
6.Dvořák MartinŠtarman Karel689  3051
7.Vojnar JiříSyrová Lucie-5-7-6  0352
8.Sychra VáclavBeneš Jiří5-67-783262
9.Dvořák MartinPokorný Lukáš-109811 3172
10.Kučera MartinŠtarman Karel698  3082
11.Sychra VáclavSyrová Lucie12-11-6-8 1383
12.Dvořák MartinBeneš Jiří9-896 3193
13.Kučera MartinPokorný Lukáš814-8-8-42394
14.Vojnar JiříŠtarman Karel6910  30104
15.Dvořák MartinSyrová Lucie         
16.Kučera MartinBeneš Jiří         
17.Vojnar JiříPokorný Lukáš         
18.Sychra VáclavŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Martin12Syrová Lucie30
Vojnar Jiří21Beneš Jiří03
Sychra Václav21Pokorný Lukáš12
Dvořák Martin30Štarman Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:25 TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Smetana Jaroslav
 
 
Sourada Milan
Kaplan Vojtěch
 
 
     0301
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Suchomel Michael
Schreiber Michal
 
 
     3111
3.Mrva MilanSchreiber Michal     3221
4.Maděra JaroslavKaplan Vojtěch     3231
5.Smetana JaroslavSourada Milan     3241
6.Kalandra Miloslav ml.Suchomel Michael     3051
7.Maděra JaroslavSchreiber Michal     3261
8.Smetana JaroslavKaplan Vojtěch     0362
9.Kalandra Miloslav ml.Sourada Milan     0363
10.Mrva MilanSuchomel Michael     3073
11.Smetana JaroslavSchreiber Michal     3083
12.Kalandra Miloslav ml.Kaplan Vojtěch     1384
13.Mrva MilanSourada Milan     1385
14.Maděra JaroslavSuchomel Michael     3095
15.Kalandra Miloslav ml.Schreiber Michal     31105
16.Mrva MilanKaplan Vojtěch         
17.Maděra JaroslavSourada Milan         
18.Smetana JaroslavSuchomel Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrva Milan21Schreiber Michal04
Maděra Jaroslav30Kaplan Vojtěch21
Smetana Jaroslav21Sourada Milan21
Kalandra Miloslav ml.22Suchomel Michael03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OU MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26 TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Daniel
Krejčí Filip
 
 
Kolomý Tomáš
Adamec Lukáš
 
 
     3210
2.Nastoupil Petr
Krejčí Robin
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
     3020
3.Krejčí FilipAdamec Václav     3230
4.Krejčí RobinHubálek Zdeněk     1331
5.Krejsa DanielKolomý Tomáš     2332
6.Nastoupil PetrAdamec Lukáš     3042
7.Krejčí RobinAdamec Václav     1343
8.Krejsa DanielHubálek Zdeněk     3253
9.Nastoupil PetrKolomý Tomáš     3163
10.Krejčí FilipAdamec Lukáš     1364
11.Krejsa DanielAdamec Václav     0365
12.Nastoupil PetrHubálek Zdeněk     3075
13.Krejčí FilipKolomý Tomáš     3085
14.Krejčí RobinAdamec Lukáš     0386
15.Nastoupil PetrAdamec Václav     3196
16.Krejčí FilipHubálek Zdeněk     30106
17.Krejčí RobinKolomý Tomáš         
18.Krejsa DanielAdamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Filip31Adamec Václav22
Krejčí Robin03Hubálek Zdeněk13
Krejsa Daniel12Kolomý Tomáš12
Nastoupil Petr40Adamec Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18477:429TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
Oliva Vladimír
Příhoda Tomáš
 
 
-12-911883210
2.Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
Beneš Václav
Šťastný Daniel
 
 
-10498 3120
3.Kobza ŠtěpánŠťastný Daniel8-88-6113230
4.Jányš OndřejBeneš Václav277  3040
5.Bako AdamPříhoda Tomáš9710  3050
6.Langr Lukáš ml.Oliva Vladimír78-47 3160
7.Jányš OndřejŠťastný Daniel-11-8-6  0361
8.Bako AdamBeneš Václav88-79 3171
9.Langr Lukáš ml.Příhoda Tomáš-7-10-11  0372
10.Kobza ŠtěpánOliva Vladimír5108  3082
11.Kleiner MarekŠťastný Daniel-5-4-6  0383
12.Langr Lukáš ml.Beneš Václav4-12-5473293
13.Kobza ŠtěpánPříhoda Tomáš863  30103
14.Jányš OndřejOliva Vladimír         
15.Langr Lukáš ml.Šťastný Daniel         
16.Kobza ŠtěpánBeneš Václav         
17.Jányš OndřejPříhoda Tomáš         
18.Kleiner MarekOliva Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kobza Štěpán30Šťastný Daniel21
Jányš Ondřej11Beneš Václav03
Bako Adam20Příhoda Tomáš12
Langr Lukáš ml.21Oliva Vladimír02
Kleiner Marek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
12:40Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:32673:647TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Václav
Šedová Eliška
 
 
Lamač Martin
Bezdíčková Lenka
 
 
6-8-9593210
2.Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
Hájek Ladislav
Jedlička Richard
 
 
4-6-3863220
3.Hrdina LukášHájek Ladislav-85-8-4 1321
4.Novák AlešJedlička Richard7116  3031
5.Pražák ZdeněkLamač Martin-5-7710-52332
6.Šedová EliškaBezdíčková Lenka35-8-653242
7.Novák AlešHájek Ladislav357  3052
8.Pražák ZdeněkJedlička Richard-657-7-92353
9.Šedová EliškaLamač Martin-8-6-6  0354
10.Hrdina LukášBezdíčková Lenka-58-99-62355
11.Pražák ZdeněkHájek Ladislav4410  3065
12.Šedová EliškaJedlička Richard6-27-8-52366
13.Hrdina LukášLamač Martin-10968 3176
14.Novák AlešBezdíčková Lenka-27-99103286
15.Šedová EliškaHájek Ladislav897  3096
16.Hrdina LukášJedlička Richard-39-1010-92397
17.Novák AlešLamač Martin-912-610732107
18.Pražák ZdeněkBezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrdina Lukáš13Hájek Ladislav13
Novák Aleš40Jedlička Richard31
Pražák Zdeněk12Lamač Martin22
Šedová Eliška22Bezdíčková Lenka12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10419:363TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Valdhans Rudolf
Syrová Lucie
 
 
810-89 3110
2.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Pokorný Lukáš
Štarman Karel
 
 
89-87 3120
3.Dostálek JaroslavValdhans Rudolf-91089 3130
4.Syrový VojtěchSyrová Lucie98-8-1093240
5.Syrový KarelPokorný Lukáš98-79 3150
6.Dostálek MartinŠtarman Karel648  3060
7.Syrový VojtěchValdhans Rudolf6-6-79123270
8.Syrový KarelSyrová Lucie9-8713 3180
9.Dostálek MartinPokorný Lukáš8-997 3190
10.Dostálek JaroslavŠtarman Karel879  30100
11.Syrový KarelValdhans Rudolf         
12.Dostálek MartinSyrová Lucie         
13.Dostálek JaroslavPokorný Lukáš         
14.Syrový VojtěchŠtarman Karel         
15.Dostálek MartinValdhans Rudolf         
16.Dostálek JaroslavSyrová Lucie         
17.Syrový VojtěchPokorný Lukáš         
18.Syrový KarelŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dostálek Jaroslav20Valdhans Rudolf02
Syrový Vojtěch20Syrová Lucie02
Syrový Karel20Pokorný Lukáš02
Dostálek Martin20Štarman Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Polička ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35644:644Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Lukáš
Synek Martin
 
 
Češka Roman
Trnka Jakub
 
 
6-6-7-8 1301
2.Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
Baláš Josef
Ševčík Leoš
 
 
-688-443211
3.Synek MartinČeška Roman-5-7-10  0312
4.Vojnar JiříBaláš Josef8-597 3122
5.Fišer Lukᚊevčík Leoš-69-8-9 1323
6.Dvořák MartinTrnka Jakub-7578 3133
7.Vojnar JiříČeška Roman9-449 3143
8.Fišer LukášBaláš Josef-584-993253
9.Dvořák MartinŠevčík Leoš-8-78-11 1354
10.Synek MartinTrnka Jakub-7-9-7  0355
11.Fišer LukášČeška Roman87-9-883265
12.Dvořák MartinBaláš Josef-7-58-11 1366
13.Kučera MartinŠevčík Leoš-10-10-7  0367
14.Vojnar JiříTrnka Jakub865  3077
15.Dvořák MartinČeška Roman9-993 3187
16.Kučera MartinBaláš Josef8-10-5-9 1388
17.Vojnar JiříŠevčík Leoš854  3098
18.Fišer LukášTrnka Jakub-36109 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Synek Martin02Češka Roman13
Vojnar Jiří40Baláš Josef22
Fišer Lukáš31Ševčík Leoš31
Dvořák Martin22Trnka Jakub13
Kučera Martin02   

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS