Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:38656:685TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Řízek Jiří
Jungvirt Tomáš
 
 
9-10-108-102301
2.Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
Pecháček Jiří
Havlíčková Markéta
 
 
63-28 3111
3.Špiegel JanJungvirt Tomáš-108-5-7 1312
4.Telipský JosefPecháček Jiří-898-7-92313
5.Framberk JanHavlíčková Markéta97-87 3123
6.Tkadlec JaroslavŘízek Jiří-78-51093233
7.Telipský JosefJungvirt Tomáš77-9-8-92334
8.Framberk JanPecháček Jiří10-4-8-9 1335
9.Tkadlec JaroslavHavlíčková Markéta9-4-1-8 1336
10.Špiegel JanŘízek Jiří-9-10-9  0337
11.Framberk JanJungvirt Tomáš863  3047
12.Tkadlec JaroslavPecháček Jiří3-5-5-10 1348
13.Janura JakubHavlíčková Markéta-9-6-6  0349
14.Telipský JosefŘízek Jiří-6678 3159
15.Tkadlec JaroslavJungvirt Tomáš12-10-6-8 13510
16.Janura JakubPecháček Jiří7-78-7-523511
17.Telipský JosefHavlíčková Markéta8108  30611
18.Framberk JanŘízek Jiří888  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špiegel Jan02Jungvirt Tomáš31
Telipský Josef22Pecháček Jiří40
Framberk Jan31Havlíčková Markéta22
Tkadlec Jaroslav13Řízek Jiří13
Janura Jakub02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna úněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18692:530TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
Černý Radek
Krisová Marcela
 
 
101010  3010
2.Potužník Václav
Faltin Miloš
 
 
Kosek Jiří
Holeček David
 
 
-98-9-4 1311
3.Kratochvíl JiříČerný Radek1011-89 3121
4.Potužník VáclavKosek Jiří16-584 3131
5.Faltin MilošKrisová Marcela465  3041
6.Honek Jan st.Holeček David-9-37673251
7.Potužník VáclavČerný Radek978  3061
8.Faltin MilošKosek Jiří-9848 3171
9.Honek Jan st.Krisová Marcela536  3081
10.Kratochvíl JiříHoleček David-9-1299-62382
11.Faltin MilošČerný Radek78-91 3192
12.Honek Jan st.Kosek Jiří9-975 31102
13.Kratochvíl JiříKrisová Marcela533  30112
14.Potužník VáclavHoleček David4136  30122
15.Honek Jan st.Černý Radek554  30132
16.Kratochvíl JiříKosek Jiří-6-10-12  03133
17.Potužník VáclavKrisová Marcela556  30143
18.Faltin MilošHoleček David8-95-9432153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Jiří22Černý Radek04
Potužník Václav40Kosek Jiří13
Faltin Miloš40Krisová Marcela04
Honek Jan st.40Holeček David13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:35Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:39679:664SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Milan
Manek Jakub
 
 
Matoušek Tomáš
Fürst Mirko
 
 
-9574 3110
2.Klinga Petr
Richter Jaroslav st.
 
 
Matoušek Michal
Pavlín Jiří
 
 
-5-8-8  0311
3.Klinga PetrMatoušek Michal-7-8-7  0312
4.Bartoň MilanMatoušek Tomáš-8-76583222
5.Manek JakubFürst Mirko886  3032
6.Richter Jaroslav st.Pavlín Jiří9-9-9-7 1333
7.Bartoň MilanMatoušek Michal27-9-8-92334
8.Manek JakubMatoušek Tomáš-1072-973244
9.Richter Jaroslav st.Fürst Mirko573  3054
10.Klinga PetrPavlín Jiří-7514-9-92355
11.Manek JakubMatoušek Michal-310-5-8 1356
12.Richter Jaroslav st.Matoušek Tomáš7-6-98-92357
13.Klinga PetrFürst Mirko5-94-993267
14.Bartoň MilanPavlín Jiří6-69-973277
15.Richter Jaroslav st.Matoušek Michal-797-1-62378
16.Klinga PetrMatoušek Tomáš-2-6-9  0379
17.Bartoň MilanFürst Mirko3109  3089
18.Manek JakubPavlín Jiří6-8-7-6 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klinga Petr13Matoušek Michal40
Bartoň Milan31Matoušek Tomáš22
Manek Jakub22Fürst Mirko04
Richter Jaroslav st.13Pavlín Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1133:41682:712TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Redlich Michal
Soukup Vojtěch
 
 
Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
667  3010
2.Hruška Ondřej
Zacharda Aleš
 
 
Charvát Petr
Růžička Petr
 
 
-610-8-6 1311
3.Soukup VojtěchRůžička Petr-10-4-8  0312
4.Zacharda AlešZmatlík Petr5-489 3122
5.Redlich MichalCharvát Petr82-14-793232
6.Hruška OndřejZmatlík Lukáš-9-9-5  0333
7.Zacharda AlešRůžička Petr-7-4-10  0334
8.Redlich MichalZmatlík Petr1484  3044
9.Hruška OndřejCharvát Petr-68-10-7 1345
10.Soukup VojtěchZmatlík Lukáš-7910-9-92346
11.Redlich MichalRůžička Petr97-10-9-72347
12.Hruška OndřejZmatlík Petr-976-993257
13.Soukup VojtěchCharvát Petr-8-95-9 1358
14.Zacharda AlešZmatlík Lukáš-9-889-62359
15.Hruška OndřejRůžička Petr78-4-4-923510
16.Soukup VojtěchZmatlík Petr9-777 31610
17.Zacharda AlešCharvát Petr-10-78-9 13611
18.Redlich MichalZmatlík Lukáš-369-7732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Vojtěch13Růžička Petr40
Zacharda Aleš13Zmatlík Petr04
Redlich Michal31Charvát Petr31
Hruška Ondřej13Zmatlík Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:547:25703:616TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák František
Navrátil Lukáš
 
 
Blažek Jiří
Píš Daniel
 
 
95-10-6-82301
2.Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
Bulín Zdeněk
Čierny Alexander
 
 
-9856 3111
3.Krásný AntonínBlažek Jiří82-45 3121
4.Navrátil LukášPíš Daniel-9-595-102322
5.Dvořák FrantišekBulín Zdeněk57-314 3132
6.Dalihod JakubČierny Alexander153-67 3142
7.Navrátil LukášBlažek Jiří382  3052
8.Dvořák FrantišekPíš Daniel-6-2-5  0353
9.Dalihod JakubBulín Zdeněk449  3063
10.Krásný AntonínČierny Alexander-61510-7-92364
11.Dvořák FrantišekBlažek Jiří7-59-583274
12.Dalihod JakubPíš Daniel949  3084
13.Krásný AntonínBulín Zdeněk1088  3094
14.Navrátil LukášČierny Alexander39-67 31104
15.Dalihod JakubBlažek Jiří3-9-108-723105
16.Krásný AntonínPíš Daniel117-5-6932115
17.Navrátil LukášBulín Zdeněk78-79 31125
18.Dvořák FrantišekČierny Alexander557  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krásný Antonín31Blažek Jiří13
Navrátil Lukáš31Píš Daniel22
Dvořák František31Bulín Zdeněk04
Dalihod Jakub31Čierny Alexander13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy