Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna černošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2019 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:35621:625TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Petr
Charvát Petr
 
 
Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
4122  3010
2.Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
-9-10-8  0311
3.Charvát PetrTkadlec Jaroslav8-116-6-22312
4.Zmatlík PetrFramberk Jan-7-7812-82313
5.Zmatlík Lukᚊpiegel Jan-9381 3123
6.Růžička PetrTelipský Josef1085  3033
7.Zmatlík PetrTkadlec Jaroslav-88-7-6 1334
8.Zmatlík LukášFramberk Jan8-8-4-8 1335
9.Růžička PetrŠpiegel Jan8710  3045
10.Charvát PetrTelipský Josef9-3-6-8 1346
11.Zmatlík LukášTkadlec Jaroslav-910710 3156
12.Růžička PetrFramberk Jan-10-8-10  0357
13.Charvát PetrŠpiegel Jan7-1188 3167
14.Zmatlík PetrTelipský Josef-57-8-8 1368
15.Růžička PetrTkadlec Jaroslav5-948 3178
16.Charvát PetrFramberk Jan-9-8-9  0379
17.Zmatlík PetrŠpiegel Jan5-489 3189
18.Zmatlík LukášTelipský Josef-5-5-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Charvát Petr13Tkadlec Jaroslav22
Zmatlík Petr13Framberk Jan40
Zmatlík Lukáš22Špiegel Jan04
Růžička Petr31Telipský Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1232:42671:688SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Krejčová Barbora
 
 
Matoušek Michal
Matoušek Tomáš
 
 
-8-888-72301
2.Píš Daniel
Bulín Zdeněk
 
 
Kohlík Miroslav ml.
Pavlín Jiří
 
 
-87-8743211
3.Blažek JiříKohlík Miroslav ml.-6-269-82312
4.Krejčová BarboraPavlín Jiří-9-9-9  0313
5.Píš DanielMatoušek Tomáš56-8-9103223
6.Čierny AlexanderMatoušek Michal9-8-9-8 1324
7.Krejčová BarboraKohlík Miroslav ml.-7-6-8  0325
8.Píš DanielPavlín Jiří46-95 3135
9.Čierny AlexanderMatoušek Tomáš8-73-8-62336
10.Blažek JiříMatoušek Michal-69-4-9 1337
11.Píš DanielKohlík Miroslav ml.10-9-8-7 1338
12.Čierny AlexanderPavlín Jiří876  3048
13.Blažek JiříMatoušek Tomáš967  3058
14.Krejčová BarboraMatoušek Michal-9-9-6  0359
15.Čierny AlexanderKohlík Miroslav ml.9-897 3169
16.Blažek JiříPavlín Jiří-82-12-6 13610
17.Krejčová BarboraMatoušek Tomáš-8-789-923611
18.Píš DanielMatoušek Michal-43-49-923612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jiří13Kohlík Miroslav ml.31
Krejčová Barbora04Pavlín Jiří22
Píš Daniel22Matoušek Tomáš22
Čierny Alexander22Matoušek Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1124:39540:587TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Ondřej
Doležal Tomáš
 
 
Řízek Jiří
Pecháček Jiří
 
 
694  3010
2.Stržínek Jiří
Kalbáč Karel
 
 
Ihl Roman
Jungvirt Tomáš
 
 
-4-7-8  0311
3.Doležal TomášŘízek Jiří-9-6-11  0312
4.Stržínek JiříPecháček Jiří7-7-7-10 1313
5.Kalbáč KarelJungvirt Tomáš-6-4-9  0314
6.Horák OndřejŠveňha Jiří976  3024
7.Stržínek JiříŘízek Jiří-7-5-5  0325
8.Kalbáč KarelPecháček Jiří-6-2-6  0326
9.Horák OndřejJungvirt Tomáš-6787 3136
10.Doležal Tomᚊveňha Jiří-8696 3146
11.Kalbáč KarelŘízek Jiří-9-5-7  0347
12.Horák OndřejPecháček Jiří-84-9773257
13.Doležal TomášJungvirt Tomáš-4-10-5  0358
14.Stržínek JiříIhl Roman-558-733268
15.Horák OndřejŘízek Jiří1123  3078
16.Doležal TomášPecháček Jiří-9-8-9  0379
17.Stržínek JiříJungvirt Tomáš-6-8-9  03710
18.Kalbáč KarelIhl Roman85-7-8-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Tomáš13Řízek Jiří31
Stržínek Jiří13Pecháček Jiří31
Kalbáč Karel04Jungvirt Tomáš31
Horák Ondřej40Šveňha Jiří02
   Ihl Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33622:633TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Faltin Miloš
Moravec Petr
 
 
98-5-693210
2.Krásný Antonín
Navrátil Lukáš
 
 
Kratochvíl Jiří
Potužník Václav
 
 
-8-10-13  0311
3.Dalihod JakubMoravec Petr910-75 3121
4.Krásný AntonínKratochvíl Jiří-6-6-4  0322
5.Navrátil LukášPotužník Václav895  3032
6.Dvořák FrantišekFaltin Miloš8-4-6-6 1333
7.Krásný AntonínMoravec Petr796  3043
8.Navrátil LukášKratochvíl Jiří754  3053
9.Dvořák FrantišekPotužník Václav-91077 3163
10.Dalihod JakubFaltin Miloš-810-9-10 1364
11.Navrátil LukášMoravec Petr-5-981193274
12.Dvořák FrantišekKratochvíl Jiří-579-10-112375
13.Dalihod JakubPotužník Václav-7511 3185
14.Krásný AntonínFaltin Miloš-37-4-6 1386
15.Dvořák FrantišekMoravec Petr6-358 3196
16.Dalihod JakubKratochvíl Jiří11-8813 31106
17.Krásný AntonínPotužník Václav-6-7-6  03107
18.Navrátil LukášFaltin Miloš-7-6-6  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dalihod Jakub31Moravec Petr04
Krásný Antonín13Kratochvíl Jiří22
Navrátil Lukáš31Potužník Václav13
Dvořák František22Faltin Miloš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:36676:668SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Redlich Michal
Soukup Vojtěch
 
 
Bartoň Milan
Richter Jaroslav st.
 
 
86-68 3110
2.Zacharda Aleš
Hlaváč Jan
 
 
Klinga Petr
Manek Jakub
 
 
97-7-8-92311
3.Hlaváč JanBartoň Milan-10-4-1  0312
4.Redlich MichalRichter Jaroslav st.-61046 3122
5.Zacharda AlešKlinga Petr4-7-87113232
6.Soukup VojtěchManek Jakub723  3042
7.Redlich MichalBartoň Milan10-1057 3152
8.Zacharda AlešRichter Jaroslav st.-5-10-7  0353
9.Soukup VojtěchKlinga Petr-4-9-9  0354
10.Hlaváč JanManek Jakub-5148-6-82355
11.Zacharda AlešBartoň Milan-6-9-9  0356
12.Soukup VojtěchRichter Jaroslav st.11-9-81173266
13.Hlaváč JanKlinga Petr9-86-6-52367
14.Redlich MichalManek Jakub82-119 3177
15.Soukup VojtěchBartoň Milan-8-66-7 1378
16.Hlaváč JanRichter Jaroslav st.6-47-5113288
17.Redlich MichalKlinga Petr847  3098
18.Zacharda AlešManek Jakub-35-117532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváč Jan13Bartoň Milan31
Redlich Michal40Richter Jaroslav st.13
Zacharda Aleš22Klinga Petr22
Soukup Vojtěch22Manek Jakub13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy