Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:25631:554TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tůma Martin
Freisleben Radek
 
 
Jakoubek Jakub
Zwiefelhofer Jiří
 
 
-73-10553210
2.Bujárek Milan
Freisleben Zdeněk
 
 
Pöschl Miroslav st.
Eibich Jan
 
 
-777-7-62311
3.Tůma MartinEibich Jan889  3021
4.Bujárek MilanPöschl Miroslav st.585  3031
5.Freisleben RadekJakoubek Jakub9-11-8-8 1332
6.Freisleben ZdeněkZwiefelhofer Jiří836  3042
7.Bujárek MilanEibich Jan8-95-11-82343
8.Freisleben RadekPöschl Miroslav st.-47119 3153
9.Freisleben ZdeněkJakoubek Jakub-7-5-3  0354
10.Tůma MartinZwiefelhofer Jiří437  3064
11.Freisleben RadekEibich Jan9-412-5-92365
12.Freisleben ZdeněkPöschl Miroslav st.51-88 3175
13.Tůma MartinJakoubek Jakub445  3085
14.Bujárek MilanZwiefelhofer Jiří1284  3095
15.Freisleben ZdeněkEibich Jan-6-8-6  0396
16.Tůma MartinPöschl Miroslav st.-9-10-5  0397
17.Bujárek MilanJakoubek Jakub8106  30107
18.Freisleben RadekZwiefelhofer Jiří1089  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tůma Martin31Eibich Jan31
Bujárek Milan31Pöschl Miroslav st.13
Freisleben Radek22Jakoubek Jakub22
Freisleben Zdeněk22Zwiefelhofer Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StředoklukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1513:47460:621Řevnická sportovní s.r.o

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hikl Josef
Brejcha Petr
 
 
Vácha Vladimír ml.
Vácha Vladimír st.
 
 
-7-87-10 1301
2.Tolar Jakub
Kamenszki Ivan
 
 
Roziňák Jan
Vácha Lukáš
 
 
-4-6-9  0302
3.Brejcha PetrVácha Vladimír ml.-5-57-2 1303
4.Tolar JakubVácha Vladimír st.957  3013
5.Kamenszki IvanRoziňák Jan-7-5-8  0314
6.Hikl JosefVácha Lukáš-8-4-5  0315
7.Tolar JakubVácha Vladimír ml.9-6-3-9 1316
8.Kamenszki IvanVácha Vladimír st.-9-6-8  0317
9.Hikl JosefRoziňák Jan-11-5-7  0318
10.Brejcha PetrVácha Lukáš-3-9-5  0319
11.Kamenszki IvanVácha Vladimír ml.-6-5-7  03110
12.Hikl JosefVácha Vladimír st.-8-7-8  03111
13.Brejcha PetrRoziňák Jan-8-5-7  03112
14.Tolar JakubVácha Lukáš-7849 31212
15.Hikl JosefVácha Vladimír ml.-9-109-10 13213
16.Brejcha PetrVácha Vladimír st.-3-6-4  03214
17.Tolar JakubRoziňák Jan-77116 31314
18.Kamenszki IvanVácha Lukáš-10-7-7  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Brejcha Petr04Vácha Vladimír ml.40
Tolar Jakub31Vácha Vladimír st.31
Kamenszki Ivan04Roziňák Jan31
Hikl Josef04Vácha Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:26659:608Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Vladimír
Plecitý Lukáš
 
 
Deré Michal
Lágner Petr
 
 
11912  3010
2.Nágr Pavel
Mitáš Josef
 
 
Fischer Jiří
Cimler Lukáš
 
 
98-88 3120
3.Plecitý LukášFischer Jiří1388  3030
4.Nágr PavelLágner Petr-5-89-10 1331
5.Mitáš JosefDeré Michal5-678 3141
6.Jelínek VladimírCimler Lukáš8-13104 3151
7.Nágr PavelFischer Jiří-14-6-6  0352
8.Mitáš JosefLágner Petr846  3062
9.Jelínek VladimírDeré Michal-3-74-7 1363
10.Plecitý LukášCimler Lukáš-9-954103273
11.Mitáš JosefFischer Jiří-10-2109-72374
12.Jelínek VladimírLágner Petr682  3084
13.Plecitý LukášDeré Michal611-6-7-82385
14.Nágr PavelCimler Lukáš-9-10105-52386
15.Jelínek VladimírFischer Jiří-3-4-8  0387
16.Plecitý LukášLágner Petr6710  3097
17.Nágr PavelDeré Michal5511  30107
18.Mitáš JosefCimler Lukáš669  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plecitý Lukáš31Fischer Jiří31
Nágr Pavel13Lágner Petr13
Mitáš Josef31Deré Michal22
Jelínek Vladimír22Cimler Lukáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:14647:368TJ Sokol Libčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Podrápský Jaroslav
Žambokréthyová Milena
 
 
Novák Marek
Redlich Michal
 
 
8-884 3110
2.Slaměník Richard
Manek Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Žambokréthyová MilenaHeřman Miroslav643  3030
4.Slaměník RichardNovák Marek758  3040
5.Podrápský JaroslavRedlich Michal-138-10-7 1341
6.Manek JakubWO    3051
7.Slaměník RichardHeřman Miroslav788  3061
8.Podrápský JaroslavNovák Marek748  3071
9.Manek JakubRedlich Michal-12-4-5  0372
10.Žambokréthyová MilenaWO    3082
11.Podrápský JaroslavHeřman Miroslav364  3092
12.Manek JakubNovák Marek-10652 31102
13.Žambokréthyová MilenaRedlich Michal86-10-10432112
14.Slaměník RichardWO    30122
15.Manek JakubHeřman Miroslav-55710 31132
16.Žambokréthyová MilenaNovák Marek756  30142
17.Slaměník RichardRedlich Michal7-9-89-723143
18.Podrápský JaroslavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Žambokréthyová Milena30Heřman Miroslav04
Slaměník Richard21Novák Marek04
Podrápský Jaroslav21Redlich Michal31
Manek Jakub21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náves 10, ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:24684:595TJ Úholičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
Urban Roman
Květoň Jan
 
 
68-109 3110
2.Navrátil Lukáš
Dalihod Jakub
 
 
Vodička Jiří
Dvořák Pavel
 
 
10-612-5-102311
3.Rudolf TomášVodička Jiří810-95 3121
4.Navrátil LukášDvořák Pavel810-68 3131
5.Vojtěch DušanKvětoň Jan748  3041
6.Dalihod JakubUrban Roman69-10-8-92342
7.Navrátil LukášVodička Jiří-610-8-4 1343
8.Vojtěch DušanDvořák Pavel36-114 3153
9.Dalihod JakubKvětoň Jan6-8-6-8 1354
10.Rudolf TomášUrban Roman964  3064
11.Vojtěch DušanVodička Jiří-6873 3174
12.Dalihod JakubDvořák Pavel10912  3084
13.Rudolf TomášKvětoň Jan247  3094
14.Navrátil LukášUrban Roman-410127 31104
15.Dalihod JakubVodička Jiří-4-810-7 13105
16.Rudolf TomášDvořák Pavel649  30115
17.Navrátil LukášKvětoň Jan8-4-610-923116
18.Vojtěch DušanUrban Roman426  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rudolf Tomáš40Vodička Jiří22
Navrátil Lukáš22Dvořák Pavel04
Vojtěch Dušan40Květoň Jan22
Dalihod Jakub13Urban Roman13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy