Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:24568:518SK Viktorie Ořech F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heřman Miroslav
Veverka Václav ml.
 
 
Eibich Jan
Bern Karel
 
 
-38-76-102301
2.Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
Vágner Jonáš
Šturm Vojtěch
 
 
7-1074 3111
3.Yaroslavtsev VitalyEibich Jan-5-7-5  0312
4.Veverka Václav ml.Vágner Jonáš10107  3022
5.Jambor VáclavBern Karel5710  3032
6.Heřman MiroslavŠturm Vojtěch9610  3042
7.Veverka Václav ml.Eibich Jan-3-2-8  0343
8.Jambor VáclavVágner Jonáš4104  3053
9.Heřman MiroslavBern Karel7-9-81193263
10.Yaroslavtsev VitalyŠturm Vojtěch837  3073
11.Jambor VáclavEibich Jan-9-10-11  0374
12.Heřman MiroslavVágner Jonáš5111  3084
13.Yaroslavtsev VitalyBern Karel4510  3094
14.Veverka Václav ml.Šturm Vojtěch-11-8-8  0395
15.Heřman MiroslavEibich Jan-10-4-4  0396
16.Yaroslavtsev VitalyVágner Jonáš871  30106
17.Veverka Václav ml.Bern Karel1096  30116
18.Veverka Václav st.Šturm Vojtěch-5-8-7  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Yaroslavtsev Vitaly31Eibich Jan40
Veverka Václav ml.22Vágner Jonáš04
Jambor Václav21Bern Karel04
Heřman Miroslav31Šturm Vojtěch22
Veverka Václav st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna úněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:33709:684TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubnikov Stanislav
Krupička Radim
 
 
Severa Martin
Matoušek Zdeněk
 
 
-10-80-6  0301
2.Moravec Petr
Freisleben Robin
 
 
Bulín Zdeněk
Zacharda Aleš
 
 
-87-6-6 1302
3.Moravec PetrSevera Martin-9668 3112
4.Krupička RadimMatoušek Zdeněk75-3-6-92313
5.Trubnikov StanislavBulín Zdeněk7-769 3123
6.Freisleben RobinZacharda Aleš-8-77-9 1324
7.Krupička RadimSevera Martin-8699 3134
8.Trubnikov StanislavMatoušek Zdeněk2411  3044
9.Freisleben RobinBulín Zdeněk87-69 3154
10.Moravec PetrZacharda Aleš-5-5-15  0355
11.Trubnikov StanislavSevera Martin481  3065
12.Freisleben RobinMatoušek Zdeněk3-8-7753275
13.Moravec PetrBulín Zdeněk-8-10-6  0376
14.Krupička RadimZacharda Aleš-9-9-7  0377
15.Freisleben RobinSevera Martin9-1076 3187
16.Moravec PetrMatoušek Zdeněk598  3097
17.Krupička RadimBulín Zdeněk-3-77-5 1398
18.Trubnikov StanislavZacharda Aleš9-109-91032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Petr22Severa Martin04
Krupička Radim13Matoušek Zdeněk13
Trubnikov Stanislav40Bulín Zdeněk22
Freisleben Robin31Zacharda Aleš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
FügnerovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21705:586TJ Sokol Černošice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Čáp Martin
 
 
Petkanič Vladimír
Kalbáč Karel
 
 
7119  3010
2.Tichý Jiří
Nosek Michal
 
 
Polavka Zdeněk
Sekaninová Lenka
 
 
-7-83783220
3.Tichý JiříPetkanič Vladimír10137  3030
4.Nosek MichalKalbáč Karel11-19-7-6 1331
5.Veselý PetrPolavka Zdeněk5-7-89-52332
6.Čáp MartinSekaninová Lenka668  3042
7.Nosek MichalPetkanič Vladimír8122  3052
8.Veselý PetrKalbáč Karel467  3062
9.Čáp MartinPolavka Zdeněk76-93 3172
10.Tichý JiříSekaninová Lenka986  3082
11.Veselý PetrPetkanič Vladimír-5-549113292
12.Čáp MartinKalbáč Karel-96-93832102
13.Tichý JiříPolavka Zdeněk-6-8117-923103
14.Nosek MichalSekaninová Lenka969  30113
15.Čáp MartinPetkanič Vladimír949  30123
16.Tichý JiříKalbáč Karel9-10-810832133
17.Nosek MichalPolavka Zdeněk-8-9-9  03134
18.Veselý PetrSekaninová Lenka176  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tichý Jiří31Petkanič Vladimír04
Nosek Michal22Kalbáč Karel13
Veselý Petr31Polavka Zdeněk31
Čáp Martin40Sekaninová Lenka04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tj sokol stredoklukyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1324:44585:680TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hikl Josef
Vanson Patrick
 
 
Carvan Miloslav
Dalihod Jakub
 
 
-10-67-5 1301
2.Brejcha Petr
Horák Marek
 
 
Krásný Antonín
Kozel Petr
 
 
-86-9473211
3.Hikl JosefCarvan Miloslav-879-7-22312
4.Brejcha PetrDalihod Jakub-7-6-7  0313
5.Horák MarekKrásný Antonín-9-6-5  0314
6.Vanson PatrickKozel Petr-8-6-15  0315
7.Brejcha PetrCarvan Miloslav-8-77-10 1316
8.Horák MarekDalihod Jakub-99-6-8 1317
9.Vanson PatrickKrásný Antonín99-4-2-92318
10.Hikl JosefKozel Petr1099  3028
11.Horák MarekCarvan Miloslav-5-3-5  0329
12.Vanson PatrickDalihod Jakub-8-7-9  03210
13.Hikl JosefKrásný Antonín-3-6-8  03211
14.Brejcha PetrKozel Petr347  30311
15.Vanson PatrickCarvan Miloslav87-79 31411
16.Hikl JosefDalihod Jakub-9-9-8  03412
17.Brejcha PetrKrásný Antonín8-88-81032512
18.Horák MarekKozel Petr-96-616-723513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hikl Josef13Carvan Miloslav31
Brejcha Petr22Dalihod Jakub40
Horák Marek04Krásný Antonín31
Vanson Patrick13Kozel Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:744:30719:641Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foltyn Jiří
Sloup Jiří
 
 
Hrstka František
Kruch Petr
 
 
865  3010
2.Charvát Vojtěch
Křižka Václav
 
 
Nágl Václav
Tománek František
 
 
37-9-663220
3.Foltyn JiříHrstka František6-859 3130
4.Cihelka JaroslavKruch Petr9-1158 3140
5.Křižka VáclavNágl Václav-666-793250
6.Sloup JiříTománek František548  3060
7.Cihelka JaroslavHrstka František-7-118-5 1361
8.Křižka VáclavKruch Petr-714-310-82362
9.Sloup JiříNágl Václav-4878 3172
10.Foltyn JiříTománek František-7311-7-82373
11.Křižka VáclavHrstka František-4-9-8  0374
12.Sloup JiříKruch Petr5-9-37-92375
13.Foltyn JiříNágl Václav9811  3085
14.Cihelka JaroslavTománek František-128-712-102386
15.Sloup JiříHrstka František5-54-6-102387
16.Foltyn JiříKruch Petr377  3097
17.Cihelka JaroslavNágl Václav-7477 31107
18.Charvát VojtěchTománek František-9527 31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foltyn Jiří31Hrstka František31
Cihelka Jaroslav22Kruch Petr22
Křižka Václav12Nágl Václav04
Sloup Jiří22Tománek František22
Charvát Vojtěch10   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy