Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:37720:723nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Jiří
Nykl Václav
 
 
Špiegel Jan
Telipský Josef
 
 
-89-6573210
2.Knýbel Pavel
Černý Radek
 
 
Votoček Jaroslav
Tkadlec Jaroslav
 
 
87-1011 3120
3.Kosek JiříŠpiegel Jan968  3030
4.Nykl VáclavTelipský Josef89-7-863240
5.Knýbel PavelVotoček Jaroslav-9-11-8  0341
6.Černý RadekTkadlec Jaroslav-76-4-9 1342
7.Nykl VáclavŠpiegel Jan998  3052
8.Knýbel PavelTelipský Josef-6-59-5 1353
9.Černý RadekVotoček Jaroslav-8-9610-72354
10.Kosek JiříTkadlec Jaroslav-985-1063264
11.Knýbel PavelŠpiegel Jan-69-710-52365
12.Černý RadekTelipský Josef8-6-76-82366
13.Kosek JiříVotoček Jaroslav9107  3076
14.Nykl VáclavTkadlec Jaroslav9-78-763286
15.Černý RadekŠpiegel Jan-97-10-11 1387
16.Kosek JiříTelipský Josef-9-9108-92388
17.Nykl VáclavVotoček Jaroslav9-687 3198
18.Knýbel PavelTkadlec Jaroslav-8-99-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosek Jiří31Špiegel Jan22
Nykl Václav40Telipský Josef31
Knýbel Pavel04Votoček Jaroslav22
Černý Radek04Tkadlec Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43591:664TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Michal
Matoušek Tomáš
 
 
Jungvirt Tomáš
Pecháček Jiří
 
 
9-88-1393210
2.Matoušek Zdeněk
Yaroslavtsev Vitaly
 
 
Král Jan
Řízek Jiří
 
 
-2-1087-102311
3.Matoušek TomášJungvirt Tomáš-797-873221
4.Matoušek ZdeněkKrál Jan-9-5-7  0322
5.Yaroslavtsev VitalyPecháček Jiří-78-9-12 1323
6.Matoušek MichalŘízek Jiří6-8-7533233
7.Matoušek ZdeněkJungvirt Tomáš-4-5-3  0334
8.Yaroslavtsev VitalyKrál Jan-4-7-8  0335
9.Matoušek MichalPecháček Jiří66-8-6-92336
10.Matoušek TomášŘízek Jiří966  3046
11.Yaroslavtsev VitalyJungvirt Tomáš-8-7-5  0347
12.Matoušek MichalKrál Jan73-77 3157
13.Matoušek TomášPecháček Jiří-8-749-42358
14.Matoušek ZdeněkŘízek Jiří-3-7-7  0359
15.Matoušek MichalJungvirt Tomáš-97-88-923510
16.Matoušek TomášKrál Jan783  30610
17.Matoušek ZdeněkPecháček Jiří-4-1-6  03611
18.Yaroslavtsev VitalyŘízek Jiří-8-2-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Tomáš31Jungvirt Tomáš31
Matoušek Zdeněk04Král Jan22
Yaroslavtsev Vitaly04Pecháček Jiří40
Matoušek Michal22Řízek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna černošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2019 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35598:620TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmatlík Lukáš
Růžička Petr
 
 
Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
7-99-1153210
2.Čáp Martin
Tichý Jiří
 
 
Potužník Václav
Faltin Miloš
 
 
-9-2-10  0311
3.Růžička PetrKratochvíl Jiří977  3021
4.Tichý JiříHonek Jan st.10-58-7-92322
5.Zmatlík LukášPotužník Václav-7-8-8  0323
6.Čáp MartinFaltin Miloš-8-25-7 1324
7.Tichý JiříKratochvíl Jiří6-5-57-72325
8.Zmatlík LukášHonek Jan st.7610  3035
9.Čáp MartinPotužník Václav7-7-14-7 1336
10.Růžička PetrFaltin Miloš-105-8-6 1337
11.Zmatlík LukášKratochvíl Jiří678  3047
12.Čáp MartinHonek Jan st.5-689 3157
13.Růžička PetrPotužník Václav-9894 3167
14.Tichý JiříFaltin Miloš-7-3-10  0368
15.Čáp MartinKratochvíl Jiří7-1066 3178
16.Růžička PetrHonek Jan st.1049  3088
17.Tichý JiříPotužník Václav-3-9-12  0389
18.Zmatlík LukášFaltin Miloš-3-7-4  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Petr31Kratochvíl Jiří13
Tichý Jiří04Honek Jan st.13
Zmatlík Lukáš22Potužník Václav31
Čáp Martin22Faltin Miloš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31591:483nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píš Daniel
Heřman Miroslav
 
 

 
 
WO    3010
2.Blažek Jiří
Krejčová Barbora
 
 
Bartoň Milan
Beltrám Javier Ernesto
 
 
55-56 3120
3.Píš DanielKlinga Petr35-84 3130
4.Blažek JiříBartoň Milan-13-6-8  0331
5.Krejčová BarboraBeltrám Javier Ernesto8-9-4-5 1332
6.Heřman MiroslavWO    3042
7.Blažek JiříKlinga Petr9-98-8-32343
8.Krejčová BarboraBartoň Milan-4-5-7  0344
9.Heřman MiroslavBeltrám Javier Ernesto-3-36693254
10.Píš DanielWO    3064
11.Krejčová BarboraKlinga Petr-9-8-3  0365
12.Heřman MiroslavBartoň Milan-6-3-4  0366
13.Píš DanielBeltrám Javier Ernesto9114  3076
14.Blažek JiříWO    3086
15.Heřman MiroslavKlinga Petr-895-8-102387
16.Píš DanielBartoň Milan86-0-11-92388
17.Blažek JiříBeltrám Javier Ernesto-7-88-10 1389
18.Krejčová BarboraWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Píš Daniel21Klinga Petr31
Blažek Jiří03Bartoň Milan40
Krejčová Barbora03Beltrám Javier Ernesto22
Heřman Miroslav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:31611:584nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Josef
Stržínek Jiří
 
 
Hadrava Miloslav
Dvořák František
 
 
-977-7-62301
2.Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
Krásný Antonín
Carvan Miloslav
 
 
448  3011
3.Stržínek JiříHadrava Miloslav-4-9-8  0312
4.Šimek JosefDvořák František-7-2-8  0313
5.Doležal TomášCarvan Miloslav984  3023
6.Horák OndřejKrásný Antonín643  3033
7.Šimek JosefHadrava Miloslav-10-4-2  0334
8.Doležal TomášDvořák František68-96 3144
9.Horák OndřejCarvan Miloslav546  3054
10.Stržínek JiříKrásný Antonín10-8-19-2 1355
11.Doležal TomášHadrava Miloslav9115  3065
12.Horák OndřejDvořák František1042  3075
13.Stržínek JiříCarvan Miloslav-7-49-11 1376
14.Šimek JosefKrásný Antonín-8-10-8  0377
15.Horák OndřejHadrava Miloslav107-65 3187
16.Stržínek JiříDvořák František-87-91193297
17.Šimek JosefCarvan Miloslav-99-6-7 1398
18.Doležal TomášKrásný Antonín-57-62-122399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stržínek Jiří13Hadrava Miloslav22
Šimek Josef04Dvořák František13
Doležal Tomáš31Carvan Miloslav22
Horák Ondřej40Krásný Antonín31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy