Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, nám. Svobody 249, 25266 Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:43656:668TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klinga Petr
Bartoň Milan
 
 
Špiegel Jan
Telipský Josef
 
 
-7-4-7  0301
2.Beltrám Javier Ernesto
Kosnar Vladimír
 
 
Tkadlec Jaroslav
Votoček Jaroslav
 
 
-127-7-8 1302
3.Beltrám Javier ErnestoŠpiegel Jan7-73-8-82303
4.Bartoň MilanVotoček Jaroslav-5978 3113
5.Klinga PetrTelipský Josef3-10-9-12 1314
6.Kosnar VladimírFramberk Jan-7-5-5  0315
7.Bartoň MilanŠpiegel Jan-95-4-9 1316
8.Klinga PetrVotoček Jaroslav52-132 3126
9.Kosnar VladimírTelipský Josef-10-97-5 1327
10.Beltrám Javier ErnestoFramberk Jan-7-95953237
11.Klinga PetrŠpiegel Jan-86-88-102338
12.Kosnar VladimírVotoček Jaroslav95-8-7-82339
13.Beltrám Javier ErnestoTelipský Josef-7-9-8  03310
14.Bartoň MilanFramberk Jan-987-8632410
15.Kosnar VladimírŠpiegel Jan-5-9-8  03411
16.Beltrám Javier ErnestoVotoček Jaroslav736  30511
17.Bartoň MilanTelipský Josef8-987 31611
18.Klinga PetrFramberk Jan-8-510-6 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beltrám Javier Ernesto22Špiegel Jan40
Bartoň Milan31Votoček Jaroslav13
Klinga Petr13Telipský Josef31
Kosnar Vladimír04Framberk Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1223:39535:596TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Ondřej
Flusser Martin
 
 
Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
-8-8-8  0301
2.Zacharda Aleš
Soukup Vojtěch
 
 
Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
7-10-106-72302
3.Hruška OndřejKratochvíl Jiří1056  3012
4.Zacharda AlešHonek Jan st.6133  3022
5.Soukup VojtěchFaltin Miloš-6-8-11  0323
6.Flusser MartinPotužník Václav-8-6-6  0324
7.Zacharda AlešKratochvíl Jiří10122  3034
8.Soukup VojtěchHonek Jan st.3-9-9-8 1335
9.Flusser MartinFaltin Miloš-48-5-7 1336
10.Hruška OndřejPotužník Václav-5-6-4  0337
11.Soukup VojtěchKratochvíl Jiří-141-10-9 1338
12.Flusser MartinHonek Jan st.-3-2-9  0339
13.Hruška OndřejFaltin Miloš-5-1-4  03310
14.Zacharda AlešPotužník Václav914  30410
15.Flusser MartinKratochvíl Jiří-4-5-5  03411
16.Hruška OndřejHonek Jan st.-71178 31511
17.Zacharda AlešFaltin Miloš-8-8-8  03512
18.Soukup VojtěchPotužník Václav87-6-91032612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hruška Ondřej22Kratochvíl Jiří22
Zacharda Aleš31Honek Jan st.22
Soukup Vojtěch13Faltin Miloš40
Flusser Martin04Potužník Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:31637:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Navrátil Lukáš
Hadrava Miloslav
 
 
Řízek Jiří
Pecháček Jiří
 
 
-81388 3110
2.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Ihl Roman
Jungvirt Tomáš
 
 
1077  3020
3.Hadrava MiloslavŠveňha Jiří1334  3030
4.Navrátil LukášŘízek Jiří-8-969-112331
5.Dalihod JakubPecháček Jiří-7-45-8 1332
6.Dvořák FrantišekJungvirt Tomáš8-568 3142
7.Navrátil Lukᚊveňha Jiří-49710 3152
8.Dalihod JakubŘízek Jiří5129  3062
9.Dvořák FrantišekPecháček Jiří54-64 3172
10.Hadrava MiloslavJungvirt Tomáš-710-8-8 1373
11.Dalihod JakubIhl Roman8104  3083
12.Dvořák FrantišekŘízek Jiří-811-9-5 1384
13.Hadrava MiloslavPecháček Jiří1152  3094
14.Navrátil LukášJungvirt Tomáš13-6-10-7 1395
15.Dvořák FrantišekIhl Roman-5-813-7 1396
16.Hadrava MiloslavŘízek Jiří-9-10-8  0397
17.Navrátil LukášPecháček Jiří-108-1-10 1398
18.Dalihod JakubJungvirt Tomáš-7-5-7  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hadrava Miloslav22Šveňha Jiří02
Navrátil Lukáš13Řízek Jiří31
Dalihod Jakub22Pecháček Jiří22
Dvořák František22Jungvirt Tomáš31
   Ihl Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32691:661TJ Sokol Mníšek pod Brdy E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
Kosek Jiří
Nykl Václav
 
 
107-66 3110
2.Šimek Josef
Stržínek Jiří
 
 
Černý Radek
Holeček David
 
 
1212-910 3120
3.Stržínek JiříNykl Václav-1014-9343230
4.Šimek JosefČerný Radek-7-4-6  0331
5.Horák OndřejHoleček David512-86 3141
6.Doležal TomášKosek Jiří9-568 3151
7.Šimek JosefNykl Václav-710-6-6 1352
8.Horák OndřejČerný Radek-69106 3162
9.Doležal TomášHoleček David9-6-7-9 1363
10.Stržínek JiříKosek Jiří-877-693273
11.Horák OndřejNykl Václav-91085 3183
12.Doležal TomášČerný Radek861  3093
13.Stržínek JiříHoleček David-6-954-62394
14.Šimek JosefKosek Jiří-8-9-8  0395
15.Doležal TomášNykl Václav-108-66-92396
16.Stržínek JiříČerný Radek8-1089 31106
17.Šimek JosefHoleček David-7-88-2 13107
18.Horák OndřejKosek Jiří876  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stržínek Jiří31Nykl Václav22
Šimek Josef04Černý Radek13
Horák Ondřej40Holeček David31
Doležal Tomáš22Kosek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:45584:689TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčová Barbora
Blažek Jiří
 
 
Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
11-4-128-52301
2.Bulín Zdeněk
Čierny Alexander
 
 
Růžička Petr
Hrdina Pavel
 
 
-6-2-9  0302
3.Krejčová BarboraZmatlík Petr5-5-7-6 1303
4.Blažek JiříHrdina Pavel76-9-9-92304
5.Čierny AlexanderZmatlík Lukáš-95-77-112305
6.Bulín ZdeněkRůžička Petr10-8-6-4 1306
7.Blažek JiříZmatlík Petr-8-2-8  0307
8.Čierny AlexanderHrdina Pavel43-99 3117
9.Bulín ZdeněkZmatlík Lukáš-6-45-4 1318
10.Krejčová BarboraRůžička Petr-7-3-6  0319
11.Čierny AlexanderZmatlík Petr11-9-7-4 13110
12.Bulín ZdeněkHrdina Pavel-94-108632210
13.Krejčová BarboraZmatlík Lukáš7-7-68-823211
14.Blažek JiříRůžička Petr-9-7-2  03212
15.Bulín ZdeněkZmatlík Petr5128  30312
16.Krejčová BarboraHrdina Pavel-3-910-8 13313
17.Blažek JiříZmatlík Lukáš-6-4-3  03314
18.Čierny AlexanderRůžička Petr1379  30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejčová Barbora04Zmatlík Petr31
Blažek Jiří04Hrdina Pavel22
Čierny Alexander22Zmatlík Lukáš40
Bulín Zdeněk22Růžička Petr31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS