Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náves 10, ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:13647:433TJ Úholičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
Zwiefelhofer Jiří
Švarc Martin
 
 
72-14-1063210
2.Kozel Vilém
Novák Martin
 
 
Bárta Kryštof
Šturm Vojtěch
 
 
683  3020
3.Rudolf TomášZwiefelhofer Jiří442  3030
4.Vojtěch DušanŠvarc Martin326  3040
5.Novák MartinBárta Kryštof8-579 3150
6.Kozel VilémŠturm Vojtěch6-778 3160
7.Vojtěch DušanZwiefelhofer Jiří6710  3070
8.Novák MartinŠvarc Martin-5-61-8 1371
9.Navrátil LukášBárta Kryštof-9-12-9  0372
10.Rudolf Tomᚊturm Vojtěch443  3082
11.Novák MartinZwiefelhofer Jiří2-774 3192
12.Navrátil Lukᚊvarc Martin-4777 31102
13.Rudolf TomášBárta Kryštof777  30112
14.Vojtěch DušanŠturm Vojtěch633  30122
15.Navrátil LukášZwiefelhofer Jiří676  30132
16.Rudolf Tomᚊvarc Martin9910  30142
17.Vojtěch DušanBárta Kryštof726  30152
18.Novák MartinŠturm Vojtěch4-9510 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rudolf Tomáš40Zwiefelhofer Jiří04
Vojtěch Dušan40Švarc Martin13
Novák Martin31Bárta Kryštof13
Kozel Vilém10Šturm Vojtěch04
Navrátil Lukáš21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:249:15640:495TJ Viktoria Vestec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lachout Miroslav
Šoltés Martin
 
 
Jelínek Vladimír
Plecitý Lukáš
 
 
816-76 3110
2.Novák Ondřej
Lauko Ladislav
 
 
Charvát Vojtěch
Nágr Pavel
 
 
766  3020
3.Novák OndřejNágr Pavel-1-3-8  0321
4.Lachout MiroslavPlecitý Lukáš-10977 3131
5.Lauko LadislavCharvát Vojtěch239  3041
6.Šoltés MartinJelínek Vladimír447  3051
7.Lachout MiroslavNágr Pavel-4858 3161
8.Lauko LadislavPlecitý Lukáš-5-104643271
9.Šoltés MartinCharvát Vojtěch6107  3081
10.Novák OndřejJelínek Vladimír877  3091
11.Lauko LadislavNágr Pavel9-4117 31101
12.Šoltés MartinPlecitý Lukáš-68-6-6 13102
13.Novák OndřejCharvát Vojtěch73-44 31112
14.Lachout MiroslavJelínek Vladimír758  30122
15.Šoltés MartinNágr Pavel78-9-8832132
16.Novák OndřejPlecitý Lukáš895  30142
17.Lachout MiroslavCharvát Vojtěch486  30152
18.Lauko LadislavJelínek Vladimír843  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Ondřej31Nágr Pavel13
Lachout Miroslav40Plecitý Lukáš13
Lauko Ladislav40Charvát Vojtěch04
Šoltés Martin31Jelínek Vladimír04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:17649:491TJ Sokol Lety A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vodička Jiří
Dvořák Pavel
 
 
Tolar Petr
Vanson Patrick
 
 
577  3010
2.Urban Roman
Kosek Jiří
 
 
Tolar Jakub
Kamenszki Ivan
 
 
87-86 3120
3.Vodička JiříTolar Petr-87-99-72321
4.Urban RomanVanson Patrick545  3031
5.Dvořák PavelKamenszki Ivan443  3041
6.Kosek JiříTolar Jakub-987-393251
7.Urban RomanTolar Petr7-8-68103261
8.Dvořák PavelVanson Patrick557  3071
9.Kosek JiříKamenszki Ivan785  3081
10.Vodička JiříTolar Jakub-8879 3191
11.Dvořák PavelTolar Petr-8-8-9  0392
12.Kosek JiříVanson Patrick376  30102
13.Vodička JiříKamenszki Ivan175  30112
14.Urban RomanTolar Jakub563  30122
15.Kosek JiříTolar Petr-8-4-9  03123
16.Vodička JiříVanson Patrick1083  30133
17.Urban RomanKamenszki Ivan898  30143
18.Dvořák PavelTolar Jakub7-8-910732153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vodička Jiří31Tolar Petr31
Urban Roman40Vanson Patrick04
Dvořák Pavel31Kamenszki Ivan04
Kosek Jiří31Tolar Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 12. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35641:651SK Viktorie Ořech B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heřman Miroslav
Vávra Aleš
 
 
Tůma Martin
Doležal Tomáš
 
 
-88-6393210
2.Redlich Michal
Matoušek Michal
 
 
Freisleben Zdeněk
Bujárek Milan
 
 
-9866 3120
3.Redlich MichalTůma Martin13-78-973230
4.Vávra AlešDoležal Tomáš974  3040
5.Heřman MiroslavFreisleben Zdeněk-3-8-6  0341
6.Matoušek MichalBujárek Milan7-59-983251
7.Vávra AlešTůma Martin1098  3061
8.Heřman MiroslavDoležal Tomáš-8-9-8  0362
9.Matoušek MichalFreisleben Zdeněk-8599 3172
10.Redlich MichalBujárek Milan73-98 3182
11.Heřman MiroslavTůma Martin-5-6-10  0383
12.Matoušek MichalDoležal Tomáš-67-11-92384
13.Redlich MichalFreisleben Zdeněk-58-8-4 1385
14.Vávra AlešBujárek Milan611-11-5143295
15.Matoušek MichalTůma Martin10-10-7-5 1396
16.Redlich MichalDoležal Tomáš556  30106
17.Vávra AlešFreisleben Zdeněk-78-8-10 13107
18.Heřman MiroslavBujárek Milan-1-4-9  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Redlich Michal31Tůma Martin22
Vávra Aleš31Doležal Tomáš22
Heřman Miroslav04Freisleben Zdeněk31
Matoušek Michal22Bujárek Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ČernošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:41662:684Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Deré Michal
Fischer Jiří
 
 
Roziňák Jan
Vácha Lukáš
 
 
37-8-5-72301
2.Lágner Petr
Zmatlík Lukáš
 
 
Vácha Vladimír st.
Vácha Vladimír ml.
 
 
-7-79-8 1302
3.Lágner PetrRoziňák Jan7-669 3112
4.Fischer JiříVácha Vladimír ml.15-5-11-6 1313
5.Zmatlík LukášVácha Vladimír st.-10-12-11  0314
6.Deré MichalVácha Lukáš10-8-8-8 1315
7.Fischer JiříRoziňák Jan7411  3025
8.Zmatlík LukášVácha Vladimír ml.-9-6-7  0326
9.Deré MichalVácha Vladimír st.665  3036
10.Lágner PetrVácha Lukáš-8-9-4  0337
11.Zmatlík LukášRoziňák Jan14-10-69163247
12.Deré MichalVácha Vladimír ml.8-79-863257
13.Lágner PetrVácha Vladimír st.-8-8105-102358
14.Fischer JiříVácha Lukáš-104-93-72359
15.Deré MichalRoziňák Jan-66-10413269
16.Lágner PetrVácha Vladimír ml.-4-9-6  03610
17.Fischer JiříVácha Vladimír st.7-768 31710
18.Zmatlík LukášVácha Lukáš-1-7-7  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lágner Petr13Roziňák Jan04
Fischer Jiří22Vácha Vladimír ml.31
Zmatlík Lukáš13Vácha Vladimír st.22
Deré Michal31Vácha Lukáš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy