Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:32683:624TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tkadlec Jaroslav
Framberk Jan
 
 
Hrdina Pavel
Tichý Jiří
 
 
45-68 3110
2.Špiegel Jan
Telipský Josef
 
 
Zmatlík Petr
Zmatlík Lukáš
 
 
73-88 3120
3.Framberk JanZmatlík Petr646  3030
4.Špiegel JanTichý Jiří-213-7893240
5.Telipský JosefZmatlík Lukáš-9-852-52341
6.Tkadlec JaroslavHrdina Pavel-92-9783251
7.Špiegel JanZmatlík Petr212-4-9133261
8.Telipský JosefTichý Jiří-89814 3171
9.Tkadlec JaroslavZmatlík Lukáš-10-10-8  0372
10.Framberk JanHrdina Pavel735  3082
11.Telipský JosefZmatlík Petr-66-5383292
12.Tkadlec JaroslavTichý Jiří3-7-7-9 1393
13.Framberk JanZmatlík Lukáš-8-5-13  0394
14.Špiegel JanHrdina Pavel-35710 31104
15.Tkadlec JaroslavZmatlík Petr-10-6-6  03105
16.Framberk JanTichý Jiří-77-97432115
17.Votoček JaroslavZmatlík Lukáš-6-9-9  03116
18.Telipský JosefHrdina Pavel999  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Framberk Jan31Zmatlík Petr13
Špiegel Jan30Tichý Jiří13
Telipský Josef31Zmatlík Lukáš40
Tkadlec Jaroslav13Hrdina Pavel04
Votoček Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:38708:738SK Viktorie Ořech D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlík Miroslav ml.
Fürst Mirko
 
 
Heřman Miroslav
Krejčová Barbora
 
 
10-967 3110
2.Matoušek Michal
Pavlín Jiří
 
 
Píš Daniel
Čierny Alexander
 
 
-987-7-42311
3.Kohlík Miroslav ml.Krejčová Barbora87-6-5-42312
4.Matoušek MichalPíš Daniel-8-9105-72313
5.Pavlín JiříHeřman Miroslav894  3023
6.Fürst MirkoČierny Alexander88-2-6-82324
7.Matoušek MichalKrejčová Barbora45-76 3134
8.Pavlín JiříPíš Daniel-920-9-10 1335
9.Fürst MirkoHeřman Miroslav7-1012-1183245
10.Kohlík Miroslav ml.Čierny Alexander19-14146 3155
11.Pavlín JiříKrejčová Barbora899  3065
12.Fürst MirkoPíš Daniel-7-3-5  0366
13.Kohlík Miroslav ml.Heřman Miroslav89-7-553276
14.Matoušek TomášČierny Alexander-4-3-2  0377
15.Fürst MirkoKrejčová Barbora-84-7-5 1378
16.Kohlík Miroslav ml.Píš Daniel-7-108-6 1379
17.Matoušek TomášHeřman Miroslav-9899 3189
18.Pavlín JiříČierny Alexander6-11-810-823810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kohlík Miroslav ml.22Krejčová Barbora22
Matoušek Michal11Píš Daniel40
Pavlín Jiří22Heřman Miroslav04
Fürst Mirko13Čierny Alexander31
Matoušek Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28613:576TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček Jiří
Řízek Jiří
 
 
Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
111010  3010
2.Jungvirt Tomáš
Havlíčková Markéta
 
 
Stržínek Jiří
Kalbáč Karel
 
 
-86-104-62311
3.Jungvirt TomášHorák Ondřej710-96 3121
4.Řízek JiříStržínek Jiří898  3031
5.Pecháček JiříDoležal Tomáš-88-9-9 1332
6.Havlíčková MarkétaKalbáč Karel455  3042
7.Řízek JiříHorák Ondřej-8-1-6  0343
8.Pecháček JiříStržínek Jiří549  3053
9.Havlíčková MarkétaDoležal Tomáš-4-67-9 1354
10.Jungvirt TomášKalbáč Karel745  3064
11.Pecháček JiříHorák Ondřej-11-7-11  0365
12.Havlíčková MarkétaStržínek Jiří-6-2-8  0366
13.Jungvirt TomášDoležal Tomáš5-9910 3176
14.Řízek JiříKalbáč Karel5-998 3186
15.Havlíčková MarkétaHorák Ondřej-56-8-7 1387
16.Jungvirt TomášStržínek Jiří7-8106 3197
17.Řízek JiříDoležal Tomáš6-4-38-82398
18.Pecháček JiříKalbáč Karel949  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jungvirt Tomáš40Horák Ondřej31
Řízek Jiří22Stržínek Jiří13
Pecháček Jiří22Doležal Tomáš31
Havlíčková Markéta13Kalbáč Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna úněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36553:606TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
Dvořák František
Krásný Antonín
 
 
-5-4-6  0301
2.Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
Navrátil Lukáš
Hadrava Miloslav
 
 
5-67-563211
3.Kratochvíl JiříDvořák František-3-5-9  0312
4.Faltin MilošKrásný Antonín747  3022
5.Potužník VáclavNavrátil Lukáš697  3032
6.Honek Jan st.Hadrava Miloslav8-5-7-9 1333
7.Faltin MilošDvořák František8710  3043
8.Potužník VáclavKrásný Antonín185  3053
9.Honek Jan st.Navrátil Lukáš-5-4-9  0354
10.Kratochvíl JiříHadrava Miloslav-3-4-0  0355
11.Potužník VáclavDvořák František98-3-833265
12.Honek Jan st.Krásný Antonín-6-6610-122366
13.Kratochvíl JiříNavrátil Lukáš-5-8-6  0367
14.Faltin MilošHadrava Miloslav6-6-107-92368
15.Honek Jan st.Dvořák František-2-5-7  0369
16.Kratochvíl JiříKrásný Antonín-8-97-8 13610
17.Faltin MilošNavrátil Lukáš788  30710
18.Potužník VáclavHadrava Miloslav-8-658932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Jiří04Dvořák František22
Faltin Miloš31Krásný Antonín22
Potužník Václav40Navrátil Lukáš22
Honek Jan st.04Hadrava Miloslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29628:571TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav st.
Kosnar Vladimír
 
 
Redlich Michal
Hlaváč Jan
 
 
-9-4-6  0301
2.Bartoň Milan
Manek Jakub
 
 
Hruška Ondřej
Soukup Vojtěch
 
 
-69-9463211
3.Klinga PetrRedlich Michal-8-1110-4 1312
4.Bartoň MilanHruška Ondřej654  3022
5.Manek JakubHlaváč Jan-99-7-8 1323
6.Richter Jaroslav st.Soukup Vojtěch875  3033
7.Bartoň MilanRedlich Michal-10-6-9  0334
8.Manek JakubHruška Ondřej-71478 3144
9.Richter Jaroslav st.Hlaváč Jan665  3054
10.Klinga PetrSoukup Vojtěch9-910-8113264
11.Manek JakubRedlich Michal-8-7-13  0365
12.Richter Jaroslav st.Hruška Ondřej1076  3075
13.Klinga PetrHlaváč Jan7-118-673285
14.Bartoň MilanSoukup Vojtěch536  3095
15.Richter Jaroslav st.Redlich Michal-8-7-8  0396
16.Klinga PetrHruška Ondřej-10957 31106
17.Bartoň MilanHlaváč Jan225  30116
18.Kosnar VladimírSoukup Vojtěch4-2-5-7 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klinga Petr31Redlich Michal40
Bartoň Milan31Hruška Ondřej04
Manek Jakub12Hlaváč Jan13
Richter Jaroslav st.31Soukup Vojtěch13
Kosnar Vladimír01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy