Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Roztoky DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK Viktorie OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:928:33548:581nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Petr
Čáp Martin
 
 
Pöschl Miroslav st.
Lukáš Lukáš
 
 
-9-9-6  0301
2.Tichý Jiří
Souček Jan
 
 
Bern Karel
Šimon Matyáš
 
 
1410-10-993211
3.Tichý JiříPöschl Miroslav st.-9-910-10 1312
4.Veselý PetrLukáš Lukáš410-85 3122
5.Čáp MartinBern Karel81010  3032
6.Nosek MichalŠimon Matyáš-6-5-7  0333
7.Souček JanPöschl Miroslav st.-6-5-5  0334
8.Čáp MartinLukáš Lukáš574  3044
9.Nosek MichalBern Karel-4-5-6  0345
10.Tichý JiříŠimon Matyáš5-910-5103255
11.Čáp MartinPöschl Miroslav st.-5-4-7  0356
12.Nosek MichalLukáš Lukáš7-7613 3166
13.Tichý JiříBern Karel954  3076
14.Souček JanŠimon Matyáš-9-3-9  0377
15.Nosek MichalPöschl Miroslav st.-7-4-7  0378
16.Tichý JiříLukáš Lukáš593  3088
17.Souček JanBern Karel-6-4-8  0389
18.Čáp MartinŠimon Matyáš6711  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tichý Jiří31Pöschl Miroslav st.40
Veselý Petr10Lukáš Lukáš04
Čáp Martin31Bern Karel22
Nosek Michal13Šimon Matyáš22
Souček Jan03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovná UněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27631:621TJ Sokol Únětice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honek Jan
Freisleben Robin
 
 
Požárský Josef
Sloup Jiří
 
 
8-6-69-62301
2.Trubnikov Stanislav
Moravec Petr
 
 
Cihelka Jaroslav
Křižka Václav
 
 
8910  3011
3.Moravec PetrPožárský Josef7-97-873221
4.Honek JanKřižka Václav7-798 3131
5.Trubnikov StanislavSloup Jiří7610  3041
6.Freisleben RobinCihelka Jaroslav-8-8-6  0342
7.Honek JanPožárský Josef1099  3052
8.Trubnikov StanislavKřižka Václav12611  3062
9.Freisleben RobinSloup Jiří-29-9-4 1363
10.Moravec PetrCihelka Jaroslav7-2-10-7 1364
11.Trubnikov StanislavPožárský Josef106-611 3174
12.Freisleben RobinKřižka Václav777  3084
13.Moravec PetrSloup Jiří-11-66-10 1385
14.Honek JanCihelka Jaroslav95-10-353295
15.Freisleben RobinDvořák Jan5106  30105
16.Moravec PetrKřižka Václav9128  30115
17.Franc MartinSloup Jiří-1-3-10  03116
18.Trubnikov StanislavCihelka Jaroslav-56-74-623117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Moravec Petr22Požárský Josef03
Honek Jan30Křižka Václav04
Trubnikov Stanislav31Sloup Jiří31
Freisleben Robin22Cihelka Jaroslav31
Franc Martin01Dvořák Jan01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj DavleRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:35Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39585:656TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Yaroslavtsev Vitaly
Veverka Václav st.
 
 
Hrstka František
Kruch Petr
 
 
-12-7-8  0301
2.Heřman Miroslav
Šrenk Štěpán
 
 
Tománek František
Nágl Václav
 
 
610-11-6103211
3.Yaroslavtsev VitalyHrstka František8-61010 3121
4.Šrenk ŠtěpánKruch Petr-554-1133231
5.Veverka Václav st.Tománek František-6-59-10 1332
6.Heřman MiroslavNágl Václav-6398 3142
7.Šrenk ŠtěpánHrstka František-6-3-5  0343
8.Veverka Václav st.Kruch Petr-312-3-8 1344
9.Heřman MiroslavTománek František44-79 3154
10.Yaroslavtsev VitalyNágl Václav-5-7-5  0355
11.Veverka Václav st.Hrstka František-6-3-7  0356
12.Heřman MiroslavKruch Petr-594-3-82357
13.Yaroslavtsev VitalyTománek František4810  3067
14.Šrenk ŠtěpánNágl Václav634  3077
15.Heřman MiroslavHrstka František-8-59-6 1378
16.Yaroslavtsev VitalyKruch Petr-6-9-6  0379
17.Šrenk ŠtěpánTománek František610-7-6103289
18.Veverka Václav st.Nágl Václav-112-7-4 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Yaroslavtsev Vitaly22Hrstka František31
Šrenk Štěpán31Kruch Petr31
Veverka Václav st.04Tománek František13
Heřman Miroslav22Nágl Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SK VIKTORIE OŘECHRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2018 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:37576:641TJ Úholičky C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fürst Mirko
Severa Martin
 
 
Kozel Petr
Kapusta Arnošt
 
 
-107-7-9 1301
2.Zacharda Aleš
Bulín Zdeněk
 
 
Carvan Miloslav
Dalihod Jakub
 
 
89-7-7-132302
3.Zacharda AlešKozel Petr6611  3012
4.Fürst MirkoKapusta Arnošt-4-651153222
5.Severa MartinCarvan Miloslav9-6-4-8 1323
6.Bulín ZdeněkDalihod Jakub-8-9-4  0324
7.Fürst MirkoKozel Petr1088  3034
8.Severa MartinKapusta Arnošt-6-79393244
9.Bulín ZdeněkCarvan Miloslav-5-6-7  0345
10.Zacharda AlešDalihod Jakub777  3055
11.Severa MartinKozel Petr-7-3-11  0356
12.Novák TomášKapusta Arnošt8117  3066
13.Zacharda AlešCarvan Miloslav-812-8-6 1367
14.Fürst MirkoDalihod Jakub-8-6-7  0368
15.Novák TomášKozel Petr787  3078
16.Zacharda AlešKapusta Arnošt11-10-8-7 1379
17.Fürst MirkoCarvan Miloslav-7-29-3 13710
18.Severa MartinDalihod Jakub-10-9-3  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zacharda Aleš22Kozel Petr13
Fürst Mirko22Kapusta Arnošt13
Severa Martin13Carvan Miloslav40
Bulín Zdeněk02Dalihod Jakub31
Novák Tomáš20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 3.třída Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 11. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1220:40446:597TJ Sokol Mníšek pod Brdy F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří
Ducháčková Radka
 
 
Polavka Zdeněk
Stržínek Jiří
 
 
-8-9-6  0301
2.Dvořáková Martina
Horony Tibor
 
 
Kalbáč Karel
Šír Martin
 
 
-9-6-4  0302
3.Dvořáková MartinaPolavka Zdeněk-3-6-4  0303
4.Ducháčková RadkaStržínek Jiří-12-8-10  0304
5.Horony TiborKalbáč Karel-3-5-9  0305
6.Dvořák JiříŠír Martin41310  3015
7.Ducháčková RadkaPolavka Zdeněk-8-678103225
8.Horony TiborStržínek Jiří-4-4-4  0326
9.Dvořák JiříKalbáč Karel1047  3036
10.Dvořáková MartinaŠír Martin8-3-8-5 1337
11.Horony TiborPolavka Zdeněk-2-2-6  0338
12.Dvořák JiříStržínek Jiří-97-6-3 1339
13.Dvořáková MartinaKalbáč Karel-6-7-3  03310
14.Ducháčková RadkaŠír Martin595  30410
15.Dvořák JiříPolavka Zdeněk-5-5-5  03411
16.Dvořáková MartinaStržínek Jiří-1-2-1  03412
17.Ducháčková RadkaKalbáč Karel979  30512
18.Horony TiborŠír Martin-586-7732612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dvořáková Martina04Polavka Zdeněk31
Ducháčková Radka31Stržínek Jiří40
Horony Tibor13Kalbáč Karel22
Dvořák Jiří22Šír Martin13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy