Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Středokluky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo nám. 480, Roztoky, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2018 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:15622:356TJ Sokol Roztoky D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šturm Vojtěch
Fishman Alexandr
 
 
Kamenszki Ivan
Vanson Patrick
 
 
8-9610 3110
2.Bern Karel
Eibich Jan
 
 
Krlín Bohumil
 
 
WO    3020
3.Šturm VojtěchKamenszki Ivan243  3030
4.Fishman AlexandrVanson Patrick-9-6-9  0331
5.Bern KarelKrlín Bohumil343  3041
6.Eibich JanWO    3051
7.Fishman AlexandrKamenszki Ivan-3-299-42352
8.Bern KarelVanson Patrick-6155 3162
9.Eibich JanKrlín Bohumil246  3072
10.Šturm VojtěchWO    3082
11.Bern KarelKamenszki Ivan59-7-7-92383
12.Eibich JanVanson Patrick8-1088 3193
13.Šturm VojtěchKrlín Bohumil585  30103
14.Fishman AlexandrWO    30113
15.Eibich JanKamenszki Ivan654  30123
16.Šturm VojtěchVanson Patrick987  30133
17.Fishman AlexandrKrlín Bohumil-710-10-5 13134
18.Bern KarelWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šturm Vojtěch30Kamenszki Ivan22
Fishman Alexandr03Vanson Patrick13
Bern Karel21Krlín Bohumil13
Eibich Jan30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1711:52468:664Sokol Rudná C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čáp Martin
Nosek Michal
 
 
Charvát Vojtěch
Křižka Václav
 
 
-3-6-6  0301
2.Tichý Jiří
Souček Jan
 
 
Požárský Josef
Cihelka Jaroslav
 
 
-5-5-6  0302
3.Čáp MartinPožárský Josef-98-107-82303
4.Nosek MichalKřižka Václav-79-5-8 1304
5.Tichý JiříCharvát Vojtěch-7-4-10  0305
6.Souček JanCihelka Jaroslav-2-7-2  0306
7.Nosek MichalPožárský Josef-7-6-12  0307
8.Tichý JiříKřižka Václav-8-3-7  0308
9.Souček JanCharvát Vojtěch-4-11-7  0309
10.Čáp MartinCihelka Jaroslav-99-77-823010
11.Tichý JiříPožárský Josef-10-9-8  03011
12.Souček JanKřižka Václav-5-6-4  03012
13.Čáp MartinCharvát Vojtěch-8864 31112
14.Nosek MichalCihelka Jaroslav10-7-8-6 13113
15.Souček JanPožárský Josef-7-10-8  03114
16.Čáp MartinKřižka Václav-8-7411-323115
17.Nosek MichalCharvát Vojtěch-5-9-5  03116
18.Tichý JiříCihelka Jaroslav-2-7-3  03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čáp Martin13Požárský Josef40
Nosek Michal04Křižka Václav40
Tichý Jiří04Charvát Vojtěch31
Souček Jan04Cihelka Jaroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UneticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:40542:589TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Moravec Petr
Honek Jan
 
 
Dalihod Jakub
Dalihod Miroslav
 
 
-9-8-9  0301
2.Trubnikov Stanislav
Freisleben Robin
 
 
Carvan Miloslav
Kapusta Arnošt
 
 
-10-6510-42302
3.Moravec PetrKapusta Arnošt345  3012
4.Honek JanCarvan Miloslav-6-4-8  0313
5.Trubnikov StanislavDalihod Miroslav5410  3023
6.Freisleben RobinDalihod Jakub-10-128-3 1324
7.Honek JanKapusta Arnošt-11-2-3  0325
8.Trubnikov StanislavCarvan Miloslav-10-4-7  0326
9.Freisleben RobinDalihod Miroslav9-912-10-22327
10.Moravec PetrDalihod Jakub-10-5-9  0328
11.Trubnikov StanislavKozel Petr-8463 3138
12.Freisleben RobinCarvan Miloslav-7-6-5  0339
13.Moravec PetrDalihod Miroslav225  3049
14.Honek JanDalihod Jakub-8-8-6  03410
15.Freisleben RobinKozel Petr473  30510
16.Moravec PetrCarvan Miloslav-49-8-6 13511
17.Honek JanDalihod Miroslav-5144-6-923512
18.Trubnikov StanislavDalihod Jakub-5-7-10  03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Moravec Petr22Kapusta Arnošt11
Honek Jan04Carvan Miloslav40
Trubnikov Stanislav22Dalihod Miroslav22
Freisleben Robin13Dalihod Jakub40
   Kozel Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:21657:566SK Viktorie Ořech F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
Vilimovský Miroslav
Polavka Zdeněk
 
 
-711-10893210
2.Pavlín Šimon
Šrenk Štěpán
 
 
Kalbáč Karel
Šír Martin
 
 
965  3020
3.Yaroslavtsev VitalyVilimovský Miroslav-1258-653230
4.Pavlín ŠimonPolavka Zdeněk985  3040
5.Šrenk ŠtěpánKalbáč Karel497  3050
6.Veverka Václav st.Šír Martin887  3060
7.Pavlín ŠimonVilimovský Miroslav984  3070
8.Šrenk ŠtěpánPolavka Zdeněk-10-959-62371
9.Veverka Václav st.Kalbáč Karel9-87-8-62372
10.Yaroslavtsev VitalyŠír Martin555  3082
11.Šrenk ŠtěpánVilimovský Miroslav-7126-1283292
12.Veverka Václav st.Polavka Zdeněk-8-5-7  0393
13.Yaroslavtsev VitalyKalbáč Karel7-8-4-8 1394
14.Pavlín ŠimonŠír Martin788  30104
15.Veverka Václav st.Vilimovský Miroslav-5-9-7  03105
16.Yaroslavtsev VitalyPolavka Zdeněk684  30115
17.Pavlín ŠimonKalbáč Karel9711  30125
18.Šrenk ŠtěpánŠír Martin12710  30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Yaroslavtsev Vitaly31Vilimovský Miroslav13
Pavlín Šimon40Polavka Zdeněk22
Šrenk Štěpán31Kalbáč Karel22
Veverka Václav st.13Šír Martin04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20668:532SK Viktorie Ořech G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matoušek Zdeněk
Fürst Mirko
 
 
Dvořáková Martina
Král Martin
 
 
1067  3010
2.Zacharda Aleš
Bulín Zdeněk
 
 
Ducháčková Radka
Dvořák Jiří
 
 
10-7-51233220
3.Matoušek ZdeněkDvořáková Martina58-93 3130
4.Fürst MirkoDucháčková Radka-3-63-11 1331
5.Zacharda AlešKrál Martin4510  3041
6.Bulín ZdeněkDvořák Jiří7-9-6-6 1342
7.Fürst MirkoDvořáková Martina3110  3052
8.Zacharda AlešDucháčková Radka8-1389 3162
9.Bulín ZdeněkKrál Martin176  3072
10.Matoušek ZdeněkDvořák Jiří-7-69-8 1373
11.Zacharda AlešDvořáková Martina455  3083
12.Bulín ZdeněkDucháčková Radka127-129 3193
13.Matoušek ZdeněkKrál Martin7109  30103
14.Fürst MirkoDvořák Jiří8-10-136532113
15.Bulín ZdeněkDvořáková Martina433  30123
16.Matoušek ZdeněkDucháčková Radka-5-10-8  03124
17.Fürst MirkoKrál Martin8106  30134
18.Zacharda AlešDvořák Jiří38-610 31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matoušek Zdeněk22Dvořáková Martina04
Fürst Mirko31Ducháčková Radka22
Zacharda Aleš40Král Martin04
Bulín Zdeněk31Dvořák Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy