Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:33610:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Vykydal Richard
 
 
Vašatová Eliška
Krejsa Daniel
 
 
-13-9-8  0301
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Nastoupil Petr
Krejčí Robin
 
 
810-97 3111
3.Mrva MilanNastoupil Petr-10-4-7  0312
4.Maděra JaroslavKrejčí Robin6-674 3122
5.Vykydal RichardKrejsa Daniel-8-7-9  0323
6.Kalandra Miloslav ml.Vašatová Eliška789  3033
7.Maděra JaroslavNastoupil Petr-7-5-9  0334
8.Vykydal RichardKrejčí Robin99-3-6-82335
9.Kalandra Miloslav ml.Krejsa Daniel-4827 3145
10.Mrva MilanVašatová Eliška10-337 3155
11.Vykydal RichardNastoupil Petr-6-5-6  0356
12.Kalandra Miloslav ml.Krejčí Robin39-106 3166
13.Mrva MilanKrejsa Daniel968  3076
14.Maděra JaroslavVašatová Eliška678  3086
15.Kalandra Miloslav ml.Nastoupil Petr7-6-7-7 1387
16.Mrva MilanKrejčí Robin-6574 3197
17.Maděra JaroslavKrejsa Daniel98-9-5-72398
18.Vykydal RichardVašatová Eliška911-8-8-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrva Milan31Nastoupil Petr40
Maděra Jaroslav22Krejčí Robin13
Vykydal Richard04Krejsa Daniel22
Kalandra Miloslav ml.31Vašatová Eliška13



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:29696:630TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kobza Štěpán
Jányš Ondřej
 
 
Hrdina Lukáš
Novák Aleš
 
 
-77410 3110
2.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Pražák Zdeněk
Šedová Eliška
 
 
-6-107793220
3.Bako AdamŠedová Eliška9-78-6-92321
4.Langr Lukáš ml.Novák Aleš85-9-5-72322
5.Jányš OndřejHrdina Lukáš49-88 3132
6.Kobza ŠtěpánPražák Zdeněk739  3042
7.Langr Lukáš ml.Šedová Eliška-68-3-7 1343
8.Jányš OndřejNovák Aleš9-8-98163253
9.Kobza ŠtěpánHrdina Lukáš3-118-9-92354
10.Bako AdamPražák Zdeněk2103  3064
11.Jányš OndřejŠedová Eliška10-89-7-42365
12.Kobza ŠtěpánNovák Aleš977  3075
13.Bako AdamHrdina Lukáš485  3085
14.Langr Lukáš ml.Pražák Zdeněk-88106 3195
15.Kobza ŠtěpánŠedová Eliška47-6-7-52396
16.Bako AdamNovák Aleš3-12-10-10 1397
17.Langr Lukáš ml.Hrdina Lukáš-10978 31107
18.Jányš OndřejPražák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bako Adam22Šedová Eliška40
Langr Lukáš ml.22Novák Aleš22
Jányš Ondřej21Hrdina Lukáš13
Kobza Štěpán22Pražák Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31636:628TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Vojnar Jiří
Dvořák Martin
 
 
-8-7-9  0301
2.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Kučera Martin
Fišer Lukáš
 
 
-3898 3111
3.Syrový VojtěchFišer Lukáš98-910 3121
4.Dostálek JaroslavVojnar Jiří-9-6-9  0322
5.Syrový KarelDvořák Martin-9-781073232
6.Dostálek MartinKučera Martin8-78-6-112333
7.Dostálek JaroslavFišer Lukáš-86-68-92334
8.Syrový KarelVojnar Jiří978  3044
9.Dostálek MartinDvořák Martin-89910 3154
10.Syrový VojtěchKučera Martin7-688 3164
11.Syrový KarelFišer Lukáš-8-9108123274
12.Dostálek MartinVojnar Jiří-9-7-5  0375
13.Syrový VojtěchDvořák Martin98-8-6-82376
14.Dostálek JaroslavKučera Martin610-76 3186
15.Dostálek MartinFišer Lukáš-7-5-7  0387
16.Syrový VojtěchVojnar Jiří8-947 3197
17.Dostálek JaroslavDvořák Martin942  30107
18.Syrový KarelKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch31Fišer Lukáš22
Dostálek Jaroslav22Vojnar Jiří22
Syrový Karel30Dvořák Martin13
Dostálek Martin13Kučera Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Polička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 60, Polička 572 01, naproti Penny MarketuRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:15458:377TJ Spartak Polička A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Roman
Trnka Jakub
 
 
Valdhans Rudolf
Štarman Karel
 
 
98-11-783210
2.Baláš Josef
Ševčík Leoš
 
 
Syrová Lucie
Svatoš Petr
 
 
597  3020
3.Ševčík LeošSvatoš Petr-787-983230
4.Trnka JakubSyrová Lucie592  3040
5.Baláš JosefPokorný Lukáš914  3050
6.Češka RomanValdhans Rudolf5-7103 3160
7.Trnka JakubSvatoš Petr-11-95853270
8.Ulrich OndřejSyrová Lucie78-5-9103280
9.Češka RomanPokorný Lukáš8-10105 3190
10.Ševčík LeošValdhans Rudolf-35-5-3 1391
11.Ulrich OndřejSvatoš Petr-8-9104532101
12.Češka RomanŠtarman Karel85-75 31  
13.Ševčík LeošPokorný Lukáš         
14.Trnka JakubValdhans Rudolf         
15.Češka RomanSvatoš Petr         
16.Ševčík LeošŠtarman Karel         
17.Trnka JakubPokorný Lukáš         
18.Ulrich OndřejValdhans Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Leoš11Svatoš Petr03
Trnka Jakub20Syrová Lucie02
Baláš Josef10Pokorný Lukáš02
Češka Roman20Valdhans Rudolf11
Ulrich Ondřej20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20542:501TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Příhoda Tomáš
Trkal Jaroslav
 
 
-98-78-22301
2.Hájek Ladislav
Motl Daniel
 
 
Šťastný Daniel
Beneš Václav
 
 
-876-10-12302
3.Jedlička RichardŠťastný Daniel8-610-863212
4.Motl DanielPříhoda Tomáš127-73 3122
5.Hortlík TomášBeneš Václav87-10-12103232
6.Hájek LadislavTrkal Jaroslav985  3042
7.Motl DanielŠťastný Daniel8106  3052
8.Hortlík TomášPříhoda Tomáš-57-8-7 1353
9.Hájek LadislavBeneš Václav49-87 3163
10.Jedlička RichardTrkal Jaroslav589  3073
11.Hortlík Tomᚊťastný Daniel-38-8-7 1374
12.Hájek LadislavPříhoda Tomáš10-2-9843284
13.Jedlička RichardBeneš Václav4109  3094
14.Motl DanielTrkal Jaroslav9910  30104
15.Hájek LadislavŠťastný Daniel7    10  
16.Jedlička RichardPříhoda Tomáš         
17.Motl DanielBeneš Václav         
18.Hortlík TomášTrkal Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jedlička Richard30Šťastný Daniel12
Motl Daniel30Příhoda Tomáš12
Hortlík Tomáš12Beneš Václav03
Hájek Ladislav30Trkal Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:531:22507:458Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Adamec Václav
 
 
Suchomel Michael
Schreiber Michal
 
 
477  3010
2.Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
Sourada Milan
Brökl Jan ml.
 
 
-10-5-6  0311
3.Adamec VáclavBrökl Jan ml.7-996 3121
4.Adamec LukášSourada Milan-7-6-6  0322
5.Adamec Miroslav ml.Suchomel Michael-9-107743232
6.Kolomý TomášSchreiber Michal-7-795103242
7.Adamec LukášBrökl Jan ml.1595  3052
8.Adamec Miroslav ml.Sourada Milan-6-7-6  0353
9.Kolomý TomášSuchomel Michael673  3063
10.Adamec VáclavSchreiber Michal-9582 3173
11.Adamec Miroslav ml.Brökl Jan ml.-7-3-8  0374
12.Kolomý TomášSourada Milan8-8-5-9 1375
13.Adamec VáclavSuchomel Michael4910  3085
14.Adamec LukášSchreiber Michal-7775 3195
15.Kolomý TomášBrökl Jan ml.5107  30105
16.Adamec VáclavSourada Milan         
17.Adamec LukášSuchomel Michael         
18.Adamec Miroslav ml.Schreiber Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adamec Václav30Brökl Jan ml.13
Adamec Lukáš21Sourada Milan30
Adamec Miroslav ml.12Suchomel Michael03
Kolomý Tomáš31Schreiber Michal03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS