Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:20694:541TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Kryštof
Pöschl Miroslav st.
 
 
Kapusta Arnošt
Kozel Petr
 
 
347  3010
2.Eibich Jan
Šturm Vojtěch
 
 
Carvan Miloslav
Dalihod Jakub
 
 
9-8-7893220
3.Pöschl Miroslav st.Carvan Miloslav2-1165 3130
4.Bárta KryštofKapusta Arnošt876  3040
5.Šturm VojtěchDalihod Jakub-4-10-9  0341
6.Eibich JanKozel Petr353  3051
7.Bárta KryštofCarvan Miloslav4-71013 3161
8.Šturm VojtěchKapusta Arnošt-98-9983271
9.Eibich JanDalihod Jakub-710-9873281
10.Pöschl Miroslav st.Kozel Petr566  3091
11.Šturm VojtěchCarvan Miloslav-49-9-8 1392
12.Eibich JanKapusta Arnošt910-7-8932102
13.Pöschl Miroslav st.Dalihod Jakub567  30112
14.Bárta KryštofKozel Petr243  30122
15.Eibich JanCarvan Miloslav-959-6-923123
16.Pöschl Miroslav st.Kapusta Arnošt656  30133
17.Bárta KryštofDalihod Jakub976  30143
18.Šturm VojtěchKozel Petr-9976 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pöschl Miroslav st.40Carvan Miloslav22
Bárta Kryštof40Kapusta Arnošt04
Šturm Vojtěch22Dalihod Jakub13
Eibich Jan31Kozel Petr04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:176:53395:633TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petkanič Vladimír
Šír Martin
 
 
Kruch Petr
Hrstka František
 
 
-9-8-7  0301
2.Kalousek Jindřich
Znamenáček Bohumil
 
 
Nágl Václav
Braný Václav
 
 
-6-9-5  0302
3.Šír MartinNágl Václav-9-7-7  0303
4.Kalousek JindřichTománek František-8-7-5  0304
5.Znamenáček BohumilHrstka František-36-6-6 1305
6.Petkanič VladimírKruch Petr-10-5-5  0306
7.Kalousek JindřichNágl Václav-6-4-4  0307
8.Znamenáček BohumilTománek František-2-4-6  0308
9.Petkanič VladimírHrstka František-5-9-4  0309
10.Šír MartinKruch Petr-6-6-4  03010
11.Znamenáček BohumilNágl Václav-3-5-2  03011
12.Petkanič VladimírBraný Václav9-1010-9632111
13.Šír MartinHrstka František-56-6-10 13112
14.Kalousek JindřichKruch Petr-7-6-6  03113
15.Petkanič VladimírNágl Václav-109-5-8 13114
16.Šír MartinBraný Václav-3-8-4  03115
17.Kalousek JindřichHrstka František-8-6-6  03116
18.Znamenáček BohumilKruch Petr-6-4-9  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šír Martin04Nágl Václav40
Kalousek Jindřich04Tománek František20
Znamenáček Bohumil04Hrstka František40
Petkanič Vladimír13Kruch Petr40
   Braný Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 12. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:53398:648Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Martina
Horony Tibor
 
 
Charvát Vojtěch
Křižka Václav
 
 
-7-6-1  0301
2.Ducháčková Radka
Dvořák Jiří
 
 
Cihelka Jaroslav
Sloup Jiří
 
 
-10-55733211
3.Dvořáková MartinaKřižka Václav-5-9-6  0312
4.Ducháčková RadkaCihelka Jaroslav-9-5-5  0313
5.Horony TiborCharvát Vojtěch-5-5-3  0314
6.Dvořák JiříSloup Jiří-7-5-7  0315
7.Ducháčková RadkaKřižka Václav-8-7-5  0316
8.Horony TiborCihelka Jaroslav-6-5-6  0317
9.Dvořák JiříCharvát Vojtěch-9-9-8  0318
10.Dvořáková MartinaSloup Jiří-5-3-5  0319
11.Horony TiborKřižka Václav-6-5-5  03110
12.Dvořák JiříCihelka Jaroslav-959-12-923111
13.Dvořáková MartinaCharvát Vojtěch-2-3-8  03112
14.Ducháčková RadkaSloup Jiří-9-6-7  03113
15.Dvořák JiříKřižka Václav-34-3-7 13114
16.Dvořáková MartinaCihelka Jaroslav-2-3-2  03115
17.Ducháčková RadkaCharvát Vojtěch-513-1311-523116
18.Horony TiborSloup Jiří-2-1-1  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáková Martina04Křižka Václav40
Ducháčková Radka04Cihelka Jaroslav40
Horony Tibor04Charvát Vojtěch40
Dvořák Jiří04Sloup Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:24669:557SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Matoušek Zdeněk
 
 
Vanson Patrick
Brejcha Petr
 
 
2-911-763210
2.Bulín Zdeněk
Kuchta Jiří
 
 
Chval Ivan
Horák Marek
 
 
786  3020
3.Novák TomášVanson Patrick410-89 3130
4.Matoušek ZdeněkBrejcha Petr-8137-6-72331
5.Bulín ZdeněkChval Ivan5-664 3141
6.Kuchta JiříHorák Marek846  3051
7.Flusser MartinVanson Patrick-1-7-2  0352
8.Bulín ZdeněkBrejcha Petr-7-1-7  0353
9.Kuchta JiříChval Ivan674  3063
10.Novák TomášHorák Marek674  3073
11.Bulín ZdeněkVanson Patrick9-773 3183
12.Kuchta JiříBrejcha Petr211-8-973293
13.Novák TomášChval Ivan95-9-5632103
14.Flusser MartinHorák Marek-2-96-11 13104
15.Kuchta JiříVanson Patrick112-72 31114
16.Novák TomášBrejcha Petr139-9-4732124
17.Flusser MartinChval Ivan254  30134
18.Bulín ZdeněkHorák Marek6312  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Tomáš40Vanson Patrick13
Matoušek Zdeněk01Brejcha Petr22
Bulín Zdeněk31Chval Ivan04
Kuchta Jiří40Horák Marek13
Flusser Martin12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:31606:603SK Viktorie Ořech F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heřman Miroslav
Rein Tomáš
 
 
Tichý Jiří
Souček Jan
 
 
2-8913 3110
2.Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
Čáp Martin
Charvát Petr
 
 
-7-6-7  0311
3.Rein TomášTichý Jiří6-966 3121
4.Yaroslavtsev VitalySouček Jan685  3031
5.Veverka Václav st.Čáp Martin10-10-7-7 1332
6.Heřman MiroslavCharvát Petr-10-7-4  0333
7.Yaroslavtsev VitalyTichý Jiří-10-3-9  0334
8.Veverka Václav st.Souček Jan388  3044
9.Heřman MiroslavČáp Martin67-59 3154
10.Rein TomášCharvát Petr1093  3064
11.Veverka Václav st.Tichý Jiří-7107-12-22365
12.Heřman MiroslavSouček Jan8108  3075
13.Rein TomášČáp Martin-7-78-6 1376
14.Yaroslavtsev VitalyCharvát Petr7-12-126103286
15.Heřman MiroslavTichý Jiří8-69-493296
16.Rein TomášSouček Jan916  30106
17.Yaroslavtsev VitalyČáp Martin-7-9-4  03107
18.Veverka Václav st.Charvát Petr-5-9-5  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rein Tomáš31Tichý Jiří22
Yaroslavtsev Vitaly22Souček Jan04
Veverka Václav st.13Čáp Martin31
Heřman Miroslav31Charvát Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy