Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:30587:561Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Zdeněk
Adamec Václav
 
 
Maděra Jaroslav
Palatka Edward
 
 
6-87-683210
2.Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
Mrva Milan
Kalandra Miloslav ml.
 
 
-10-9-8  0311
3.Hubálek ZdeněkKalandra Miloslav ml.-8867 3121
4.Kolomý TomášMaděra Jaroslav-1-7-8  0322
5.Adamec LukášPalatka Edward886  3032
6.Adamec VáclavMrva Milan84-75 3142
7.Kolomý TomášKalandra Miloslav ml.108-109 3152
8.Adamec LukášMaděra Jaroslav-105-4-11 1353
9.Adamec VáclavPalatka Edward519  3063
10.Hubálek ZdeněkMrva Milan89-5-473273
11.Adamec LukášKalandra Miloslav ml.-610-6943283
12.Adamec VáclavMaděra Jaroslav-7-9-8  0384
13.Hubálek ZdeněkPalatka Edward-10-8-12  0385
14.Kolomý TomášMrva Milan-6-569-62386
15.Adamec VáclavKalandra Miloslav ml.455  3096
16.Hubálek ZdeněkMaděra Jaroslav-9-5-9  0397
17.Kolomý TomášPalatka Edward954  30107
18.Adamec LukášMrva Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Zdeněk22Kalandra Miloslav ml.04
Kolomý Tomáš22Maděra Jaroslav40
Adamec Lukáš21Palatka Edward13
Adamec Václav31Mrva Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Schreiber Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:35513:552TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Vojtěch
Sourada Milan
 
 
Krejčí Filip
Krejsa Daniel
 
 
-3-466-102301
2.Brökl Jan ml.
Suchomel Michael
 
 
Krejčí Robin
Nastoupil Petr
 
 
-3-4-12  0302
3.Kaplan VojtěchKrejčí Robin-63104 3112
4.Suchomel MichaelNastoupil Petr-7-4-5  0313
5.Sourada MilanKrejsa Daniel116  3023
6.Brökl Jan ml.Krejčí Filip-4-47-8 1324
7.Suchomel MichaelKrejčí Robin-9-9-6  0325
8.Sourada MilanNastoupil Petr-5-5-5  0326
9.Brökl Jan ml.Krejsa Daniel5-687 3136
10.Kaplan VojtěchKrejčí Filip996  3046
11.Sourada MilanKrejčí Robin8-777 3156
12.Brökl Jan ml.Nastoupil Petr-12-11-7  0357
13.Kaplan VojtěchKrejsa Daniel66-84 3167
14.Suchomel MichaelKrejčí Filip-6-7-5  0368
15.Brökl Jan ml.Krejčí Robin-10-7-7  0369
16.Kaplan VojtěchNastoupil Petr78-79 3179
17.Suchomel MichaelKrejsa Daniel-87-9-7 13710
18.Sourada MilanKrejčí Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaplan Vojtěch40Krejčí Robin22
Suchomel Michael04Nastoupil Petr31
Sourada Milan21Krejsa Daniel13
Brökl Jan ml.13Krejčí Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23529:486TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
-5-87-5 1301
2.Hájek Ladislav
Hortlík Tomáš
 
 
Jányš Ondřej
Chládek Pavel
 
 
56-29 3111
3.Hortlík TomášBako Adam117-9-963221
4.Jedlička RichardJányš Ondřej-5-8-5  0322
5.Lamač MartinLangr Lukáš ml.-87-11-5 1323
6.Hájek LadislavChládek Pavel4-954 3133
7.Jedlička RichardBako Adam-11-7-9  0334
8.Lamač MartinJányš Ondřej4-10-3-6 1335
9.Hájek LadislavLangr Lukáš ml.668  3045
10.Hortlík TomášChládek Pavel779  3055
11.Lamač MartinBako Adam-5-799123265
12.Hájek LadislavJányš Ondřej666  3075
13.Hortlík TomášLangr Lukáš ml.9-577 3185
14.Jedlička RichardChládek Pavel773  3095
15.Hájek LadislavBako Adam-9985 31105
16.Hortlík TomášJányš Ondřej286  30  
17.Jedlička RichardLangr Lukáš ml.         
18.Lamač MartinChládek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hortlík Tomáš30Bako Adam13
Jedlička Richard12Jányš Ondřej21
Lamač Martin12Langr Lukáš ml.12
Hájek Ladislav40Chládek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28628:554KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
Hrdina Lukáš
Novák Aleš
 
 
46-96 3110
2.Beneš Václav
Oliva Vladimír
 
 
Šeda Václav
Pražák Zdeněk
 
 
87-95 3120
3.Příhoda TomášNovák Aleš6-4-4-8 1321
4.Absolon MartinŠeda Václav-7478 3131
5.Oliva VladimírPražák Zdeněk78-48 3141
6.Beneš VáclavHrdina Lukáš382  3051
7.Absolon MartinNovák Aleš-137-9-9 1352
8.Oliva VladimírŠeda Václav-8-8-6  0353
9.Beneš VáclavPražák Zdeněk-9559 3163
10.Příhoda TomášHrdina Lukáš2310  3073
11.Oliva VladimírNovák Aleš-11-8-6  0374
12.Beneš VáclavŠeda Václav6128  3084
13.Příhoda TomášPražák Zdeněk-876-8-92385
14.Absolon MartinHrdina Lukáš687  3095
15.Beneš VáclavNovák Aleš11-8-8-9 1396
16.Příhoda Tomᚊeda Václav-8-86-6 1397
17.Absolon MartinPražák Zdeněk87-10-12632107
18.Oliva VladimírHrdina Lukáš6    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Příhoda Tomáš13Novák Aleš40
Absolon Martin31Šeda Václav22
Oliva Vladimír12Pražák Zdeněk13
Beneš Václav31Hrdina Lukáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Polička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 60, Polička 572 01, naproti Penny MarketuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36666:679TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Češka Roman
Trnka Jakub
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
10-69-893210
2.Baláš Josef
Ševčík Leoš
 
 
Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
-49-14-3 1311
3.Ševčík LeošSyrový Vojtěch-587-5-102312
4.Baláš JosefDostálek Jaroslav9115  3022
5.Trnka JakubDostálek Martin9-8-610-92323
6.Češka RomanSyrový Karel5-96-883233
7.Baláš JosefSyrový Vojtěch5910  3043
8.Trnka JakubDostálek Jaroslav-7-8-9  0344
9.Češka RomanDostálek Martin677  3054
10.Ševčík LeošSyrový Karel73-5-763264
11.Trnka JakubSyrový Vojtěch-8-7-6  0365
12.Češka RomanDostálek Jaroslav876  3075
13.Ševčík LeošDostálek Martin-87-108-72376
14.Baláš JosefSyrový Karel-10-10-3  0377
15.Češka RomanSyrový Vojtěch766  3087
16.Ševčík LeošDostálek Jaroslav88-3-5-52388
17.Baláš JosefDostálek Martin93-9-5-32389
18.Trnka JakubSyrový Karel-86-610-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ševčík Leoš13Syrový Vojtěch22
Baláš Josef22Dostálek Jaroslav22
Trnka Jakub04Dostálek Martin31
Češka Roman40Syrový Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:35467:541Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Štarman Karel
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
-9-8-10  0301
2.Syrová Lucie
Balský Karel
 
 
Kučera Martin
Synek Martin
 
 
69-87 3111
3.Beneš JiříDvořák Martin-10-69-5 1312
4.Balský KarelVojnar Jiří10-4-88-92313
5.Syrová LucieKučera Martin510-115 3123
6.Štarman KarelSynek Martin8-6-6-1 1324
7.Balský KarelDvořák Martin98-4-1063234
8.Syrová LucieVojnar Jiří-8-10-10  0335
9.Štarman KarelKučera Martin-3-9-8  0336
10.Beneš JiříSynek Martin-5-7-7  0337
11.Syrová LucieDvořák Martin-9-77-8 1338
12.Štarman KarelVojnar Jiří10-485 3148
13.Beneš JiříKučera Martin-12-76-4 1349
14.Balský KarelSynek Martin-10-49-8 13410
15.Štarman KarelDvořák Martin         
16.Beneš JiříVojnar Jiří         
17.Balský KarelKučera Martin         
18.Syrová LucieSynek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Jiří03Dvořák Martin21
Balský Karel12Vojnar Jiří21
Syrová Lucie12Kučera Martin21
Štarman Karel12Synek Martin30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Schreiber Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:17492:384TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Vojtěch
Sourada Milan
 
 
Maděra Jaroslav
Palatka Edward
 
 
-79157 3110
2.Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
-6-5-2  0311
3.Kaplan VojtěchKalandra Miloslav ml.757  3021
4.Brökl Jan ml.Maděra Jaroslav-9118-8-22322
5.Sourada MilanPalatka Edward228  3032
6.Suchomel MichaelMrva Milan6142  3042
7.Brökl Jan ml.Kalandra Miloslav ml.-7-9-7  0343
8.Sourada MilanMaděra Jaroslav-76-10-7 1344
9.Suchomel MichaelPalatka Edward4-898 3154
10.Kaplan VojtěchMrva MilanWO    3064
11.Sourada MilanKalandra Miloslav ml.748  3074
12.Suchomel MichaelMaděra Jaroslav-4-8-10  0375
13.Kaplan VojtěchPalatka Edward878  3085
14.Brökl Jan ml.Mrva MilanWO    3095
15.Suchomel MichaelKalandra Miloslav ml.878  30105
16.Kaplan VojtěchMaděra Jaroslav75   20  
17.Brökl Jan ml.Palatka Edward         
18.Sourada MilanMrva Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaplan Vojtěch20Kalandra Miloslav ml.13
Brökl Jan ml.02Maděra Jaroslav30
Sourada Milan21Palatka Edward03
Suchomel Michael31Mrva Milan01
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 01. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:21510:469Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Zdeněk
Adamec Václav
 
 
Krejčí Filip
Krejsa Daniel
 
 
77-37 3110
2.Adamec Lukáš
Kolomý Tomáš
 
 
Nastoupil Petr
Krejčí Robin
 
 
-9-8-9  0311
3.Hubálek ZdeněkKrejčí Robin8-8-9-4 1312
4.Adamec LukášNastoupil Petr89-9-6103222
5.Kolomý TomášKrejsa Daniel998  3032
6.Adamec VáclavKrejčí Filip910-8-973242
7.Adamec LukášKrejčí Robin-9-9-8  0343
8.Kolomý TomášNastoupil Petr-5-11-4  0344
9.Adamec VáclavKrejsa Daniel764  3054
10.Hubálek ZdeněkKrejčí Filip988  3064
11.Kolomý TomášKrejčí Robin8-856 3174
12.Adamec VáclavNastoupil Petr413-6-1063284
13.Hubálek ZdeněkKrejsa Daniel488  3094
14.Adamec LukášKrejčí Filip-71139 31104
15.Adamec VáclavKrejčí Robin96   20  
16.Hubálek ZdeněkNastoupil Petr         
17.Adamec LukášKrejsa Daniel         
18.Kolomý TomášKrejčí Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Zdeněk21Krejčí Robin21
Adamec Lukáš21Nastoupil Petr12
Kolomý Tomáš21Krejsa Daniel03
Adamec Václav30Krejčí Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:32367:492TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
Jányš Ondřej
Chládek Pavel
 
 
498  3010
2.
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
WO    0311
3.Absolon MartinChládek Pavel485  3021
4.Oliva VladimírBako Adam-12-4-11  0322
5.Jányš OndřejWO    0323
6.Příhoda TomášLangr Lukáš ml.-865-9-92324
7.Oliva VladimírChládek Pavel897  3034
8.Bako AdamWO    0335
9.Příhoda TomášJányš Ondřej-12-2-8  0336
10.Absolon MartinLangr Lukáš ml.-910-98-92337
11.Chládek PavelWO    0338
12.Příhoda TomášBako Adam6-8-79113248
13.Absolon MartinJányš Ondřej-77-98-92349
14.Oliva VladimírLangr Lukáš ml.-7-8-9  03410
15.Příhoda TomášChládek Pavel62   20  
16.Absolon MartinBako Adam         
17.Oliva VladimírJányš Ondřej         
18.Langr Lukáš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Absolon Martin12Chládek Pavel02
Oliva Vladimír12Bako Adam11
Příhoda Tomáš12Jányš Ondřej20
   Langr Lukáš ml.30
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
12:45Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18 TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jedlička Richard
Lamač Martin
 
 
Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
-6-89-10 1301
2.Hájek Ladislav
Hortlík Tomáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Hortlík TomášNovák Aleš12-106-7-92312
4.Jedlička RichardPražák Zdeněk66-38 3122
5.Lamač MartinHrdina Lukáš9-68-763232
6.Hájek LadislavWO    3042
7.Jedlička RichardNovák Aleš6-9-10-11 1343
8.Lamač MartinPražák Zdeněk-9-987-62344
9.Hájek LadislavHrdina Lukáš884  3054
10.Hortlík Tomáš     3064
11.Lamač MartinNovák Aleš-1210-91143274
12.Hájek LadislavPražák Zdeněk648  3084
13.Hortlík TomášHrdina Lukáš-7862 3194
14.Jedlička RichardWO    30104
15.Hájek LadislavNovák Aleš         
16.Hortlík TomášPražák Zdeněk         
17.Jedlička RichardHrdina Lukáš         
18.Lamač Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hortlík Tomáš21Novák Aleš21
Jedlička Richard11Pražák Zdeněk12
Lamač Martin21Hrdina Lukáš03
Hájek Ladislav2001
WO30WO03
Foto pořídil Richard Jedlička, hráč mužstva Ústí "C"



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:30510:563TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Štarman Karel
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-8-97-6 1301
2.Syrová Lucie
Balský Karel
 
 
Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
10910  3011
3.Balský KarelSyrový Vojtěch79-10-10-102312
4.Beneš JiříDostálek Jaroslav10-7-8-4 1313
5.Syrová LucieDostálek Martin978  3023
6.Štarman KarelSyrový Karel11-7-7-4 1324
7.Beneš JiříSyrový Vojtěch-99-1110-62325
8.Syrová LucieDostálek Jaroslav788  3035
9.Štarman KarelDostálek Martin-9-38-4 1336
10.Balský KarelSyrový Karel8710  3046
11.Syrová LucieSyrový Vojtěch8105  3056
12.Štarman KarelDostálek Jaroslav-9-1-10  0357
13.Balský KarelDostálek Martin7-6-6-5 1358
14.Beneš JiříSyrový Karel710-6-8-112359
15.Štarman KarelSyrový Vojtěch-46-3-3 13510
16.Balský KarelDostálek Jaroslav         
17.Beneš JiříDostálek Martin         
18.Syrová LucieSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balský Karel12Syrový Vojtěch31
Beneš Jiří03Dostálek Jaroslav21
Syrová Lucie30Dostálek Martin21
Štarman Karel04Syrový Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Polička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 60, Polička 572 01, naproti Penny MarketuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:20524:457TJ Spartak Polička A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baláš Josef
Ševčík Leoš
 
 
Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
-9569 3110
2.Češka Roman
Trnka Jakub
 
 
Kučera Martin
Synek Martin
 
 
788  3020
3.Ševčík LeošSynek Martin4115  3030
4.Baláš JosefDvořák Martin-5-8-9  0331
5.Trnka JakubKučera Martin7-8-9-9 1332
6.Češka RomanVojnar Jiří10-877 3142
7.Baláš JosefSynek Martin-977-9-102343
8.Trnka JakubDvořák Martin856  3053
9.Češka RomanKučera Martin1077  3063
10.Ševčík LeošVojnar Jiří-7-6-9  0364
11.Trnka JakubSynek Martin-89-4973274
12.Češka RomanDvořák Martin3124  3084
13.Ševčík LeošKučera Martin5-10-93103294
14.Baláš JosefVojnar Jiří76-1-6932104
15.Češka RomanSynek Martin         
16.Ševčík LeošDvořák Martin         
17.Baláš JosefKučera Martin         
18.Trnka JakubVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ševčík Leoš21Synek Martin12
Baláš Josef12Dvořák Martin12
Trnka Jakub21Kučera Martin12
Češka Roman30Vojnar Jiří12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS