Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:30715:650TJ Sokol Mníšek pod Brdy F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polavka Zdeněk
Kalbáč Karel
 
 
Zwiefelhofer Jiří
Lukáš Jakub
 
 
-8888 3110
2.Vilimovský Miroslav
Petkanič Vladimír
 
 
Šimon Matyáš
Lukáš Lukáš
 
 
999  3020
3.Vilimovský MiroslavZwiefelhofer Jiří5-10-8-9 1321
4.Polavka ZdeněkLukáš Jakub5118  3031
5.Šír MartinŠimon Matyáš65-5-6-92332
6.Kalbáč KarelLukáš Lukáš-105-6673242
7.Polavka ZdeněkZwiefelhofer Jiří9-10-149-62343
8.Petkanič VladimírLukáš Jakub-5753 3153
9.Kalbáč KarelŠimon Matyáš-5-49-6 1354
10.Vilimovský MiroslavLukáš Lukáš472  3064
11.Petkanič VladimírZwiefelhofer Jiří-99-81073274
12.Kalbáč KarelLukáš Jakub6712  3084
13.Vilimovský MiroslavŠimon Matyáš7510  3094
14.Polavka ZdeněkLukáš Lukáš645  30104
15.Kalbáč KarelZwiefelhofer Jiří-6-78-13 13105
16.Vilimovský MiroslavLukáš Jakub78-9-10-923106
17.Polavka ZdeněkŠimon Matyáš-97-106-723107
18.Petkanič VladimírLukáš Lukáš-5810-5-623108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vilimovský Miroslav22Zwiefelhofer Jiří31
Polavka Zdeněk22Lukáš Jakub13
Šír Martin01Šimon Matyáš31
Kalbáč Karel22Lukáš Lukáš13
Petkanič Vladimír21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:36487:555TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří
Ducháčková Radka
 
 
Dalihod Jakub
Kozel Petr
 
 
3612  3010
2.Dvořáková Martina
Martin Král st.
 
 
Otépka Radim
Vorm Petr
 
 
-5-3-6  0311
3.Ducháčková RadkaKozel Petr447  3021
4.Dvořáková MartinaOtépka Radim-39-9-0 1322
5.Martin Král st.Vorm Petr-6-3-6  0323
6.Dvořák JiříDalihod Jakub-9-10-7  0324
7.Dvořáková MartinaKozel Petr-6-4-5  0325
8.Martin Král st.Otépka Radim-7-9-6  0326
9.Dvořák JiříVorm Petr9-105-583236
10.Ducháčková RadkaDalihod Jakub-72-89-62337
11.Martin Král st.Kozel Petr10-4-4-8 1338
12.Dvořák JiříOtépka Radim-3648 3148
13.Ducháčková RadkaVorm Petr444  3058
14.Dvořáková MartinaDalihod Jakub-6-4-4  0359
15.Dvořák JiříKozel Petr668  3069
16.Ducháčková RadkaOtépka Radim2611  3079
17.Dvořáková MartinaVorm Petr-8-3-6  03710
18.Martin Král st.Dalihod Jakub-9-4-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ducháčková Radka31Kozel Petr22
Dvořáková Martina04Otépka Radim22
Martin Král st.04Vorm Petr22
Dvořák Jiří31Dalihod Jakub40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sk viktorie sřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:42592:692TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bulín Zdeněk
Zacharda Aleš
 
 
Nágl Václav
Podrazský Tomáš
 
 
9-810-1173210
2.Kuchta Jiří
Flusser Martin
 
 
Kruch Petr
Hrstka František
 
 
-4-5-4  0311
3.Bulín ZdeněkNágl Václav7129  3021
4.Zacharda AlešHrstka František99-10-9-42322
5.Kuchta JiříKruch Petr-6-3-8  0323
6.Flusser MartinPodrazský Tomáš6-9-7-4 1324
7.Zacharda AlešNágl Václav122-64 3134
8.Kuchta JiříHrstka František-8-4-8  0335
9.Flusser MartinKruch Petr-39-7-4 1336
10.Bulín ZdeněkPodrazský Tomáš-388-5-32337
11.Kuchta JiříNágl Václav-9-10-7  0338
12.Flusser MartinHrstka František-5-3-7  0339
13.Bulín ZdeněkKruch Petr105-88 3149
14.Zacharda AlešPodrazský Tomáš11-10-86103259
15.Flusser MartinNágl Václav8-910-983269
16.Bulín ZdeněkHrstka František-33-9-6 13610
17.Zacharda AlešKruch Petr88-99 31710
18.Kuchta JiříPodrazský Tomáš-8-4-5  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bulín Zdeněk22Nágl Václav13
Zacharda Aleš31Hrstka František40
Kuchta Jiří04Kruch Petr22
Flusser Martin13Podrazský Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2019 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38685:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
Sloup Jiří
Foltyn Jiří
 
 
-5-10-9  0301
2.Veverka Václav ml.
Rein Tomáš
 
 
Charvát Vojtěch
Křižka Václav
 
 
-710-5-5 1302
3.Rein TomášFoltyn Jiří-9-11-7  0303
4.Veverka Václav ml.Sloup Jiří88-6-1073213
5.Šrenk ŠtěpánKřižka Václav97-69 3123
6.Yaroslavtsev VitalyCihelka Jaroslav108-76 3133
7.Veverka Václav ml.Foltyn Jiří-5-56-11 1334
8.Šrenk ŠtěpánSloup Jiří9-986 3144
9.Hudák TomášKřižka Václav4-9-6-7 1345
10.Rein TomášCihelka Jaroslav6-8-15-8 1346
11.Šrenk ŠtěpánFoltyn Jiří9-3-5-7 1347
12.Hudák TomášCharvát Vojtěch3-310-4-112348
13.Rein TomášKřižka Václav9108  3058
14.Veverka Václav ml.Cihelka Jaroslav9-8-9673268
15.Hudák TomášFoltyn Jiří75-6-6-102369
16.Rein TomášCharvát Vojtěch1258  3079
17.Veverka Václav ml.Křižka Václav4-69-6113289
18.Šrenk ŠtěpánCihelka Jaroslav-76-9843299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rein Tomáš22Foltyn Jiří40
Veverka Václav ml.31Sloup Jiří02
Šrenk Štěpán31Křižka Václav13
Yaroslavtsev Vitaly10Cihelka Jaroslav13
Hudák Tomáš03Charvát Vojtěch11



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UneticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:252:13669:491TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Freisleben Robin
Moravec Petr
 
 
Chval Ivan
Hikl Josef
 
 
888  3010
2.Trubnikov Stanislav
Honek Jan
 
 
Krlín Bohumil
Brejcha Petr
 
 
856  3020
3.Freisleben RobinChval Ivan993  3030
4.Moravec PetrHikl Josef755  3040
5.Trubnikov StanislavBrejcha Petr988  3050
6.Honek JanKrlín Bohumil234  3060
7.Moravec PetrChval Ivan4108  3070
8.Trubnikov StanislavHikl Josef-3-488103280
9.Honek JanBrejcha Petr6-685 3190
10.Freisleben RobinKrlín Bohumil1066  30100
11.Trubnikov StanislavChval Ivan478  30110
12.Honek JanHikl Josef75-710 31120
13.Freisleben RobinBrejcha Petr-21088 31130
14.Moravec PetrKrlín Bohumil973  30140
15.Honek JanChval Ivan0WO   30150
16.Freisleben RobinHikl Josef8-15-710-723151
17.Moravec PetrBrejcha Petr-9-1016-1123152
18.Trubnikov StanislavKrlín Bohumil59-8-11032162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Freisleben Robin31Chval Ivan04
Moravec Petr31Hikl Josef13
Trubnikov Stanislav40Brejcha Petr13
Honek Jan40Krlín Bohumil04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS