Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična OU MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23546:510TJ Sokol Mistrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nastoupil Petr
Krejčí Robin
 
 
Maděra Jaroslav
Palatka Edward
 
 
899  3010
2.Krejsa Daniel
Krejčí Filip
 
 
Mrva Milan
Kalandra Miloslav ml.
 
 
-679-6-62311
3.Krejčí RobinMrva Milan10-7-117113221
4.Krejsa DanielKalandra Miloslav ml.-88-7-6 1322
5.Krejčí FilipMaděra Jaroslav-6-78-9 1323
6.Nastoupil PetrPalatka Edward745  3033
7.Krejsa DanielMrva Milan-8-7-9  0334
8.Krejčí FilipKalandra Miloslav ml.68-72 3144
9.Nastoupil PetrMaděra Jaroslav999  3054
10.Krejčí RobinPalatka Edward382  3064
11.Krejčí FilipMrva Milan-9-10-12  0365
12.Nastoupil PetrKalandra Miloslav ml.77-78 3175
13.Krejčí RobinMaděra Jaroslav89-6-573285
14.Krejsa DanielPalatka Edward-6-48963295
15.Nastoupil PetrMrva Milan789  30105
16.Krejčí RobinKalandra Miloslav ml.         
17.Krejsa DanielMaděra Jaroslav         
18.Krejčí FilipPalatka Edward         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčí Robin30Mrva Milan22
Krejsa Daniel12Kalandra Miloslav ml.12
Krejčí Filip12Maděra Jaroslav12
Nastoupil Petr40Palatka Edward03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36563:609TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Lukáš
Novák Aleš
 
 
Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
-8-961053210
2.Doležal Tomáš
Pražák Zdeněk
 
 
Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
-6-810-8 1311
3.Hrdina LukášLangr Lukáš ml.88-5-943221
4.Pražák ZdeněkBako Adam-7-8-4  0322
5.Doležal TomášJányš Ondřej8-789 3132
6.Novák AlešKobza Štěpán-7-8-5  0333
7.Pražák ZdeněkLangr Lukáš ml.8-10-59-92334
8.Doležal TomášBako Adam59-5-7-102335
9.Novák AlešJányš Ondřej57-29 3145
10.Hrdina LukášKobza Štěpán777  3055
11.Doležal TomášLangr Lukáš ml.-49-8-5 1356
12.Novák AlešBako Adam-69-10-6 1357
13.Hrdina LukášJányš Ondřej956  3067
14.Pražák ZdeněkKobza Štěpán-5-6-8  0368
15.Novák AlešLangr Lukáš ml.-710-7-9 1369
16.Hrdina LukášBako Adam6-10-45-1023610
17.Pražák ZdeněkJányš Ondřej63   20  
18.Doležal TomášKobza Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdina Lukáš31Langr Lukáš ml.31
Pražák Zdeněk03Bako Adam40
Doležal Tomáš12Jányš Ondřej03
Novák Aleš13Kobza Štěpán21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:32418:499TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
3-7-9-4 1301
2.Sychra Václav
Herel Miroslav
 
 
Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
-9-117-5 1302
3.Dvořák MartinSyrový Vojtěch-14-8-7  0303
4.Sychra VáclavDostálek Jaroslav-1-68-9 1304
5.Vojnar JiříDostálek Martin-1111911 3114
6.Kučera MartinSyrový Karel12-9-9-8 1315
7.Sychra VáclavSyrový Vojtěch-712-7-3 1316
8.Vojnar JiříDostálek Jaroslav1229  3026
9.Kučera MartinDostálek Martin7-5-7-4 1327
10.Herel MiroslavSyrový Karel64-59 3137
11.Vojnar JiříSyrový Vojtěch-710-76-52338
12.Kučera MartinDostálek Jaroslav-9-7-3  0339
13.Herel MiroslavDostálek Martin-6-5-3  03310
14.Sychra VáclavSyrový Karel         
15.Kučera MartinSyrový Vojtěch         
16.Herel MiroslavDostálek Jaroslav         
17.Sychra VáclavDostálek Martin         
18.Vojnar JiříSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořák Martin01Syrový Vojtěch30
Sychra Václav02Dostálek Jaroslav21
Vojnar Jiří21Dostálek Martin21
Kučera Martin03Syrový Karel11
Herel Miroslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Polička ARozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:34619:638TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Jiří
Štarman Karel
 
 
Češka Roman
Trnka Jakub
 
 
-76-8-6 1301
2.Balský Karel
Syrová Lucie
 
 
Ševčík Leoš
Ulrich Ondřej
 
 
7-8-7-5 1302
3.Beneš JiříČeška Roman-4-7-7  0303
4.Balský KarelŠevčík Leoš-86-48133213
5.Syrová LucieTrnka Jakub1110-106 3123
6.Štarman KarelUlrich Ondřej-9-11-4  0324
7.Balský KarelČeška Roman5-9910 3134
8.Syrová LucieŠevčík Leoš-10-558-42335
9.Štarman KarelTrnka Jakub7-65-1043245
10.Beneš JiříUlrich Ondřej-9-6-12  0346
11.Syrová LucieČeška Roman775  3056
12.Štarman KarelŠevčík Leoš79-7-1103266
13.Beneš JiříTrnka Jakub1278  3076
14.Balský KarelUlrich Ondřej59-86 3186
15.Štarman KarelČeška Roman5-12-6483296
16.Beneš JiříŠevčík Leoš-2-7-5  0397
17.Balský KarelTrnka Jakub9-69-3632107
18.Syrová LucieUlrich Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beneš Jiří13Češka Roman13
Balský Karel40Ševčík Leoš22
Syrová Lucie21Trnka Jakub04
Štarman Karel31Ulrich Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:33721:665KST SK US Steinerová Choceň z.s. C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
Jedlička Richard
Hájek Ladislav
 
 
10-7-10-10 1301
2.Šťastný Daniel
Beneš Václav
 
 
Bezdíčková Lenka
Lamač Martin
 
 
-9699 3111
3.Příhoda TomášHájek Ladislav410-9-1093221
4.Absolon MartinJedlička Richard5-7-35-42322
5.Beneš VáclavLamač Martin89-8-973232
6.Šťastný DanielBezdíčková Lenka844  3042
7.Absolon MartinHájek Ladislav-10-16-8  0343
8.Beneš VáclavJedlička Richard-106-10-7 1344
9.Šťastný DanielLamač Martin7-106-1033254
10.Příhoda TomášBezdíčková Lenka69-95 3164
11.Beneš VáclavHájek Ladislav-9910-11-92365
12.Šťastný DanielJedlička Richard-6-1065-82366
13.Příhoda TomášLamač Martin986  3076
14.Absolon MartinBezdíčková Lenka9-7106 3186
15.Šťastný DanielHájek Ladislav6-6-7893296
16.Příhoda TomášJedlička Richard-9910-3-82397
17.Absolon MartinLamač Martin75-73 31107
18.Beneš VáclavBezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příhoda Tomáš31Hájek Ladislav22
Absolon Martin22Jedlička Richard40
Beneš Václav12Lamač Martin04
Šťastný Daniel31Bezdíčková Lenka03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Schreiber Michal
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 01. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32 Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schreiber Michal
Suchomel Michael
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
     1301
2.Brökl Jan ml.
Sourada Milan
 
 
Kolomý Tomáš
Adamec Lukáš
 
 
     3111
3.Sourada MilanAdamec Václav     3021
4.Suchomel MichaelHubálek Zdeněk     1322
5.Brökl Jan ml.Kolomý Tomáš     2323
6.Schreiber MichalAdamec Lukáš     1324
7.Suchomel MichaelAdamec Václav     1325
8.Brökl Jan ml.Hubálek Zdeněk     0326
9.Schreiber MichalKolomý Tomáš     0327
10.Sourada MilanAdamec Lukáš     3037
11.Brökl Jan ml.Adamec Václav     0338
12.Schreiber MichalHubálek Zdeněk     1339
13.Sourada MilanKolomý Tomáš     3149
14.Suchomel MichaelAdamec Lukáš     13410
15.Schreiber MichalAdamec Václav         
16.Sourada MilanHubálek Zdeněk         
17.Suchomel MichaelKolomý Tomáš         
18.Brökl Jan ml.Adamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sourada Milan30Adamec Václav21
Suchomel Michael03Hubálek Zdeněk30
Brökl Jan ml.03Kolomý Tomáš21
Schreiber Michal03Adamec Lukáš21

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS