Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna LibčiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1134:42699:725TJ Sokol Lety B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Framberk Jan
Votoček Jaroslav
 
 
Kosek Jiří
Holeček David
 
 
9-1-8-6 1301
2.Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
Nykl Václav
Černý Radek
 
 
977  3011
3.Telipský JosefČerný Radek8-5-7453221
4.Špiegel JanHoleček David-664-8123231
5.Framberk JanNykl Václav103-73 3141
6.Votoček JaroslavKosek Jiří-87-4-7 1342
7.Špiegel JanČerný Radek-10576 3152
8.Framberk JanHoleček David8-7-11-11 1353
9.Votoček JaroslavNykl Václav-69-8-7 1354
10.Telipský JosefKosek Jiří-8-2-3  0355
11.Framberk JanČerný Radek6-9411 3165
12.Votoček JaroslavHoleček David8-10-8-8 1366
13.Telipský JosefNykl Václav-885-14-102367
14.Špiegel JanKosek Jiří-58-1210-62368
15.Votoček JaroslavČerný Radek96-5-10103278
16.Telipský JosefHoleček David-8-109-8 1379
17.Špiegel JanNykl Václav8-8-3-10 13710
18.Framberk JanKosek Jiří-99-85-823711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Telipský Josef13Černý Radek04
Špiegel Jan22Holeček David31
Framberk Jan22Nykl Václav31
Votoček Jaroslav13Kosek Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:23646:549TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ihl Roman
Havlíčková Markéta
 
 
Matoušek Michal
Matoušek Tomáš
 
 
13167  3010
2.Jungvirt Tomáš
Pecháček Jiří
 
 
Kohlík Miroslav ml.
Fürst Mirko
 
 
4810  3020
3.Jungvirt TomášMatoušek Tomáš768  3030
4.Řízek JiříFürst Mirko169  3040
5.Havlíčková MarkétaMatoušek Michal-10-8-8  0341
6.Pecháček JiříKohlík Miroslav ml.66-76 3151
7.Řízek JiříMatoušek Tomáš-39-6-5 1352
8.Havlíčková MarkétaFürst Mirko-8686 3162
9.Pecháček JiříMatoušek Michal64-910 3172
10.Jungvirt TomášKohlík Miroslav ml.-5-94-9 1373
11.Havlíčková MarkétaMatoušek Tomáš3-8-98-82374
12.Pecháček JiříFürst Mirko7810  3084
13.Jungvirt TomášMatoušek Michal-8874 3194
14.Ihl RomanKohlík Miroslav ml.-9-7-5  0395
15.Pecháček JiříMatoušek Tomáš811-1112 31105
16.Jungvirt TomášFürst Mirko862  30115
17.Ihl RomanMatoušek Michal4510  30125
18.Havlíčková MarkétaKohlík Miroslav ml.-5-63-12 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jungvirt Tomáš31Matoušek Tomáš22
Řízek Jiří11Fürst Mirko04
Havlíčková Markéta13Matoušek Michal13
Pecháček Jiří40Kohlík Miroslav ml.31
Ihl Roman11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna úněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:18700:431TJ Sokol Únětice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
7-13-8-10 1311
3.Kratochvíl JiříHrdina Pavel8-975 3121
4.Faltin MilošZmatlík Petr467  3031
5.Potužník VáclavZmatlík Lukáš10-113-883241
6.Honek Jan st.WO    3051
7.Faltin MilošHrdina Pavel366  3061
8.Potužník VáclavZmatlík Petr663  3071
9.Honek Jan st.Zmatlík Lukáš-99-9-10 1372
10.Kratochvíl JiříWO    3082
11.Potužník VáclavHrdina Pavel11-922 3192
12.Honek Jan st.Zmatlík Petr9126  30102
13.Kratochvíl JiříZmatlík Lukáš9-9-9-6 13103
14.Faltin MilošWO    30113
15.Honek Jan st.Hrdina Pavel3-5-139932123
16.Kratochvíl JiříZmatlík Petr-9-9891032133
17.Faltin MilošZmatlík Lukáš66-96 31143
18.Potužník VáclavWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kratochvíl Jiří21Hrdina Pavel04
Faltin Miloš30Zmatlík Petr04
Potužník Václav30Zmatlík Lukáš22
Honek Jan st.21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Libčice nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28635:565TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoň Milan
Manek Jakub
 
 
Blažek Jiří
Krejčová Barbora
 
 
7512  3010
2.Klinga Petr
Beltrám Javier Ernesto
 
 
Čierny Alexander
Bulín Zdeněk
 
 
-13-612-3 1311
3.Manek JakubBlažek Jiří12-87-9-112312
4.Klinga PetrKrejčová Barbora31010  3022
5.Bartoň MilanČierny Alexander327  3032
6.Richter Jaroslav st.Bulín Zdeněk826  3042
7.Klinga PetrBlažek Jiří-9-3-9  0343
8.Bartoň MilanKrejčová Barbora34-81 3153
9.Richter Jaroslav st.Čierny Alexander813-39 3163
10.Manek JakubBulín Zdeněk11-108-9-92364
11.Bartoň MilanBlažek Jiří232  3074
12.Richter Jaroslav st.Krejčová Barbora8-1088 3184
13.Manek JakubČierny Alexander-28-5-9 1385
14.Beltrám Javier ErnestoBulín Zdeněk-5-6-9  0386
15.Richter Jaroslav st.Blažek Jiří-9-42-7 1387
16.Manek JakubKrejčová Barbora115-78 3197
17.Beltrám Javier ErnestoČierny Alexander-8-10-8  0398
18.Bartoň MilanBulín Zdeněk947  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Manek Jakub13Blažek Jiří31
Klinga Petr11Krejčová Barbora04
Bartoň Milan40Čierny Alexander22
Richter Jaroslav st.31Bulín Zdeněk22
Beltrám Javier Ernesto02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:29722:647TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalihod Jakub
Dvořák František
 
 
Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
-5-26853210
2.Hadrava Miloslav
Navrátil Lukáš
 
 
Šimek Josef
Skoupil Lukáš
 
 
13-108-983220
3.Dalihod JakubHorák Ondřej-2-711-3 1321
4.Navrátil LukášSkoupil Lukáš-6-983-82322
5.Hadrava MiloslavDoležal Tomáš-7969 3132
6.Dvořák FrantišekŠimek Josef66-79 3142
7.Navrátil LukášHorák Ondřej-169-6-6 1343
8.Hadrava MiloslavSkoupil Lukáš8-10-10-7 1344
9.Dvořák FrantišekDoležal Tomáš834  3054
10.Dalihod JakubŠimek Josef78-68 3164
11.Hadrava MiloslavHorák Ondřej44-5-843274
12.Dvořák FrantišekSkoupil Lukáš685  3084
13.Dalihod JakubDoležal Tomáš-710613 3194
14.Navrátil Lukᚊimek Josef85-712 31104
15.Dvořák FrantišekHorák Ondřej-5-287-923105
16.Dalihod JakubSkoupil Lukáš7-69-4732115
17.Navrátil LukášDoležal Tomáš-101257 31125
18.Hadrava MiloslavŠimek Josef0WO   30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dalihod Jakub31Horák Ondřej31
Navrátil Lukáš22Skoupil Lukáš22
Hadrava Miloslav31Doležal Tomáš04
Dvořák František31Šimek Josef04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy