Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Viktoria Vestec, U hřiště 575, VestecRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23689:553TJ Viktoria Vestec A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Ondřej
Lauko Ladislav
 
 
Pöschl Miroslav st.
Zwiefelhofer Jiří
 
 
-69-11-11 1301
2.Jungvirt Tomáš
Šoltés Martin
 
 
Eibich Jan
Bárta Kryštof
 
 
-7766 3111
3.Novák OndřejPöschl Miroslav st.-546-7-52312
4.Jungvirt TomášEibich Jan8510  3022
5.Lauko LadislavZwiefelhofer Jiří-104115 3132
6.Šoltés MartinBárta Kryštof710-73 3142
7.Jungvirt TomášPöschl Miroslav st.-7-8-6  0343
8.Lauko LadislavEibich Jan458  3053
9.Šoltés MartinZwiefelhofer Jiří546  3063
10.Novák OndřejBárta Kryštof1010-88 3173
11.Lauko LadislavPöschl Miroslav st.965  3083
12.Šoltés MartinEibich Jan34-9-6-82384
13.Novák OndřejZwiefelhofer Jiří2-86-783294
14.Jungvirt TomášBárta Kryštof1359  30104
15.Šoltés MartinPöschl Miroslav st.-54-8-11 13105
16.Novák OndřejEibich Jan6-1075 31115
17.Jungvirt TomášZwiefelhofer Jiří924  30125
18.Lauko LadislavBárta Kryštof-14595 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Ondřej31Pöschl Miroslav st.31
Jungvirt Tomáš31Eibich Jan13
Lauko Ladislav40Zwiefelhofer Jiří04
Šoltés Martin22Bárta Kryštof04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Náves 10, ÚholičkyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:13613:440TJ Úholičky A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rudolf Tomáš
Vojtěch Dušan
 
 
Heřman Miroslav
Pavlín Jiří
 
 
2611  3010
2.Novák Martin
Kozel Vilém
 
 
Vávra Aleš
Krolop David
 
 
12-88-6-92311
3.Rudolf TomášPavlín Jiří435  3021
4.Vojtěch DušanKrolop David9-679 3131
5.Navrátil LukášVávra Aleš865  3041
6.Kozel VilémHeřman Miroslav1238  3051
7.Vojtěch DušanPavlín Jiří861  3061
8.Navrátil LukášKrolop David789  3071
9.Kozel VilémVávra Aleš-6-6-7  0372
10.Rudolf TomášHeřman Miroslav274  3082
11.Navrátil LukášPavlín Jiří-9-8-9  0383
12.Kozel VilémKrolop David777  3093
13.Rudolf TomášVávra Aleš577  30103
14.Vojtěch DušanHeřman Miroslav681  30113
15.Kozel VilémPavlín Jiří-6108-9-823114
16.Rudolf TomášKrolop David866  30124
17.Vojtěch DušanVávra Aleš9101  30134
18.Navrátil LukášHeřman Miroslav743  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rudolf Tomáš40Pavlín Jiří22
Vojtěch Dušan40Krolop David04
Navrátil Lukáš31Vávra Aleš13
Kozel Vilém22Heřman Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:17676:435TJ Sokol Libčice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slaměník Richard
Bartoň Milan
 
 
Deré Michal
Zmatlík Lukáš
 
 
-18796 3110
2.Podrápský Jaroslav
Fišer Štefan
 
 

 
 
WO    3020
3.Fišer ŠtefanRůžička Petr48-4-983230
4.Bartoň MilanDeré Michal4-565 3140
5.Slaměník RichardZmatlík Lukáš972  3050
6.Podrápský JaroslavWO    3060
7.Bartoň MilanRůžička Petr455  3070
8.Slaměník RichardDeré Michal74-108 3180
9.Podrápský JaroslavZmatlík Lukáš-97-108-92381
10.Fišer ŠtefanWO    3091
11.Slaměník RichardRůžička Petr748  30101
12.Podrápský JaroslavDeré Michal1189  30111
13.Fišer ŠtefanZmatlík Lukáš59-7-5832121
14.Bartoň MilanWO    30131
15.Podrápský JaroslavRůžička Petr3-988 31141
16.Fišer ŠtefanDeré Michal-3-3-4  03142
17.Bartoň MilanZmatlík Lukáš10-413-9-1223143
18.Slaměník RichardWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Fišer Štefan21Růžička Petr04
Bartoň Milan21Deré Michal13
Slaměník Richard30Zmatlík Lukáš22
Podrápský Jaroslav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Řevnická sportovní s.r.oRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:13653:433Sokol Rudná B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nágr Pavel
Mitáš Josef
 
 
Vácha Lukáš
Merta Jiří
 
 
844  3010
2.Plecitý Lukáš
Jelínek Vladimír
 
 
Roziňák Jan
Vácha Vladimír st.
 
 
7810  3020
3.Nágr PavelVácha Vladimír st.45-7-463230
4.Mitáš JosefRoziňák Jan-947-8-72331
5.Jelínek VladimírMerta Jiří433  3041
6.Plecitý LukášVácha Lukáš735  3051
7.Mitáš JosefVácha Vladimír st.564  3061
8.Jelínek VladimírRoziňák Jan5-5-8-5 1362
9.Plecitý LukášMerta Jiří757  3072
10.Nágr PavelVácha Lukáš6910  3082
11.Jelínek VladimírVácha Vladimír st.-54-8663292
12.Plecitý LukášRoziňák Jan945  30102
13.Nágr PavelMerta Jiří442  30112
14.Mitáš JosefVácha Lukáš8116  30122
15.Plecitý LukášVácha Vladimír st.567  30132
16.Nágr PavelRoziňák Jan5-87-8632142
17.Mitáš JosefMerta Jiří343  30152
18.Jelínek VladimírVácha Lukáš68-65 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nágr Pavel40Vácha Vladimír st.04
Mitáš Josef31Roziňák Jan22
Jelínek Vladimír31Merta Jiří04
Plecitý Lukáš40Vácha Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 1.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna StředoklukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38673:693TJ Sokol Mníšek pod Brdy D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kačerovský Zdeněk
Tolar Petr
 
 
Freisleben Zdeněk
Skoupil Lukáš
 
 
737  3010
2.Tolar Jakub
Kamenszki Ivan
 
 
Tůma Martin
Freisleben Radek
 
 
-8-46-4 1311
3.Kamenszki IvanFreisleben Radek-87-77-92312
4.Tolar PetrFreisleben Zdeněk68-108 3122
5.Kačerovský ZdeněkTůma Martin-511-4-9 1323
6.Tolar JakubSkoupil Lukáš4-7-1112103233
7.Tolar PetrFreisleben Radek-88127 3143
8.Kačerovský ZdeněkFreisleben Zdeněk6-456 3153
9.Tolar JakubTůma Martin87-14-9-52354
10.Kamenszki IvanSkoupil Lukáš6-4-09-72355
11.Kačerovský ZdeněkFreisleben Radek3-7710 3165
12.Tolar JakubFreisleben Zdeněk7-13-139-152366
13.Kamenszki IvanTůma Martin-6-4-7  0367
14.Tolar PetrSkoupil Lukáš-7-9-4  0368
15.Tolar JakubFreisleben Radek769  3078
16.Kamenszki IvanFreisleben Zdeněk-8-4-4  0379
17.Tolar PetrTůma Martin-9-64-7 13710
18.Kačerovský ZdeněkSkoupil Lukáš5-9-99732810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kamenszki Ivan04Freisleben Radek13
Tolar Petr22Freisleben Zdeněk22
Kačerovský Zdeněk31Tůma Martin40
Tolar Jakub22Skoupil Lukáš22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy