Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
23:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36724:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švarc Martin
Vodňanský Martin
 
 
Tůma Martin
Freisleben Radek
 
 
410-7-9-102301
2.Eibich Jan
Bárta Kryštof
 
 
Bujárek Milan
Freisleben Zdeněk
 
 
89-12-8-82302
3.Švarc MartinFreisleben Radek9-94-5-92303
4.Eibich JanBujárek Milan-512-85-62304
5.Vodňanský MartinTůma Martin8-10147 3114
6.Bárta KryštofFreisleben Zdeněk896  3024
7.Eibich JanFreisleben Radek-2-134-9 1325
8.Vodňanský MartinBujárek Milan-88-99-102326
9.Bárta KryštofTůma Martin-83-5-8 1327
10.Švarc MartinFreisleben Zdeněk8-748 3137
11.Vodňanský MartinFreisleben Radek8-89-9103247
12.Bárta KryštofBujárek Milan-2-48-8 1348
13.Švarc MartinTůma Martin8-79-693258
14.Eibich JanFreisleben Zdeněk-97-8663268
15.Bárta KryštofFreisleben Radek786  3078
16.Švarc MartinBujárek Milan-9-9-4  0379
17.Eibich JanTůma Martin-6849 3189
18.Vodňanský MartinFreisleben Zdeněk0WO   3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švarc Martin22Freisleben Radek22
Eibich Jan22Bujárek Milan40
Vodňanský Martin31Tůma Martin13
Bárta Kryštof22Freisleben Zdeněk04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Liďák ŘevniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:346:17657:505Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
Tolar Jakub
Kamenszki Ivan
 
 
577  3010
2.Vácha Lukáš
Roziňák Jan
 
 
Tolar Petr
Brejcha Petr
 
 
385  3020
3.Roziňák JanBrejcha Petr5510  3030
4.Vácha Vladimír st.Kamenszki Ivan776  3040
5.Vácha LukášTolar Petr69-611 3150
6.Vácha Vladimír ml.Tolar Jakub958  3060
7.Vácha Vladimír st.Brejcha Petr495  3070
8.Vácha LukášKamenszki Ivan-7-612-5 1371
9.Vácha Vladimír ml.Tolar Petr-99-8853281
10.Roziňák JanTolar Jakub915-98 3191
11.Vácha LukášBrejcha Petr6109  30101
12.Vácha Vladimír ml.Kamenszki Ivan534  30111
13.Roziňák JanTolar Petr-79-88332121
14.Vácha Vladimír st.Tolar Jakub-8-9-10  03122
15.Vácha Vladimír ml.Brejcha Petr532  30132
16.Roziňák JanKamenszki Ivan-8648 31142
17.Vácha Vladimír st.Tolar Petr9-867 31152
18.Vácha LukášTolar Jakub-10-9-11  03153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Roziňák Jan40Brejcha Petr04
Vácha Vladimír st.31Kamenszki Ivan13
Vácha Lukáš22Tolar Petr04
Vácha Vladimír ml.40Tolar Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36671:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Deré Michal
Zmatlík Lukáš
 
 
Mitáš Josef
Nágr Pavel
 
 
83-8-9-102301
2.Lágner Petr
Růžička Petr
 
 
Jelínek Vladimír
Plecitý Lukáš
 
 
10-9-77-82302
3.Lágner PetrNágr Pavel7-7-8883212
4.Růžička PetrMitáš Josef59-12-673222
5.Zmatlík LukášPlecitý Lukáš-8-9-11  0323
6.Deré MichalJelínek Vladimír6-797 3133
7.Růžička PetrNágr Pavel-96-96-32334
8.Zmatlík LukášMitáš Josef-6-5-7  0335
9.Deré MichalPlecitý Lukáš886  3045
10.Lágner PetrJelínek Vladimír83-10-9103255
11.Zmatlík LukášNágr Pavel-16-8-4  0356
12.Deré MichalMitáš Josef-8496 3166
13.Lágner PetrPlecitý Lukáš-12-6-9  0367
14.Růžička PetrJelínek Vladimír777  3077
15.Deré MichalNágr Pavel799  3087
16.Lágner PetrMitáš Josef3-8-57-92388
17.Růžička PetrPlecitý Lukáš-5-5-5  0389
18.Zmatlík LukášJelínek Vladimír7-778 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lágner Petr22Nágr Pavel22
Růžička Petr22Mitáš Josef22
Zmatlík Lukáš13Plecitý Lukáš31
Deré Michal40Jelínek Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 11. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1610:50427:632TJ Sokol Libčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veverka Jan
Píš Daniel
 
 
Žambokréthyová Milena
Slaměník Richard
 
 
-6-3-5  0301
2.Novák Marek
Heřman Miroslav
 
 
Bartoň Milan
Manek Jakub
 
 
-612-6-8 1302
3.Novák MarekŽambokréthyová Milena10-10-6-8 1303
4.Píš DanielBartoň Milan-5-7-9  0304
5.Heřman MiroslavSlaměník Richard-6-3-5  0305
6.Veverka JanManek Jakub-6-5-3  0306
7.Píš DanielŽambokréthyová Milena-7-4-9  0307
8.Heřman MiroslavBartoň Milan-6-9-9  0308
9.Veverka JanSlaměník Richard-5-6-9  0309
10.Novák MarekManek Jakub-36-4-8 13010
11.Heřman MiroslavŽambokréthyová Milena-6-3-8  03011
12.Veverka JanBartoň Milan-7-8-9  03012
13.Novák MarekSlaměník Richard3-4510 31112
14.Píš DanielManek Jakub7-9-15-6 13113
15.Veverka JanŽambokréthyová Milena-2-4-4  03114
16.Novák MarekBartoň Milan-5-6-7  03115
17.Píš DanielSlaměník Richard96-87 31215
18.Heřman MiroslavManek Jakub-5-8-2  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Marek13Žambokréthyová Milena40
Píš Daniel13Bartoň Milan40
Heřman Miroslav04Slaměník Richard22
Veverka Jan04Manek Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:36607:640TJ Úholičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urban Roman
Květoň Jan
 
 
Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
9-10-13-12 1301
2.Vodička Jiří
Dvořák Pavel
 
 
Navrátil Lukáš
Dalihod Jakub
 
 
8157  3011
3.Vodička JiříRudolf Tomáš-6-9811-52312
4.Dvořák PavelNavrátil Lukáš8-4-4-9 1313
5.Květoň JanVojtěch Dušan-7-37-12 1314
6.Urban RomanDalihod Jakub787  3024
7.Dvořák PavelRudolf Tomáš-4-7-3  0325
8.Květoň JanNavrátil Lukáš10-8911 3135
9.Urban RomanVojtěch Dušan6-7-9-4 1336
10.Vodička JiříDalihod Jakub-7887 3146
11.Květoň JanRudolf Tomáš-8-10-8  0347
12.Urban RomanNavrátil Lukáš9-989 3157
13.Vodička JiříVojtěch Dušan-7-10-9  0358
14.Dvořák PavelDalihod Jakub947  3068
15.Urban RomanRudolf Tomáš-8-7-8  0369
16.Vodička JiříNavrátil Lukáš725  3079
17.Dvořák PavelVojtěch Dušan-9-99-9 13710
18.Květoň JanDalihod Jakub8-7-7-9 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vodička Jiří22Rudolf Tomáš40
Dvořák Pavel13Navrátil Lukáš13
Květoň Jan13Vojtěch Dušan40
Urban Roman22Dalihod Jakub13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy