Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:30718:648TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček Jiří
Jungvirt Tomáš
 
 
Votoček Jaroslav
Telipský Josef
 
 
-6-129-7 1301
2.Ihl Roman
Král Jan
 
 
Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
13-6-95-102302
3.Řízek JiříVotoček Jaroslav664  3012
4.Král JanTkadlec Jaroslav-56128 3122
5.Jungvirt TomášFramberk Jan5-41-1173232
6.Pecháček JiříTelipský Josef9-127-6-92333
7.Král JanVotoček Jaroslav9-5212 3143
8.Jungvirt TomášTkadlec Jaroslav762  3053
9.Pecháček JiříFramberk Jan-8-4-9  0354
10.Řízek JiříTelipský Josef9-95-893264
11.Jungvirt TomášVotoček Jaroslav846  3074
12.Pecháček JiříTkadlec Jaroslav8-1055 3184
13.Řízek JiříFramberk Jan-2-109483294
14.Král JanTelipský Josef9-6-4-6 1395
15.Pecháček JiříVotoček Jaroslav94-78 31105
16.Řízek JiříTkadlec Jaroslav10-595 31115
17.Král JanFramberk Jan-86-98-823116
18.Jungvirt TomášTelipský Josef11-657 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Řízek Jiří40Votoček Jaroslav04
Král Jan22Tkadlec Jaroslav04
Jungvirt Tomáš40Framberk Jan22
Pecháček Jiří22Telipský Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:25Konec
utkání
21:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44585:682TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Jiří
Holeček David
 
 
Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
459  3010
2.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
7-9-89-62311
3.Kosek JiříKratochvíl Jiří410-105 3121
4.Černý RadekHonek Jan st.-6-4-5  0322
5.Holeček DavidFaltin Miloš6-4-5-6 1323
6.Nykl VáclavPotužník Václav-987-6-72324
7.Černý RadekKratochvíl Jiří67-8-993234
8.Holeček DavidHonek Jan st.88-5-6-22335
9.Nykl VáclavFaltin Miloš-7-10-9  0336
10.Kosek JiříPotužník Václav-79-810-52337
11.Holeček DavidKratochvíl Jiří9-9106 3147
12.Nykl VáclavHonek Jan st.-7-8-6  0348
13.Kosek JiříFaltin Miloš-9-9-9  0349
14.Černý RadekPotužník Václav-58-78-423410
15.Nykl VáclavKratochvíl Jiří-3-4-6  03411
16.Kosek JiříHonek Jan st.9-752 31511
17.Černý RadekFaltin Miloš-5-6-1  03512
18.Holeček DavidPotužník Václav-88-6-5 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosek Jiří22Kratochvíl Jiří13
Černý Radek13Honek Jan st.31
Holeček David13Faltin Miloš40
Nykl Václav04Potužník Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:25610:465SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Michal
Pavlín Jiří
 
 
Bartoň Milan
Richter Jaroslav st.
 
 
6-8-18103210
2.
 
 

 
 
WO    3020
3.Kohlík Miroslav ml.Klinga Petr764  3030
4.Matoušek TomášBartoň Milan9118  3040
5.Pavlín JiříRichter Jaroslav st.-9-845-62341
6.Matoušek MichalWO    3051
7.Matoušek TomášKlinga Petr-7-6-5  0352
8.Pavlín JiříBartoň Milan-86-10-6 1353
9.Matoušek MichalRichter Jaroslav st.885  3063
10.Kohlík Miroslav ml.WO    3073
11.Pavlín JiříKlinga Petr59-4-1-62374
12.Matoušek MichalBartoň Milan-6-15-5  0375
13.Kohlík Miroslav ml.Richter Jaroslav st.-6-7-9  0376
14.Matoušek TomášWO    3086
15.Matoušek MichalKlinga Petr89-106 3196
16.Kohlík Miroslav ml.Bartoň Milan-68-76-52397
17.Matoušek TomášRichter Jaroslav st.-6998 31107
18.Pavlín JiříWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kohlík Miroslav ml.12Klinga Petr22
Matoušek Tomáš21Bartoň Milan31
Pavlín Jiří03Richter Jaroslav st.22
Matoušek Michal21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna černošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2019 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:43576:674SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Pavel
Charvát Petr
 
 
Soukup Vojtěch
Hruška Ondřej
 
 
119-5-4-92301
2.Zmatlík Lukáš
Růžička Petr
 
 
Redlich Michal
Hlaváč Jan
 
 
14-10-11-10 1302
3.Charvát PetrHruška Ondřej8-88-593212
4.Hrdina PavelRedlich Michal-11-6-7  0313
5.Zmatlík LukášSoukup Vojtěch-8-7-6  0314
6.Růžička PetrHlaváč Jan-6778 3124
7.Hrdina PavelHruška Ondřej-7-79-6 1325
8.Zmatlík LukášRedlich Michal-8-4-6  0326
9.Růžička PetrSoukup Vojtěch-7357 3136
10.Charvát PetrHlaváč Jan3-10-76103246
11.Zmatlík LukášHruška Ondřej-101059 3156
12.Růžička PetrRedlich Michal-8-512-9 1357
13.Charvát PetrSoukup Vojtěch6-106-5-32358
14.Hrdina PavelHlaváč Jan-7-4-6  0359
15.Růžička PetrHruška Ondřej595  3069
16.Charvát PetrRedlich Michal-0WO   03610
17.Hrdina PavelSoukup Vojtěch-7-9-7  03611
18.Zmatlík LukášHlaváč Jan-10-8-6  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Charvát Petr22Hruška Ondřej13
Hrdina Pavel04Redlich Michal40
Zmatlík Lukáš13Soukup Vojtěch31
Růžička Petr31Hlaváč Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:29706:611SK Viktorie Ořech D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blažek Jiří
Krejčová Barbora
 
 
Dalihod Jakub
Carvan Miloslav
 
 
-89-4883210
2.Píš Daniel
Čierny Alexander
 
 
Kozel Petr
Dvořák František
 
 
1252  3020
3.Bulín ZdeněkDalihod Jakub-103-8-8 1321
4.Blažek JiříCarvan Miloslav7-49-773231
5.Píš DanielKozel Petr654  3041
6.Čierny AlexanderDvořák František-8269 3151
7.Blažek JiříDalihod Jakub-10-11-8  0352
8.Píš DanielCarvan Miloslav-99-84113262
9.Čierny AlexanderKozel Petr787  3072
10.Bulín ZdeněkDvořák František-37-79-82373
11.Píš DanielDalihod Jakub992  3083
12.Čierny AlexanderCarvan Miloslav-6-7107-112384
13.Bulín ZdeněkKozel Petr-125-9-7 1385
14.Krejčová BarboraDvořák František-8-65-5 1386
15.Čierny AlexanderDalihod Jakub10-1018 3196
16.Bulín ZdeněkCarvan Miloslav-81156 31106
17.Krejčová BarboraKozel Petr647  30116
18.Píš DanielDvořák František-66-83432126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bulín Zdeněk13Dalihod Jakub22
Blažek Jiří11Carvan Miloslav13
Píš Daniel40Kozel Petr13
Čierny Alexander31Dvořák František22
Krejčová Barbora11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy