Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:32661:584TJ Sokol Mníšek pod Brdy E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
Čierny Alexander
Blažek Jiří
 
 
366  3010
2.Šimek Josef
Stržínek Jiří
 
 
Píš Daniel
Bulín Zdeněk
 
 
88-3-543220
3.Stržínek JiříBlažek Jiří5-929 3130
4.Šimek JosefČierny Alexander-12-8-6  0331
5.Doležal TomášPíš Daniel33-7-1053241
6.Horák OndřejBulín Zdeněk3113  3051
7.Šimek JosefBlažek Jiří4-9-9-8 1352
8.Doležal TomášČierny Alexander-91045 3162
9.Horák OndřejPíš Daniel14-877 3172
10.Stržínek JiříBulín Zdeněk7-10-9-8 1373
11.Doležal TomášBlažek Jiří-7369 3183
12.Horák OndřejČierny Alexander758  3093
13.Stržínek JiříPíš Daniel-12-97-7 1394
14.Šimek JosefBulín Zdeněk-10-6-8  0395
15.Horák OndřejBlažek Jiří77-911 31105
16.Stržínek JiříČierny Alexander-3-8-9  03106
17.Šimek JosefPíš Daniel-3-8-9  03107
18.Doležal TomášBulín Zdeněk-973-8632117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stržínek Jiří13Blažek Jiří13
Šimek Josef04Čierny Alexander22
Doležal Tomáš40Píš Daniel22
Horák Ondřej40Bulín Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37552:609TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
-56-11-7 1301
2.Hadrava Miloslav
Carvan Miloslav
 
 
Růžička Petr
Charvát Petr
 
 
4-88-6103211
3.Krásný AntonínZmatlík Lukáš-5-6-5  0312
4.Dvořák FrantišekZmatlík Petr65-1010 3122
5.Hadrava MiloslavRůžička Petr812-3-863232
6.Dalihod JakubCharvát Petr65-6-3-82333
7.Dvořák FrantišekZmatlík Lukáš8610  3043
8.Hadrava MiloslavZmatlík Petr-7-9-4  0344
9.Dalihod JakubRůžička Petr10-5-5-4 1345
10.Krásný AntonínCharvát Petr-6-7-8  0346
11.Hadrava MiloslavZmatlík Lukáš7119  3056
12.Carvan MiloslavZmatlík Petr-8397 3166
13.Krásný AntonínRůžička Petr-3-4-3  0367
14.Dvořák FrantišekCharvát Petr-9-9-7  0368
15.Carvan MiloslavZmatlík Lukáš-3-4-4  0369
16.Krásný AntonínZmatlík Petr1-1046 3179
17.Dvořák FrantišekRůžička Petr-13-7-5  03710
18.Hadrava MiloslavCharvát Petr647  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krásný Antonín13Zmatlík Lukáš22
Dvořák František22Zmatlík Petr13
Hadrava Miloslav31Růžička Petr31
Dalihod Jakub02Charvát Petr31
Carvan Miloslav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:39590:664SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Ondřej
Redlich Michal
 
 
Matoušek Michal
Matoušek Tomáš
 
 
68-59 3110
2.Hlaváč Jan
Šrenk Štěpán
 
 
Kohlík Miroslav ml.
Pavlín Jiří
 
 
-8-9-8  0311
3.Šrenk ŠtěpánKohlík Miroslav ml.-4-6-8  0312
4.Hruška OndřejPavlín Jiří-8-7-8  0313
5.Hlaváč JanMatoušek Michal-77-7-4 1314
6.Redlich MichalMatoušek Tomáš1025  3024
7.Hruška OndřejKohlík Miroslav ml.6-15-81183234
8.Hlaváč JanPavlín Jiří-69-3973244
9.Redlich MichalMatoušek Michal95-78 3154
10.Šrenk ŠtěpánMatoušek Tomáš-511-51563264
11.Hlaváč JanKohlík Miroslav ml.-4-29-8 1365
12.Redlich MichalPavlín Jiří9118  3075
13.Šrenk ŠtěpánMatoušek Michal-8-5-7  0376
14.Hruška OndřejMatoušek Tomáš-5-59-6 1377
15.Redlich MichalKohlík Miroslav ml.-11768 3187
16.Šrenk ŠtěpánPavlín Jiří-7-9-8  0388
17.Hruška OndřejMatoušek Michal-6-11-9  0389
18.Hlaváč JanMatoušek Tomáš-115-4-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šrenk Štěpán13Kohlík Miroslav ml.22
Hruška Ondřej13Pavlín Jiří22
Hlaváč Jan13Matoušek Michal31
Redlich Michal40Matoušek Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1317:45467:623TJ Sokol Lety B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosnar Vladimír
Tobolář Karel
 
 
Kosek Jiří
Holeček David
 
 
-7-3-3  0301
2.Richter Jaroslav st.
Beltrám Javier Ernesto
 
 
Nykl Václav
Černý Radek
 
 
-968-1173211
3.Beltrám Javier ErnestoHoleček David-1046-8-82312
4.Kosnar VladimírNykl Václav-5-4-9  0313
5.Tobolář KarelČerný Radek-2-4-1  0314
6.Richter Jaroslav st.Kosek Jiří118-88 3124
7.Kosnar VladimírHoleček David-4-7-6  0325
8.Tobolář KarelNykl Václav-3-7-3  0326
9.Richter Jaroslav st.Černý Radek7911  3036
10.Beltrám Javier ErnestoKosek Jiří-8-6-6  0337
11.Tobolář KarelHoleček David-6-7-6  0338
12.Richter Jaroslav st.Nykl Václav-5-8-8  0339
13.Beltrám Javier ErnestoČerný Radek7-9-8873249
14.Kosnar VladimírKosek Jiří-6-8-9  03410
15.Richter Jaroslav st.Holeček David-4-9-8  03411
16.Beltrám Javier ErnestoNykl Václav45-99 31511
17.Kosnar VladimírČerný Radek-7-7-5  03512
18.Tobolář KarelKosek Jiří-0-3-2  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beltrám Javier Ernesto22Holeček David40
Kosnar Vladimír04Nykl Václav31
Tobolář Karel04Černý Radek22
Richter Jaroslav st.22Kosek Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna úněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:26631:564TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
Řízek Jiří
Pecháček Jiří
 
 
-7-9-4  0301
2.Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
Jungvirt Tomáš
Ihl Roman
 
 
1078  3011
3.Kratochvíl JiříJungvirt Tomáš-7-7-7  0312
4.Faltin MilošPecháček Jiří636  3022
5.Potužník VáclavŠveňha Jiří153-117 3132
6.Honek Jan st.Řízek Jiří7124  3042
7.Faltin MilošJungvirt Tomáš429  3052
8.Potužník VáclavPecháček Jiří-3-1064103262
9.Honek Jan st.Šveňha Jiří9-882 3172
10.Kratochvíl JiříŘízek Jiří-96-7-10 1373
11.Potužník VáclavJungvirt Tomáš91010  3083
12.Honek Jan st.Pecháček Jiří-9-6-11  0384
13.Kratochvíl JiříIhl Roman-75-39-82385
14.Faltin MilošŘízek Jiří888  3095
15.Honek Jan st.Jungvirt Tomáš9-96-8-92396
16.Kratochvíl JiříPecháček Jiří-8-8-7  0397
17.Faltin MilošIhl Roman942  30107
18.Potužník VáclavŘízek Jiří9-899 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Jiří04Jungvirt Tomáš22
Faltin Miloš40Pecháček Jiří22
Potužník Václav40Šveňha Jiří02
Honek Jan st.22Řízek Jiří13
   Ihl Roman11

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy