Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
FügnerovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:43616:698TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Jiří
Suchý Michal
 
 
Moravec Petr
Freisleben Robin
 
 
-4-1-5  0301
2.Veselý Petr
Čáp Martin
 
 
Honek Jan
Trubnikov Stanislav
 
 
497  3011
3.Tichý JiříMoravec Petr-9-7-3  0312
4.Nosek MichalFreisleben Robin-6-5-6  0313
5.Veselý PetrHonek Jan10-9-3693223
6.Suchý MichalTrubnikov Stanislav-99-119-92324
7.Nosek MichalMoravec Petr6-8-6-6 1325
8.Veselý PetrFreisleben Robin8-668 3135
9.Suchý MichalHonek Jan-3-5-9  0336
10.Tichý JiříTrubnikov Stanislav-6-97673246
11.Veselý PetrMoravec Petr12-10-610-62347
12.Suchý MichalFreisleben Robin-28-2813257
13.Tichý JiříHonek Jan94-10-673267
14.Nosek MichalTrubnikov Stanislav-3-6-7  0368
15.Suchý MichalMoravec Petr9-9-9-11 1369
16.Tichý JiříFreisleben Robin6-479 3179
17.Nosek MichalHonek Jan6-74-7-923710
18.Veselý PetrTrubnikov Stanislav-78-7-8 13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Jiří31Moravec Petr40
Nosek Michal04Freisleben Robin13
Veselý Petr22Honek Jan22
Suchý Michal13Trubnikov Stanislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stredokluky bRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1130:33548:466SK Viktorie Ořech F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brejcha Petr
Pohorelec Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Chval Ivan
Horák Marek
 
 
Heřman Miroslav
Veverka Václav ml.
 
 
-8-497-62311
3.Brejcha PetrHeřman Miroslav-64-9-4 1312
4.Horák MarekYaroslavtsev Vitaly-7-3-3  0313
5.Pohorelec JanVeverka Václav ml.563  3023
6.Chval IvanWO    3033
7.Horák MarekHeřman Miroslav-8-77-8 1334
8.Pohorelec JanYaroslavtsev Vitaly985  3044
9.Chval IvanVeverka Václav ml.-5-6-10  0345
10.Brejcha PetrWO    3055
11.Pohorelec JanHeřman Miroslav-9-10-8  0356
12.Chval IvanYaroslavtsev Vitaly-6-6-7  0357
13.Brejcha PetrVeverka Václav ml.510-9-9-32358
14.Horák MarekWO    3068
15.Chval IvanHeřman Miroslav-57-3-3 1369
16.Brejcha PetrYaroslavtsev Vitaly-7-897-823610
17.Horák MarekVeverka Václav ml.-8-7-7  03611
18.Pohorelec JanWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Brejcha Petr03Heřman Miroslav40
Horák Marek03Yaroslavtsev Vitaly31
Pohorelec Jan21Veverka Václav ml.31
Chval Ivan03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2019 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33615:575Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sloup Jiří
Šenbauer Jiří
 
 
Bulín Zdeněk
Kotěšovská Tereza
 
 
7104  3010
2.Charvát Vojtěch
Křižka Václav
 
 
Zacharda Aleš
Kotěšovský Jan
 
 
78-7-953220
3.Sloup JiříNovák Tomáš-782-9103230
4.Dvořák JanZacharda Aleš-7-5-6  0331
5.Křižka VáclavBulín Zdeněk-6-7-2  0332
6.Šenbauer JiříKotěšovský Jan-6811-963242
7.Dvořák JanNovák Tomáš668  3052
8.Křižka VáclavZacharda Aleš-9-5-9  0353
9.Šenbauer JiříBulín Zdeněk6-1375 3163
10.Sloup JiříKotěšovský Jan24-64 3173
11.Křižka VáclavKotěšovská Tereza324  3083
12.Šenbauer JiříZacharda Aleš-66-107-92384
13.Sloup JiříBulín Zdeněk-7-7-2  0385
14.Dvořák JanKotěšovský Jan-89-11-8 1386
15.Šenbauer JiříKotěšovská Tereza662  3096
16.Sloup JiříZacharda Aleš-6-65-5 1397
17.Dvořák JanBulín Zdeněk-8-4-11  0398
18.Charvát VojtěchKotěšovský Jan75-77 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sloup Jiří22Novák Tomáš02
Dvořák Jan13Zacharda Aleš40
Křižka Václav12Bulín Zdeněk31
Šenbauer Jiří31Kotěšovský Jan13
Charvát Vojtěch10Kotěšovská Tereza02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zš DavleRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:11649:458TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruch Petr
Hrstka František
 
 
Král Martin
Zapletal Radek
 
 
445  3010
2.Nágl Václav
Braný Václav
 
 
Dvořák Jiří
Ducháčková Radka
 
 
-6610-9-92311
3.Nágl VáclavKrál Martin-87-9433221
4.Hrstka FrantišekZapletal Radek246  3031
5.Kruch PetrDvořák Jiří9117  3041
6.Podrazský TomášDucháčková Radka997  3051
7.Hrstka FrantišekKrál Martin1256  3061
8.Kruch PetrZapletal Radek392  3071
9.Podrazský TomášDvořák Jiří-6-5-9  0372
10.Nágl VáclavDucháčková Radka8-7157 3182
11.Kruch PetrKrál Martin579  3092
12.Podrazský TomášZapletal Radek684  30102
13.Nágl VáclavDvořák Jiří9108  30112
14.Hrstka FrantišekDucháčková Radka-8978 31122
15.Podrazský TomášKrál Martin5-8810 31132
16.Nágl VáclavZapletal Radek535  30142
17.Hrstka FrantišekDvořák Jiří785  30152
18.Kruch PetrDucháčková Radka1106  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nágl Václav40Král Martin04
Hrstka František40Zapletal Radek04
Kruch Petr40Dvořák Jiří13
Podrazský Tomáš31Ducháčková Radka04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Úholičky,Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2019 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:444:21636:526TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Carvan Miloslav
Krásný Antonín
 
 
Šír Martin
Kalbáč Karel
 
 
376  3010
2.Dalihod Jakub
Dalihod Miroslav
 
 
Vilimovský Miroslav
Polavka Zdeněk
 
 
797  3020
3.Krásný AntonínŠír Martin67-77 3130
4.Kozel PetrKalbáč Karel-11107-693240
5.Dalihod MiroslavVilimovský Miroslav-41274 3150
6.Dalihod JakubPolavka Zdeněk10-65-963260
7.Kozel PetrŠír Martin-55-9-7 1361
8.Dalihod MiroslavKalbáč Karel6510  3071
9.Dalihod JakubVilimovský Miroslav398  3081
10.Krásný AntonínPolavka Zdeněk-1010-8893291
11.Dalihod MiroslavŠír Martin391  30101
12.Dalihod JakubKalbáč Karel538  30111
13.Otépka RadimVilimovský Miroslav-9-46-5 13112
14.Kozel PetrPolavka Zdeněk-2-9-5  03113
15.Dalihod JakubŠír Martin637  30123
16.Otépka RadimKalbáč Karel1812  30133
17.Kozel PetrVilimovský Miroslav-3-8-7  03134
18.Dalihod MiroslavPolavka Zdeněk6-866 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krásný Antonín20Šír Martin13
Kozel Petr13Kalbáč Karel04
Dalihod Miroslav40Vilimovský Miroslav22
Dalihod Jakub40Polavka Zdeněk13
Otépka Radim11   

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy