Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Mníšek pod BrdyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28737:692TJ Sokol Mníšek pod Brdy E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Tomáš
Horák Ondřej
 
 
Telipský Josef
Špiegel Jan
 
 
91011  3010
2.Skoupil Lukáš
Šimek Josef
 
 
Tkadlec Jaroslav
Framberk Jan
 
 
-6-74743220
3.Skoupil Lukᚊpiegel Jan7119  3030
4.Doležal TomášTelipský Josef8-47-5-9 1331
5.Šimek JosefTkadlec Jaroslav-89-5-4  0332
6.Horák OndřejFramberk Jan698  3042
7.Doležal Tomᚊpiegel Jan-10-10-7  0343
8.Šimek JosefTelipský Josef-69-7-8 1344
9.Horák OndřejTkadlec Jaroslav-7876 3154
10.Skoupil LukášFramberk Jan-9677 3164
11.Šimek JosefŠpiegel Jan7-9-5-5 1365
12.Horák OndřejTelipský Josef67-45 3175
13.Skoupil LukášTkadlec Jaroslav-99-101073285
14.Doležal TomášFramberk Jan985  3095
15.Horák OndřejŠpiegel Jan545  30105
16.Skoupil LukášTelipský Josef525  30115
17.Doležal TomášTkadlec Jaroslav8-6-7-6 13116
18.Šimek JosefFramberk Jan-12-6-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skoupil Lukáš40Špiegel Jan22
Doležal Tomáš13Telipský Josef22
Šimek Josef04Tkadlec Jaroslav22
Horák Ondřej40Framberk Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:37587:635SK Viktorie Ořech E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulín Zdeněk
Píš Daniel
 
 
Redlich Michal
Hruška Ondřej
 
 
88-8-10-122301
2.Píš Ondřej
Poncar Karel
 
 
Soukup Vojtěch
Zacharda Aleš
 
 
-39-8-10 1302
3.Bulín ZdeněkRedlich Michal-3-5-2  0303
4.Píš DanielSoukup Vojtěch476  3013
5.Píš OndřejHruška Ondřej-10-699-42314
6.Poncar KarelZacharda Aleš-78-8-9 1315
7.Píš DanielRedlich Michal-107-69-52316
8.Píš OndřejSoukup Vojtěch-87-3-8 1317
9.Poncar KarelHruška Ondřej-8-8-11  0318
10.Bulín ZdeněkZacharda Aleš11-8-9-9 1319
11.Píš OndřejRedlich Michal-8-4-7  03110
12.Poncar KarelSoukup Vojtěch-9-9-5  03111
13.Bulín ZdeněkHruška Ondřej10-7109 31211
14.Píš DanielZacharda Aleš912  30311
15.Poncar KarelRedlich Michal-7-58-3 13312
16.Bulín ZdeněkSoukup Vojtěch71010  30412
17.Píš DanielHruška Ondřej857  30512
18.Píš OndřejZacharda Aleš597  30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bulín Zdeněk22Redlich Michal40
Píš Daniel31Soukup Vojtěch22
Píš Ondřej13Hruška Ondřej22
Poncar Karel04Zacharda Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1523:49602:730TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Růžička Petr
Hrdina Pavel
 
 
Bartoň Milan
Richter Jaroslav st.
 
 
5-2-5-6 1301
2.Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
Klinga Petr
Manek Jakub
 
 
6-6-9893211
3.Růžička PetrRichter Jaroslav st.-1797-8-72312
4.Zmatlík PetrManek Jakub-10-469-122313
5.Hrdina PavelKlinga Petr6-6-10-3 1314
6.Zmatlík LukášBartoň Milan66-7-2-92315
7.Zmatlík PetrRichter Jaroslav st.13-4-5-3 1316
8.Hrdina PavelManek Jakub-5-5-7  0317
9.Zmatlík LukášKlinga Petr-610-9-9 1318
10.Růžička PetrBartoň Milan-8-6-9  0319
11.Hrdina PavelRichter Jaroslav st.-7-5-6  03110
12.Zmatlík LukášManek Jakub-9-868-723111
13.Růžička PetrKlinga Petr-88-6-9 13112
14.Zmatlík PetrBartoň Milan-7-3-6  03113
15.Zmatlík LukášRichter Jaroslav st.838  30213
16.Růžička PetrManek Jakub-109-108532313
17.Zmatlík PetrKlinga Petr-13-58-10 13314
18.Hrdina PavelBartoň Milan-5-6-5  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Petr13Richter Jaroslav st.31
Zmatlík Petr04Manek Jakub31
Hrdina Pavel04Klinga Petr40
Zmatlík Lukáš13Bartoň Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 11. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37650:696nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Michal
Pavlín Jiří
 
 
Kratochvíl Jiří
Honek Jan st.
 
 
6-7810 3110
2.Matoušek Tomáš
Fürst Mirko
 
 
Faltin Miloš
Potužník Václav
 
 
-7-6-5  0311
3.Matoušek TomášKratochvíl Jiří989  3021
4.Fürst MirkoHonek Jan st.-8-6-0  0322
5.Pavlín JiříPotužník Václav-7892 3132
6.Matoušek MichalFaltin Miloš-88-9973242
7.Fürst MirkoKratochvíl Jiří-6-46-8 1343
8.Pavlín JiříHonek Jan st.126-712 3153
9.Matoušek MichalPotužník Václav-7-1212-6 1354
10.Matoušek TomášFaltin Miloš8-7-6-5 1355
11.Pavlín JiříKratochvíl Jiří8-88-8-102356
12.Matoušek MichalHonek Jan st.-6987 3166
13.Matoušek TomášPotužník Václav-89-6973276
14.Fürst MirkoFaltin Miloš-6-67-8 1377
15.Matoušek MichalKratochvíl Jiří867  3087
16.Matoušek TomášHonek Jan st.-898-9103297
17.Fürst MirkoPotužník Václav-7-68-5 1398
18.Pavlín JiříFaltin Miloš8-7-6-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matoušek Tomáš31Kratochvíl Jiří22
Fürst Mirko04Honek Jan st.13
Pavlín Jiří22Potužník Václav22
Matoušek Michal31Faltin Miloš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:43599:668TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nykl Václav
Černý Radek
 
 
Řízek Jiří
Jungvirt Tomáš
 
 
-8-4-6  0301
2.Kosek Jiří
Holeček David
 
 
Ihl Roman
Pecháček Jiří
 
 
8106  3011
3.Kosek JiříŘízek Jiří-296-1063221
4.Nykl VáclavJungvirt Tomáš-9-8-9  0322
5.Holeček DavidPecháček Jiří-8-10-9  0323
6.Černý RadekIhl Roman-139119 3133
7.Nykl VáclavŘízek Jiří-9-8-6  0334
8.Holeček DavidJungvirt Tomáš-6-7-10  0335
9.Černý RadekPecháček Jiří-8-2-8  0336
10.Kosek JiříIhl Roman-798-743246
11.Holeček DavidŘízek Jiří6-666 3156
12.Černý RadekJungvirt Tomáš4-4-48-42357
13.Kosek JiříPecháček Jiří-6-8-5  0358
14.Nykl VáclavIhl Roman-66-100-62359
15.Černý RadekŘízek Jiří-45-8-9 13510
16.Kosek JiříJungvirt Tomáš8-8-78-1123511
17.Nykl VáclavPecháček Jiří-68-4-12 13512
18.Holeček DavidIhl Roman-8976 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kosek Jiří22Řízek Jiří22
Nykl Václav04Jungvirt Tomáš40
Holeček David22Pecháček Jiří40
Černý Radek13Ihl Roman13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy