Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Úholičky,Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:25674:546TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalihod Jakub
Dalihod Miroslav
 
 
Lukáš Lukáš
Lukáš Jakub
 
 
656  3010
2.Kozel Petr
Vorm Petr
 
 
Bern Karel
Litoš Josef
 
 
-77-7773220
3.Dalihod MiroslavLukáš Lukáš-14653 3130
4.Dalihod JakubLukáš Jakub-9677 3140
5.Vorm PetrBern Karel-9-58-6 1341
6.Kozel PetrLitoš Josef563  3051
7.Dalihod JakubLukáš Lukáš397  3061
8.Vorm PetrLukáš Jakub7-5-19-72362
9.Kozel PetrBern Karel-11-8-8  0363
10.Dalihod MiroslavLitoš Josef512  3073
11.Vorm PetrLukáš Lukáš-498-7-92374
12.Kozel PetrLukáš Jakub844  3084
13.Dalihod MiroslavBern Karel-8-4-12  0385
14.Dalihod JakubLitoš Josef1131  3095
15.Kozel PetrLukáš Lukáš-14104-10-62396
16.Dalihod MiroslavLukáš Jakub798  30106
17.Dalihod JakubBern Karel55-97 31116
18.Vorm PetrLitoš Josef6-9-93632126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dalihod Miroslav31Lukáš Lukáš22
Dalihod Jakub40Lukáš Jakub13
Vorm Petr13Bern Karel31
Kozel Petr22Litoš Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zs davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:14677:493TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Kalbáč Karel
Šír Martin
 
 
844  3010
2.Počta Tomáš
Braný Václav
 
 
Polavka Zdeněk
Sekaninová Lenka
 
 
9-3103 3120
3.Nágl VáclavKalbáč Karel-9482 3130
4.Hrstka FrantišekŠír Martin665  3040
5.Kruch PetrPolavka Zdeněk8-948 3150
6.Tománek FrantišekSekaninová Lenka10-874 3160
7.Hrstka FrantišekKalbáč Karel-109-6283270
8.Kruch PetrŠír Martin763  3080
9.Tománek FrantišekPolavka Zdeněk987  3090
10.Nágl VáclavSekaninová Lenka757  30100
11.Braný VáclavKalbáč Karel-69-1-7 13101
12.Tománek FrantišekŠír Martin665  30111
13.Nágl VáclavPolavka Zdeněk1-656 31121
14.Hrstka FrantišekSekaninová Lenka-8710-9432131
15.Tománek FrantišekKalbáč Karel56-69 31141
16.Nágl VáclavŠír Martin766  30151
17.Hrstka FrantišekPolavka Zdeněk94-97 31161
18.Braný VáclavSekaninová Lenka13109  30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nágl Václav40Kalbáč Karel13
Hrstka František40Šír Martin04
Kruch Petr20Polavka Zdeněk04
Tománek František40Sekaninová Lenka04
Braný Václav11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:20734:534Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vojtěch
Šenbauer Jiří
 
 
Horony Tibor
Dvořáková Martina
 
 
456  3010
2.Cihelka Jaroslav
Sloup Jiří
 
 
Dvořák Jiří
Ducháčková Radka
 
 
1186  3020
3.Charvát VojtěchDucháčková Radka9-9-9963230
4.Šenbauer JiříDvořáková Martina221  3040
5.Cihelka JaroslavDvořák Jiří-8-98753250
6.Sloup JiříHorony Tibor41-56 3160
7.Šenbauer JiříDucháčková Radka6-10-127-52361
8.Cihelka JaroslavDvořáková Martina932  3071
9.Sloup JiříDvořák Jiří-1210-7893281
10.Charvát VojtěchHorony Tibor79-8-5-92382
11.Cihelka JaroslavDucháčková Radka-97-91-72383
12.Sloup JiříDvořáková Martina238  3093
13.Charvát VojtěchDvořák Jiří96-116 31103
14.Šenbauer JiříHorony Tibor365  30113
15.Sloup JiříDucháčková Radka-695-8832123
16.Charvát VojtěchDvořáková Martina584  30133
17.Šenbauer JiříDvořák Jiří79-128 31143
18.Cihelka JaroslavHorony Tibor652  30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Vojtěch31Ducháčková Radka22
Šenbauer Jiří31Dvořáková Martina04
Cihelka Jaroslav31Dvořák Jiří04
Sloup Jiří40Horony Tibor13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stredokluky bRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:45645:706SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vanson Patrick
Kamenszki Ivan
 
 
Bulín Zdeněk
Zacharda Aleš
 
 
-6-7-9  0301
2.Hikl Josef
Brejcha Petr
 
 
Novák Tomáš
Severa Martin
 
 
-1077-4-102302
3.Chval IvanBulín Zdeněk-5-4-7  0303
4.Brejcha PetrZacharda Aleš46-7-823213
5.Vanson PatrickNovák Tomáš6-6-9-6 1314
6.Kamenszki IvanSevera Martin837  3024
7.Brejcha PetrBulín Zdeněk9-9-3-9 1325
8.Vanson PatrickZacharda Aleš-610-6-6 1326
9.Kamenszki IvanNovák Tomáš9-8-81453236
10.Chval IvanSevera Martin-4-7-6  0337
11.Vanson PatrickBulín Zdeněk8-76-6-122338
12.Kamenszki IvanZacharda Aleš8-9-8-8 1339
13.Hikl JosefNovák Tomáš4-6-8-8 13310
14.Brejcha PetrSevera Martin5-958 31410
15.Kamenszki IvanBulín Zdeněk6-1-9-5 13411
16.Hikl JosefZacharda Aleš1210-6-6-823412
17.Brejcha PetrNovák Tomáš14-8-11-8 13413
18.Vanson PatrickSevera Martin-87410 31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chval Ivan02Bulín Zdeněk40
Brejcha Petr22Zacharda Aleš31
Vanson Patrick13Novák Tomáš31
Kamenszki Ivan22Severa Martin13
Hikl Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
FügnerovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2018 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36672:657TJ Sokol Černošice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Čáp Martin
 
 
Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
-9-10-7  0301
2.Tichý Jiří
Souček Jan
 
 
Veverka Václav ml.
Pražský Michal
 
 
879  3011
3.Čáp MartinYaroslavtsev Vitaly-10-42433221
4.Tichý JiříVeverka Václav ml.469  3031
5.Veselý PetrVeverka Václav st.-58-6-7 1332
6.Souček JanPražský Michal-7-10-5  0333
7.Tichý JiříYaroslavtsev Vitaly-2-4109143243
8.Veselý PetrVeverka Václav ml.136-87 3153
9.Souček JanVeverka Václav st.10-8-8-3 1354
10.Čáp MartinPražský Michal65-1011 3164
11.Veselý PetrYaroslavtsev Vitaly66-66 3174
12.Souček JanVeverka Václav ml.-69-8-8 1375
13.Čáp MartinVeverka Václav st.-85-8783285
14.Tichý JiříPražský Michal-11-856-82386
15.Souček JanYaroslavtsev Vitaly-7-8-7  0387
16.Čáp MartinVeverka Václav ml.-3-105-8 1388
17.Tichý JiříVeverka Václav st.710-106 3198
18.Veselý PetrPražský Michal7-8-74532108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čáp Martin31Yaroslavtsev Vitaly13
Tichý Jiří31Veverka Václav ml.22
Veselý Petr31Veverka Václav st.22
Souček Jan04Pražský Michal22

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy