Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1135:39704:709SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
Redlich Michal
Hudák Tomáš
 
 
8-7-88-72301
2.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Zacharda Aleš
Rein Tomáš
 
 
75-9-15-72302
3.Špiegel JanZacharda Aleš86-912 3112
4.Telipský JosefHudák Tomáš667  3022
5.Framberk JanRedlich Michal-138-97-02323
6.Tkadlec JaroslavRein Tomáš108-96 3133
7.Telipský JosefZacharda Aleš-10477 3143
8.Framberk JanHudák Tomáš-71057 3153
9.Tkadlec JaroslavRedlich Michal-3-8-7  0354
10.Špiegel JanRein Tomáš8-8-78-62355
11.Framberk JanZacharda Aleš287  3065
12.Tkadlec JaroslavHudák Tomáš-8-99943275
13.Votoček JaroslavRedlich Michal-8-7-5  0376
14.Telipský JosefRein Tomáš-9-11-7  0377
15.Tkadlec JaroslavZacharda Aleš-8-9-13  0378
16.Votoček JaroslavHudák Tomáš129-7-7-22379
17.Telipský JosefRedlich Michal-810-88-923710
18.Framberk JanRein Tomáš-10-879-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Špiegel Jan11Zacharda Aleš13
Telipský Josef22Hudák Tomáš13
Framberk Jan22Redlich Michal40
Tkadlec Jaroslav22Rein Tomáš31
Votoček Jaroslav02   
Připomínka byla vymazána správcem registru. M Fürst



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:45444:636TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klinga Petr
Richter Jaroslav st.
 
 
Kozel Vilém
Dvořák František
 
 
-593-3-112301
2.
 
 

 
 
WO    0302
3.Richter Jaroslav st.Kozel Vilém-25-48-42303
4.Klinga PetrDvořák František-756-9-112304
5.Kosnar VladimírNavrátil Lukáš-7-7-8  0305
6.Hadrava MiloslavWO    0306
7.Klinga PetrKozel Vilém7117  3016
8.Kosnar VladimírDvořák František-6-5-7  0317
9.Navrátil LukášWO    0318
10.Richter Jaroslav st.Hadrava Miloslav6-86-863228
11.Kosnar VladimírKozel Vilém-2-6-4  0329
12.Dvořák FrantišekWO    03210
13.Richter Jaroslav st.Navrátil Lukáš-108107 31310
14.Klinga PetrHadrava Miloslav8-8-6-8 13311
15.Kozel VilémWO    03312
16.Richter Jaroslav st.Dvořák František-82-88532412
17.Klinga PetrNavrátil Lukáš-8531 31512
18.Kosnar VladimírHadrava Miloslav-8-2-9  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Richter Jaroslav st.31Kozel Vilém21
Klinga Petr22Dvořák František21
Kosnar Vladimír04Navrátil Lukáš12
   Hadrava Miloslav21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna úněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:26641:578TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
Šimek Josef
Stržínek Jiří
 
 
6-136 3110
2.Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
9511  3020
3.Kratochvíl JiříŠimek Josef48-94 3130
4.Faltin MilošStržínek Jiří55-8-663240
5.Potužník VáclavDoležal Tomáš-92-11063250
6.Honek Jan st.Horák Ondřej-3-7-8  0351
7.Faltin MilošŠimek Josef695  3061
8.Potužník VáclavStržínek Jiří748  3071
9.Honek Jan st.Doležal Tomáš103-8-473281
10.Kratochvíl JiříHorák Ondřej-6-3-8  0382
11.Potužník VáclavŠimek Josef5-7710 3192
12.Honek Jan st.Stržínek Jiří79-59 31102
13.Kratochvíl JiříDoležal Tomáš-68-7-9 13103
14.Faltin MilošHorák Ondřej8-8-38932113
15.Honek Jan st.Šimek Josef389  30123
16.Kratochvíl JiříStržínek Jiří3-657 31133
17.Faltin MilošDoležal Tomáš9-8109 31143
18.Potužník VáclavHorák Ondřej-9-6-7  03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Jiří22Šimek Josef04
Faltin Miloš40Stržínek Jiří04
Potužník Václav31Doležal Tomáš13
Honek Jan st.31Horák Ondřej31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34593:601nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Jiří
Holeček David
 
 
Píš Daniel
Bulín Zdeněk
 
 
558  3010
2.Nykl Václav
Knýbel Pavel
 
 
Blažek Jiří
Čierny Alexander
 
 
-14-128-9 1311
3.Knýbel PavelPíš Daniel-8-3-4  0312
4.Kosek JiříBlažek Jiří256  3022
5.Holeček DavidBulín Zdeněk843  3032
6.Nykl VáclavČierny Alexander-896-6-72333
7.Kosek JiříPíš Daniel8-81012 3143
8.Holeček DavidBlažek Jiří1510-9-883253
9.Nykl VáclavBulín Zdeněk-6-87-6 1354
10.Knýbel PavelČierny Alexander-3-2-2  0355
11.Holeček DavidPíš Daniel646  3065
12.Nykl VáclavBlažek Jiří107-4-583275
13.Knýbel PavelBulín Zdeněk-3-8-5  0376
14.Kosek JiříČierny Alexander-32-8543286
15.Nykl VáclavPíš Daniel7-8-8-7 1387
16.Knýbel PavelBlažek Jiří-10-9-2  0388
17.Kosek JiříBulín Zdeněk245  3098
18.Holeček DavidČierny Alexander-59-7-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knýbel Pavel04Píš Daniel22
Kosek Jiří40Blažek Jiří13
Holeček David31Bulín Zdeněk22
Nykl Václav13Čierny Alexander31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32594:631SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Zdeněk
Kohlík Miroslav ml.
 
 
Zmatlík Petr
Zmatlík Lukáš
 
 
85-8-893210
2.Matoušek Michal
Matoušek Tomáš
 
 
Růžička Petr
Čáp Martin
 
 
8-1-5863220
3.Matoušek TomášČáp Martin89-49 3130
4.Matoušek MichalZmatlík Petr488  3040
5.Kohlík Miroslav ml.Zmatlík Lukáš17-35-4-62341
6.Yaroslavtsev VitalyRůžička Petr-6-6-4  0342
7.Matoušek MichalČáp Martin689  3052
8.Kohlík Miroslav ml.Zmatlík Petr825  3062
9.Yaroslavtsev VitalyZmatlík Lukáš-7-96-8 1363
10.Matoušek TomášRůžička Petr-4-3-4  0364
11.Kohlík Miroslav ml.Čáp Martin-6897 3174
12.Yaroslavtsev VitalyZmatlík Petr558  3084
13.Matoušek TomášZmatlík Lukáš9109  3094
14.Matoušek MichalRůžička Petr6-11-3-2 1395
15.Yaroslavtsev VitalyČáp Martin-11-6-4  0396
16.Matoušek TomášZmatlík Petr89-7-5932106
17.Matoušek MichalZmatlík Lukáš7-6-8-9 13107
18.Kohlík Miroslav ml.Růžička Petr-7-810-5 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Tomáš31Čáp Martin13
Matoušek Michal22Zmatlík Petr04
Kohlík Miroslav ml.22Zmatlík Lukáš31
Yaroslavtsev Vitaly13Růžička Petr40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy