Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:26681:596TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák František
Dalihod Jakub
 
 
Framberk Jan
Tkadlec Jaroslav
 
 
11-856 3110
2.Krásný Antonín
Navrátil Lukáš
 
 
Telipský Josef
Votoček Jaroslav
 
 
-12469 3120
3.Dvořák FrantišekVotoček Jaroslav64-75 3130
4.Krásný AntonínTkadlec Jaroslav5-7-7-7 1331
5.Dalihod JakubFramberk Jan7-717 3141
6.Navrátil LukášTelipský Josef-89-6-9 1342
7.Krásný AntonínVotoček Jaroslav55-95 3152
8.Dalihod JakubTkadlec Jaroslav-91074 3162
9.Navrátil LukášFramberk Jan9-738 3172
10.Dvořák FrantišekTelipský Josef566  3082
11.Dalihod JakubVotoček Jaroslav98-910 3192
12.Navrátil LukášTkadlec Jaroslav7126  30102
13.Dvořák FrantišekFramberk Jan869  30112
14.Krásný AntonínTelipský Josef-367-9-623113
15.Navrátil LukášVotoček Jaroslav898  30123
16.Dvořák FrantišekTkadlec Jaroslav-59-74-723124
17.Krásný AntonínFramberk Jan-76-4-3 13125
18.Dalihod JakubTelipský Josef-3-998-423126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dvořák František31Votoček Jaroslav04
Krásný Antonín13Tkadlec Jaroslav22
Dalihod Jakub31Framberk Jan13
Navrátil Lukáš31Telipský Josef31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:36639:627SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
Redlich Michal
Zacharda Aleš
 
 
6-57-1033210
2.Stržínek Jiří
Kokeš Oldřich
 
 
Hruška Ondřej
Soukup Vojtěch
 
 
-9110-8-92311
3.Stržínek JiříHruška Ondřej6114  3021
4.Kokeš OldřichZacharda Aleš-813135 3131
5.Doležal TomášSoukup Vojtěch-10-9-6  0332
6.Horák OndřejRedlich Michal-1110-96-22333
7.Kokeš OldřichHruška Ondřej-10-5-8  0334
8.Doležal TomášZacharda Aleš9119  3044
9.Horák OndřejSoukup Vojtěch767  3054
10.Stržínek JiříRedlich Michal-28-6-8 1355
11.Doležal TomášHruška Ondřej-8-87493265
12.Horák OndřejZacharda Aleš413  3075
13.Stržínek JiříSoukup Vojtěch-10-75-7 1376
14.Kokeš OldřichRedlich Michal-5-7-7  0377
15.Horák OndřejHruška Ondřej6-997 3187
16.Stržínek JiříZacharda Aleš-74-714-72388
17.Kokeš OldřichSoukup Vojtěch-7-8-8  0389
18.Doležal TomášRedlich Michal-9-5-7  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stržínek Jiří13Hruška Ondřej13
Kokeš Oldřich13Zacharda Aleš13
Doležal Tomáš22Soukup Vojtěch31
Horák Ondřej31Redlich Michal40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:41598:693TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čierny Alexander
Heřman Miroslav
 
 
Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
9-658 3110
2.Bulín Zdeněk
Krejčová Barbora
 
 
Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
9-5-5-5 1311
3.Čierny AlexanderKratochvíl Jiří610-14-11103221
4.Heřman MiroslavHonek Jan st.129-5-693231
5.Krejčová BarboraFaltin Miloš-7-7-7  0332
6.Bulín ZdeněkPotužník Václav-7-106-6 1333
7.Heřman MiroslavKratochvíl Jiří-8-8-5  0334
8.Krejčová BarboraHonek Jan st.-7-659-82335
9.Bulín ZdeněkFaltin Miloš-5-6-3  0336
10.Čierny AlexanderPotužník Václav-6-48893246
11.Krejčová BarboraKratochvíl Jiří-44-7-7 1347
12.Bulín ZdeněkHonek Jan st.-3-9-10  0348
13.Čierny AlexanderFaltin Miloš-697-5-42349
14.Heřman MiroslavPotužník Václav-7-6-9  03410
15.Bulín ZdeněkKratochvíl Jiří-610107 31510
16.Čierny AlexanderHonek Jan st.488  30610
17.Heřman MiroslavFaltin Miloš8-7-8-7 13611
18.Krejčová BarboraPotužník Václav989  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čierny Alexander31Kratochvíl Jiří22
Heřman Miroslav13Honek Jan st.22
Krejčová Barbora13Faltin Miloš40
Bulín Zdeněk13Potužník Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
VestecRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:42433:626TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Petr
Zmatlík Petr
 
 
Pecháček Jiří
Řízek Jiří
 
 
-57-4-7 1301
2.
 
 
Ihl Roman
Šveňha Jiří
 
 
WO    0302
3.Tichý JiříŘízek Jiří-68-6-7 1303
4.Zmatlík PetrPecháček Jiří-10-4-9  0304
5.Šveňha JiříWO    0305
6.Růžička PetrIhl Roman5-1066 3115
7.Zmatlík PetrŘízek Jiří-10-79-4 1316
8.Pecháček JiříWO    0317
9.Růžička PetrŠveňha Jiří876  3027
10.Tichý JiříIhl Roman-10-8-5  0328
11.Řízek JiříWO    0329
12.Růžička PetrPecháček Jiří-109-8-5 13210
13.Tichý JiříŠveňha Jiří9-11109 31310
14.Zmatlík PetrIhl Roman11-7-10-10 13311
15.Růžička PetrŘízek Jiří278  30411
16.Tichý JiříPecháček Jiří-9-48-6 13412
17.Zmatlík PetrŠveňha Jiří9-765 31512
18.Ihl RomanWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tichý Jiří13Řízek Jiří21
Zmatlík Petr13Pecháček Jiří30
Růžička Petr31Šveňha Jiří03
   Ihl Roman21
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:28746:706SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Tomáš
Kohlík Miroslav ml.
 
 
Nykl Václav
Černý Radek
 
 
-79-811-62301
2.Pavlín Jiří
Matoušek Michal
 
 
Holeček David
Kosek Jiří
 
 
-67-5783211
3.Matoušek TomášHoleček David1066  3021
4.Pavlín JiříČerný Radek76-75 3131
5.Matoušek MichalNykl Václav-8-787143241
6.Kohlík Miroslav ml.Kosek Jiří-6-77-9 1342
7.Pavlín JiříHoleček David-99-10993252
8.Matoušek MichalČerný Radek61012  3062
9.Kohlík Miroslav ml.Nykl Václav-5957 3172
10.Matoušek TomášKosek Jiří-79-610-52373
11.Matoušek MichalHoleček David8-8910 3183
12.Kohlík Miroslav ml.Černý Radek67-8-963293
13.Matoušek TomášNykl Václav-6889 31103
14.Pavlín JiříKosek Jiří-78108 31113
15.Kohlík Miroslav ml.Holeček David108-78 31123
16.Matoušek TomášČerný Radek87-99 31133
17.Pavlín JiříNykl Václav87-96 31143
18.Matoušek MichalKosek Jiří-5-216-7 13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Tomáš31Holeček David04
Pavlín Jiří40Černý Radek04
Matoušek Michal31Nykl Václav04
Kohlík Miroslav ml.31Kosek Jiří31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy