Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1424:47588:704TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Martina
Horony Tibor
 
 
Bern Karel
Antoš Vojtěch
 
 
-7-5-7  0301
2.Ducháčková Radka
Dvořák Jiří
 
 
Šturm Vojtěch
Šimon Matyáš
 
 
610-10-7-62302
3.Ducháčková RadkaBern Karel9-68-773212
4.Dvořáková MartinaAntoš Vojtěch-1-4-4  0313
5.Horony TiborŠturm Vojtěch-7-9-10  0314
6.Dvořák JiříŠimon Matyáš555  3024
7.Dvořáková MartinaBern Karel-4-4-4  0325
8.Horony TiborAntoš Vojtěch-4-4-8  0326
9.Dvořák JiříŠturm Vojtěch-914-54-92327
10.Ducháčková RadkaŠimon Matyáš-895-993237
11.Horony TiborBern Karel-39-3-12 1338
12.Dvořák JiříAntoš Vojtěch-6-108-6 1339
13.Ducháčková RadkaŠturm Vojtěch83-72 3149
14.Dvořáková MartinaŠimon Matyáš-9-5-10  03410
15.Dvořák JiříBern Karel-9-978-523411
16.Ducháčková RadkaAntoš Vojtěch7-47-15-723412
17.Dvořáková MartinaŠturm Vojtěch-10-4-4  03413
18.Horony TiborŠimon Matyáš-59-126-523414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ducháčková Radka31Bern Karel31
Dvořáková Martina04Antoš Vojtěch40
Horony Tibor04Šturm Vojtěch31
Dvořák Jiří13Šimon Matyáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32638:589SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fürst Mirko
Matoušek Zdeněk
 
 
Sekaninová Lenka
Kalbáč Karel
 
 
10-879 3110
2.Severa Martin
Bulín Zdeněk
 
 
Petkanič Vladimír
Vilimovský Miroslav
 
 
-9763 3120
3.Bulín ZdeněkSekaninová Lenka2-986 3130
4.Kotěšovský JanKalbáč Karel-109-75-102331
5.Kotěšovská TerezaPetkanič Vladimír-6-5-6  0332
6.Fürst MirkoVilimovský Miroslav7510  3042
7.Kotěšovský JanSekaninová Lenka89-34 3152
8.Kotěšovská TerezaKalbáč Karel-7-3-8  0353
9.Fürst MirkoPetkanič Vladimír-11-6-8  0354
10.Bulín ZdeněkVilimovský Miroslav381  3064
11.Severa MartinSekaninová Lenka22-127 3174
12.Fürst MirkoKalbáč Karel710-5-6-92375
13.Bulín ZdeněkPetkanič Vladimír99-87 3185
14.Kotěšovský JanVilimovský Miroslav-9-7-9  0386
15.Fürst MirkoSekaninová Lenka1062  3096
16.Bulín ZdeněkKalbáč Karel6-8-123632106
17.Kotěšovský JanPetkanič Vladimír-9-9-6  03107
18.Severa MartinVilimovský Miroslav8-4-66-323108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bulín Zdeněk40Sekaninová Lenka04
Kotěšovský Jan13Kalbáč Karel31
Kotěšovská Tereza02Petkanič Vladimír31
Fürst Mirko22Vilimovský Miroslav22
Severa Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2019 17:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:47534:682TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlín Šimon
Pražský Michal
 
 
Carvan Miloslav
Dalihod Jakub
 
 
-6-6-4  0301
2.Hudák Tomáš
Škoda Petr
 
 
Krásný Antonín
Kozel Petr
 
 
78-411 3111
3.Jambor VáclavKrásný Antonín-86-89-52312
4.Pražský MichalKozel Petr6-7-4-8 1313
5.Škoda PetrCarvan Miloslav-4-89-9 1314
6.Hudák TomášDalihod Jakub-6-9-8  0315
7.Pražský MichalKrásný Antonín-6-2-6  0316
8.Škoda PetrKozel Petr-6559 3126
9.Hudák TomášCarvan Miloslav8-2-7-7 1327
10.Jambor VáclavDalihod Jakub-87-5-8 1328
11.Škoda PetrKrásný Antonín-6-976-62329
12.Hudák TomášKozel Petr-7-786-1123210
13.Pavlín ŠimonCarvan Miloslav-4-4-5  03211
14.Pražský MichalDalihod Jakub-9-6-5  03212
15.Hudák TomášKrásný Antonín79-57 31312
16.Pavlín ŠimonKozel Petr-6-5-6  03313
17.Pražský MichalCarvan Miloslav-4-5-6  03314
18.Škoda PetrDalihod Jakub89-6-7632414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jambor Václav02Krásný Antonín31
Pražský Michal04Kozel Petr31
Škoda Petr22Carvan Miloslav40
Hudák Tomáš13Dalihod Jakub31
Pavlín Šimon02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UneticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:35544:593nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr
Sitta Radomír
 
 
Hrstka František
Kruch Petr
 
 
98-58 3110
2.Trubnikov Stanislav
Honek Jan
 
 
Nágl Václav
Tománek František
 
 
124-66 3120
3.Moravec PetrNágl Václav-9-9-8  0321
4.Sitta RadomírHrstka František-4-8-9  0322
5.Trubnikov StanislavKruch Petr-5-6-2  0323
6.Honek JanTománek František-4-8-11  0324
7.Sitta RadomírNágl Václav8-668 3134
8.Trubnikov StanislavHrstka František-5-9-9  0335
9.Honek JanKruch Petr129-2-573245
10.Moravec PetrTománek František575  3055
11.Trubnikov StanislavNágl Václav3-427 3165
12.Honek JanHrstka František-7-3-5  0366
13.Moravec PetrKruch Petr-3-12-11  0367
14.Sitta RadomírTománek František8-995 3177
15.Honek JanPodrazský Tomáš78-95 3187
16.Moravec PetrHrstka František-4-10-2  0388
17.Sitta RadomírKruch Petr9-6-9-6 1389
18.Trubnikov StanislavTománek František986  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moravec Petr13Nágl Václav12
Sitta Radomír22Hrstka František40
Trubnikov Stanislav22Kruch Petr31
Honek Jan22Tománek František13
   Podrazský Tomáš01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
FügnerovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:34650:671TJ Sokol Černošice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Michal
Nosek Michal
 
 
Hikl Josef
Brejcha Petr
 
 
10-98-11103210
2.Tichý Jiří
Veselý Petr
 
 
Vanson Patrick
Horák Marek
 
 
-1291211 3120
3.Nosek MichalHikl Josef-8-5-6  0321
4.Tichý JiříBrejcha Petr-7-5-10  0322
5.Veselý PetrVanson Patrick-78-8-7 1323
6.Suchý MichalHorák Marek9-886 3133
7.Tichý JiříHikl Josef10108  3043
8.Veselý PetrBrejcha Petr38-10-9103253
9.Suchý MichalVanson Patrick-10-8-8  0354
10.Nosek MichalHorák Marek766  3064
11.Veselý PetrHikl Josef788  3074
12.Suchý MichalBrejcha Petr109-8-5103284
13.Nosek MichalVanson Patrick8-5-88-72385
14.Tichý JiříHorák Marek6-9912 3195
15.Suchý MichalHikl Josef-7-6-7  0396
16.Nosek MichalBrejcha Petr-513-9-9 1397
17.Tichý JiříVanson Patrick-3-6-7  0398
18.Veselý PetrHorák Marek-8985 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nosek Michal13Hikl Josef22
Tichý Jiří22Brejcha Petr22
Veselý Petr31Vanson Patrick40
Suchý Michal22Horák Marek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy