Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:40656:688SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
Matoušek Tomáš
Matoušek Zdeněk
 
 
-7-107583210
2.Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
Pavlín Jiří
Matoušek Michal
 
 
-11-666-62311
3.Telipský JosefMatoušek Tomáš5-87-7-52312
4.Špiegel JanMatoušek Zdeněk764  3022
5.Framberk JanPavlín Jiří-7-7-9  0323
6.Votoček JaroslavMatoušek Michal-6-6-7  0324
7.Špiegel JanMatoušek Tomáš11-10-6-11 1325
8.Framberk JanMatoušek Zdeněk386  3035
9.Tkadlec JaroslavPavlín Jiří-87-88-22336
10.Telipský JosefMatoušek Michal-7-4-5  0337
11.Framberk JanMatoušek Tomáš-8-8-6  0338
12.Tkadlec JaroslavMatoušek Zdeněk79-99 3148
13.Telipský JosefPavlín Jiří-4-89653258
14.Špiegel JanMatoušek Michal-49-2-13 1359
15.Tkadlec JaroslavMatoušek Tomáš-68-6-7 13510
16.Telipský JosefMatoušek Zdeněk38-155 31610
17.Špiegel JanPavlín Jiří10-97-101032710
18.Framberk JanMatoušek Michal9-8-38532810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Telipský Josef22Matoušek Tomáš40
Špiegel Jan22Matoušek Zdeněk04
Framberk Jan22Pavlín Jiří22
Votoček Jaroslav01Matoušek Michal31
Tkadlec Jaroslav12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27579:584TJ Sokol Lety B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Jiří
Holeček David
 
 
Růžička Petr
Zmatlík Lukáš
 
 
5-58-8-62301
2.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Veselý Petr
Hrdina Pavel
 
 
10117  3011
3.Kosek JiříRůžička Petr5-5-7-7 1312
4.Černý RadekZmatlík Lukáš-38-79-62313
5.Nykl VáclavVeselý Petr879  3023
6.Holeček DavidHrdina Pavel-55106 3133
7.Černý RadekRůžička Petr-5-7-4  0334
8.Nykl VáclavZmatlík Lukáš8-8107 3144
9.Holeček DavidVeselý Petr768  3054
10.Kosek JiříHrdina Pavel-910108 3164
11.Nykl VáclavRůžička Petr-3-3-8  0365
12.Holeček DavidZmatlík Lukáš-4-3-6  0366
13.Kosek JiříVeselý Petr765  3076
14.Černý RadekHrdina Pavel989  3086
15.Holeček DavidRůžička Petr-3-2-5  0387
16.Kosek JiříZmatlík Lukáš96-78 3197
17.Černý RadekVeselý Petr568  30107
18.Nykl VáclavHrdina Pavel77-8-10432117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosek Jiří31Růžička Petr40
Černý Radek22Zmatlík Lukáš22
Nykl Václav31Veselý Petr04
Holeček David22Hrdina Pavel04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:31684:614TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pecháček Jiří
Šveňha Jiří
 
 
Bulín Zdeněk
Blažek Jiří
 
 
87-8-8-72301
2.Jungvirt Tomáš
Ihl Roman
 
 
Píš Daniel
Čierny Alexander
 
 
-88-8-10 1302
3.Jungvirt TomášPíš Daniel-9683 3112
4.Ihl RomanBlažek Jiří4-7-94-72313
5.Šveňha JiříBulín Zdeněk-5-103-7 1314
6.Pecháček JiříČierny Alexander5811  3024
7.Ihl RomanPíš Daniel76-49 3134
8.Šveňha JiříBlažek Jiří-7-411-8 1335
9.Pecháček JiříBulín Zdeněk486  3045
10.Jungvirt TomášČierny Alexander10-465 3155
11.Šveňha JiříPíš Daniel-3-7-6  0356
12.Pecháček JiříBlažek Jiří355  3066
13.Jungvirt TomášBulín Zdeněk83-52 3176
14.Ihl RomanČierny Alexander9-511-9-92377
15.Pecháček JiříPíš Daniel-89-68-82378
16.Jungvirt TomášBlažek Jiří1348  3088
17.Ihl RomanBulín Zdeněk103-11-993298
18.Šveňha JiříČierny Alexander2-528 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jungvirt Tomáš40Píš Daniel22
Ihl Roman22Blažek Jiří22
Šveňha Jiří13Bulín Zdeněk13
Pecháček Jiří31Čierny Alexander13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:30681:606TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klinga Petr
Manek Jakub
 
 
Horák Ondřej
Doležal Tomáš
 
 
-8-10510-62301
2.Bartoň Milan
Richter Jaroslav st.
 
 
Šimek Josef
Skoupil Lukáš
 
 
-1097-8103211
3.Klinga PetrHorák Ondřej-3-9-1  0312
4.Bartoň MilanSkoupil Lukáš643  3022
5.Richter Jaroslav st.Doležal Tomáš-5-86483232
6.Manek JakubŠimek Josef566  3042
7.Bartoň MilanHorák Ondřej-667-553252
8.Richter Jaroslav st.Skoupil Lukáš-8-35783262
9.Manek JakubDoležal Tomáš89-77 3172
10.Klinga PetrŠimek Josef7-317 3182
11.Richter Jaroslav st.Horák Ondřej-4-11-10  0383
12.Manek JakubSkoupil Lukáš-97511 3193
13.Klinga PetrDoležal Tomáš5-8-9-9 1394
14.Bartoň MilanŠimek Josef235  30104
15.Manek JakubHorák Ondřej6-710-4-523105
16.Klinga PetrSkoupil Lukáš-7-685-723106
17.Bartoň MilanDoležal Tomáš-65510 31116
18.Richter Jaroslav st.Šimek Josef459  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klinga Petr13Horák Ondřej31
Bartoň Milan40Skoupil Lukáš13
Richter Jaroslav st.31Doležal Tomáš13
Manek Jakub31Šimek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1425:47612:720TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Ondřej
Zacharda Aleš
 
 
Hadrava Miloslav
Navrátil Lukáš
 
 
-9-9-5  0301
2.Soukup Vojtěch
Hlaváč Jan
 
 
Krásný Antonín
Dvořák František
 
 
-5-1097143211
3.Hlaváč JanHadrava Miloslav-4-7-4  0312
4.Zacharda AlešNavrátil Lukáš-5-7-6  0313
5.Hruška OndřejKrásný Antonín-7-7-6  0314
6.Soukup VojtěchDvořák František7310  3024
7.Zacharda AlešHadrava Miloslav-4-51110-42325
8.Hruška OndřejNavrátil Lukáš-12310-9-82326
9.Soukup VojtěchKrásný Antonín-6978 3136
10.Hlaváč JanDvořák František8-12-8843246
11.Hruška OndřejHadrava Miloslav4-4-7-7 1347
12.Soukup VojtěchNavrátil Lukáš-96-88-92348
13.Hlaváč JanKrásný Antonín-59-9-10 1349
14.Zacharda AlešDvořák František-9-55-5 13410
15.Soukup VojtěchHadrava Miloslav-9-699-723411
16.Hlaváč JanNavrátil Lukáš-5-69-9 13412
17.Zacharda AlešKrásný Antonín-9-48-8 13413
18.Hruška OndřejDvořák František-7-2-9  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hlaváč Jan13Hadrava Miloslav40
Zacharda Aleš04Navrátil Lukáš40
Hruška Ondřej04Krásný Antonín31
Soukup Vojtěch22Dvořák František22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy