Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:40Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:28606:564SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulín Zdeněk
Zacharda Aleš
 
 
Šturm Vojtěch
Fishman Alexandr
 
 
67-66 3110
2.Matoušek Zdeněk
Fürst Mirko
 
 
Litoš Josef
Zwiefelhofer Jiří
 
 
777  3020
3.Bulín ZdeněkZwiefelhofer Jiří-10-9-6  0321
4.Matoušek ZdeněkŠturm Vojtěch-312-5-5 1322
5.Zacharda AlešFishman Alexandr89-7-673232
6.Fürst MirkoLitoš Josef-7575 3142
7.Matoušek ZdeněkZwiefelhofer Jiří-11-5-6  0343
8.Zacharda AlešŠturm Vojtěch9-6-8-7 1344
9.Fürst MirkoFishman Alexandr48-126 3154
10.Bulín ZdeněkLitoš Josef846  3064
11.Zacharda AlešZwiefelhofer Jiří-5-9-6  0365
12.Fürst MirkoŠturm Vojtěch-537-1093275
13.Bulín ZdeněkFishman Alexandr4610  3085
14.Matoušek ZdeněkLitoš Josef3104  3095
15.Fürst MirkoZwiefelhofer Jiří-5-69-6 1396
16.Bulín ZdeněkŠturm Vojtěch7-7-7-9 1397
17.Matoušek ZdeněkFishman Alexandr598  30107
18.Zacharda AlešLitoš Josef377  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bulín Zdeněk22Zwiefelhofer Jiří40
Matoušek Zdeněk22Šturm Vojtěch31
Zacharda Aleš22Fishman Alexandr04
Fürst Mirko31Litoš Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:25674:593SK Viktorie Ořech F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Heřman Miroslav
Veverka Václav ml.
 
 
Ducháčková Radka
Dvořák Jiří
 
 
89-6-8103210
2.Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
Král Martin
Dvořáková Martina
 
 
105-95 3120
3.Heřman MiroslavDucháčková Radka116-58 3130
4.Veverka Václav ml.Dvořáková Martina486  3040
5.Yaroslavtsev VitalyDvořák Jiří6-58-7-72341
6.Jambor VáclavKrál Martin96-77 3151
7.Veverka Václav ml.Ducháčková Radka-65108 3161
8.Yaroslavtsev VitalyDvořáková Martina433  3071
9.Jambor VáclavDvořák Jiří-76-13-9 1372
10.Heřman MiroslavKrál Martin129-125 3182
11.Yaroslavtsev VitalyDucháčková Radka-87-104103292
12.Jambor VáclavDvořáková Martina777  30102
13.Heřman MiroslavDvořák Jiří-8-4-6  03103
14.Veverka Václav ml.Král Martin1399  30113
15.Veverka Václav st.Ducháčková Radka-4-7-5  03114
16.Heřman MiroslavDvořáková Martina523  30124
17.Veverka Václav ml.Dvořák Jiří-9-410-8 13125
18.Yaroslavtsev VitalyKrál Martin9-11411 31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Heřman Miroslav31Ducháčková Radka13
Veverka Václav ml.31Dvořáková Martina04
Yaroslavtsev Vitaly31Dvořák Jiří40
Jambor Václav21Král Martin04
Veverka Václav st.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ÚněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:20605:532TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr
Freisleben Robin
 
 
Kalbáč Karel
Petkanič Vladimír
 
 
856  3010
2.Honek Jan
Trubnikov Stanislav
 
 
Polavka Zdeněk
Kalousek Jindřich
 
 
1188  3020
3.Freisleben RobinKalbáč Karel8-77-693230
4.Moravec PetrPetkanič Vladimír927  3040
5.Trubnikov StanislavPolavka Zdeněk-9785 3150
6.Honek JanKalousek Jindřich769  3060
7.Moravec PetrKalbáč Karel994  3070
8.Trubnikov StanislavPetkanič Vladimír788  3080
9.Honek JanPolavka Zdeněk86-69 3190
10.Freisleben RobinKalousek Jindřich456  30100
11.Trubnikov StanislavKalbáč Karel9-11155 31110
12.Krupička RadimPetkanič Vladimír-5-7-7  03111
13.Freisleben RobinPolavka Zdeněk-9-6-10  03112
14.Moravec PetrKalousek Jindřich4108  30122
15.Krupička RadimKalbáč Karel8-5-76-523123
16.Freisleben RobinPetkanič Vladimír7-6-5-8 13124
17.Moravec PetrPolavka Zdeněk-4-7-4  03125
18.Trubnikov StanislavKalousek Jindřich987  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Freisleben Robin22Kalbáč Karel13
Moravec Petr31Petkanič Vladimír22
Trubnikov Stanislav40Polavka Zdeněk22
Honek Jan20Kalousek Jindřich04
Krupička Radim02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
FügnerovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:45557:672TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Martin
Tichý Jiří
 
 
Hrstka František
Kruch Petr
 
 
9-276 3110
2.Nosek Michal
Suchý Michal
 
 
Nágl Václav
Tománek František
 
 
5-6-7-7 1311
3.Tichý JiříNágl Václav-11-6-10  0312
4.Čáp MartinHrstka František10-810-9-82313
5.Nosek MichalKruch Petr-8-6-4  0314
6.Suchý MichalTománek František-3-7-6  0315
7.Čáp MartinNágl Václav-7939 3125
8.Nosek MichalHrstka František7-6-6-5 1326
9.Suchý MichalKruch Petr-6-7-6  0327
10.Tichý JiříTománek František477  3037
11.Nosek MichalNágl Václav-98-11-8 1338
12.Suchý MichalHrstka František-5-4-3  0339
13.Tichý JiříKruch Petr-613-89-1023310
14.Čáp MartinTománek František86-5-9632410
15.Suchý MichalNágl Václav10-6-6-6 13411
16.Tichý JiříHrstka František-6-8-9  03412
17.Čáp MartinKruch Petr-6-786432512
18.Nosek MichalTománek František-1-9-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Jiří13Nágl Václav31
Čáp Martin31Hrstka František40
Nosek Michal04Kruch Petr31
Suchý Michal04Tománek František22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stredokluky bRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:44590:696Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vanson Patrick
Pohorelec Jan
 
 
Sloup Jiří
Wimmerová Lucie
 
 
-745-1083210
2.Hikl Josef
Brejcha Petr
 
 
Charvát Vojtěch
Křižka Václav
 
 
-5-4-9  0311
3.Pohorelec JanSloup Jiří-5-129-2 1312
4.Brejcha PetrCharvát Vojtěch-3-8-3  0313
5.Hikl JosefKřižka Václav-2138-4-52314
6.Vanson PatrickWimmerová Lucie-6-4-6  0315
7.Brejcha PetrSloup Jiří79-57 3125
8.Hikl JosefCharvát Vojtěch8-8-7-9 1326
9.Vanson PatrickKřižka Václav-812-10-9 1327
10.Pohorelec JanWimmerová Lucie-9-7-6  0328
11.Hikl JosefSloup Jiří-7-10-3  0329
12.Vanson PatrickCharvát Vojtěch9-3-4-6 13210
13.Pohorelec JanKřižka Václav-101254 31310
14.Brejcha PetrWimmerová Lucie-6-6-13  03311
15.Vanson PatrickSloup Jiří107-5-10732411
16.Pohorelec JanCharvát Vojtěch7-88-8-623412
17.Brejcha PetrKřižka Václav794  30512
18.Hikl JosefWimmerová Lucie9-9-64832612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pohorelec Jan13Sloup Jiří22
Brejcha Petr22Charvát Vojtěch40
Hikl Josef13Křižka Václav22
Vanson Patrick13Wimmerová Lucie31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy