Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12433:342Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Adamec Lukáš
 
 
Hortlík Tomáš
Krupa Michal
 
 
-10849 3110
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
6108  3020
3.Hubálek ZdeněkJedlička Richard10-9211 3130
4.Adamec LukášLamač Martin63-87 3140
5.Adamec Miroslav ml.Hortlík Tomáš9-6-8-3 1341
6.Adamec VáclavKrupa Michal366  3051
7.Adamec LukášJedlička Richard8119  3061
8.Adamec Miroslav ml.Lamač Martin789  3071
9.Adamec VáclavHortlík Tomáš-96-10533281
10.Hubálek ZdeněkKrupa Michal745  3091
11.Adamec Miroslav ml.Jedlička Richard-2-3-9  0392
12.Adamec VáclavLamač Martin65-97 31102
13.Hubálek ZdeněkHortlík Tomáš7-10   11  
14.Adamec LukášKrupa Michal         
15.Adamec VáclavJedlička Richard         
16.Hubálek ZdeněkLamač Martin         
17.Adamec LukášHortlík Tomáš         
18.Adamec Miroslav ml.Krupa Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubálek Zdeněk20Jedlička Richard12
Adamec Lukáš20Lamač Martin03
Adamec Miroslav ml.12Hortlík Tomáš11
Adamec Václav30Krupa Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Schreiber Michal
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:32728:654TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Vojtěch
Sourada Milan
 
 
Beneš Václav
Průcha Vladimír
 
 
838  3010
2.Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
Příhoda Tomáš
Trkal Jaroslav
 
 
-6510-10-82311
3.Schreiber MichalTrkal Jaroslav-9-11-10  0312
4.Suchomel MichaelPrůcha Vladimír87-9-743222
5.Sourada MilanBeneš Václav7-4311 3132
6.Kaplan VojtěchPříhoda Tomáš-2-77593242
7.Suchomel MichaelTrkal Jaroslav7-8-12-11 1343
8.Sourada MilanPrůcha Vladimír55-10-8-92344
9.Kaplan VojtěchBeneš Václav1311  3054
10.Schreiber MichalPříhoda Tomáš-10-614-7 1355
11.Sourada MilanTrkal Jaroslav316-77 3165
12.Kaplan VojtěchPrůcha Vladimír479  3075
13.Schreiber MichalBeneš Václav-11-78-7 1376
14.Suchomel MichaelPříhoda Tomáš-6-878-92377
15.Kaplan VojtěchTrkal Jaroslav125  3087
16.Schreiber MichalPrůcha Vladimír-129-11993297
17.Suchomel MichaelBeneš Václav-9-78-9 1398
18.Sourada MilanPříhoda Tomáš11911  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schreiber Michal13Trkal Jaroslav22
Suchomel Michael13Průcha Vladimír13
Sourada Milan31Beneš Václav22
Kaplan Vojtěch40Příhoda Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Polička ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:26574:528TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Mrva Milan
 
 
Češka Roman
Trnka Jakub
 
 
596  3010
2.Smetana Jaroslav
Vykydal Richard
 
 
Ševčík Leoš
Baláš Josef
 
 
-6-8-9  0311
3.Maděra JaroslavČeška Roman555  3021
4.Smetana JaroslavŠevčík Leoš8-810-8-62322
5.Vykydal RichardTrnka Jakub-7-6-5  0323
6.Mrva MilanBaláš Josef85-1111 3133
7.Smetana JaroslavČeška Roman-12-7-9  0334
8.Vykydal RichardŠevčík Leoš-6-5-9  0335
9.Mrva MilanTrnka Jakub775  3045
10.Maděra JaroslavBaláš Josef1358  3055
11.Vykydal RichardUlrich Ondřej8-8-9-8 1356
12.Mrva MilanŠevčík Leoš8-1279 3166
13.Maděra JaroslavTrnka Jakub89-47 3176
14.Smetana JaroslavBaláš Josef8-11-10193286
15.Mrva MilanUlrich Ondřej-47-8273296
16.Maděra JaroslavŠevčík Leoš5-859 31106
17.Smetana JaroslavTrnka Jakub         
18.Vykydal RichardBaláš Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maděra Jaroslav40Češka Roman11
Smetana Jaroslav12Ševčík Leoš22
Vykydal Richard03Trnka Jakub12
Mrva Milan40Baláš Josef03
   Ulrich Ondřej11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OU MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12442:336TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Krejčí Robin
 
 
Štarman Karel
Balský Karel
 
 
765  3010
2.Krejčí Filip
Krejsa Daniel
 
 
Syrová Lucie
Pokorný Lukáš
 
 
-8987 3120
3.Krejčí FilipSyrová Lucie-68-10-9 1321
4.Krejčí RobinPokorný Lukáš876  3031
5.Krejsa DanielBalský Karel89-76 3141
6.Nastoupil PetrŠtarman Karel541  3051
7.Krejčí RobinSyrová Lucie1-468 3161
8.Krejsa DanielPokorný Lukáš879  3071
9.Nastoupil PetrBalský Karel64-75 3181
10.Krejčí FilipŠtarman Karel-9-95-5 1382
11.Krejsa DanielSyrová Lucie8-96-743292
12.Nastoupil PetrPokorný Lukáš769  30102
13.Krejčí FilipBalský Karel         
14.Krejčí RobinŠtarman Karel         
15.Nastoupil PetrSyrová Lucie         
16.Krejčí FilipPokorný Lukáš         
17.Krejčí RobinBalský Karel         
18.Krejsa DanielŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Filip02Syrová Lucie12
Krejčí Robin20Pokorný Lukáš03
Krejsa Daniel30Balský Karel02
Nastoupil Petr30Štarman Karel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Bajusová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26623:563TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-6-8-8  0301
2.Bako Adam
Kleiner Marek
 
 
Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
45-9-5-62302
3.Bako AdamSyrový Vojtěch5-95-693212
4.Kleiner MarekDostálek Jaroslav8-7-105-52313
5.Kobza ŠtěpánDostálek Martin4-578 3123
6.Jányš OndřejSyrový Karel973  3033
7.Kleiner MarekSyrový Vojtěch7-10-7-7 1334
8.Kobza ŠtěpánDostálek Jaroslav9136  3044
9.Jányš OndřejDostálek Martin7-9-8-8 1345
10.Bako AdamSyrový Karel867  3055
11.Kobza ŠtěpánSyrový Vojtěch874  3065
12.Jányš OndřejDostálek Jaroslav6-93-943275
13.Bako AdamDostálek Martin1013-99 3185
14.Kleiner MarekSyrový Karel-9-7-6  0386
15.Jányš OndřejSyrový Vojtěch131710  3096
16.Bako AdamDostálek Jaroslav17-65-9732106
17.Kleiner MarekDostálek Martin         
18.Kobza ŠtěpánSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bako Adam40Syrový Vojtěch13
Kleiner Marek03Dostálek Jaroslav13
Kobza Štěpán30Dostálek Martin12
Jányš Ondřej31Syrový Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:36701:665Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
87-7-7-82301
2.Šeda Václav
Šedová Eliška
 
 
Fišer Lukáš
Kučera Martin
 
 
-976-6103211
3.Novák AlešFišer Lukáš9712  3021
4.Hrdina LukášDvořák Martin-10-8-7  0322
5.Šeda VáclavKučera Martin-93-5-8 1323
6.Šedová EliškaVojnar Jiří1056  3033
7.Hrdina LukášFišer Lukáš5-7-12-8 1334
8.Šeda VáclavDvořák Martin6-97-8-72335
9.Šedová EliškaKučera Martin11119  3045
10.Novák AlešVojnar Jiří11-6-14-13 1346
11.Šeda VáclavFišer Lukáš-84-125-102347
12.Šedová EliškaDvořák Martin-71-11-9 1348
13.Novák AlešKučera Martin9-113-973258
14.Hrdina LukášVojnar Jiří-7-87973268
15.Šedová EliškaFišer Lukáš876  3078
16.Novák AlešDvořák Martin-510-9-9 1379
17.Hrdina LukášKučera Martin645  3089
18.Šeda VáclavVojnar Jiří-6-7-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš22Fišer Lukáš22
Hrdina Lukáš22Dvořák Martin40
Šeda Václav04Kučera Martin13
Šedová Eliška31Vojnar Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:9426:320Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Adamec Lukáš
 
 
Beneš Václav
Oliva Vladimír
 
 
69-99 3110
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Příhoda Tomáš
Trkal Jaroslav
 
 
599  3020
3.Hubálek ZdeněkTrkal Jaroslav98-115 3130
4.Adamec LukášOliva Vladimír578  3040
5.Adamec Miroslav ml.Beneš Václav47-9-7-72341
6.Adamec VáclavPříhoda Tomáš62-104 3151
7.Adamec LukášTrkal Jaroslav1064  3061
8.Adamec Miroslav ml.Oliva Vladimír95-49 3171
9.Adamec VáclavBeneš Václav29-10-693281
10.Hubálek ZdeněkPříhoda Tomáš859  3091
11.Adamec Miroslav ml.Trkal Jaroslav569  30101
12.Adamec VáclavOliva Vladimír554  30  
13.Hubálek ZdeněkBeneš Václav         
14.Adamec LukášPříhoda Tomáš         
15.Adamec VáclavTrkal Jaroslav         
16.Hubálek ZdeněkOliva Vladimír         
17.Adamec LukášBeneš Václav         
18.Adamec Miroslav ml.Příhoda Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubálek Zdeněk20Trkal Jaroslav03
Adamec Lukáš20Oliva Vladimír02
Adamec Miroslav ml.21Beneš Václav11
Adamec Václav20Příhoda Tomáš02
zápas č. 12 dohrán před zápasem č. 11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Schreiber Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32659:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Vojtěch
Sourada Milan
 
 
Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
9-101010 3110
2.Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
Hortlík Tomáš
Motl Daniel
 
 
-79-86-52311
3.Sourada MilanMotl Daniel-413510 3121
4.Suchomel MichaelHortlík Tomáš-97-9-6 1322
5.Schreiber MichalJedlička Richard9-99-9-52323
6.Kaplan VojtěchLamač Martin259  3033
7.Suchomel MichaelMotl Daniel-5-5-5  0334
8.Schreiber MichalHortlík Tomáš-11-7-10  0335
9.Kaplan VojtěchJedlička Richard518  3045
10.Sourada MilanLamač Martin7-9-12283255
11.Schreiber MichalMotl Daniel8813  3065
12.Kaplan VojtěchHortlík Tomáš543  3075
13.Sourada MilanJedlička Richard978  3085
14.Suchomel MichaelLamač Martin-6-9-7  0386
15.Kaplan VojtěchMotl Daniel9-876 3196
16.Sourada MilanHortlík Tomáš-810-2-9 1397
17.Suchomel MichaelJedlička Richard-4-889-112398
18.Schreiber MichalLamač Martin-7-724-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sourada Milan31Motl Daniel13
Suchomel Michael04Hortlík Tomáš31
Schreiber Michal13Jedlička Richard22
Kaplan Vojtěch40Lamač Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16488:406TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Mrva Milan
 
 
Balský Karel
Štarman Karel
 
 
567  3010
2.Smetana Jaroslav
Vykydal Richard
 
 
Syrová Lucie
Pokorný Lukáš
 
 
8-8-78-82311
3.Maděra JaroslavSyrová Lucie8-9310 3121
4.Smetana JaroslavPokorný Lukáš104-97 3131
5.Vykydal RichardBalský Karel-9-1010-6 1332
6.Mrva MilanŠtarman Karel798  3042
7.Smetana JaroslavSyrová Lucie8-5-6553252
8.Vykydal RichardPokorný Lukáš-10998 3162
9.Mrva MilanBalský Karel575  3072
10.Maděra JaroslavŠtarman Karel75-88 3182
11.Vykydal RichardSyrová Lucie-4-8-6  0383
12.Mrva MilanPokorný Lukáš766  3093
13.Maděra JaroslavBalský Karel-9666 31103
14.Smetana JaroslavŠtarman Karel         
15.Mrva MilanSyrová Lucie         
16.Maděra JaroslavPokorný Lukáš         
17.Smetana JaroslavBalský Karel         
18.Vykydal RichardŠtarman Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maděra Jaroslav30Syrová Lucie12
Smetana Jaroslav20Pokorný Lukáš03
Vykydal Richard12Balský Karel12
Mrva Milan30Štarman Karel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Polička ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OU MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21567:503TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Krejčí Robin
 
 
Češka Roman
Trnka Jakub
 
 
568  3010
2.Krejsa Daniel
Krejčí Filip
 
 
Baláš Josef
Ševčík Leoš
 
 
-9874 3120
3.Krejčí RobinČeška Roman106-8-8-62321
4.Krejčí FilipŠevčík Leoš989  3031
5.Krejsa DanielBaláš Josef-78-9-6 1332
6.Nastoupil PetrTrnka Jakub7-985 3142
7.Krejčí FilipČeška Roman-9-10-7  0343
8.Krejsa DanielŠevčík Leoš-8-7-9  0344
9.Nastoupil PetrUlrich Ondřej758  3054
10.Krejčí RobinTrnka Jakub8911  3064
11.Krejsa DanielČeška Roman8-69-993274
12.Nastoupil PetrŠevčík Leoš794  3084
13.Krejčí RobinUlrich Ondřej87-810 3194
14.Krejčí FilipTrnka Jakub9-12-103-142395
15.Nastoupil PetrČeška Roman8-787 31105
16.Krejčí RobinŠevčík Leoš         
17.Krejčí FilipUlrich Ondřej         
18.Krejsa DanielTrnka Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčí Robin21Češka Roman22
Krejčí Filip12Ševčík Leoš12
Krejsa Daniel12Baláš Josef10
Nastoupil Petr40Trnka Jakub12
   Ulrich Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Bajusová Lucie
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:11483:366TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
565  3010
2.Bako Adam
Kleiner Marek
 
 
Fišer Lukáš
Kučera Martin
 
 
-869-7-92311
3.Bako AdamVojnar Jiří898  3021
4.Kleiner MarekDvořák Martin1066  3031
5.Kobza ŠtěpánFišer Lukáš377  3041
6.Jányš OndřejKučera Martin-109-915-102342
7.Kleiner MarekVojnar Jiří896  3052
8.Kobza ŠtěpánDvořák Martin357  3062
9.Jányš OndřejFišer Lukáš7-97-9133272
10.Bako AdamKučera Martin-9738 3182
11.Kobza ŠtěpánVojnar Jiří966  3092
12.Jányš OndřejDvořák Martin-1065-8832102
13.Bako AdamFišer Lukáš         
14.Kleiner MarekKučera Martin         
15.Jányš OndřejVojnar Jiří         
16.Bako AdamDvořák Martin         
17.Kleiner MarekFišer Lukáš         
18.Kobza ŠtěpánKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Adam20Vojnar Jiří03
Kleiner Marek20Dvořák Martin03
Kobza Štěpán30Fišer Lukáš02
Jányš Ondřej21Kučera Martin11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38749:741nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-67-7-6 1301
2.Šeda Václav
Šedová Eliška
 
 
Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
968  3011
3.Hrdina LukášSyrový Vojtěch9-48-4-82312
4.Šeda VáclavDostálek Jaroslav9-9-7873222
5.Šedová EliškaDostálek Martin59-12-963232
6.Novák AlešSyrový Karel-7-68973242
7.Šeda VáclavSyrový Vojtěch-8-615-9 1343
8.Šedová EliškaDostálek Jaroslav6-810-7-122344
9.Novák AlešDostálek Martin-769-1093254
10.Hrdina LukášSyrový Karel7-967 3164
11.Šedová EliškaSyrový Vojtěch-12-5415-92365
12.Novák AlešDostálek Jaroslav11-79-11-92366
13.Hrdina LukášDostálek Martin-9-6-11  0367
14.Šeda VáclavSyrový Karel9-1266 3177
15.Novák AlešSyrový Vojtěch69-109 3187
16.Hrdina LukášDostálek Jaroslav-97-68-82388
17.Šeda VáclavDostálek Martin547  3098
18.Pražák ZdeněkSyrový Karel-8-6-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš13Syrový Vojtěch31
Šeda Václav31Dostálek Jaroslav31
Šedová Eliška12Dostálek Martin13
Novák Aleš31Syrový Karel13
Pražák Zdeněk01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS