Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:734:30572:574TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Matyáš
Lukáš Lukáš
 
 
Šír Martin
Kalbáč Karel
 
 
946  3010
2.Eibich Jan
Bern Karel
 
 
Stržínek Jiří
Sekaninová Lenka
 
 
59-97 3120
3.Šimon Matyᚊír Martin249  3030
4.Lukáš LukášKalbáč Karel-9-4-7  0331
5.Eibich JanStržínek Jiří6-12-6693241
6.Bern KarelSekaninová Lenka-7-76-9 1342
7.Lukáš Lukᚊír Martin-678-9103252
8.Eibich JanKalbáč Karel6-1286 3162
9.Bern KarelStržínek Jiří-4-8-6  0363
10.Šimon MatyášSekaninová Lenka712-77 3173
11.Eibich JanŠír Martin964  3083
12.Bern KarelKalbáč Karel9-756 3193
13.Šimon MatyášStržínek Jiří-4-6-5  0394
14.Lukáš LukášSekaninová Lenka-5-3-7  0395
15.Bern KarelŠír Martin-61177 31105
16.Šimon MatyášKalbáč Karel-7-6-6  03106
17.Lukáš LukášStržínek Jiří-3-2-3  03107
18.Eibich JanSekaninová Lenka489  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šimon Matyáš22Šír Martin04
Lukáš Lukáš13Kalbáč Karel22
Eibich Jan40Stržínek Jiří31
Bern Karel22Sekaninová Lenka22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:27620:569TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalihod Miroslav
Dalihod Jakub
 
 
Dvořáková Martina
Král Martin
 
 
898  3010
2.Kapusta Arnošt
Otépka Radim
 
 
Ducháčková Radka
Dvořák Jiří
 
 
-4-8710-72311
3.Dalihod JakubDucháčková Radka687  3021
4.Dalihod MiroslavDvořáková Martina545  3031
5.Kapusta ArnoštDvořák Jiří9105  3041
6.Otépka RadimKrál Martin88-66 3151
7.Dalihod MiroslavDucháčková Radka-4-8-13  0352
8.Kapusta ArnoštDvořáková Martina886  3062
9.Otépka RadimDvořák Jiří-7-13-9  0363
10.Dalihod JakubKrál Martin-4-84993273
11.Kapusta ArnoštDucháčková Radka-68-97-52374
12.Otépka RadimDvořáková Martina373  3084
13.Dalihod JakubDvořák Jiří477  3094
14.Dalihod MiroslavKrál Martin6-5-75-102395
15.Otépka RadimDucháčková Radka-9-2-8  0396
16.Dalihod JakubDvořáková Martina897  30106
17.Dalihod MiroslavDvořák Jiří-9-56-9 13107
18.Kapusta ArnoštKrál Martin-10-88-7 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dalihod Jakub40Ducháčková Radka31
Dalihod Miroslav13Dvořáková Martina04
Kapusta Arnošt22Dvořák Jiří22
Otépka Radim22Král Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zs davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:347:21686:533TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruch Petr
Hrstka František
 
 
Severa Martin
Fürst Mirko
 
 
53-11-753210
2.Nágl Václav
Braný Václav
 
 
Bulín Zdeněk
Zacharda Aleš
 
 
108-5-8103220
3.Nágl VáclavSevera Martin64-49 3130
4.Hrstka FrantišekFürst Mirko461  3040
5.Kruch PetrBulín Zdeněk-9-7-11  0341
6.Tománek FrantišekZacharda Aleš-85-11583251
7.Hrstka FrantišekSevera Martin528  3061
8.Kruch PetrFürst Mirko624  3071
9.Tománek FrantišekBulín Zdeněk-9-16-5 1372
10.Nágl VáclavZacharda Aleš768  3082
11.Kruch PetrSevera Martin7-824 3192
12.Tománek FrantišekFürst Mirko777  30102
13.Nágl VáclavBulín Zdeněk8-18-11-7 13103
14.Hrstka FrantišekZacharda Aleš-578-3632113
15.Tománek FrantišekSevera Martin873  30123
16.Nágl VáclavFürst Mirko369  30133
17.Hrstka FrantišekBulín Zdeněk639  30143
18.Kruch PetrZacharda Aleš-710-118532153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nágl Václav31Severa Martin04
Hrstka František40Fürst Mirko04
Kruch Petr31Bulín Zdeněk31
Tománek František31Zacharda Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:742:26659:562Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vojtěch
Křižka Václav
 
 
Veverka Václav ml.
Veverka Václav st.
 
 
763  3010
2.Wimmerová Lucie
Šenbauer Jiří
 
 
Heřman Miroslav
Šrenk Štěpán
 
 
6-888 3120
3.Charvát VojtěchHeřman Miroslav3-8-71153230
4.Wimmerová LucieVeverka Václav st.896  3040
5.Foltyn JiříŠrenk Štěpán5-7-78-82341
6.Šenbauer JiříVeverka Václav ml.6114  3051
7.Wimmerová LucieHeřman Miroslav-12-4-9  0352
8.Foltyn JiříVeverka Václav st.-10229 3162
9.Šenbauer JiříŠrenk Štěpán-76-9-6 1363
10.Charvát VojtěchVeverka Václav ml.665  3073
11.Křižka VáclavHeřman Miroslav47-9-7-62374
12.Šenbauer JiříVeverka Václav st.648  3084
13.Charvát VojtěchŠrenk Štěpán-8986 3194
14.Wimmerová LucieVeverka Václav ml.5512  30104
15.Šenbauer JiříHeřman Miroslav5-9-58-823105
16.Charvát VojtěchVeverka Václav st.395  30115
17.Wimmerová LucieŠrenk Štěpán-6-10-6  03116
18.Křižka VáclavVeverka Václav ml.-7-698-123117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Vojtěch40Heřman Miroslav31
Wimmerová Lucie22Veverka Václav st.04
Foltyn Jiří11Šrenk Štěpán31
Šenbauer Jiří22Veverka Václav ml.13
Křižka Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stredokluky bRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1320:46549:665TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vanson Patrick
Horák Marek
 
 
Franc Martin
Trubnikov Stanislav
 
 
-8-6-8  0301
2.Chval Ivan
Hikl Josef
 
 
Honek Jan
Moravec Petr
 
 
-7-99-9 1302
3.Vanson PatrickTrubnikov Stanislav-8-11-11  0303
4.Horák MarekMoravec Petr-3-10-7  0304
5.Hikl JosefHonek Jan414-109 3114
6.Chval IvanFranc Martin-7-10-8  0315
7.Horák MarekTrubnikov Stanislav-6-59-2 1316
8.Hikl JosefMoravec Petr-10-2-9  0317
9.Chval IvanHonek Jan-7-9-8  0318
10.Vanson PatrickFranc Martin-8669 3128
11.Hikl JosefTrubnikov Stanislav95-8-783238
12.Chval IvanMoravec Petr-8-9-4  0339
13.Krlín BohumilHonek Jan-1-7-10  03310
14.Horák MarekFranc Martin-76-23-823311
15.Chval IvanTrubnikov Stanislav-6898 31411
16.Krlín BohumilMoravec Petr9-6-9-5 13412
17.Horák MarekHonek Jan-5-5-3  03413
18.Hikl JosefFranc Martin6-99-7432513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vanson Patrick11Trubnikov Stanislav22
Horák Marek04Moravec Petr40
Hikl Josef31Honek Jan31
Chval Ivan13Franc Martin22
Krlín Bohumil02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy