Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna úněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24660:581TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
Špiegel Jan
Telipský Josef
 
 
-9-8-12  0301
2.Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
88-54 3111
3.Honek Jan st.Špiegel Jan114-712 3121
4.Faltin MilošFramberk Jan5710  3031
5.Potužník VáclavTelipský Josef898  3041
6.Kratochvíl JiříTkadlec Jaroslav4-86-7-92342
7.Faltin MilošŠpiegel Jan4-857 3152
8.Potužník VáclavFramberk Jan6510  3062
9.Kratochvíl JiříTelipský Josef-8-4-7  0363
10.Honek Jan st.Tkadlec Jaroslav38-46 3173
11.Potužník VáclavŠpiegel Jan668  3083
12.Kratochvíl JiříFramberk Jan108-58 3193
13.Honek Jan st.Telipský Josef-3-79-9 1394
14.Faltin MilošTkadlec Jaroslav972  30104
15.Kratochvíl JiříŠpiegel Jan-786-9932114
16.Honek Jan st.Framberk Jan-3-55-8 13115
17.Faltin MilošTelipský Josef9-1068 31125
18.Potužník VáclavTkadlec Jaroslav5-91214 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Honek Jan st.22Špiegel Jan04
Faltin Miloš40Framberk Jan13
Potužník Václav40Telipský Josef22
Kratochvíl Jiří22Tkadlec Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Milan
Beltrám Javier Ernesto
 
 
Ihl Roman
Pecháček Jiří
 
 
     3010
2.Klinga Petr
Richter Jaroslav st.
 
 
Řízek Jiří
Král Jan
 
 
     1311
3.Beltrám Javier ErnestoŠveňha Jiří     0312
4.Richter Jaroslav st.Pecháček Jiří     1313
5.Bartoň MilanKrál Jan     3023
6.Klinga PetrŘízek Jiří     1324
7.Richter Jaroslav st.Šveňha Jiří     2325
8.Bartoň MilanPecháček Jiří     3235
9.Klinga PetrKrál Jan     3245
10.Beltrám Javier ErnestoŘízek Jiří     1346
11.Bartoň MilanŠveňha Jiří     3156
12.Klinga PetrPecháček Jiří     0357
13.Beltrám Javier ErnestoIhl Roman     2358
14.Richter Jaroslav st.Řízek Jiří     3168
15.Klinga PetrŠveňha Jiří     2369
16.Beltrám Javier ErnestoPecháček Jiří     3279
17.Richter Jaroslav st.Ihl Roman     3189
18.Bartoň MilanŘízek Jiří     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beltrám Javier Ernesto13Šveňha Jiří31
Richter Jaroslav st.22Pecháček Jiří22
Bartoň Milan40Král Jan02
Klinga Petr13Řízek Jiří22
   Ihl Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39626:672TJ Sokol Lety B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Ondřej
Redlich Michal
 
 
Holeček David
Krisová Marcela
 
 
9-6-1-9 1301
2.Soukup Vojtěch
Šrenk Štěpán
 
 
Kosek Jiří
Nykl Václav
 
 
-6-66-9 1302
3.Šrenk ŠtěpánKosek Jiří-6-6-5  0303
4.Hruška OndřejHoleček David-8-478-52304
5.Soukup VojtěchKrisová Marcela-99-9973214
6.Redlich MichalNykl Václav-112-92113224
7.Hruška OndřejKosek Jiří69-59 3134
8.Soukup VojtěchHoleček David5149  3044
9.Redlich MichalKrisová Marcela9310  3054
10.Šrenk ŠtěpánNykl Václav-9-5-6  0355
11.Soukup VojtěchKosek Jiří-99-8-8 1356
12.Redlich MichalHoleček David-5-6-1  0357
13.Šrenk ŠtěpánKrisová Marcela5-105-6-152358
14.Hruška OndřejNykl Václav-4-8-6  0359
15.Redlich MichalKosek Jiří1167  3069
16.Šrenk ŠtěpánHoleček David69-6-583279
17.Hruška OndřejKrisová Marcela-7103-733289
18.Soukup VojtěchNykl Václav-4-78-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šrenk Štěpán13Kosek Jiří22
Hruška Ondřej22Holeček David22
Soukup Vojtěch22Krisová Marcela13
Redlich Michal31Nykl Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:26743:634TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Navrátil Lukáš
 
 
Kohlík Miroslav ml.
Matoušek Zdeněk
 
 
575  3010
2.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Matoušek Michal
Matoušek Tomáš
 
 
-9475 3120
3.Hadrava MiloslavKohlík Miroslav ml.-836-9-72321
4.Navrátil LukášMatoušek Zdeněk235  3031
5.Dalihod JakubMatoušek Michal7-7-710143241
6.Dvořák FrantišekMatoušek Tomáš6-1010-663251
7.Navrátil LukášKohlík Miroslav ml.1276  3061
8.Dalihod JakubMatoušek Zdeněk482  3071
9.Dvořák FrantišekMatoušek Michal1611-6-5-112372
10.Hadrava MiloslavMatoušek Tomáš97-8-7-62373
11.Dalihod JakubKohlík Miroslav ml.9-995 3183
12.Dvořák FrantišekMatoušek Zdeněk3111  3093
13.Hadrava MiloslavMatoušek Michal-899-7-82394
14.Navrátil LukášMatoušek Tomáš-8-4-12  0395
15.Dvořák FrantišekKohlík Miroslav ml.9-5-108-62396
16.Hadrava MiloslavMatoušek Zdeněk8612  30106
17.Navrátil LukášMatoušek Michal10-188-9632116
18.Dalihod JakubMatoušek Tomáš5116  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hadrava Miloslav13Kohlík Miroslav ml.22
Navrátil Lukáš31Matoušek Zdeněk04
Dalihod Jakub40Matoušek Michal22
Dvořák František22Matoušek Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:40652:687TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Tomáš
Kalbáč Karel
 
 
Veselý Petr
Hrdina Pavel
 
 
-955-863210
2.Šimek Josef
Stržínek Jiří
 
 
Růžička Petr
Zmatlík Petr
 
 
-86-7-6 1311
3.Kalbáč KarelZmatlík Petr-98-9-11 1312
4.Šimek JosefVeselý Petr-5769 3122
5.Stržínek JiříHrdina Pavel10-712-473232
6.Doležal TomášRůžička Petr810-710 3142
7.Šimek JosefZmatlík Petr-6-4-9  0343
8.Stržínek JiříVeselý Petr682  3053
9.Doležal TomášHrdina Pavel86-6-6-82354
10.Kalbáč KarelRůžička Petr-4-6-9  0355
11.Stržínek JiříZmatlík Petr108-1010 3165
12.Doležal TomášVeselý Petr1154  3075
13.Kalbáč KarelHrdina Pavel-7-7-7  0376
14.Šimek JosefRůžička Petr-88-7-9 1377
15.Doležal TomášZmatlík Petr-758-4-102378
16.Kalbáč KarelVeselý Petr10-87-11-62379
17.Šimek JosefHrdina Pavel-3-3-5  03710
18.Stržínek JiříRůžička Petr-1177-9-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalbáč Karel04Zmatlík Petr31
Šimek Josef13Veselý Petr13
Stržínek Jiří31Hrdina Pavel31
Doležal Tomáš22Růžička Petr31

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy