Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1414:47446:620Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Eibich Jan
Šimon Matyáš
 
 
Sloup Jiří
Cihelka Jaroslav
 
 
-7-106593210
2.Litoš Josef
Kaláb Adam
 
 
Charvát Vojtěch
Křižka Václav
 
 
-5-99-8 1311
3.Eibich JanCharvát Vojtěch-38-7-11 1312
4.Šimon MatyášKřižka Václav-9-9-3  0313
5.Litoš JosefSloup Jiří-9-5-5  0314
6.Kaláb AdamCihelka Jaroslav-3-3-1  0315
7.Šimon MatyášCharvát Vojtěch-7-7-7  0316
8.Litoš JosefKřižka Václav-4-8-9  0317
9.Kaláb AdamSloup Jiří-2-4-4  0318
10.Eibich JanCihelka Jaroslav37-104 3128
11.Litoš JosefCharvát Vojtěch-9-1-9  0329
12.Kaláb AdamKřižka Václav-7-6-8  03210
13.Eibich JanSloup Jiří1269  30310
14.Šimon MatyášCihelka Jaroslav-3-8-6  03311
15.Kaláb AdamCharvát Vojtěch-2-6-7  03312
16.Eibich JanKřižka Václav6-3-47832412
17.Šimon MatyášSloup Jiří-7-8-9  03413
18.Litoš JosefCihelka Jaroslav-5-8-4  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Eibich Jan31Charvát Vojtěch40
Šimon Matyáš04Křižka Václav31
Litoš Josef04Sloup Jiří31
Kaláb Adam04Cihelka Jaroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zš DavleRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:541:28662:576TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Vanson Patrick
Pohorelec Jan
 
 
464  3010
2.Nágl Václav
Braný Václav
 
 
Hikl Josef
Brejcha Petr
 
 
-7-467-32311
3.Hrstka FrantišekPohorelec Jan8-1064 3121
4.Nágl VáclavBrejcha Petr116-1110 3131
5.Kruch PetrHikl Josef39-54 3141
6.Tománek FrantišekVanson Patrick-6-5-9  0342
7.Nágl VáclavPohorelec Jan-8-88773252
8.Kruch PetrBrejcha Petr98-6-953262
9.Tománek FrantišekHikl Josef92-95 3172
10.Hrstka FrantišekVanson Patrick332  3082
11.Kruch PetrPohorelec Jan-9-7-8  0383
12.Tománek FrantišekBrejcha Petr847  3093
13.Hrstka FrantišekHikl Josef793  30103
14.Podrazský TomášVanson Patrick-8-8-6  03104
15.Tománek FrantišekPohorelec Jan-4-9-9  03105
16.Hrstka FrantišekBrejcha Petr93-67 31115
17.Podrazský TomášHikl Josef109-9-8932125
18.Kruch PetrVanson Patrick5-118-5932135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrstka František40Pohorelec Jan22
Nágl Václav20Brejcha Petr04
Kruch Petr31Hikl Josef04
Tománek František22Vanson Patrick22
Podrazský Tomáš11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Úholičky,Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:22654:532TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalihod Jakub
Carvan Miloslav
 
 
Suchý Michal
Nosek Michal
 
 
155  3010
2.Krásný Antonín
Kapusta Arnošt
 
 
Čáp Martin
Tichý Jiří
 
 
-5-8101483220
3.Dalihod JakubSuchý Michal556  3030
4.Krásný AntonínNosek Michal962  3040
5.Carvan MiloslavČáp Martin-8579 3150
6.Kapusta ArnoštTichý Jiří-7-6-9  0351
7.Krásný AntonínSuchý Michal668  3061
8.Carvan MiloslavNosek Michal584  3071
9.Kapusta ArnoštČáp Martin-8-1-4  0372
10.Dalihod JakubTichý Jiří-9-104-8 1373
11.Kozel PetrSuchý Michal-687-8-92374
12.Kapusta ArnoštNosek Michal883  3084
13.Dalihod JakubČáp Martin477  3094
14.Krásný AntonínTichý Jiří108-5-12932104
15.Kapusta ArnoštSuchý Michal635  30114
16.Dalihod JakubNosek Michal-4655 31124
17.Krásný AntonínČáp Martin5-4-811232134
18.Kozel PetrTichý Jiří-3-766932144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dalihod Jakub31Suchý Michal13
Krásný Antonín40Nosek Michal04
Carvan Miloslav20Čáp Martin13
Kapusta Arnošt22Tichý Jiří22
Kozel Petr11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:48491:678TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří
Ducháčková Radka
 
 
Moravec Petr
Freisleben Robin
 
 
-58810 3110
2.Dvořáková Martina
Horony Tibor
 
 
Trubnikov Stanislav
Honek Jan
 
 
-8-59-3 1311
3.Dvořáková MartinaMoravec Petr-9-29-9 1312
4.Ducháčková RadkaFreisleben Robin9-86-893222
5.Horony TiborHonek Jan-9-9-4  0323
6.Dvořák JiříTrubnikov Stanislav-6-79-3 1324
7.Ducháčková RadkaMoravec Petr-57-6-6 1325
8.Horony TiborFreisleben Robin-4-7-3  0326
9.Dvořák JiříHonek Jan-7-57-3 1327
10.Dvořáková MartinaTrubnikov Stanislav-3-6-7  0328
11.Horony TiborMoravec Petr-8-4-3  0329
12.Dvořák JiříFreisleben Robin710-94 3139
13.Dvořáková MartinaHonek Jan-7-6-4  03310
14.Ducháčková RadkaTrubnikov Stanislav-8-88-3 13311
15.Dvořák JiříMoravec Petr-8-7-2  03312
16.Dvořáková MartinaFreisleben Robin-6-2-3  03313
17.Ducháčková RadkaHonek Jan-8-98-4 13314
18.Horony TiborTrubnikov Stanislav6-4-108732414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáková Martina04Moravec Petr40
Ducháčková Radka13Freisleben Robin22
Horony Tibor13Honek Jan40
Dvořák Jiří13Trubnikov Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:27661:600SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Severa Martin
Kuchta Jiří
 
 
Veverka Václav ml.
Pavlín Šimon
 
 
4-62-773210
2.Matoušek Zdeněk
Bulín Zdeněk
 
 
Veverka Václav st.
Yaroslavtsev Vitaly
 
 
-11-76663220
3.Severa MartinVeverka Václav ml.-877-463230
4.Kuchta JiříPavlín Šimon568  3040
5.Matoušek ZdeněkVeverka Václav st.-8-43793250
6.Bulín ZdeněkYaroslavtsev Vitaly89-77 3160
7.Kuchta JiříVeverka Václav ml.877  3070
8.Matoušek ZdeněkPavlín Šimon889  3080
9.Bulín ZdeněkVeverka Václav st.436  3090
10.Severa MartinYaroslavtsev Vitaly7-5-13-5 1391
11.Matoušek ZdeněkVeverka Václav ml.-6-7-10  0392
12.Bulín ZdeněkPavlín Šimon763  30102
13.Severa MartinVeverka Václav st.69-8-8-823103
14.Kuchta JiříYaroslavtsev Vitaly-58-4-8 13104
15.Bulín ZdeněkVeverka Václav ml.8118  30114
16.Severa MartinPavlín Šimon-4-387832124
17.Kuchta JiříVeverka Václav st.-8999 31134
18.Matoušek ZdeněkYaroslavtsev Vitaly-7-7-8  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Severa Martin22Veverka Václav ml.13
Kuchta Jiří31Pavlín Šimon04
Matoušek Zdeněk22Veverka Václav st.13
Bulín Zdeněk40Yaroslavtsev Vitaly31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS