Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna libčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:27667:508TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
Píš Daniel
Bulín Zdeněk
 
 
-9912-883210
2.Votoček Jaroslav
Tkadlec Jaroslav
 
 

 
 
WO    3020
3.Špiegel JanPíš Daniel-510-6-1 1321
4.Framberk JanBulín Zdeněk-8-5-6  0322
5.Telipský JosefKrejčová Barbora8-892 3132
6.Tkadlec JaroslavWO    3042
7.Framberk JanPíš Daniel-4-9-8  0343
8.Telipský JosefBulín Zdeněk-7945 3153
9.Tkadlec JaroslavKrejčová Barbora-1098-463263
10.Špiegel JanWO    3073
11.Telipský JosefPíš Daniel1210-8-6-82374
12.Tkadlec JaroslavBulín Zdeněk-6312-8-42375
13.Špiegel JanKrejčová Barbora1265  3085
14.Framberk JanWO    3095
15.Tkadlec JaroslavPíš Daniel-11-610-8 1396
16.Špiegel JanBulín Zdeněk8-993 31106
17.Votoček JaroslavKrejčová Barbora6-9-98532116
18.Telipský JosefWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Špiegel Jan21Píš Daniel40
Framberk Jan02Bulín Zdeněk22
Telipský Josef21Krejčová Barbora04
Tkadlec Jaroslav12   
Votoček Jaroslav10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37607:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Tomáš
Matoušek Zdeněk
 
 
Stržínek Jiří
Kalbáč Karel
 
 
8-4-9-4 1301
2.Pavlín Jiří
Kohlík Miroslav ml.
 
 
Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
-876-943211
3.Matoušek TomášHorák Ondřej-4-3-8  0312
4.Matoušek ZdeněkStržínek Jiří-7-6-5  0313
5.Pavlín JiříDoležal Tomáš-10-107-7 1314
6.Kohlík Miroslav ml.Kalbáč Karel887  3024
7.Matoušek ZdeněkHorák Ondřej-4-2-4  0325
8.Pavlín JiříStržínek Jiří-127-81053235
9.Kohlík Miroslav ml.Doležal Tomáš897  3045
10.Matoušek TomášKalbáč Karel86-7-9103255
11.Pavlín JiříHorák Ondřej10-10-5-4 1356
12.Kohlík Miroslav ml.Stržínek Jiří7810  3066
13.Matoušek TomášDoležal Tomáš-678-873276
14.Matoušek ZdeněkKalbáč Karel-8-6-7  0377
15.Kohlík Miroslav ml.Horák Ondřej89-7-6-82378
16.Matoušek TomášStržínek Jiří-78-910103288
17.Matoušek ZdeněkDoležal Tomáš-6-7-5  0389
18.Pavlín JiříKalbáč Karel136  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Tomáš31Horák Ondřej40
Matoušek Zdeněk04Stržínek Jiří13
Pavlín Jiří22Doležal Tomáš22
Kohlík Miroslav ml.31Kalbáč Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1421:46598:688TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Jiří
Nykl Václav
 
 
Dvořák František
Krásný Antonín
 
 
8-7-7-8 1301
2.Holeček David
Černý Radek
 
 
Hadrava Miloslav
Navrátil Lukáš
 
 
-6-7-16  0302
3.Kosek JiříDvořák František7-9-89-82303
4.Nykl VáclavKrásný Antonín8812  3013
5.Holeček DavidHadrava Miloslav88-10-6-72314
6.Černý RadekNavrátil Lukáš-9-8-9  0315
7.Nykl VáclavDvořák František-6-8-5  0316
8.Holeček DavidKrásný Antonín-99-7733226
9.Černý RadekHadrava Miloslav-10-10-7  0327
10.Kosek JiříNavrátil Lukáš-9-7-9  0328
11.Holeček DavidDvořák František856  3038
12.Černý RadekKrásný Antonín-5-7-10  0339
13.Kosek JiříHadrava Miloslav-7-99-6 13310
14.Nykl VáclavNavrátil Lukáš88-5-5-723311
15.Černý RadekDvořák František-9-7-9  03312
16.Kosek JiříKrásný Antonín12-911-12532412
17.Nykl VáclavHadrava Miloslav-7-5-5  03413
18.Holeček DavidNavrátil Lukáš9-8-8-7 13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kosek Jiří13Dvořák František31
Nykl Václav13Krásný Antonín13
Holeček David22Hadrava Miloslav40
Černý Radek04Navrátil Lukáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21703:568TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček Jiří
Řízek Jiří
 
 
Hruška Ondřej
Zacharda Aleš
 
 
788  3010
2.Havlíčková Markéta
Ihl Roman
 
 
Soukup Vojtěch
Hlaváč Jan
 
 
11-10512 3120
3.Šveňha JiříHruška Ondřej-10-864-92321
4.Řízek JiříZacharda Aleš512  3031
5.Pecháček JiříHlaváč Jan6-7-5-9 1332
6.Havlíčková MarkétaSoukup Vojtěch6-999 3142
7.Řízek JiříHruška Ondřej67-48 3152
8.Pecháček JiříZacharda Aleš667  3062
9.Havlíčková MarkétaHlaváč Jan-9977 3172
10.Šveňha JiříSoukup Vojtěch1086  3082
11.Pecháček JiříHruška Ondřej9-10611 3192
12.Havlíčková MarkétaZacharda Aleš-1010112 31102
13.Šveňha JiříHlaváč Jan-45-29-723103
14.Řízek JiříSoukup Vojtěch5-966 31113
15.Havlíčková MarkétaHruška Ondřej-7872 31123
16.Šveňha JiříZacharda Aleš-53-6-8 13124
17.Řízek JiříHlaváč Jan10-1586 31134
18.Pecháček JiříSoukup Vojtěch539  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šveňha Jiří13Hruška Ondřej13
Řízek Jiří40Zacharda Aleš13
Pecháček Jiří31Hlaváč Jan22
Havlíčková Markéta40Soukup Vojtěch04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna úněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34654:656TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
Klinga Petr
Richter Jaroslav st.
 
 
-6711-753210
2.Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
Bartoň Milan
Manek Jakub
 
 
510-6-6-82311
3.Kratochvíl JiříKlinga Petr-9-7-8  0312
4.Faltin MilošRichter Jaroslav st.8-835 3122
5.Potužník VáclavBartoň Milan5167  3032
6.Honek Jan st.Manek Jakub7-59-1043242
7.Faltin MilošKlinga Petr388  3052
8.Potužník VáclavRichter Jaroslav st.-96710 3162
9.Honek Jan st.Bartoň Milan-5-4-9  0363
10.Kratochvíl JiříManek Jakub7-48-2-42364
11.Potužník VáclavKlinga Petr73-99 3174
12.Honek Jan st.Richter Jaroslav st.-5-7-9  0375
13.Kratochvíl JiříBartoň Milan-9-10-3  0376
14.Faltin MilošManek Jakub-98917 3186
15.Honek Jan st.Klinga Petr10-787 3196
16.Kratochvíl JiříRichter Jaroslav st.-56-10-5 1397
17.Faltin MilošBartoň Milan-37-99-72398
18.Potužník VáclavManek Jakub67-37 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Jiří04Klinga Petr13
Faltin Miloš31Richter Jaroslav st.22
Potužník Václav40Bartoň Milan31
Honek Jan st.22Manek Jakub13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy