Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:33593:610nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bern Karel
Zwiefelhofer Jiří
 
 
Tichý Jiří
Souček Jan
 
 
1156  3010
2.Lauermann Matěj
Šimon Matyáš
 
 
Veselý Petr
Suchý Michal
 
 
-13-79-2 1311
3.Bern KarelTichý Jiří-9-8-9  0312
4.Zwiefelhofer JiříSouček Jan2210  3022
5.Šimon MatyášSuchý Michal3-912-1193232
6.Lauermann MatějVeselý Petr-2-1-4  0333
7.Zwiefelhofer JiříTichý Jiří-6-106483243
8.Šimon MatyášSouček Jan8-6-3-6 1344
9.Lauermann MatějSuchý Michal-715-7-8 1345
10.Bern KarelVeselý Petr-2-6-9  0346
11.Šimon MatyášTichý Jiří-7-9-10  0347
12.Lauermann MatějSouček Jan-11-8-6  0348
13.Bern KarelSuchý Michal1310-99 3158
14.Zwiefelhofer JiříVeselý Petr889  3068
15.Lauermann MatějTichý Jiří-11-8-8  0369
16.Bern KarelSouček Jan827  3079
17.Zwiefelhofer JiříSuchý Michal675  3089
18.Šimon MatyášVeselý Petr-8131010 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bern Karel22Tichý Jiří31
Zwiefelhofer Jiří40Souček Jan22
Šimon Matyáš22Suchý Michal13
Lauermann Matěj04Veselý Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:26707:634Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Vojtěch
Křižka Václav
 
 
Moravec Petr
Freisleben Robin
 
 
86-1010 3110
2.Sloup Jiří
Foltyn Jiří
 
 
Trubnikov Stanislav
Honek Jan
 
 
799  3020
3.Foltyn JiříMoravec Petr8-810-10113230
4.Sloup JiříFreisleben Robin4410  3040
5.Křižka VáclavTrubnikov Stanislav13-3-6-3 1341
6.Cihelka JaroslavHonek Jan-5-1189103251
7.Sloup JiříMoravec Petr1089  3061
8.Křižka VáclavFreisleben Robin5-10-7-6 1362
9.Cihelka JaroslavTrubnikov Stanislav-5-7-3  0363
10.Foltyn JiříHonek Jan55-9-1073273
11.Křižka VáclavMoravec Petr9-105-9-52374
12.Cihelka JaroslavFreisleben Robin5108  3084
13.Foltyn JiříTrubnikov Stanislav585  3094
14.Sloup JiříHonek Jan4-6119 31104
15.Cihelka JaroslavMoravec Petr107-7-6632114
16.Foltyn JiříFreisleben Robin4-835 31124
17.Sloup JiříTrubnikov Stanislav-5105-10632134
18.Křižka VáclavHonek Jan66-68 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foltyn Jiří40Moravec Petr13
Sloup Jiří40Freisleben Robin13
Křižka Václav13Trubnikov Stanislav22
Cihelka Jaroslav31Honek Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zš DavleRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:21706:474TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Nágl Václav
Podrazský Tomáš
 
 
Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav ml.
 
 
-53-8473220
3.Nágl VáclavYaroslavtsev Vitaly11-97-983230
4.Hrstka FrantišekVeverka Václav ml.9106  3040
5.Kruch PetrVeverka Václav st.1038  3050
6.Podrazský TomášWO    3060
7.Hrstka FrantišekYaroslavtsev Vitaly-8-73-10 1361
8.Kruch PetrVeverka Václav ml.9-1089 3171
9.Podrazský TomášVeverka Václav st.9-2710 3181
10.Nágl VáclavWO    3091
11.Kruch PetrYaroslavtsev Vitaly7212  30101
12.Podrazský TomášVeverka Václav ml.10-7-9-12 13102
13.Nágl VáclavVeverka Václav st.6-5-97632112
14.Hrstka FrantišekWO    30122
15.Podrazský TomášYaroslavtsev Vitaly12-10-68-623123
16.Nágl VáclavVeverka Václav ml.-6-1174-823124
17.Hrstka FrantišekVeverka Václav st.-9175 31134
18.Kruch PetrWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nágl Václav21Yaroslavtsev Vitaly22
Hrstka František21Veverka Václav ml.22
Kruch Petr30Veverka Václav st.04
Podrazský Tomáš12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Úholičky,Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:23705:555TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalihod Jakub
Dalihod Miroslav
 
 
Matoušek Zdeněk
Fürst Mirko
 
 
486  3010
2.Carvan Miloslav
Krásný Antonín
 
 
Bulín Zdeněk
Zacharda Aleš
 
 
-57-8693220
3.Dalihod JakubZacharda Aleš10163  3030
4.Dalihod MiroslavFürst Mirko-11-8-7  0331
5.Carvan MiloslavMatoušek Zdeněk7710  3041
6.Krásný AntonínBulín Zdeněk8-9-9523251
7.Dalihod MiroslavZacharda Aleš-710-8533261
8.Carvan MiloslavFürst Mirko914  3071
9.Krásný AntonínMatoušek Zdeněk4-637 3181
10.Dalihod JakubBulín Zdeněk-89-7973291
11.Carvan MiloslavZacharda Aleš9-6-109-92392
12.Dalihod Miroslav st.Fürst Mirko10-664 31102
13.Dalihod JakubMatoušek Zdeněk674  30112
14.Dalihod MiroslavBulín Zdeněk-8-56-10 13113
15.Dalihod Miroslav st.Zacharda Aleš9-10-78-423114
16.Dalihod JakubFürst Mirko-9648 31124
17.Dalihod MiroslavMatoušek Zdeněk0WO   30134
18.Carvan MiloslavBulín Zdeněk967  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dalihod Jakub40Zacharda Aleš22
Dalihod Miroslav22Fürst Mirko13
Carvan Miloslav31Matoušek Zdeněk04
Krásný Antonín20Bulín Zdeněk13
Dalihod Miroslav st.11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:33497:521TJ Úholičky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilimovský Miroslav
Petkanič Vladimír
 
 
Dvořáková Martina
Král Martin
 
 
539  3010
2.Kalousek Jindřich
Znamenáček Bohumil
 
 
Ducháčková Radka
Dvořák Jiří
 
 
-8-56-8 1311
3.Petkanič VladimírDvořáková Martina1655  3021
4.Vilimovský MiroslavDucháčková Radka-410-5-8 1322
5.Šír MartinDvořák Jiří5-3-5-6 1323
6.Kalousek JindřichKrál Martin9-4-10-9 1324
7.Vilimovský MiroslavDvořáková Martina1024  3034
8.Šír MartinDucháčková Radka-4-7-7  0335
9.Kalousek JindřichDvořák Jiří-8-7-1  0336
10.Petkanič VladimírKrál Martin5-2-10-9 1337
11.Šír MartinDvořáková Martina453  3047
12.Kalousek JindřichDucháčková Radka-7-8-5  0348
13.Petkanič VladimírDvořák Jiří-4-5-4  0349
14.Vilimovský MiroslavKrál Martin635  3059
15.Kalousek JindřichDvořáková Martina1233  3069
16.Petkanič VladimírDucháčková Radka-6-8-5  03610
17.Vilimovský MiroslavDvořák Jiří675  30710
18.Šír MartinKrál Martin-4-7-6  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petkanič Vladimír13Dvořáková Martina04
Vilimovský Miroslav31Ducháčková Radka40
Šír Martin13Dvořák Jiří31
Kalousek Jindřich13Král Martin31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS