Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stredokluky bRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:29644:590nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pohorelec Jan
Vanson Patrick
 
 
Antoš Vojtěch
Zwiefelhofer Jiří
 
 
-11-13-3  0301
2.Hikl Josef
Brejcha Petr
 
 
Lukáš Jakub
Lukáš Lukáš
 
 
764  3011
3.Pohorelec JanAntoš Vojtěch-118-9-6 1312
4.Hikl JosefZwiefelhofer Jiří-799-11-92313
5.Vanson PatrickLukáš Jakub4-1382 3123
6.Brejcha PetrLukáš Lukáš698  3033
7.Hikl JosefAntoš Vojtěch9-7-59-112334
8.Vanson PatrickZwiefelhofer Jiří9-3-10-3 1335
9.Brejcha PetrLukáš Jakub5105  3045
10.Pohorelec JanLukáš Lukáš1135  3055
11.Vanson PatrickAntoš Vojtěch-4-514-10 1356
12.Brejcha PetrZwiefelhofer Jiří-89-9-9 1357
13.Pohorelec JanLukáš Jakub467  3067
14.Hikl JosefLukáš Lukáš3-977 3177
15.Brejcha PetrAntoš Vojtěch-3-107-8 1378
16.Pohorelec JanZwiefelhofer Jiří-9-68-7 1379
17.Hikl JosefLukáš Jakub636  3089
18.Vanson PatrickLukáš Lukáš676  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pohorelec Jan22Antoš Vojtěch40
Hikl Josef22Zwiefelhofer Jiří40
Vanson Patrick22Lukáš Jakub04
Brejcha Petr22Lukáš Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:16612:381Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vojtěch
Křižka Václav
 
 
Čáp Martin
Tichý Jiří
 
 
7106  3010
2.Foltyn Jiří
Sloup Jiří
 
 

 
 
WO    3020
3.Foltyn JiříČáp Martin8-11-8683230
4.Sloup JiříTichý Jiří-6-49-9 1331
5.Křižka VáclavSuchý Michal9124  3041
6.Cihelka JaroslavWO    3051
7.Sloup JiříČáp Martin-6-7-12  0352
8.Křižka VáclavTichý Jiří13105  3062
9.Cihelka JaroslavSuchý Michal648  3072
10.Foltyn JiříWO    3082
11.Křižka VáclavČáp Martin-8-5-4  0383
12.Cihelka JaroslavTichý Jiří546  3093
13.Foltyn JiříSuchý Michal495  30103
14.Sloup JiříWO    30113
15.Cihelka JaroslavČáp Martin-97-3-7 13114
16.Foltyn JiříTichý Jiří-91068 31124
17.Sloup JiříSuchý Michal-10343 31134
18.Křižka VáclavWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Foltyn Jiří30Čáp Martin31
Sloup Jiří12Tichý Jiří13
Křižka Václav21Suchý Michal04
Cihelka Jaroslav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Úholičky,Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:15635:482TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kozel Petr
Krásný Antonín
 
 
Krupička Radim
Sitta Radomír
 
 
-89-68-42301
2.Dalihod Jakub
Carvan Miloslav
 
 
Moravec Petr
Trubnikov Stanislav
 
 
779  3011
3.Dalihod JakubKrupička Radim423  3021
4.Kozel PetrSitta Radomír-7-7-6  0322
5.Carvan MiloslavMoravec Petr846  3032
6.Krásný AntonínTrubnikov Stanislav-79912 3142
7.Kozel PetrKrupička Radim6710  3052
8.Carvan MiloslavSitta Radomír1610  3062
9.Krásný AntonínMoravec Petr5711  3072
10.Dalihod JakubTrubnikov Stanislav671  3082
11.Carvan MiloslavKrupička Radim777  3092
12.Krásný AntonínSitta Radomír5136  30102
13.Dalihod JakubMoravec Petr85-74 31112
14.Kozel PetrTrubnikov Stanislav-795-8-323113
15.Krásný AntonínKrupička Radim1278  30123
16.Dalihod JakubSitta Radomír4-835 31133
17.Kozel PetrMoravec Petr-10-85-7 13134
18.Carvan MiloslavTrubnikov Stanislav1066  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dalihod Jakub40Krupička Radim04
Kozel Petr13Sitta Radomír13
Carvan Miloslav40Moravec Petr13
Krásný Antonín40Trubnikov Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:52566:720SK Viktorie Ořech F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilimovský Miroslav
Petkanič Vladimír
 
 
Yaroslavtsev Vitaly
Jambor Václav
 
 
-9-66863210
2.Polavka Zdeněk
Šír Martin
 
 
Heřman Miroslav
Veverka Václav ml.
 
 
-7-9-8  0311
3.Petkanič VladimírHeřman Miroslav-5-3-10  0312
4.Šír MartinVeverka Václav ml.-8-8-4  0313
5.Kalousek JindřichYaroslavtsev Vitaly-18-612-52314
6.Polavka ZdeněkJambor Václav-10-911793224
7.Šír MartinHeřman Miroslav-8-5-7  0325
8.Kalousek JindřichVeverka Václav ml.-4-4-6  0326
9.Polavka ZdeněkYaroslavtsev Vitaly99-8-7-82327
10.Petkanič VladimírJambor Václav-9-7-4  0328
11.Kalousek JindřichHeřman Miroslav8-7-8-10 1329
12.Polavka ZdeněkVeverka Václav ml.7-85-8-823210
13.Petkanič VladimírYaroslavtsev Vitaly-6-2-9  03211
14.Šír MartinJambor Václav-910-7-17 13212
15.Polavka ZdeněkHeřman Miroslav4-7-8-5 13213
16.Vilimovský MiroslavVeverka Václav ml.-7108-7-723214
17.Šír MartinYaroslavtsev Vitaly-7-8-8  03215
18.Kalousek JindřichJambor Václav-6-9-9  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petkanič Vladimír03Heřman Miroslav40
Šír Martin04Veverka Václav ml.40
Kalousek Jindřich04Yaroslavtsev Vitaly40
Polavka Zdeněk13Jambor Václav31
Vilimovský Miroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1618:51539:700SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří
Ducháčková Radka
 
 
Matoušek Zdeněk
Fürst Mirko
 
 
76-6-893210
2.Král Martin
Dvořáková Martina
 
 
Bulín Zdeněk
Zacharda Aleš
 
 
-711-3-2 1311
3.Dvořáková MartinaMatoušek Zdeněk6-9-4-11 1312
4.Ducháčková RadkaFürst Mirko156-10-3-102313
5.Král MartinBulín Zdeněk-9-2-8  0314
6.Dvořák JiříZacharda Aleš-7-9-9  0315
7.Ducháčková RadkaMatoušek Zdeněk-996-8-52316
8.Král MartinFürst Mirko8-4-7-10 1317
9.Dvořák JiříBulín Zdeněk-34-7-6 1318
10.Dvořáková MartinaZacharda Aleš-2-4-4  0319
11.Král MartinSevera Martin-8-5-7  03110
12.Dvořák JiříFürst Mirko64-7-7-1323111
13.Dvořáková MartinaBulín Zdeněk-4-6-2  03112
14.Ducháčková RadkaZacharda Aleš-9-10-8  03113
15.Dvořák JiříSevera Martin5-973 31213
16.Dvořáková MartinaFürst Mirko-9-5-6  03214
17.Ducháčková RadkaBulín Zdeněk-510-47-523215
18.Král MartinZacharda Aleš-6-7-4  03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáková Martina04Matoušek Zdeněk20
Ducháčková Radka04Fürst Mirko40
Král Martin04Bulín Zdeněk40
Dvořák Jiří13Zacharda Aleš40
   Severa Martin11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy