Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33637:630nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturm Vojtěch
Šimon Matyáš
 
 
Veverka Václav ml.
Jambor Václav
 
 
6-777 3110
2.Antoš Vojtěch
Fishman Alexandr
 
 
Veverka Václav st.
Yaroslavtsev Vitaly
 
 
-9975 3120
3.Šturm VojtěchJambor Václav-119107 3130
4.Šimon MatyášVeverka Václav ml.-71010-10-82331
5.Antoš VojtěchVeverka Václav st.896  3041
6.Fishman AlexandrYaroslavtsev Vitaly-8-4-8  0342
7.Šimon MatyášJambor Václav13-2-4-3 1343
8.Antoš VojtěchVeverka Václav ml.-92-9-6 1344
9.Fishman AlexandrVeverka Václav st.559  3054
10.Šturm VojtěchYaroslavtsev Vitaly-9-8119-92355
11.Antoš VojtěchJambor Václav9-1148 3165
12.Fishman AlexandrVeverka Václav ml.6-6-9-8 1366
13.Šturm VojtěchVeverka Václav st.758  3076
14.Šimon MatyášYaroslavtsev Vitaly-6-9-6  0377
15.Fishman AlexandrJambor Václav-11-9-4  0378
16.Šturm VojtěchVeverka Václav ml.-968-453288
17.Šimon MatyášVeverka Václav st.7-5-11-4 1389
18.Eibich JanYaroslavtsev Vitaly768  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šturm Vojtěch31Jambor Václav22
Šimon Matyáš04Veverka Václav ml.31
Antoš Vojtěch21Veverka Václav st.13
Fishman Alexandr13Yaroslavtsev Vitaly31
Eibich Jan10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21695:568SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Tomáš
Flusser Martin
 
 
Otradovec Josef
Honek Jan
 
 
9-511-8-12301
2.Zacharda Aleš
Bulín Zdeněk
 
 
Freisleben Robin
Trubnikov Stanislav
 
 
-6-687-92302
3.Flusser MartinOtradovec Josef12113  3012
4.Bulín ZdeněkHonek Jan3108  3022
5.Zacharda AlešFreisleben Robin582  3032
6.Novák TomášTrubnikov Stanislav983  3042
7.Bulín ZdeněkOtradovec Josef9-136-1033252
8.Zacharda AlešHonek Jan113-48 3162
9.Novák TomášFreisleben Robin268  3072
10.Flusser MartinTrubnikov Stanislav6-7-2-9 1373
11.Zacharda AlešOtradovec Josef1168  3083
12.Novák TomášHonek Jan-9-5-7  0384
13.Flusser MartinFreisleben Robin9-766 3194
14.Bulín ZdeněkTrubnikov Stanislav127-107 31104
15.Novák TomášOtradovec Josef6710  30114
16.Flusser MartinHonek Jan-8-494132124
17.Bulín ZdeněkFreisleben Robin-7494 31134
18.Zacharda AlešTrubnikov Stanislav5-2541 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Flusser Martin31Otradovec Josef04
Bulín Zdeněk40Honek Jan13
Zacharda Aleš40Freisleben Robin04
Novák Tomáš31Trubnikov Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:36598:603TJ Sokol Černošice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kalbáč Karel
Petkanič Vladimír
 
 
Veselý Petr
Čáp Martin
 
 
-9-8-7  0301
2.Vilimovský Miroslav
Polavka Zdeněk
 
 
Tichý Jiří
Souček Jan
 
 
568  3011
3.Kalbáč KarelTichý Jiří-6-55-11 1312
4.Petkanič VladimírSouček Jan776  3022
5.Polavka ZdeněkČáp Martin-73-69-82323
6.Vilimovský MiroslavVeselý Petr-89312 3133
7.Petkanič VladimírTichý Jiří9-9-8-9 1334
8.Polavka ZdeněkSouček Jan563  3044
9.Vilimovský MiroslavČáp Martin-4-58-8 1345
10.Kalbáč KarelVeselý Petr-29-9-8 1346
11.Polavka ZdeněkTichý Jiří46-9-11-32347
12.Vilimovský MiroslavSouček Jan485  3057
13.Kalbáč KarelČáp Martin9-3-5-4 1358
14.Petkanič VladimírVeselý Petr-6-4-5  0359
15.Vilimovský MiroslavTichý Jiří6-8-2-9 13510
16.Kalbáč KarelSouček Jan129-9-9632610
17.Petkanič VladimírČáp Martin-23-5-9 13611
18.Polavka ZdeněkVeselý Petr335  30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kalbáč Karel13Tichý Jiří40
Petkanič Vladimír13Souček Jan04
Polavka Zdeněk22Čáp Martin40
Vilimovský Miroslav22Veselý Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Úholičky,Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:20679:554TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalihod Miroslav
Dalihod Jakub
 
 
Hikl Josef
Brejcha Petr
 
 
-5665 3110
2.Carvan Miloslav
Kapusta Arnošt
 
 
Vanson Patrick
Chval Ivan
 
 
86-96 3120
3.Dalihod MiroslavChval Ivan559  3030
4.Dalihod JakubVanson Patrick349  3040
5.Carvan MiloslavBrejcha Petr51412  3050
6.Kapusta ArnoštHikl Josef9212  3060
7.Dalihod JakubChval Ivan938  3070
8.Carvan MiloslavVanson Patrick-1095-463280
9.Kapusta ArnoštBrejcha Petr14-68 3190
10.Dalihod MiroslavHikl Josef71310  30100
11.Carvan MiloslavChval Ivan862  30110
12.Kozel PetrVanson Patrick5-4-7-8 13111
13.Dalihod MiroslavBrejcha Petr-9-11171032121
14.Dalihod JakubKamenszki Ivan798  30131
15.Kozel PetrChval Ivan-17-7-6 13132
16.Dalihod MiroslavVanson Patrick-7-65-10 13133
17.Dalihod JakubBrejcha Petr128-7-8-723134
18.Carvan MiloslavKamenszki Ivan-10988 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dalihod Miroslav31Chval Ivan13
Dalihod Jakub31Vanson Patrick22
Carvan Miloslav40Brejcha Petr13
Kapusta Arnošt20Hikl Josef02
Kozel Petr02Kamenszki Ivan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zs davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38670:697nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kruch Petr
Hrstka František
 
 
Charvát Vojtěch
Cihelka Jaroslav
 
 
63-68 3110
2.Nágl Václav
Tománek František
 
 
Sloup Jiří
Požárský Josef
 
 
-6-8-6  0311
3.Nágl VáclavPožárský Josef-7-77-5 1312
4.Hrstka FrantišekCharvát Vojtěch-9-886-82313
5.Kruch PetrCihelka Jaroslav105-13-453223
6.Tománek FrantišekSloup Jiří-8134-1193233
7.Hrstka FrantišekPožárský Josef-76-8-7 1334
8.Kruch PetrCharvát Vojtěch877  3044
9.Tománek FrantišekCihelka Jaroslav-8-598-82345
10.Nágl VáclavSloup Jiří-28-10-9 1346
11.Kruch PetrPožárský Josef994  3056
12.Tománek FrantišekCharvát Vojtěch-13-12-6  0357
13.Nágl VáclavCihelka Jaroslav-8-7-5  0358
14.Hrstka FrantišekSloup Jiří977  3068
15.Tománek FrantišekPožárský Josef-3-9-10  0369
16.Nágl VáclavCharvát Vojtěch-5107-8153279
17.Hrstka FrantišekCihelka Jaroslav4-29-783289
18.Kruch PetrSloup Jiří12-78-993299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nágl Václav13Požárský Josef31
Hrstka František22Charvát Vojtěch22
Kruch Petr40Cihelka Jaroslav22
Tománek František13Sloup Jiří13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS