Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1516:49496:677SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukáš Lukáš
Vágner Jonáš
 
 
Novák Tomáš
Zacharda Aleš
 
 
-8-9-4  0301
2.Bern Karel
Šimon Matyáš
 
 
Bulín Zdeněk
Cafourek Tomáš
 
 
99-410 3111
3.Lukáš LukášNovák Tomáš-107-9-4 1312
4.Vágner JonášZacharda Aleš-7-6-4  0313
5.Bern KarelBulín Zdeněk-5-7-8  0314
6.Šimon MatyášCafourek Tomáš-949-453224
7.Vágner JonášNovák Tomáš-103-5-8 1325
8.Bern KarelZacharda Aleš9-3-7-3 1326
9.Šimon MatyášBulín Zdeněk-8-7-4  0327
10.Lukáš LukášCafourek Tomáš-71088 3137
11.Ciněk DavidNovák Tomáš-3-4-3  0338
12.Šimon MatyášZacharda Aleš-6-798-62339
13.Lukáš LukášBulín Zdeněk-14-6-7  03310
14.Vágner JonášCafourek Tomáš-7-3-10  03311
15.Šimon MatyášNovák Tomáš9-6-10-10 13312
16.Lukáš LukášZacharda Aleš-7-5-5  03313
17.Vágner JonášBulín Zdeněk-610-6-7 13314
18.Ciněk DavidCafourek Tomáš-5-4-10  03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukáš Lukáš13Novák Tomáš40
Vágner Jonáš04Zacharda Aleš40
Bern Karel02Bulín Zdeněk40
Šimon Matyáš13Cafourek Tomáš22
Ciněk David02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:46516:656SK Viktorie Ořech F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořáková Martina
Horony Tibor
 
 
Veverka Václav ml.
Heřman Miroslav
 
 
-6-6-5  0301
2.Dvořák Jiří
Ducháčková Radka
 
 
Veverka Václav st.
Yaroslavtsev Vitaly
 
 
-5-77563211
3.Dvořáková MartinaHeřman Miroslav-3-1-7  0312
4.Ducháčková RadkaVeverka Václav ml.3-696 3122
5.Horony TiborYaroslavtsev Vitaly-1-8-6  0323
6.Dvořák JiříVeverka Václav st.6-9105 3133
7.Ducháčková RadkaHeřman Miroslav-667-6-72334
8.Horony TiborVeverka Václav ml.-6-8-4  0335
9.Dvořák JiříYaroslavtsev Vitaly-33-5-10 1336
10.Dvořáková MartinaVeverka Václav st.-2-3-4  0337
11.Horony TiborHeřman Miroslav-10-3-2  0338
12.Dvořák JiříVeverka Václav ml.59-95 3148
13.Dvořáková MartinaYaroslavtsev Vitaly-7-6-4  0349
14.Ducháčková RadkaVeverka Václav st.-1199-3-723410
15.Dvořák JiříHeřman Miroslav6-12-12-4 13411
16.Dvořáková MartinaVeverka Václav ml.-8-6-10  03412
17.Ducháčková RadkaYaroslavtsev Vitaly-994-6732512
18.Horony TiborVeverka Václav st.-5-12-4  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáková Martina04Heřman Miroslav40
Ducháčková Radka22Veverka Václav ml.22
Horony Tibor04Yaroslavtsev Vitaly31
Dvořák Jiří22Veverka Václav st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna MníšekRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:40578:640TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vilimovský Miroslav
Stržínek Jiří
 
 
Krupička Radim
Trubnikov Stanislav
 
 
9-7-10-11 1301
2.Kalbáč Karel
Šír Martin
 
 
Moravec Petr
Honek Jan
 
 
-10-5-5  0302
3.Vilimovský MiroslavMoravec Petr-5-6-2  0303
4.Kalbáč KarelHonek Jan1385  3013
5.Šír MartinTrubnikov Stanislav-71212-743223
6.Stržínek JiříKrupička Radim386  3033
7.Kalbáč KarelMoravec Petr-2-2-8  0334
8.Šír MartinHonek Jan-85-6-8 1335
9.Stržínek JiříTrubnikov Stanislav-6-95-3 1336
10.Vilimovský MiroslavKrupička Radim2125  3046
11.Šír MartinMoravec Petr-6-4-8  0347
12.Stržínek JiříHonek Jan-9104-253257
13.Vilimovský MiroslavTrubnikov Stanislav-12144-6-42358
14.Kalbáč KarelKrupička Radim71010  3068
15.Stržínek JiříMoravec Petr6-8-7-10 1369
16.Vilimovský MiroslavHonek Jan4-96-6-1223610
17.Kalbáč KarelTrubnikov Stanislav-7-9-8  03611
18.Šír MartinKrupička Radim-2-7-8  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vilimovský Miroslav13Moravec Petr40
Kalbáč Karel22Honek Jan22
Šír Martin13Trubnikov Stanislav31
Stržínek Jiří22Krupička Radim13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
zs davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:5644:307TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Tichý Jiří
Souček Jan
 
 
552  3010
2.Nágl Václav
Tománek František
 
 

 
 
WO    3020
3.Nágl VáclavVeselý Petr9-1288 3130
4.Hrstka FrantišekTichý Jiří574  3040
5.Kruch PetrSouček Jan575  3050
6.Tománek FrantišekWO    3060
7.Hrstka FrantišekVeselý Petr645  3070
8.Kruch PetrTichý Jiří-9475 3180
9.Tománek FrantišekSouček Jan857  3090
10.Nágl VáclavWO    30100
11.Kruch PetrVeselý Petr778  30110
12.Tománek FrantišekTichý Jiří-87-415732120
13.Nágl VáclavSouček Jan6115  30130
14.Hrstka FrantišekWO    30140
15.Tománek FrantišekVeselý Petr8-8610 31150
16.Nágl VáclavTichý Jiří364  30160
17.Hrstka FrantišekSouček Jan486  30170
18.Kruch PetrWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nágl Václav30Veselý Petr04
Hrstka František30Tichý Jiří04
Kruch Petr30Souček Jan04
Tománek František30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Rudná, Masarykova 16 , 25219 RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:16653:480Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cihelka Jaroslav
Šenbauer Jiří
 
 
Brejcha Petr
Krlín Bohumil
 
 
668  3010
2.Sloup Jiří
Křižka Václav
 
 
Kamenszki Ivan
Chval Ivan
 
 
499  3020
3.Křižka VáclavBrejcha Petr48-6-7-112321
4.Cihelka JaroslavKrlín Bohumil627  3031
5.Šenbauer JiříKamenszki Ivan3-96-1083241
6.Sloup JiříChval Ivan11911  3051
7.Cihelka JaroslavBrejcha Petr854  3061
8.Šenbauer JiříKrlín Bohumil267  3071
9.Sloup JiříKamenszki Ivan-92-74-32372
10.Křižka VáclavChval Ivan698  3082
11.Šenbauer JiříBrejcha Petr5-5-6-6 1383
12.Sloup JiříKrlín Bohumil552  3093
13.Křižka VáclavKamenszki Ivan-7-57-7 1394
14.Cihelka JaroslavChval Ivan595  30104
15.Sloup JiříBrejcha Petr-126-8101032114
16.Křižka VáclavKrlín Bohumil353  30124
17.Cihelka JaroslavKamenszki Ivan9103  30134
18.Šenbauer JiříChval Ivan846  30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křižka Václav22Brejcha Petr22
Cihelka Jaroslav40Krlín Bohumil04
Šenbauer Jiří31Kamenszki Ivan22
Sloup Jiří31Chval Ivan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy