Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Polička ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna na OrliciRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:15 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Dostál Ondřej
Ševčík Leoš
 
 
     3110
2.Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
Češka Roman
Trnka Jakub
 
 
     3220
3.Adamec LukášČeška Roman     0321
4.Hubálek ZdeněkŠevčík Leoš     3131
5.Kolomý TomášTrnka Jakub     3041
6.Adamec VáclavDostál Ondřej     3051
7.Hubálek ZdeněkČeška Roman     1352
8.Kolomý Tomᚊevčík Leoš     3262
9.Adamec VáclavTrnka Jakub     3172
10.Adamec LukášDostál Ondřej     3082
11.Kolomý TomášČeška Roman     3292
12.Adamec VáclavŠevčík Leoš     30102
13.Adamec LukášTrnka Jakub         
14.Hubálek ZdeněkDostál Ondřej         
15.Adamec VáclavČeška Roman         
16.Adamec Lukᚊevčík Leoš         
17.Hubálek ZdeněkTrnka Jakub         
18.Kolomý TomášDostál Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adamec Lukáš11Češka Roman21
Hubálek Zdeněk11Ševčík Leoš03
Kolomý Tomáš30Trnka Jakub02
Adamec Václav30Dostál Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Schreiber Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:26 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Vojtěch
Brökl Jan ml.
 
 
Beneš Jiří
Svatoš Petr
 
 
     3110
2.Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
Pokorný Lukáš
Syrová Lucie
 
 
     2311
3.Schreiber MichalSyrová Lucie     3221
4.Suchomel MichaelPokorný Lukáš     0322
5.Kaplan VojtěchBeneš Jiří     3032
6.Brökl Jan ml.Svatoš Petr     3042
7.Suchomel MichaelSyrová Lucie     2343
8.Kaplan VojtěchPokorný Lukáš     3053
9.Brökl Jan ml.Beneš Jiří     3063
10.Schreiber MichalSvatoš Petr     1364
11.Kaplan VojtěchSyrová Lucie     3074
12.Brökl Jan ml.Pokorný Lukáš     2375
13.Schreiber MichalBeneš Jiří     1376
14.Suchomel MichaelSvatoš Petr     3086
15.Brökl Jan ml.Syrová Lucie     1387
16.Schreiber MichalPokorný Lukáš     3297
17.Suchomel MichaelBeneš Jiří     30107
18.Kaplan VojtěchSvatoš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schreiber Michal22Syrová Lucie22
Suchomel Michael22Pokorný Lukáš22
Kaplan Vojtěch30Beneš Jiří13
Brökl Jan ml.22Svatoš Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:540:30682:596TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Ladislav
Hortlík Tomáš
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
105-1011 3110
2.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
6-11611 3120
3.Jedlička RichardSyrový Vojtěch2-55-333230
4.Lamač MartinDostálek Jaroslav-77-69-92331
5.Hortlík TomášDostálek Martin5-6-74-42332
6.Hájek LadislavSyrový Karel-6282 3142
7.Lamač MartinSyrový Vojtěch-75-113-82343
8.Hortlík TomášDostálek Jaroslav7-75-1253253
9.Hájek LadislavDostálek Martin-79-65-82354
10.Jedlička RichardSyrový Karel-9-985-92355
11.Hortlík TomášSyrový Vojtěch-79105 3165
12.Hájek LadislavDostálek Jaroslav4-887 3175
13.Jedlička RichardDostálek Martin6-11-6563285
14.Lamač MartinSyrový Karel8-810-983295
15.Hájek LadislavSyrový Vojtěch3-128-7832105
16.Jedlička RichardDostálek Jaroslav-68-5-4 13  
17.Lamač MartinDostálek Martin         
18.Hortlík TomášSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jedlička Richard21Syrový Vojtěch13
Lamač Martin12Dostálek Jaroslav12
Hortlík Tomáš21Dostálek Martin21
Hájek Ladislav31Syrový Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:34652:633KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
88-9-883210
2.Šťastný Daniel
Beneš Václav
 
 
Fišer Lukáš
Sychra Václav
 
 
4-10-7-10 1311
3.Absolon MartinSychra Václav78-96 3121
4.Příhoda TomášFišer Lukáš-7-8-5  0322
5.Beneš VáclavDvořák Martin5-8-8-9 1323
6.Šťastný DanielVojnar Jiří7-659 3133
7.Příhoda TomášSychra Václav-9-8-6  0334
8.Beneš VáclavFišer Lukáš9-1510-11-92335
9.Šťastný DanielDvořák Martin4-52-643245
10.Absolon MartinVojnar Jiří-9-3-7  0346
11.Beneš VáclavSychra Václav-47-13743256
12.Šťastný DanielFišer Lukáš8910  3066
13.Absolon MartinDvořák Martin-6-4-11  0367
14.Příhoda TomášVojnar Jiří777  3077
15.Šťastný DanielSychra Václav9-75-1093287
16.Absolon MartinFišer Lukáš87-10-9103297
17.Příhoda TomášDvořák Martin88-97 31107
18.Beneš VáclavVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Absolon Martin22Sychra Václav13
Příhoda Tomáš22Fišer Lukáš22
Beneš Václav12Dvořák Martin22
Šťastný Daniel40Vojnar Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Smetana Jaroslav
 
 
Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
     0301
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
     1302
3.Mrva MilanBako Adam     1303
4.Maděra JaroslavKobza Štěpán     3113
5.Smetana JaroslavJányš Ondřej     1314
6.Kalandra Miloslav ml.Langr Lukáš ml.     3024
7.Maděra JaroslavBako Adam     0325
8.Smetana JaroslavKobza Štěpán     0326
9.Kalandra Miloslav ml.Jányš Ondřej     3136
10.Mrva MilanLangr Lukáš ml.     3246
11.Smetana JaroslavBako Adam     0347
12.Kalandra Miloslav ml.Kobza Štěpán     3157
13.Mrva MilanJányš Ondřej     3267
14.Maděra JaroslavLangr Lukáš ml.     2368
15.Kalandra Miloslav ml.Bako Adam     2369
16.Mrva MilanKobza Štěpán     03610
17.Maděra JaroslavJányš Ondřej         
18.Smetana JaroslavLangr Lukáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrva Milan22Bako Adam40
Maděra Jaroslav12Kobza Štěpán22
Smetana Jaroslav03Jányš Ondřej12
Kalandra Miloslav ml.31Langr Lukáš ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OU MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:35 TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Krejčí Filip
 
 
Šeda Václav
Šedová Eliška
 
 
     0301
2.Vašatová Eliška
Valenta Jakub
 
 
Hrdina Lukáš
Pražák Zdeněk
 
 
     2302
3.Krejčí FilipŠedová Eliška     1303
4.Valenta JakubHrdina Lukáš     1304
5.Vašatová EliškaŠeda Václav     0305
6.Nastoupil PetrPražák Zdeněk     3015
7.Valenta JakubŠedová Eliška     1316
8.Vašatová EliškaHrdina Lukáš     3226
9.Nastoupil PetrŠeda Václav     3036
10.Krejčí FilipPražák Zdeněk     0337
11.Vašatová EliškaŠedová Eliška     0338
12.Nastoupil PetrHrdina Lukáš     3048
13.Krejčí FilipŠeda Václav     0349
14.Valenta JakubPražák Zdeněk     3159
15.Nastoupil PetrŠedová Eliška     3269
16.Krejčí FilipHrdina Lukáš     23610
17.Valenta JakubŠeda Václav         
18.Vašatová EliškaPražák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčí Filip04Šedová Eliška31
Valenta Jakub12Hrdina Lukáš22
Vašatová Eliška12Šeda Václav21
Nastoupil Petr40Pražák Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Beneš Jiří
Svatoš Petr
 
 
     3110
2.Kolomý Tomáš
Adamec Lukáš
 
 
Pokorný Lukáš
Syrová Lucie
 
 
     3120
3.Kolomý TomášSyrová Lucie     3230
4.Adamec LukášPokorný Lukáš     2331
5.Hubálek ZdeněkBeneš Jiří     3041
6.Adamec VáclavSvatoš Petr     3051
7.Adamec LukášSyrová Lucie     3161
8.Hubálek ZdeněkPokorný Lukáš     3171
9.Adamec VáclavBeneš Jiří     3181
10.Kolomý TomášSvatoš Petr     3091
11.Hubálek ZdeněkSyrová Lucie     32101
12.Adamec VáclavPokorný Lukáš     30  
13.Kolomý TomášBeneš Jiří         
14.Adamec LukášSvatoš Petr         
15.Adamec VáclavSyrová Lucie         
16.Kolomý TomášPokorný Lukáš         
17.Adamec LukášBeneš Jiří         
18.Hubálek ZdeněkSvatoš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolomý Tomáš20Syrová Lucie03
Adamec Lukáš11Pokorný Lukáš11
Hubálek Zdeněk30Beneš Jiří02
Adamec Václav20Svatoš Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Schreiber Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Polička ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14 TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchomel Michael
Schreiber Michal
 
 
Češka Roman
Andrlík Jindřich
 
 
     3010
2.Kaplan Vojtěch
Brökl Jan ml.
 
 
Ševčík Leoš
Trnka Jakub
 
 
     3120
3.Schreiber MichalČeška Roman     3130
4.Suchomel MichaelŠevčík Leoš     0331
5.Kaplan VojtěchTrnka Jakub     3041
6.Brökl Jan ml.Andrlík Jindřich     3051
7.Suchomel MichaelČeška Roman     2352
8.Kaplan VojtěchŠevčík Leoš     3062
9.Brökl Jan ml.Trnka Jakub     3172
10.Schreiber MichalAndrlík Jindřich     3182
11.Sourada MilanČeška Roman     3192
12.Brökl Jan ml.Ševčík Leoš     1393
13.Schreiber MichalTrnka Jakub     30103
14.Suchomel MichaelAndrlík Jindřich         
15.Brökl Jan ml.Češka Roman         
16.Schreiber MichalŠevčík Leoš         
17.Suchomel MichaelTrnka Jakub         
18.Sourada MilanAndrlík Jindřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Schreiber Michal30Češka Roman12
Suchomel Michael02Ševčík Leoš21
Kaplan Vojtěch20Trnka Jakub03
Brökl Jan ml.21Andrlík Jindřich02
Sourada Milan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31657:608TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Ladislav
Hortlík Tomáš
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
6-15-98-122301
2.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Fišer Lukáš
Sychra Václav
 
 
-8-58-1 1302
3.Jedlička RichardFišer Lukáš5-57-6-82303
4.Lamač MartinDvořák Martin-5-5-3  0304
5.Hortlík TomášSychra Václav-98610 3114
6.Hájek LadislavVojnar Jiří94-6-823224
7.Lamač MartinFišer Lukáš65-85 3134
8.Hortlík TomášDvořák Martin-7684 3144
9.Hájek LadislavSychra Václav47-145 3154
10.Jedlička RichardVojnar Jiří7313  3064
11.Hortlík TomášFišer Lukáš47-108 3174
12.Hájek LadislavDvořák Martin9-1267 3184
13.Jedlička RichardSychra Václav899  3094
14.Lamač MartinVojnar Jiří-10-6-12  0395
15.Hájek LadislavFišer Lukáš65-6-8-62396
16.Jedlička RichardDvořák Martin-9-8-6  0397
17.Lamač MartinSychra Václav39-9-9932107
18.Hortlík TomášVojnar Jiří-10-664 22  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jedlička Richard22Fišer Lukáš22
Lamač Martin22Dvořák Martin22
Hortlík Tomáš30Sychra Václav04
Hájek Ladislav31Vojnar Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:37 KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
Syrový Karel
Syrový Vojtěch
 
 
6-87-5-82301
2.Šťastný Daniel
Beneš Václav
 
 
Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
-986-783211
3.Absolon MartinSyrový Vojtěch-78-3993221
4.Příhoda TomášDostálek Jaroslav-4-86-11 1322
5.Beneš VáclavDostálek Martin8-3-67-62323
6.Šťastný DanielSyrový Karel866  3033
7.Příhoda TomášSyrový Vojtěch-9915-953243
8.Beneš VáclavDostálek Jaroslav-5-3-9  0344
9.Šťastný DanielDostálek Martin-8-99573254
10.Absolon MartinSyrový Karel     3264
11.Beneš VáclavSyrový Vojtěch-13-56-62365
12.Šťastný DanielDostálek Jaroslav6-58-8-92366
13.Absolon MartinDostálek Martin97-4-893276
14.Příhoda TomášSyrový Karel-86-78-82377
15.Šťastný DanielSyrový Vojtěch-812811 3187
16.Absolon MartinDostálek Jaroslav6-676 3197
17.Příhoda TomášDostálek Martin-99-109532107
18.Beneš VáclavSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Absolon Martin40Syrový Vojtěch13
Příhoda Tomáš22Dostálek Jaroslav31
Beneš Václav03Dostálek Martin13
Šťastný Daniel31Syrový Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Smetana Jaroslav
 
 
Hrdina Lukáš
Motlová Monika
 
 
     3110
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Pražák Zdeněk
Hlavsa Alexander
 
 
     3220
3.Mrva MilanHrdina Lukáš     3030
4.Maděra JaroslavHlavsa Alexander     3040
5.Smetana JaroslavPražák Zdeněk     3150
6.Kalandra Miloslav ml.Motlová Monika     3060
7.Maděra JaroslavHrdina Lukáš     3170
8.Smetana JaroslavHlavsa Alexander     3080
9.Kalandra Miloslav ml.Pražák Zdeněk     3190
10.Mrva MilanMotlová Monika     32100
11.Smetana JaroslavHrdina Lukáš         
12.Kalandra Miloslav ml.Hlavsa Alexander         
13.Mrva MilanPražák Zdeněk         
14.Maděra JaroslavMotlová Monika         
15.Kalandra Miloslav ml.Hrdina Lukáš         
16.Mrva MilanHlavsa Alexander         
17.Maděra JaroslavPražák Zdeněk         
18.Smetana JaroslavMotlová Monika         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mrva Milan20Hrdina Lukáš02
Maděra Jaroslav20Hlavsa Alexander02
Smetana Jaroslav20Pražák Zdeněk02
Kalandra Miloslav ml.20Motlová Monika02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OU MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:25Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39643:690TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valenta Jakub
Vašatová Eliška
 
 
Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
-5-4-3  0301
2.Nastoupil Petr
Krejčí Filip
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
9-898 3111
3.Valenta JakubBako Adam-89-8-6 1312
4.Vašatová EliškaKobza Štěpán-312-6-8 1313
5.Krejčí FilipJányš Ondřej7-476 3123
6.Nastoupil PetrLangr Lukáš ml.897  3033
7.Vašatová EliškaBako Adam-7-4-3  0334
8.Krejčí FilipKobza Štěpán45-9-773244
9.Nastoupil PetrJányš Ondřej833  3054
10.Valenta JakubLangr Lukáš ml.-48-9-6 1355
11.Krejčí FilipBako Adam-107-4-7 1356
12.Nastoupil PetrKobza Štěpán-896-7103266
13.Valenta JakubJányš Ondřej8-7-4-6 1367
14.Vašatová EliškaLangr Lukáš ml.-6-8-11  0368
15.Nastoupil PetrBako Adam-10865 3178
16.Valenta JakubKobza Štěpán-7-861493288
17.Vašatová EliškaJányš Ondřej9-910-9-142389
18.Krejčí FilipLangr Lukáš ml.-67-89-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valenta Jakub13Bako Adam31
Vašatová Eliška04Kobza Štěpán13
Krejčí Filip22Jányš Ondřej22
Nastoupil Petr40Langr Lukáš ml.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS