Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:36699:686TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
Adamec Miroslav ml.
Adamec Lukáš
 
 
788  3010
2.Bako Adam
Kleiner Marek
 
 
Hubálek Zdeněk
Adamec Václav
 
 
-79-10-4 1311
3.Bako AdamAdamec Václav-8-105-6 1312
4.Kleiner MarekHubálek Zdeněk-1210-8-3 1313
5.Jányš OndřejAdamec Miroslav ml.-8-135673223
6.Kobza ŠtěpánAdamec Lukáš-1011-58-92324
7.Kleiner MarekAdamec Václav-6-6-5  0325
8.Jányš OndřejHubálek Zdeněk-857-1283235
9.Kobza ŠtěpánAdamec Miroslav ml.4-884 3145
10.Bako AdamAdamec Lukáš1384  3055
11.Jányš OndřejAdamec Václav-310-7-5 1356
12.Kobza ŠtěpánHubálek Zdeněk8-210-1233266
13.Bako AdamAdamec Miroslav ml.763  3076
14.Kleiner MarekAdamec Lukáš5-5-8-5 1377
15.Kobza ŠtěpánAdamec Václav-8-86-12 1378
16.Bako AdamHubálek Zdeněk7-510-1143288
17.Kleiner MarekAdamec Miroslav ml.-69-8953298
18.Jányš OndřejAdamec Lukáš67-89 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Adam31Adamec Václav40
Kleiner Marek13Hubálek Zdeněk13
Jányš Ondřej31Adamec Miroslav ml.04
Kobza Štěpán22Adamec Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:18524:446TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
6-577 3110
2.Šeda Václav
Šedová Eliška
 
 
Sourada Milan
Brökl Jan ml.
 
 
-8-379-52311
3.Novák AlešBrökl Jan ml.486  3021
4.Hrdina LukášSchreiber Michal-2-88-7 1322
5.Šeda VáclavSourada Milan-10-513-4 1323
6.Šedová EliškaSuchomel Michael558  3033
7.Hrdina LukášBrökl Jan ml.8-639 3143
8.Šeda VáclavSchreiber Michal789  3053
9.Šedová EliškaSourada Milan-1012-5-8 1354
10.Novák AlešSuchomel Michael577  3064
11.Šeda VáclavBrökl Jan ml.866  3074
12.Šedová EliškaSchreiber Michal635  3084
13.Novák AlešSourada Milan-5-587-82385
14.Hrdina LukášSuchomel Michael-6946 3195
15.Šedová EliškaBrökl Jan ml.613  30105
16.Novák AlešSchreiber Michal         
17.Hrdina LukášSourada Milan         
18.Šeda VáclavSuchomel Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš21Brökl Jan ml.04
Hrdina Lukáš21Schreiber Michal12
Šeda Václav21Sourada Milan30
Šedová Eliška31Suchomel Michael03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33563:572TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Mrva Milan
Kalandra Miloslav ml.
 
 
-6-7-8  0301
2.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Maděra Jaroslav
Smetana Jaroslav
 
 
5-87-10-82302
3.Syrový VojtěchKalandra Miloslav ml.989  3012
4.Dostálek JaroslavMrva Milan98-7-8-92313
5.Syrový KarelMaděra Jaroslav-10-9-6  0314
6.Dostálek MartinSmetana Jaroslav-8-710893224
7.Dostálek JaroslavKalandra Miloslav ml.757  3034
8.Syrový KarelMrva Milan-9-7-7  0335
9.Dostálek MartinMaděra Jaroslav-86-99-102336
10.Syrový VojtěchSmetana Jaroslav678  3046
11.Syrový KarelKalandra Miloslav ml.-7658 3156
12.Dostálek MartinMrva Milan-87-6-5 1357
13.Syrový VojtěchMaděra Jaroslav-7-8-10  0358
14.Dostálek JaroslavSmetana Jaroslav787  3068
15.Dostálek MartinKalandra Miloslav ml.-9-8-10  0369
16.Syrový VojtěchMrva Milan-89-109-823610
17.Dostálek JaroslavMaděra Jaroslav         
18.Syrový KarelSmetana Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Syrový Vojtěch22Kalandra Miloslav ml.13
Dostálek Jaroslav21Mrva Milan40
Syrový Karel12Maděra Jaroslav30
Dostálek Martin13Smetana Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:16465:419Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Martin
Fišer Lukáš
 
 
Nastoupil Petr
Krejčí Robin
 
 
-8-8-10  0301
2.Vojnar Jiří
Kučera Martin
 
 
Krejčí Filip
Krejsa Daniel
 
 
868  3011
3.Synek MartinNastoupil Petr-9-9-6  0312
4.Vojnar JiříKrejčí Filip689  3022
5.Kučera MartinKrejčí Robin587  3032
6.Fišer LukášKrejsa Daniel88-39 3142
7.Vojnar JiříNastoupil Petr87-6-693252
8.Kučera MartinKrejčí Filip-6-711763262
9.Fišer LukášKrejčí Robin4108  3072
10.Synek MartinKrejsa Daniel12-61010 3182
11.Kučera MartinNastoupil Petr-812-8-4 1383
12.Fišer LukášKrejčí Filip6-792 3193
13.Synek MartinKrejčí Robin11010  30103
14.Vojnar JiříKrejsa Daniel         
15.Fišer LukášNastoupil Petr         
16.Synek MartinKrejčí Filip         
17.Vojnar JiříKrejčí Robin         
18.Kučera MartinKrejsa Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Synek Martin21Nastoupil Petr21
Vojnar Jiří20Krejčí Filip03
Kučera Martin21Krejčí Robin03
Fišer Lukáš30Krejsa Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Polička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 60, Polička 572 01, naproti Penny MarketuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40677:708nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláš Josef
Ševčík Leoš
 
 
Motl Daniel
Hortlík Tomáš
 
 
-8-10-8  0301
2.Trnka Jakub
Češka Roman
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
-1011-2753211
3.Ševčík LeošMotl Daniel-9-87-6 1312
4.Baláš JosefJedlička Richard-58-5-8 1313
5.Trnka JakubLamač Martin-36-4-6 1314
6.Češka RomanHortlík Tomáš-8-511-5 1315
7.Baláš JosefMotl Daniel-869-663225
8.Ulrich OndřejJedlička Richard-8-978-102326
9.Češka RomanLamač Martin4-8107 3136
10.Ševčík LeošHortlík Tomáš-8-89763246
11.Ulrich OndřejMotl Daniel8-59-583256
12.Češka RomanJedlička Richard-6910-7-122357
13.Ševčík LeošLamač Martin-5686 3167
14.Baláš JosefHortlík Tomáš-7-5-6  0368
15.Češka RomanMotl Daniel37-4-853278
16.Ševčík LeošJedlička Richard78-96 3188
17.Baláš JosefLamač Martin969  3098
18.Ulrich OndřejHortlík Tomáš-9-44-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Leoš31Motl Daniel13
Baláš Josef22Jedlička Richard31
Trnka Jakub01Lamač Martin13
Češka Roman22Hortlík Tomáš31
Ulrich Ondřej12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32420:476KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrová Lucie
Pokorný Lukáš
 
 
Absolon Martin
Příhoda Tomáš
 
 
-5-3-6  0301
2.Valdhans Rudolf
Štarman Karel
 
 
Šťastný Daniel
Beneš Václav
 
 
-8-63-4 1302
3.Syrová LucieŠťastný Daniel-8-5-4  0303
4.Štarman KarelAbsolon Martin989  3013
5.Svatoš PetrPříhoda Tomáš6-9-6-5 1314
6.Valdhans RudolfBeneš Václav5-84-6-132315
7.Štarman KarelŠťastný Daniel8-5-4-8 1316
8.Svatoš PetrAbsolon Martin-11-10-8  0317
9.Valdhans RudolfPříhoda Tomáš1515  3027
10.Syrová LucieBeneš Václav9-666 3137
11.Pokorný Lukᚊťastný Daniel8-5-6-6 1338
12.Valdhans RudolfAbsolon Martin-4464 3148
13.Syrová LuciePříhoda Tomáš-10-9-8  0349
14.Štarman KarelBeneš Václav-8-9-3  03410
15.Valdhans RudolfŠťastný Daniel         
16.Syrová LucieAbsolon Martin         
17.Štarman KarelPříhoda Tomáš         
18.Pokorný LukášBeneš Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Syrová Lucie12Šťastný Daniel30
Štarman Karel12Absolon Martin12
Svatoš Petr02Příhoda Tomáš21
Valdhans Rudolf21Beneš Václav21
Pokorný Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14466:379TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
Suchomel Michael
Schreiber Michal
 
 
958  3010
2.Bako Adam
Kleiner Marek
 
 
Sourada Milan
Brökl Jan ml.
 
 
-98-98-92311
3.Kobza ŠtěpánBrökl Jan ml.975  3021
4.Kleiner MarekSchreiber Michal812-86 3131
5.Jányš OndřejSourada Milan-9-8-8  0332
6.Bako AdamSuchomel Michael467  3042
7.Kleiner MarekBrökl Jan ml.410-54 3152
8.Jányš OndřejSchreiber Michal87-6-913262
9.Bako AdamSourada Milan897  3072
10.Kobza ŠtěpánSuchomel Michael-86-8763282
11.Jányš OndřejBrökl Jan ml.8-76-783292
12.Bako AdamSchreiber Michal798  30102
13.Kobza ŠtěpánSourada Milan         
14.Kleiner MarekSuchomel Michael         
15.Bako AdamBrökl Jan ml.         
16.Kobza ŠtěpánSchreiber Michal         
17.Kleiner MarekSourada Milan         
18.Jányš OndřejSuchomel Michael         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kobza Štěpán20Brökl Jan ml.03
Kleiner Marek20Schreiber Michal03
Jányš Ondřej21Sourada Milan11
Bako Adam30Suchomel Michael02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:24597:544TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
Adamec Lukáš
Adamec Miroslav ml.
 
 
9-46-593210
2.Šeda Václav
Šedová Eliška
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
-896-643220
3.Novák AlešAdamec Václav-96136 3130
4.Hrdina LukášHubálek Zdeněk96-109 3140
5.Šeda VáclavAdamec Lukáš-81138 3150
6.Šedová EliškaAdamec Miroslav ml.86-115 3160
7.Hrdina LukášAdamec Václav-7-799-62361
8.Šeda VáclavHubálek Zdeněk-8117-5-62362
9.Šedová EliškaAdamec Lukáš1058  3072
10.Novák AlešAdamec Miroslav ml.-6678 3182
11.Šeda VáclavAdamec Václav-78-59-92383
12.Šedová EliškaHubálek Zdeněk63-91 3193
13.Novák AlešAdamec Lukáš9-13-13-7 1394
14.Hrdina LukášAdamec Miroslav ml.95-5-7632104
15.Šedová EliškaAdamec Václav         
16.Novák AlešHubálek Zdeněk         
17.Hrdina LukášAdamec Lukáš         
18.Šeda VáclavAdamec Miroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Aleš21Adamec Václav21
Hrdina Lukáš21Hubálek Zdeněk12
Šeda Václav12Adamec Lukáš12
Šedová Eliška30Adamec Miroslav ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:38598:648TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Nastoupil Petr
Krejčí Robin
 
 
-8-9-7  0301
2.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Krejčí Filip
Krejsa Daniel
 
 
98-76 3111
3.Syrový VojtěchNastoupil Petr-9-8-7  0312
4.Dostálek JaroslavKrejčí Filip87-710 3122
5.Syrový KarelKrejčí Robin8-7-6893232
6.Dostálek MartinKrejsa Daniel79-89 3142
7.Dostálek JaroslavNastoupil Petr-8-9-7  0343
8.Syrový KarelKrejčí Filip-44-8-9 1344
9.Dostálek MartinKrejčí Robin8-8-10-9 1345
10.Syrový VojtěchKrejsa Daniel878  3055
11.Syrový KarelNastoupil Petr-1-29-8 1356
12.Dostálek MartinKrejčí Filip-77-8993266
13.Syrový VojtěchKrejčí Robin8-11-9-8 1367
14.Dostálek JaroslavKrejsa Daniel-9-8-6  0368
15.Dostálek MartinNastoupil Petr-8-789-92369
16.Syrový VojtěchKrejčí Filip9-989 3179
17.Dostálek JaroslavKrejčí Robin-7-89-9 13710
18.Syrový KarelKrejsa Daniel9-8910 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Syrový Vojtěch22Nastoupil Petr40
Dostálek Jaroslav13Krejčí Filip13
Syrový Karel12Krejčí Robin31
Dostálek Martin22Krejsa Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:33544:590TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Martin
Fišer Lukáš
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
1488  3010
2.Vojnar Jiří
Kučera Martin
 
 
Maděra Jaroslav
Smetana Jaroslav
 
 
96-8-4113220
3.Synek MartinKalandra Miloslav ml.7-5-8-9 1321
4.Fišer LukášMrva Milan4513  3031
5.Kučera MartinMaděra Jaroslav-98-7-5 1332
6.Vojnar JiříSmetana Jaroslav689  3042
7.Fišer LukášKalandra Miloslav ml.-7-8-4  0343
8.Kučera MartinMrva Milan796  3053
9.Vojnar JiříMaděra Jaroslav-4-810-2 1354
10.Synek MartinSmetana Jaroslav-1081010 3164
11.Kučera MartinKalandra Miloslav ml.-8-6-9  0365
12.Vojnar JiříMrva Milan-8-7-7  0366
13.Synek MartinMaděra Jaroslav-87-9-9 1367
14.Fišer LukášSmetana Jaroslav843  3077
15.Vojnar JiříKalandra Miloslav ml.-5-3-7  0378
16.Synek MartinMrva Milan-98-711-52379
17.Fišer LukášMaděra Jaroslav-7-69-2 13710
18.Kučera MartinSmetana Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Synek Martin13Kalandra Miloslav ml.40
Fišer Lukáš22Mrva Milan22
Kučera Martin12Maděra Jaroslav40
Vojnar Jiří13Smetana Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Polička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 60, Polička 572 01, naproti Penny MarketuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:37681:686KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčík Leoš
Baláš Josef
 
 
Absolon Martin
Příhoda Tomáš
 
 
10-15-78-32301
2.Češka Roman
Trnka Jakub
 
 
Šťastný Daniel
Beneš Václav
 
 
68-8-963211
3.Češka RomanŠťastný Daniel61312  3021
4.Trnka JakubAbsolon Martin-101032-993231
5.Ulrich OndřejPříhoda Tomáš-13-6-9  0332
6.Ševčík LeošBeneš Václav4-97-7-62333
7.Trnka JakubŠťastný Daniel-5525 3143
8.Ulrich OndřejAbsolon Martin87-7-7-82344
9.Ševčík LeošPříhoda Tomáš-7-78-8 1345
10.Češka RomanBeneš Václav5-895 3155
11.Ulrich OndřejŠťastný Daniel-10-910-7 1356
12.Ševčík LeošAbsolon Martin-9596 3166
13.Češka RomanPříhoda Tomáš9-6-5-4 1367
14.Trnka JakubBeneš Václav87-8-3-72368
15.Ševčík LeošŠťastný Daniel9-10-14-9 1369
16.Češka RomanAbsolon Martin472  3079
17.Trnka JakubPříhoda Tomáš-6-5-5  03710
18.Ulrich OndřejBeneš Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Češka Roman31Šťastný Daniel22
Trnka Jakub22Absolon Martin13
Ulrich Ondřej03Příhoda Tomáš40
Ševčík Leoš13Beneš Václav21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:35541:563TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štarman Karel
Valdhans Rudolf
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
-5-7511-62301
2.Syrová Lucie
Pokorný Lukáš
 
 
Motl Daniel
Hortlík Tomáš
 
 
6-10-9-10 1302
3.Valdhans RudolfJedlička Richard-7-88823212
4.Syrová LucieMotl Daniel-1110-7-6 1313
5.Svatoš PetrLamač Martin-10-910-5 1314
6.Štarman KarelHortlík Tomáš-811119 3124
7.Syrová LucieJedlička Richard693  3034
8.Svatoš PetrMotl Daniel3-62-3-102335
9.Štarman KarelLamač Martin9-77-443245
10.Valdhans RudolfHortlík Tomáš-8-474-52346
11.Pokorný LukášJedlička Richard-6-8-8  0347
12.Štarman KarelMotl Daniel-9-85-5 1348
13.Valdhans RudolfLamač Martin5-10-107-82349
14.Syrová LucieHortlík Tomáš-7-98-5 13410
15.Štarman KarelJedlička Richard         
16.Valdhans RudolfMotl Daniel         
17.Syrová LucieLamač Martin         
18.Pokorný LukášHortlík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Valdhans Rudolf12Jedlička Richard12
Syrová Lucie12Motl Daniel30
Svatoš Petr02Lamač Martin21
Štarman Karel21Hortlík Tomáš21
Pokorný Lukáš01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS