Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37652:660TJ Sokol Libčice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Ondřej
Redlich Michal
 
 
Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
3-7-9-9 1301
2.Soukup Vojtěch
Šrenk Štěpán
 
 
Špiegel Jan
Telipský Josef
 
 
-119-5-6 1302
3.Soukup VojtěchTelipský Josef58-7-9-02303
4.Hruška OndřejŠpiegel Jan-6-7-7  0304
5.Redlich MichalFramberk Jan56-77 3114
6.Šrenk ŠtěpánTkadlec Jaroslav8713  3024
7.Hruška OndřejTelipský Josef-4-410-7 1325
8.Redlich MichalŠpiegel Jan74-9-653235
9.Šrenk ŠtěpánFramberk Jan-12-6-4  0336
10.Soukup VojtěchTkadlec Jaroslav868  3046
11.Redlich MichalTelipský Josef-7-4-5  0347
12.Šrenk ŠtěpánŠpiegel Jan-9-76-7 1348
13.Soukup VojtěchFramberk Jan9-9-91383258
14.Hruška OndřejTkadlec Jaroslav-5381 3168
15.Šrenk ŠtěpánTelipský Josef7-6119 3178
16.Soukup VojtěchŠpiegel Jan-13-487-92379
17.Hruška OndřejFramberk Jan-5214-10-923710
18.Redlich MichalTkadlec Jaroslav6111  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Vojtěch22Telipský Josef31
Hruška Ondřej13Špiegel Jan31
Redlich Michal31Framberk Jan22
Šrenk Štěpán22Tkadlec Jaroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:29591:565TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hadrava Miloslav
Navrátil Lukáš
 
 
Bartoň Milan
Richter Jaroslav st.
 
 
-7-96-2 1301
2.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Klinga Petr
Manek Jakub
 
 
589  3011
3.Navrátil LukášManek Jakub-9-2-8  0312
4.Hadrava MiloslavKlinga Petr266  3022
5.Dalihod JakubRichter Jaroslav st.-57-5-8 1323
6.Dvořák FrantišekBartoň Milan-4-8-6  0324
7.Hadrava MiloslavManek Jakub-26-5-11 1325
8.Dalihod JakubKlinga Petr9-4811 3135
9.Dvořák FrantišekRichter Jaroslav st.6-788 3145
10.Navrátil LukášBartoň Milan-6-11-5  0346
11.Dalihod JakubManek Jakub87-98 3156
12.Dvořák FrantišekKlinga Petr381  3066
13.Navrátil LukášRichter Jaroslav st.-10777 3176
14.Hadrava MiloslavBartoň Milan-7-3-5  0377
15.Dvořák FrantišekManek Jakub11-754 3187
16.Navrátil LukášKlinga Petr6-534 3197
17.Hadrava MiloslavRichter Jaroslav st.-11996 31107
18.Dalihod JakubBartoň Milan-91056 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Navrátil Lukáš22Manek Jakub22
Hadrava Miloslav22Klinga Petr04
Dalihod Jakub31Richter Jaroslav st.13
Dvořák František31Bartoň Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36661:687nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
Honek Jan st.
Kratochvíl Jiří
 
 
136-97 3110
2.Šimek Josef
Stržínek Jiří
 
 
Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
10-10-10-4 1311
3.Stržínek JiříKratochvíl Jiří8-612-1053221
4.Šimek JosefHonek Jan st.4-8-4-9 1322
5.Horák OndřejFaltin Miloš6-1110-8-92323
6.Doležal TomášPotužník Václav-4-10157163233
7.Šimek JosefKratochvíl Jiří89-9-7-32334
8.Horák OndřejHonek Jan st.-54-9663244
9.Doležal TomášFaltin Miloš10109  3054
10.Stržínek JiříPotužník Václav-4-8-15  0355
11.Horák OndřejKratochvíl Jiří2815  3065
12.Doležal TomášHonek Jan st.10511  3075
13.Stržínek JiříFaltin Miloš-5-6-8  0376
14.Šimek JosefPotužník Václav-2-8-6  0377
15.Doležal TomášKratochvíl Jiří-11-878103287
16.Stržínek JiříHonek Jan st.-6-7-5  0388
17.Šimek JosefFaltin Miloš-7-6-7  0389
18.Horák OndřejPotužník Václav848  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stržínek Jiří13Kratochvíl Jiří13
Šimek Josef04Honek Jan st.22
Horák Ondřej31Faltin Miloš31
Doležal Tomáš40Potužník Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:26525:428SK Viktorie Ořech D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Píš Daniel
Čierny Alexander
 
 

 
 
WO    3010
2.Heřman Miroslav
Blažek Jiří
 
 
Holeček David
Nykl Václav
 
 
-5-4-9  0311
3.Heřman MiroslavNykl Václav-6-6-6  0312
4.Blažek JiříČerný Radek8-3-6793222
5.Píš DanielWO    3032
6.Čierny AlexanderHoleček David-2-8-5  0333
7.Blažek JiříNykl Václav-9-7-9  0334
8.Píš DanielČerný Radek10107  3044
9.Čierny AlexanderWO    3054
10.Heřman MiroslavHoleček David-9-1-4  0355
11.Píš DanielNykl Václav109-67 3165
12.Čierny AlexanderČerný Radek7410  3075
13.Heřman MiroslavWO    3085
14.Blažek JiříHoleček David-7-6-6  0386
15.Čierny AlexanderNykl Václav-4-56783296
16.Heřman MiroslavČerný Radek539  30106
17.Blažek JiříWO    30116
18.Píš DanielHoleček David-5-66-3 13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Heřman Miroslav12Nykl Václav22
Blažek Jiří12Černý Radek04
Píš Daniel21Holeček David40
Čierny Alexander21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna černošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40509:651SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
Matoušek Michal
Pavlín Jiří
 
 
-49-12-12 1301
2.
 
 
Matoušek Tomáš
Matoušek Zdeněk
 
 
WO    0302
3.Zmatlík PetrMatoušek Tomáš-10-49-9 1303
4.Hrdina PavelMatoušek Zdeněk536  3013
5.Zmatlík LukášPavlín Jiří6-78-8-92314
6.Matoušek MichalWO    0315
7.Hrdina PavelMatoušek Tomáš-98-8743225
8.Zmatlík LukášMatoušek Zdeněk-8887 3135
9.Pavlín JiříWO    0336
10.Zmatlík PetrMatoušek Michal-7-89-4 1337
11.Zmatlík LukášMatoušek Tomáš6-7107 3147
12.Matoušek ZdeněkWO    0348
13.Zmatlík PetrPavlín Jiří8-8-8-9 1349
14.Hrdina PavelMatoušek Michal-5-1010-11 13410
15.Matoušek TomášWO    03411
16.Zmatlík PetrMatoušek Zdeněk665  30511
17.Hrdina PavelPavlín Jiří89-99 31611
18.Zmatlík LukášMatoušek Michal-58-88432711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Zmatlík Petr13Matoušek Tomáš12
Hrdina Pavel31Matoušek Zdeněk03
Zmatlík Lukáš31Pavlín Jiří21
   Matoušek Michal21
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy