Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:30582:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Bulín Zdeněk
 
 
Horák Ondřej
Doležal Tomáš
 
 
-3-9-5  0301
2.Píš Daniel
Čierny Alexander
 
 
Šimek Josef
Skoupil Lukáš
 
 
66-66 3111
3.Čierny AlexanderHorák Ondřej9-79-1053221
4.Blažek JiříSkoupil Lukáš-8-7-9  0322
5.Bulín ZdeněkDoležal Tomáš-6-711-6 1323
6.Píš DanielŠimek Josef987  3033
7.Blažek JiříHorák Ondřej-9-10-6  0334
8.Bulín ZdeněkSkoupil Lukáš-9-8-2  0335
9.Píš DanielDoležal Tomáš885  3045
10.Heřman MiroslavŠimek Josef61111  3055
11.Bulín ZdeněkHorák Ondřej-7-78-9 1356
12.Píš DanielSkoupil Lukáš-11-614-5 1357
13.Heřman MiroslavDoležal Tomáš-2-9-8  0358
14.Blažek JiříŠimek Josef938  3068
15.Píš DanielHorák Ondřej1299  3078
16.Heřman MiroslavSkoupil Lukáš-553-9-102379
17.Blažek JiříDoležal Tomáš1054  3089
18.Bulín ZdeněkŠimek Josef976  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čierny Alexander10Horák Ondřej22
Blažek Jiří22Skoupil Lukáš40
Bulín Zdeněk13Doležal Tomáš22
Píš Daniel31Šimek Josef04
Heřman Miroslav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna černošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:39616:643TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Petr
Hrdina Pavel
 
 
Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
7-6-7-7 1301
2.Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
Hadrava Miloslav
Krásný Antonín
 
 
10510  3011
3.Růžička PetrDalihod Jakub-9545 3121
4.Zmatlík PetrDvořák František-710-5-9 1322
5.Zmatlík LukášKrásný Antonín-6-83-8 1323
6.Hrdina PavelHadrava Miloslav10-84-11-42324
7.Zmatlík PetrDalihod Jakub37-11-8-72325
8.Zmatlík LukášDvořák František-610-5-6 1326
9.Hrdina PavelKrásný Antonín-8-84-4 1327
10.Růžička PetrHadrava Miloslav-10-865103237
11.Zmatlík LukášDalihod Jakub7610  3047
12.Hrdina PavelDvořák František871  3057
13.Růžička PetrKrásný Antonín8-44-6-52358
14.Zmatlík PetrHadrava Miloslav-5-9-5  0359
15.Hrdina PavelDalihod Jakub-3-4-5  03510
16.Růžička PetrDvořák František5-777 31610
17.Zmatlík PetrKrásný Antonín7-710-6432710
18.Zmatlík LukášHadrava Miloslav-8-4-2  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Petr31Dalihod Jakub22
Zmatlík Petr13Dvořák František22
Zmatlík Lukáš13Krásný Antonín31
Hrdina Pavel13Hadrava Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zbuzanská 180Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:23650:585SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlík Miroslav ml.
Pavlín Jiří
 
 
Hruška Ondřej
Redlich Michal
 
 
-7-8-4  0301
2.Matoušek Tomáš
Matoušek Michal
 
 
Šrenk Štěpán
Soukup Vojtěch
 
 
69-98 3111
3.Matoušek TomášHruška Ondřej599  3021
4.Matoušek MichalRedlich Michal7-57-7-82322
5.Pavlín JiříSoukup Vojtěch10-11-12-6 1323
6.Kohlík Miroslav ml.Šrenk Štěpán552  3033
7.Matoušek MichalHruška Ondřej856  3043
8.Pavlín JiříRedlich Michal9-6-88123253
9.Kohlík Miroslav ml.Soukup Vojtěch612-2-9-72354
10.Matoušek Tomᚊrenk Štěpán11109  3064
11.Pavlín JiříHruška Ondřej9711  3074
12.Kohlík Miroslav ml.Redlich Michal-7-36-7 1375
13.Matoušek TomášSoukup Vojtěch989  3085
14.Matoušek MichalŠrenk Štěpán4-1036 3195
15.Kohlík Miroslav ml.Hruška Ondřej76-99 31105
16.Matoušek TomášRedlich Michal-89-4-6 13106
17.Matoušek MichalSoukup Vojtěch769  30116
18.Pavlín JiříŠrenk Štěpán6611  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Tomáš31Hruška Ondřej04
Matoušek Michal31Redlich Michal31
Pavlín Jiří31Soukup Vojtěch22
Kohlík Miroslav ml.22Šrenk Štěpán04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:39560:630TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Jiří
Holeček David
 
 
Bartoň Milan
Manek Jakub
 
 
-7-12-7  0301
2.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Klinga Petr
Richter Jaroslav st.
 
 
689  3011
3.Holeček DavidBartoň Milan-6-5-6  0312
4.Nykl VáclavManek Jakub9124  3022
5.Kosek JiříKlinga Petr-9685 3132
6.Černý RadekRichter Jaroslav st.-98-89-62333
7.Nykl VáclavBartoň Milan-68-6-6 1334
8.Kosek JiříManek Jakub-8967 3144
9.Černý RadekKlinga Petr-7-9-3  0345
10.Holeček DavidRichter Jaroslav st.-3-3-4  0346
11.Kosek JiříBartoň Milan-99-12-10 1347
12.Černý RadekManek Jakub-7-76-6 1348
13.Holeček DavidKlinga Petr978  3058
14.Nykl VáclavRichter Jaroslav st.-5-8-5  0359
15.Černý RadekBartoň Milan-8-6-2  03510
16.Holeček DavidManek Jakub-8973 31610
17.Nykl VáclavKlinga Petr7-7-9-6 13611
18.Kosek JiříRichter Jaroslav st.-969-8-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Holeček David22Bartoň Milan40
Nykl Václav13Manek Jakub13
Kosek Jiří22Klinga Petr22
Černý Radek04Richter Jaroslav st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:42583:654TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ihl Roman
Jungvirt Tomáš
 
 
Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
-6-8-9  0301
2.Havlíčková Markéta
Šveňha Jiří
 
 
Honek Jan st.
Kratochvíl Jiří
 
 
-8-1066-92302
3.Jungvirt TomášHonek Jan st.7-7108 3112
4.Ihl RomanKratochvíl Jiří338  3022
5.Havlíčková MarkétaFaltin Miloš-4-5-7  0323
6.Šveňha JiříPotužník Václav-83-7-8 1324
7.Ihl RomanHonek Jan st.-876-8-82325
8.Havlíčková MarkétaKratochvíl Jiří-9-6-7  0326
9.Šveňha JiříFaltin Miloš10-79-6-62327
10.Jungvirt TomášPotužník Václav683  3037
11.Havlíčková MarkétaHonek Jan st.-79-69-82338
12.Šveňha JiříKratochvíl Jiří-4-418883248
13.Jungvirt TomášFaltin Miloš-512-6-7 1349
14.Ihl RomanPotužník Václav-6-10-6  03410
15.Šveňha JiříHonek Jan st.-11-9-8  03411
16.Jungvirt TomášKratochvíl Jiří966  30511
17.Ihl RomanFaltin Miloš-4-3-7  03512
18.Havlíčková MarkétaPotužník Václav-9-7-6  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jungvirt Tomáš31Honek Jan st.31
Ihl Roman13Kratochvíl Jiří13
Havlíčková Markéta04Faltin Miloš40
Šveňha Jiří13Potužník Václav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS