Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UneticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27681:595TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr
Freisleben Robin
 
 
Veselý Petr
Čáp Martin
 
 
-106106 3110
2.Trubnikov Stanislav
Franc Martin
 
 
Tichý Jiří
Nosek Michal
 
 
548  3020
3.Franc MartinVeselý Petr8-997 3130
4.Moravec PetrČáp Martin6-3-7-8 1331
5.Trubnikov StanislavTichý Jiří9107  3041
6.Honek JanNosek Michal9-10103 3151
7.Moravec PetrVeselý Petr-999-9-92352
8.Trubnikov StanislavČáp Martin-75-5-7 1353
9.Honek JanTichý Jiří758  3063
10.Franc MartinNosek Michal-10846 3173
11.Trubnikov StanislavVeselý Petr-1012-7813283
12.Honek JanČáp Martin2-108-7-72384
13.Freisleben RobinTichý Jiří-6-10-1  0385
14.Moravec PetrNosek Michal8-763 3195
15.Honek JanVeselý Petr912-85 31105
16.Freisleben RobinČáp Martin-65-5-6 13106
17.Moravec PetrTichý Jiří971  30116
18.Trubnikov StanislavNosek Michal6-684 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Franc Martin20Veselý Petr13
Moravec Petr22Čáp Martin40
Trubnikov Stanislav31Tichý Jiří13
Honek Jan31Nosek Michal04
Freisleben Robin02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22706:577SK Viktorie Ořech F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heřman Miroslav
Rein Tomáš
 
 
Kamenszki Ivan
Vanson Patrick
 
 
-6-8-9  0301
2.Yaroslavtsev Vitaly
Šrenk Štěpán
 
 
Brejcha Petr
Krlín Bohumil
 
 
1187  3011
3.Yaroslavtsev VitalyBrejcha Petr51010  3021
4.Rein TomášKamenszki Ivan-9-611653231
5.Šrenk ŠtěpánVanson Patrick-10-9-9  0332
6.Heřman MiroslavKrlín Bohumil376  3042
7.Rein TomášBrejcha Petr-159-9193252
8.Šrenk ŠtěpánKamenszki Ivan-9-8912-32353
9.Heřman MiroslavVanson Patrick-11-95-9 1354
10.Yaroslavtsev VitalyKrlín Bohumil666  3064
11.Šrenk ŠtěpánBrejcha Petr466  3074
12.Heřman MiroslavKamenszki Ivan338  3084
13.Yaroslavtsev VitalyVanson Patrick912-8-7123294
14.Rein TomášKrlín Bohumil9410  30104
15.Heřman MiroslavBrejcha Petr-8-9119732114
16.Yaroslavtsev VitalyKamenszki Ivan108-98 31124
17.Rein TomášVanson Patrick-7625 31134
18.Šrenk ŠtěpánKrlín Bohumil3145  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Yaroslavtsev Vitaly40Brejcha Petr04
Rein Tomáš40Kamenszki Ivan13
Šrenk Štěpán22Vanson Patrick22
Heřman Miroslav31Krlín Bohumil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35618:632Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fürst Mirko
Matoušek Zdeněk
 
 
Charvát Vojtěch
Cihelka Jaroslav
 
 
-108-2-3 1301
2.Zacharda Aleš
Bulín Zdeněk
 
 
Sloup Jiří
Požárský Josef
 
 
99-86 3111
3.Fürst MirkoPožárský Josef212-97 3121
4.Matoušek ZdeněkCharvát Vojtěch-78-7-6 1322
5.Zacharda AlešCihelka Jaroslav-4979 3132
6.Bulín ZdeněkSloup Jiří-4-9-9  0333
7.Matoušek ZdeněkPožárský Josef6-6-116-72334
8.Zacharda AlešCharvát Vojtěch-1210-8-6 1335
9.Bulín ZdeněkCihelka Jaroslav386  3045
10.Fürst MirkoSloup Jiří837  3055
11.Zacharda AlešKřižka Václav7-1287 3165
12.Bulín ZdeněkCharvát Vojtěch-766-8-122366
13.Fürst MirkoCihelka Jaroslav-36-5-4 1367
14.Severa MartinSloup Jiří-2-3-6  0368
15.Bulín ZdeněkKřižka Václav5310  3078
16.Fürst MirkoCharvát Vojtěch-5863 3188
17.Severa MartinCihelka Jaroslav8-7-3-8 1389
18.Zacharda AlešSloup Jiří-9-89-9 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fürst Mirko31Požárský Josef11
Matoušek Zdeněk02Charvát Vojtěch31
Zacharda Aleš22Cihelka Jaroslav22
Bulín Zdeněk22Sloup Jiří31
Severa Martin02Křižka Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:169:51423:642TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ducháčková Radka
Ducháček Petr
 
 
Hrstka František
Kruch Petr
 
 
-7-5-9  0301
2.Dvořák Jiří
Dvořáková Martina
 
 
Nágl Václav
Braný Václav
 
 
-14-6-11  0302
3.Ducháčková RadkaNágl Václav-9-10-6  0303
4.Dvořák JiříBraný Václav-1010-9-10 1304
5.Dvořáková MartinaTománek František-5-3-3  0305
6.Ducháček PetrHrstka František-4-3-6  0306
7.Dvořák JiříNágl Václav-8-106873216
8.Dvořáková MartinaBraný Václav-1-5-5  0317
9.Ducháček PetrTománek František-2-6-10  0318
10.Ducháčková RadkaHrstka František-5-8-9  0319
11.Dvořáková MartinaNágl Václav-5-6-0  03110
12.Ducháček PetrBraný Václav-4-3-5  03111
13.Ducháčková RadkaTománek František-9-458-523112
14.Dvořák JiříHrstka František-8-6-7  03113
15.Ducháček PetrNágl Václav-7-6-10  03114
16.Ducháčková RadkaBraný Václav-7887 31214
17.Dvořák JiříTománek František-6-6-10  03215
18.Dvořáková MartinaHrstka František-5-3-2  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ducháčková Radka13Nágl Václav31
Dvořák Jiří13Braný Václav31
Dvořáková Martina04Tománek František40
Ducháček Petr04Hrstka František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39547:644TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stržínek Jiří
Vilimovský Miroslav
 
 
Dalihod Jakub
Dalihod Miroslav
 
 
-7-7-4  0301
2.Kokeš Oldřich
Kalbáč Karel
 
 
Kozel Petr
Carvan Miloslav
 
 
-558-9-102302
3.Kalbáč KarelDalihod Miroslav-1-8-13  0303
4.Vilimovský MiroslavDalihod Jakub-5-8-3  0304
5.Stržínek JiříKozel Petr868  3014
6.Šír MartinCarvan Miloslav-79-4-6 1315
7.Vilimovský MiroslavDalihod Miroslav-510-6-2 1316
8.Stržínek JiříDalihod Jakub810-117 3126
9.Šír MartinKozel Petr-9-710-9 1327
10.Kalbáč KarelCarvan Miloslav-8-66-5 1328
11.Stržínek JiříDalihod Miroslav498  3038
12.Šír MartinDalihod Jakub-6-4-8  0339
13.Kalbáč KarelKozel Petr869  3049
14.Vilimovský MiroslavCarvan Miloslav-5-5-9  03410
15.Šír MartinDalihod Miroslav8-2-7-1 13411
16.Kalbáč KarelDalihod Jakub10-7-66-723412
17.Vilimovský MiroslavKozel Petr79-610 31512
18.Stržínek JiříCarvan Miloslav69-74 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalbáč Karel13Dalihod Miroslav31
Vilimovský Miroslav13Dalihod Jakub31
Stržínek Jiří40Kozel Petr13
Šír Martin04Carvan Miloslav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy