Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna |LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:44664:717TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkadlec Jaroslav
Framberk Jan
 
 
Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
4910  3010
2.Telipský Josef
Votoček Jaroslav
 
 
Hadrava Miloslav
Navrátil Lukáš
 
 
8-5-81373220
3.Tkadlec JaroslavHadrava Miloslav-7710-563230
4.Votoček JaroslavDvořák František5-5-5-8 1331
5.Telipský JosefDalihod Jakub967  3041
6.Framberk JanNavrátil Lukáš-1078-363251
7.Votoček JaroslavHadrava Miloslav-11-87-7 1352
8.Telipský JosefDvořák František-1215-13-42353
9.Framberk JanDalihod Jakub-9-77-11 1354
10.Tkadlec JaroslavNavrátil Lukáš3-10-10-8 1355
11.Telipský JosefHadrava Miloslav66-6-963265
12.Framberk JanDvořák František4-6-6-5 1366
13.Tkadlec JaroslavDalihod Jakub-7-98-6 1367
14.Votoček JaroslavNavrátil Lukáš-9-8-7  0368
15.Framberk JanHadrava Miloslav9-9-6-11 1369
16.Tkadlec JaroslavDvořák František-3-8-10  03610
17.Votoček JaroslavDalihod Jakub-9-6-8  03611
18.Telipský JosefNavrátil Lukáš6-99-8-723612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tkadlec Jaroslav13Hadrava Miloslav22
Votoček Jaroslav04Dvořák František40
Telipský Josef22Dalihod Jakub31
Framberk Jan13Navrátil Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35666:615SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Redlich Michal
Hruška Ondřej
 
 
Stržínek Jiří
Šimek Josef
 
 
57-89 3110
2.Zacharda Aleš
Rein Tomáš
 
 
Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
-10-7-5  0311
3.Zacharda AlešStržínek Jiří-10117-5-92312
4.Redlich MichalŠimek Josef583  3022
5.Rein TomášDoležal Tomáš-8-1078123232
6.Hruška OndřejHorák Ondřej-45-5-9 1333
7.Redlich MichalStržínek Jiří10-9510 3143
8.Rein Tomᚊimek Josef64-9-953253
9.Hruška OndřejDoležal Tomáš-6-4-10  0354
10.Zacharda AlešHorák Ondřej-103-5-9 1355
11.Rein TomášStržínek Jiří-988-933265
12.Hruška OndřejŠimek Josef3107  3075
13.Zacharda AlešDoležal Tomáš-65-12-5 1376
14.Redlich MichalHorák Ondřej-9-8-5  0377
15.Hruška OndřejStržínek Jiří-10-93893287
16.Zacharda AlešŠimek Josef43-105 3197
17.Redlich MichalDoležal Tomáš419  30107
18.Rein TomášHorák Ondřej-5-8-7  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zacharda Aleš13Stržínek Jiří13
Redlich Michal31Šimek Josef04
Rein Tomáš31Doležal Tomáš22
Hruška Ondřej22Horák Ondřej40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna úněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:14683:477TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
Krejčová Barbora
Veverka Václav st.
 
 
465  3010
2.Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
Bulín Zdeněk
Píš Daniel
 
 
639  3020
3.Kratochvíl JiříKrejčová Barbora254  3030
4.Faltin MilošVeverka Václav st.357  3040
5.Potužník VáclavBulín Zdeněk9-546 3150
6.Honek Jan st.Píš Daniel8-994 3160
7.Faltin MilošKrejčová Barbora637  3070
8.Potužník VáclavVeverka Václav st.494  3080
9.Honek Jan st.Bulín Zdeněk8-1-75-92381
10.Kratochvíl JiříPíš Daniel-1466-3-42382
11.Potužník VáclavKrejčová Barbora4-9-9443292
12.Honek Jan st.Veverka Václav st.1192  30102
13.Kratochvíl JiříBulín Zdeněk77-16-81032112
14.Faltin MilošPíš Daniel547  30122
15.Honek Jan st.Krejčová Barbora-9-585832132
16.Kratochvíl JiříVeverka Václav st.958  30142
17.Faltin MilošBulín Zdeněk656  30152
18.Potužník VáclavPíš Daniel596  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Jiří31Krejčová Barbora04
Faltin Miloš40Veverka Václav st.04
Potužník Václav40Bulín Zdeněk13
Honek Jan st.31Píš Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Viktoria Vestec, U hřiště 575, VestecRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:43575:647TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Jan
Havlíčková Markéta
 
 
Zmatlík Lukáš
Růžička Petr
 
 
-79-10-7 1301
2.Řízek Jiří
Šveňha Jiří
 
 
Charvát Petr
Tichý Jiří
 
 
-510-1010-72302
3.Řízek JiříZmatlík Lukáš-6-9-8  0303
4.Šveňha JiříRůžička Petr-1-5-5  0304
5.Havlíčková MarkétaCharvát Petr7-4-8-9 1305
6.Král JanTichý Jiří2-1066 3115
7.Šveňha JiříZmatlík Lukáš-96-10-5 1316
8.Havlíčková MarkétaRůžička Petr9-7-8-8 1317
9.Král JanCharvát Petr-46-6-7 1318
10.Řízek JiříTichý Jiří666  3028
11.Havlíčková MarkétaZmatlík Lukáš-6-8-10  0329
12.Král JanRůžička Petr-7107-2-923210
13.Řízek JiříCharvát Petr7-5-8-11 13211
14.Šveňha JiříTichý Jiří656  30311
15.Král JanZmatlík Lukáš677  30411
16.Řízek JiříRůžička Petr-87-7-11 13412
17.Šveňha JiříCharvát Petr-8-9-8  03413
18.Havlíčková MarkétaTichý Jiří8-3-7-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řízek Jiří13Zmatlík Lukáš31
Šveňha Jiří13Růžička Petr40
Havlíčková Markéta04Charvát Petr40
Král Jan22Tichý Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:44624:706SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykl Václav
Knýbel Pavel
 
 
Matoušek Tomáš
Kohlík Miroslav ml.
 
 
-7-8-8  0301
2.Kosek Jiří
Holeček David
 
 
Matoušek Michal
Pavlín Jiří
 
 
5-47-9-72302
3.Knýbel PavelMatoušek Tomáš-3-4-2  0303
4.Kosek JiříMatoušek Michal-7-89-11 1304
5.Nykl VáclavPavlín Jiří-12-11510-92305
6.Holeček DavidKohlík Miroslav ml.7-812-7-52306
7.Kosek JiříMatoušek Tomáš9-979 3116
8.Nykl VáclavMatoušek Michal-9879 3126
9.Holeček DavidPavlín Jiří-9-11-5  0327
10.Knýbel PavelKohlík Miroslav ml.-4-6-10  0328
11.Nykl VáclavMatoušek Tomáš10-7-9-8 1329
12.Holeček DavidMatoušek Michal-8810-7-923210
13.Knýbel PavelPavlín Jiří-8-4-7  03211
14.Kosek JiříKohlík Miroslav ml.989  30311
15.Holeček DavidMatoušek Tomáš-8911-10-623312
16.Knýbel PavelMatoušek Michal-8-59-10 13313
17.Kosek JiříPavlín Jiří385  30413
18.Nykl VáclavKohlík Miroslav ml.7-9-8-6 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Knýbel Pavel04Matoušek Tomáš31
Kosek Jiří31Matoušek Michal31
Nykl Václav13Pavlín Jiří31
Holeček David04Kohlík Miroslav ml.31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy