Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Polička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 60, Polička 572 01, naproti Penny MarketuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:35497:559Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Jakub
Češka Roman
 
 
Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
6-7-7-7 1301
2.Baláš Josef
Ševčík Leoš
 
 
Kolomý Tomáš
Adamec Lukáš
 
 
-10-3-6  0302
3.Ševčík LeošAdamec Václav-7-48-4 1303
4.Baláš JosefKolomý Tomáš6-4-8283213
5.Trnka JakubHubálek Zdeněk-58-6-2 1314
6.Češka RomanAdamec Lukáš9-11-14-3 1315
7.Baláš JosefAdamec Václav8-97-6-52316
8.Trnka JakubKolomý Tomáš597  3026
9.Češka RomanHubálek Zdeněk-8-76-9 1327
10.Ševčík LeošAdamec Lukáš7-10-8893237
11.Trnka JakubAdamec Václav-12-3-10  0338
12.Češka RomanKolomý Tomáš-8937 3148
13.Ševčík LeošHubálek Zdeněk-78-8-4 1349
14.Baláš JosefAdamec Lukáš112-17-7-723410
15.Češka RomanAdamec Václav-8-48-9 13  
16.Ševčík LeošKolomý Tomáš         
17.Baláš JosefHubálek Zdeněk         
18.Trnka JakubAdamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ševčík Leoš12Adamec Václav30
Baláš Josef12Kolomý Tomáš03
Trnka Jakub12Hubálek Zdeněk30
Češka Roman12Adamec Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:05Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31326:425TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Petr
Štarman Karel
 
 
Sourada Milan
Brökl Jan ml.
 
 
9-6-8-5 1301
2.Beneš Jiří
Pokorný Lukáš
 
 
Schreiber Michal
Kaplan Vojtěch
 
 
-109-10-8 1302
3.Pokorný LukášKaplan Vojtěch10-9-4-5 1303
4.Beneš JiříSchreiber Michal-5-7-8  0304
5.Svatoš PetrSourada Milan-5-7-6  0305
6.Štarman KarelBrökl Jan ml.87-9-10-72306
7.Beneš JiříKaplan Vojtěch-3-5-6  0307
8.Svatoš PetrSchreiber Michal-11-9-9  0308
9.Štarman KarelSourada Milan10-8-7-6 1309
10.Pokorný LukášBrökl Jan ml.8-9107 3119
11.Svatoš PetrKaplan Vojtěch-6-10-6  03110
12.Štarman KarelSchreiber Michal         
13.Pokorný LukášSourada Milan         
14.Beneš JiříBrökl Jan ml.         
15.Štarman KarelKaplan Vojtěch         
16.Pokorný LukášSchreiber Michal         
17.Beneš JiříSourada Milan         
18.Svatoš PetrBrökl Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pokorný Lukáš11Kaplan Vojtěch30
Beneš Jiří02Schreiber Michal20
Svatoš Petr03Sourada Milan20
Štarman Karel02Brökl Jan ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:34692:660nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Syrový Karel
 
 
Hájek Ladislav
Hortlík Tomáš
 
 
1177  3010
2.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Bezdíčková Lenka
Jedlička Richard
 
 
9-7-7453220
3.Syrový VojtěchHortlík Tomáš-8989 3130
4.Dostálek JaroslavHájek Ladislav-98-9-8 1331
5.Syrový KarelJedlička Richard-8-9710-62332
6.Dostálek MartinBezdíčková Lenka-7-987-112333
7.Dostálek JaroslavHortlík Tomáš-8-6-9  0334
8.Syrový KarelHájek Ladislav4-8-8-10 1335
9.Dostálek MartinJedlička Richard-78-6-9 1336
10.Syrový VojtěchBezdíčková Lenka869  3046
11.Syrový KarelHortlík Tomáš-7-8-16  0347
12.Dostálek MartinHájek Ladislav788  3057
13.Syrový VojtěchJedlička Richard869  3067
14.Dostálek JaroslavBezdíčková Lenka-887-963277
15.Dostálek MartinHortlík Tomáš-8-96-6 1378
16.Syrový VojtěchHájek Ladislav-106-8963288
17.Dostálek JaroslavJedlička Richard788  3098
18.Syrový KarelBezdíčková Lenka-87-97-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Syrový Vojtěch40Hortlík Tomáš31
Dostálek Jaroslav22Hájek Ladislav22
Syrový Karel04Jedlička Richard22
Dostálek Martin13Bezdíčková Lenka22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15481:403Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Synek Martin
Fišer Lukáš
 
 
Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
-12-67593210
2.Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
Beneš Václav
Trkal Jaroslav
 
 
6-989 3120
3.Fišer LukášBeneš Václav464  3030
4.Vojnar JiříPříhoda Tomáš-94-46-72331
5.Synek MartinTrkal Jaroslav-94-9593241
6.Dvořák MartinAbsolon Martin7-989 3151
7.Vojnar JiříBeneš Václav-9-9-7  0352
8.Synek MartinPříhoda Tomáš-47199 3162
9.Dvořák MartinTrkal Jaroslav1096  3072
10.Fišer LukášAbsolon Martin-8489 3182
11.Synek MartinBeneš Václav56-79 3192
12.Dvořák MartinPříhoda Tomáš798  30102
13.Fišer LukášTrkal Jaroslav         
14.Vojnar JiříAbsolon Martin         
15.Dvořák MartinBeneš Václav         
16.Fišer LukášPříhoda Tomáš         
17.Vojnar JiříTrkal Jaroslav         
18.Synek MartinAbsolon Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fišer Lukáš20Beneš Václav12
Vojnar Jiří02Příhoda Tomáš12
Synek Martin30Trkal Jaroslav02
Dvořák Martin30Absolon Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Bajusová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:29680:645TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
Maděra Jaroslav
Palatka Edward
 
 
-86-7-8 1301
2.Langr Lukáš ml.
Bako Adam
 
 
Mrva Milan
Kalandra Miloslav ml.
 
 
-119-8-4 1302
3.Langr Lukáš ml.Kalandra Miloslav ml.22-9-9-42303
4.Kobza ŠtěpánMrva Milan8128  3013
5.Bako AdamMaděra Jaroslav138-7-673223
6.Jányš OndřejPalatka Edward8810  3033
7.Kobza ŠtěpánKalandra Miloslav ml.11-8-9-6 1334
8.Bako AdamMrva Milan9711  3044
9.Jányš OndřejMaděra Jaroslav58-3-9-82345
10.Langr Lukáš ml.Palatka Edward710-88 3155
11.Bako AdamKalandra Miloslav ml.34-6-8-82356
12.Jányš OndřejMrva Milan9-8-7683266
13.Langr Lukáš ml.Maděra Jaroslav-71013-9133276
14.Kobza ŠtěpánPalatka Edward1274  3086
15.Jányš OndřejKalandra Miloslav ml.-6-58-6 1387
16.Langr Lukáš ml.Mrva Milan4-61213 3197
17.Kobza ŠtěpánMaděra Jaroslav993  30107
18.Bako AdamPalatka Edward         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Langr Lukáš ml.31Kalandra Miloslav ml.40
Kobza Štěpán31Mrva Milan04
Bako Adam21Maděra Jaroslav13
Jányš Ondřej22Palatka Edward03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:34649:664TTC Ústí nad Orlicí D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Václav
Šedová Eliška
 
 
Krejčí Robin
Nastoupil Petr
 
 
9-12410 3110
2.Hrdina Lukáš
Novák Aleš
 
 
Valenta Jakub
Krejsa Daniel
 
 
-7-99863220
3.Novák AlešNastoupil Petr-2-5-9  0321
4.Šeda VáclavKrejčí Robin-8-68-7 1322
5.Hrdina LukášKrejsa Daniel588  3032
6.Šedová EliškaValenta Jakub-6912-593242
7.Šeda VáclavNastoupil Petr9-12-11-5 1343
8.Hrdina LukášKrejčí Robin-9-6-15  0344
9.Šedová EliškaKrejsa Daniel4-8-68-72345
10.Novák AlešValenta Jakub1155  3055
11.Hrdina LukášNastoupil Petr-4-9-6  0356
12.Šedová EliškaKrejčí Robin12-799 3166
13.Novák AlešKrejsa Daniel986  3076
14.Šeda VáclavValenta Jakub-35710 3186
15.Šedová EliškaNastoupil Petr-4-9-9  0387
16.Novák AlešKrejčí Robin-8-84-7 1388
17.Šeda VáclavKrejsa Daniel-99710 3198
18.Hrdina LukášValenta Jakub8-56-91032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Aleš22Nastoupil Petr40
Šeda Václav22Krejčí Robin31
Hrdina Lukáš22Krejsa Daniel13
Šedová Eliška22Valenta Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:Orel Orlice ARozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Štarman Karel
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34497:499Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Petr
Štarman Karel
 
 

 
 
WO    3010
2.Beneš Jiří
Pokorný Lukáš
 
 
Hubálek Zdeněk
Kolomý Tomáš
 
 
-5-6-5  0311
3.Beneš JiříHubálek Zdeněk-69-4-5 1312
4.Pokorný LukášKolomý Tomáš6-10-10893222
5.Svatoš PetrAdamec VáclavWO    3032
6.Štarman KarelAdamec LukášWO    3042
7.Pokorný LukášHubálek Zdeněk7-11-5-7 1343
8.Svatoš PetrKolomý Tomáš-11-125-7 1344
9.Štarman KarelAdamec Václav-9-710-6 1345
10.Beneš JiříAdamec Lukáš-7-11-4  0346
11.Svatoš PetrHubálek Zdeněk-4-6-10  0347
12.Štarman KarelKolomý Tomáš-1010-4663257
13.Beneš JiříAdamec Václav-8-311-5 1358
14.Pokorný LukášAdamec Lukáš-109-11-8 1359
15.Štarman KarelHubálek Zdeněk-57-46-423510
16.Beneš JiříKolomý Tomáš7-4   11  
17.Pokorný LukášAdamec Václav         
18.Svatoš PetrAdamec Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Beneš Jiří03Hubálek Zdeněk40
Pokorný Lukáš12Kolomý Tomáš12
Svatoš Petr02Adamec Václav20
Štarman Karel12Adamec Lukáš20
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Polička AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 60, Polička 572 01, naproti Penny MarketuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38648:633nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Jakub
Češka Roman
 
 
Sourada Milan
Brökl Jan ml.
 
 
7-6-8-5 1301
2.Baláš Josef
Ševčík Leoš
 
 
Schreiber Michal
Kaplan Vojtěch
 
 
-7-1141093211
3.Češka RomanSourada Milan-8-648-62312
4.Baláš JosefSchreiber Michal-1234-1783222
5.Trnka JakubBrökl Jan ml.596  3032
6.Ševčík LeošKaplan Vojtěch-7-89-5 1333
7.Baláš JosefSourada Milan-6-74-4 1334
8.Trnka JakubSchreiber Michal-12956 3144
9.Ševčík LeošBrökl Jan ml.4-114-843254
10.Češka RomanKaplan Vojtěch-7-7-10  0355
11.Trnka JakubSourada Milan-1-9-3  0356
12.Ševčík LeošSchreiber Michal-10-83873266
13.Češka RomanBrökl Jan ml.147  3076
14.Ulrich OndřejKaplan Vojtěch-8-7-3  0377
15.Ševčík LeošSourada Milan-8-7-9  0378
16.Češka RomanSchreiber Michal2-1288 3188
17.Ulrich OndřejBrökl Jan ml.7-969 3198
18.Trnka JakubKaplan Vojtěch-9-8-6  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Češka Roman22Sourada Milan40
Baláš Josef11Schreiber Michal04
Trnka Jakub22Brökl Jan ml.04
Ševčík Leoš22Kaplan Vojtěch40
Ulrich Ondřej11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:34697:679Orel Vysoké Mýto A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sychra Václav
Herel Miroslav
 
 
Jedlička Richard
Bezdíčková Lenka
 
 
-7-87493210
2.Dvořák Martin
Vojnar Jiří
 
 
Hájek Ladislav
Hortlík Tomáš
 
 
89-6-8-72311
3.Sychra VáclavHortlík Tomáš7-68-6-32312
4.Herel MiroslavHájek Ladislav-9-7-9  0313
5.Vojnar JiříJedlička Richard913-8-10-82314
6.Dvořák MartinBezdíčková Lenka-5766 3124
7.Herel MiroslavHortlík Tomáš-7-7-12  0325
8.Vojnar JiříHájek Ladislav-69-88-92326
9.Dvořák MartinJedlička Richard813-8-853236
10.Sychra VáclavBezdíčková Lenka6-588 3146
11.Vojnar JiříHortlík Tomáš8-658 3156
12.Dvořák MartinHájek Ladislav-109-6-5 1357
13.Sychra VáclavJedlička Richard9108  3067
14.Herel MiroslavBezdíčková Lenka-86-6663277
15.Dvořák MartinHortlík Tomáš757  3087
16.Sychra VáclavHájek Ladislav5-1014-663297
17.Herel MiroslavJedlička Richard-114-810632107
18.Vojnar JiříBezdíčková Lenka748  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sychra Václav31Hortlík Tomáš22
Herel Miroslav22Hájek Ladislav31
Vojnar Jiří12Jedlička Richard13
Dvořák Martin31Bezdíčková Lenka03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST SK US Steinerová Choceň z.s. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:22594:552TJ Sokol Sudslava A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Syrový Vojtěch
Valach Přemysl
 
 
Oliva Vladimír
Trkal Jaroslav
 
 
-8-798-92301
2.Dostálek Jaroslav
Dostálek Martin
 
 
Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
-10-8-4  0302
3.Syrový VojtěchPříhoda Tomáš9108  3012
4.Dostálek JaroslavTrkal Jaroslav8-97-7-82313
5.Valach PřemyslAbsolon Martin897  3023
6.Dostálek MartinOliva Vladimír869  3033
7.Dostálek JaroslavPříhoda Tomáš-99-10-8 1334
8.Valach PřemyslTrkal Jaroslav88-56 3144
9.Dostálek MartinAbsolon Martin8166  3054
10.Syrový VojtěchOliva Vladimír878  3064
11.Valach PřemyslPříhoda Tomáš-9-681173274
12.Dostálek MartinTrkal Jaroslav8106  3084
13.Syrový VojtěchAbsolon Martin-8-1099-112385
14.Dostálek JaroslavOliva Vladimír6104  3095
15.Dostálek MartinPříhoda Tomáš-8-6-5  0396
16.Syrový VojtěchTrkal Jaroslav9-9108 31106
17.Dostálek JaroslavAbsolon Martin         
18.Valach PřemyslOliva Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Syrový Vojtěch31Příhoda Tomáš22
Dostálek Jaroslav12Trkal Jaroslav13
Valach Přemysl30Absolon Martin12
Dostálek Martin31Oliva Vladimír03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
Pražák Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:31481:472TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šeda Václav
Šedová Eliška
 
 
Maděra Jaroslav
Palatka Edward
 
 
486  3010
2.Novák Aleš
Hrdina Lukáš
 
 
Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
-5-8-8  0311
3.Novák AlešKalandra Miloslav ml.-8-85-8 1312
4.Šeda VáclavMrva Milan7-9-9-7 1313
5.Hrdina LukášMaděra Jaroslav3-6-7-7 1314
6.Šedová EliškaSmetana Jaroslav65-85 3124
7.Šeda VáclavKalandra Miloslav ml.-99-2-6 1325
8.Hrdina LukášMrva Milan-96-8-9 1326
9.Šedová EliškaMaděra Jaroslav-7-863-52327
10.Novák AlešSmetana Jaroslav683  3037
11.Hrdina LukášKalandra Miloslav ml.-779-11-82338
12.Šedová EliškaMrva Milan-76-7-9 1339
13.Novák AlešMaděra Jaroslav555  3049
14.Šeda VáclavSmetana Jaroslav-9-9-11  03410
15.Šedová EliškaKalandra Miloslav ml.-8    01  
16.Novák AlešMrva Milan         
17.Šeda VáclavMaděra Jaroslav         
18.Hrdina LukášSmetana Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš21Kalandra Miloslav ml.30
Šeda Václav03Mrva Milan30
Hrdina Lukáš03Maděra Jaroslav21
Šedová Eliška12Smetana Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Bajusová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2019 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12449:360TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kobza Štěpán
 
 
Valenta Jakub
Krejsa Daniel
 
 
898  3010
2.Bako Adam
Langr Lukáš ml.
 
 
Krejčí Robin
Nastoupil Petr
 
 
7-859 3120
3.Kobza ŠtěpánNastoupil Petr-8-9-4  0321
4.Langr Lukáš ml.Krejčí Robin595  3031
5.Bako AdamKrejsa Daniel175  3041
6.Jányš OndřejValenta Jakub-8-109643251
7.Langr Lukáš ml.Nastoupil Petr-8-6-10  0352
8.Bako AdamKrejčí Robin967  3062
9.Jányš OndřejKrejsa Daniel7911  3072
10.Kobza ŠtěpánValenta Jakub655  3082
11.Bako AdamNastoupil Petr86-7-4-82383
12.Jányš OndřejKrejčí Robin1286  3093
13.Kobza ŠtěpánKrejsa Daniel5118  30103
14.Langr Lukáš ml.Valenta Jakub         
15.Jányš OndřejNastoupil Petr         
16.Kobza ŠtěpánKrejčí Robin         
17.Langr Lukáš ml.Krejsa Daniel         
18.Bako AdamValenta Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kobza Štěpán21Nastoupil Petr30
Langr Lukáš ml.11Krejčí Robin03
Bako Adam21Krejsa Daniel03
Jányš Ondřej30Valenta Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS