Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36621:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
Šimek Josef
Stržínek Jiří
 
 
-105-5543210
2.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
10-8-5-3 1311
3.Špiegel JanŠimek Josef-84-7-9 1312
4.Telipský JosefStržínek Jiří-8747 3122
5.Framberk JanDoležal Tomáš69-7-683232
6.Tkadlec JaroslavHorák Ondřej-411-5-6 1333
7.Telipský JosefŠimek Josef468  3043
8.Framberk JanStržínek Jiří847  3053
9.Tkadlec JaroslavDoležal Tomáš-97-8-5 1354
10.Špiegel JanHorák Ondřej9-56-10-62355
11.Framberk JanŠimek Josef-81348 3165
12.Votoček JaroslavStržínek Jiří-3-3-7  0366
13.Špiegel JanDoležal Tomáš449  3076
14.Telipský JosefHorák Ondřej-9-6-5  0377
15.Votoček JaroslavŠimek Josef-9-99-8 1378
16.Špiegel JanStržínek Jiří7-184 3188
17.Telipský JosefDoležal Tomáš-78-4523298
18.Framberk JanHorák Ondřej-6-29-8 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špiegel Jan22Šimek Josef22
Telipský Josef31Stržínek Jiří13
Framberk Jan31Doležal Tomáš13
Tkadlec Jaroslav02Horák Ondřej40
Votoček Jaroslav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
20:30Konec
utkání
23:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:33582:590SK Viktorie Ořech D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Redlich Michal
Hlaváč Jan
 
 
Krejčová Barbora
Blažek Jiří
 
 
777  3010
2.Hruška Ondřej
Zacharda Aleš
 
 
Píš Daniel
Bulín Zdeněk
 
 
-10-8-7  0311
3.Redlich MichalBulín Zdeněk477  3021
4.Zacharda AlešBlažek Jiří-13-7-6  0322
5.Hlaváč JanKrejčová Barbora-69-125-102323
6.Hruška OndřejPíš Daniel7-10-9-1 1324
7.Zacharda AlešBulín Zdeněk-7-7-10  0325
8.Hlaváč JanBlažek Jiří769  3035
9.Hruška OndřejKrejčová Barbora-107-98-92336
10.Redlich MichalPíš Daniel2710  3046
11.Hlaváč JanBulín Zdeněk6213  3056
12.Hruška OndřejBlažek Jiří-8-889-62357
13.Redlich MichalKrejčová Barbora7910  3067
14.Zacharda AlešPíš Daniel-8-4-6  0368
15.Hruška OndřejBulín Zdeněk119-6-4-92369
16.Redlich MichalBlažek Jiří771  3079
17.Zacharda AlešKrejčová Barbora-8-2-4  03710
18.Hlaváč JanPíš Daniel-5-6-9  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Redlich Michal40Bulín Zdeněk22
Zacharda Aleš04Blažek Jiří22
Hlaváč Jan22Krejčová Barbora31
Hruška Ondřej04Píš Daniel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25668:460TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klinga Petr
Beltrám Javier Ernesto
 
 
Charvát Petr
Růžička Petr
 
 
4-8-5883210
2.
 
 

 
 
WO    3020
3.Bartoň MilanZmatlík Petr764  3030
4.Richter Jaroslav st.Růžička Petr48-113 3140
5.Beltrám Javier ErnestoCharvát Petr-126-9-10 1341
6.Klinga PetrWO    3051
7.Richter Jaroslav st.Zmatlík Petr-115-11-7 1352
8.Beltrám Javier ErnestoRůžička Petr-9-9-9  0353
9.Klinga PetrCharvát Petr-95-71183263
10.Bartoň MilanWO    3073
11.Kosnar VladimírZmatlík Petr-65-8-8 1374
12.Klinga PetrRůžička Petr8-5-5-7 1375
13.Bartoň MilanCharvát Petr103-68 3185
14.Richter Jaroslav st.WO    3095
15.Klinga PetrZmatlík Petr6-9-88-42396
16.Bartoň MilanRůžička Petr8510  30106
17.Richter Jaroslav st.Charvát Petr610-81 31116
18.Kosnar VladimírWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bartoň Milan30Zmatlík Petr31
Richter Jaroslav st.21Růžička Petr22
Beltrám Javier Ernesto02Charvát Petr13
Klinga Petr12   
Kosnar Vladimír01   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna úněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:36709:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
Matoušek Tomáš
Kohlík Miroslav ml.
 
 
4122  3010
2.Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
Matoušek Michal
Pavlín Jiří
 
 
-8-787-82311
3.Kratochvíl JiříMatoušek Michal-510-69-82312
4.Faltin MilošMatoušek Tomáš456  3022
5.Potužník VáclavPavlín Jiří-2-7-7  0323
6.Honek Jan st.Kohlík Miroslav ml.8715  3033
7.Faltin MilošMatoušek Michal-12855 3143
8.Potužník VáclavMatoušek Tomáš9-527 3153
9.Honek Jan st.Pavlín Jiří4-8-6883263
10.Kratochvíl JiříKohlík Miroslav ml.-94-57-112364
11.Potužník VáclavMatoušek Michal7-10-812-92365
12.Honek Jan st.Matoušek Tomáš2-512-883275
13.Kratochvíl JiříPavlín Jiří-5-8-7  0376
14.Faltin MilošKohlík Miroslav ml.87-9-883286
15.Honek Jan st.Matoušek Michal9-12-88-102387
16.Kratochvíl JiříMatoušek Tomáš-8-4-5  0388
17.Faltin MilošPavlín Jiří-7669 3198
18.Potužník VáclavKohlík Miroslav ml.-556-7-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Jiří04Matoušek Michal31
Faltin Miloš40Matoušek Tomáš13
Potužník Václav13Pavlín Jiří22
Honek Jan st.31Kohlík Miroslav ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:26704:637TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček Jiří
Havlíčková Markéta
 
 
Nykl Václav
Černý Radek
 
 
-946-793210
2.Řízek Jiří
Šveňha Jiří
 
 
Kosek Jiří
Holeček David
 
 
-6-58-8 1311
3.Řízek JiříKosek Jiří10-29-583221
4.Šveňha JiříČerný Radek1167  3031
5.Pecháček JiříHoleček David338  3041
6.Havlíčková MarkétaNykl Václav-6-57-8 1342
7.Šveňha JiříKosek Jiří9-4-5773252
8.Pecháček JiříČerný Radek4713  3062
9.Havlíčková MarkétaHoleček David5-8-2663272
10.Řízek JiříNykl Václav4106  3082
11.Pecháček JiříKosek Jiří-61188 3192
12.Havlíčková MarkétaČerný Radek10-8-86332102
13.Řízek JiříHoleček David-859-91032112
14.Šveňha JiříNykl Václav-981110 31122
15.Havlíčková MarkétaKosek Jiří98-8-7832132
16.Řízek JiříČerný Radek6-963 31142
17.Šveňha JiříHoleček David-4-6-6  03143
18.Pecháček JiříNykl Václav71111  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Řízek Jiří40Kosek Jiří04
Šveňha Jiří31Černý Radek04
Pecháček Jiří40Holeček David13
Havlíčková Markéta31Nykl Václav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy