Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AFK Nymburk BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Poděbrady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Nymburk ZŠ Letců RAF - sídliště, tělocvična ZŠRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:15Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1226:41582:626TTC Poděbrady A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Červinka Vít
Krumpholc Antonín
 
 
Žoha Libor
Pekárek František
 
 
-89-10823210
2.Kraus Josef
Kubálek Josef ml.
 
 
Horáček Vlastimil
Vojtíšek Miroslav
 
 
-5-6-10  0311
3.Krumpholc AntonínŽoha Libor8-67-9-82312
4.Kubálek Josef ml.Horáček Vlastimil-7-9-8  0313
5.Kraus JosefVojtíšek Miroslav7107  3023
6.Červinka VítPekárek František-8-69-12 1324
7.Kubálek Josef ml.Žoha Libor-8-76-6 1325
8.Kraus JosefHoráček Vlastimil-10-5-6  0326
9.Červinka VítVojtíšek Miroslav-8-7-9  0327
10.Krumpholc AntonínPekárek František-88-5-6 1328
11.Kraus JosefŽoha Libor79-29 3138
12.Červinka VítHoráček Vlastimil-6-8-7  0339
13.Krumpholc AntonínVojtíšek Miroslav-684-7-1023310
14.Kubálek Josef ml.Pekárek František-79-8-6 13311
15.Červinka VítŽoha Libor-4-9-3  03312
16.Krumpholc AntonínHoráček VlastimilWO    30412
17.Hošek MartinVojtíšek Miroslav-6878 31512
18.Kraus JosefPekárek František-9666 31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krumpholc Antonín03Žoha Libor31
Kubálek Josef ml.03Horáček Vlastimil30
Kraus Josef31Vojtíšek Miroslav22
Červinka Vít04Pekárek František31
Hošek Martin10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Nymburk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Letní sokolovna Na Remanenci 1038/5 NymburkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2018 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:27573:579TJ Lokomotiva Nymburk C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kokojan Tomáš
Šimek Jiří
 
 
Svoboda Tomáš
Vrba Ondřej
 
 
-7899 3110
2.Falber Martin
Falber Michal
 
 
Eliška Roman
Vejtruba Václav
 
 
8-7-5-6 1311
3.Kokojan TomášSvoboda Tomáš-7435 3121
4.Šimek JiříEliška Roman99-7-7-82322
5.Falber MichalVejtruba Václav-6-5-5  0323
6.Falber MartinVrba Ondřej778  3033
7.Šimek JiříSvoboda Tomáš425  3043
8.Falber MichalEliška Roman-2-1-8  0344
9.Falber MartinVejtruba Václav-3-6-9  0345
10.Kokojan TomášVrba Ondřej-8987 3155
11.Falber MichalSvoboda Tomáš-9899 3165
12.Falber MartinEliška Roman-2-3-4  0366
13.Kokojan TomášVejtruba Václav769  3076
14.Šimek JiříVrba Ondřej1194  3086
15.Falber MartinSvoboda Tomáš-97-810123296
16.Kokojan TomášEliška Roman11-7-2-4 1397
17.Šimek JiříVejtruba Václav597  30107
18.Falber MichalVrba Ondřej71011  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kokojan Tomáš31Svoboda Tomáš04
Šimek Jiří31Eliška Roman40
Falber Michal22Vejtruba Václav22
Falber Martin22Vrba Ondřej04



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sadská DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Městec Králové BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Sokolovnou 546, na náměstí podle školy doleva a první ulicí vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2018 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:646:29736:642TJ Sadská D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fedačka Michal
Vydra Milan
 
 
Kubánek Josef
Plaček Jiří
 
 
8-6-49-92301
2.Trejdl Dušan
Wagner Jaroslav ml.
 
 
Dvořák Pavel
Vaníček Martin
 
 
10-999 3111
3.Trejdl DušanKubánek Josef-7107-743221
4.Vydra MilanPlaček Jiří7-912-893231
5.Wagner Jaroslav ml.Dvořák Pavel6-47-963241
6.Počarovský PavelVaníček Martin6-877 3151
7.Vydra MilanKubánek Josef652  3061
8.Wagner Jaroslav ml.Plaček Jiří577  3071
9.Počarovský PavelDvořák Pavel8-11-7-9 1372
10.Trejdl DušanVaníček Martin-665-8-102373
11.Wagner Jaroslav ml.Kubánek Josef-8876 3183
12.Počarovský PavelPlaček Jiří-9-849-72384
13.Trejdl DušanDvořák Pavel7310  3094
14.Fedačka MichalVaníček Martin-8-878932104
15.Počarovský PavelKubánek Josef797  30114
16.Trejdl DušanPlaček Jiří-79-104-1023115
17.Fedačka MichalDvořák Pavel555  30125
18.Wagner Jaroslav ml.Vaníček Martin-6-85-4 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trejdl Dušan22Kubánek Josef04
Vydra Milan20Plaček Jiří22
Wagner Jaroslav ml.31Dvořák Pavel13
Počarovský Pavel22Vaníček Martin22
Fedačka Michal20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Seletice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Krchleby CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Seletice 157, hřiště SeleticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2018 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:47567:686TJ Sokol Krchleby C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudla Ladislav
Juvčenko Igor
 
 
Janda Martin
Miškovský Josef
 
 
-32-7-9 1301
2.Šmelhaus Josef
Lokša Petr
 
 
Paclt Milan
Špitálský Ladislav
 
 
-10-8-5  0302
3.Dudla LadislavŠpitálský Ladislav55-5-11113212
4.Juvčenko IgorJanda Martin9-10-5-6 1313
5.Šmelhaus JosefMiškovský Josef-3-37-12 1314
6.Plch DavidPaclt Milan-5-8-6  0315
7.Juvčenko IgorŠpitálský Ladislav-8635 3125
8.Šmelhaus JosefJanda Martin-7-5-5  0326
9.Plch DavidMiškovský Josef-57-68-92327
10.Dudla LadislavPaclt Milan-669-8-52328
11.Lokša PetrŠpitálský Ladislav7-6-7-11 1329
12.Plch DavidJanda Martin-3-2-6  03210
13.Dudla LadislavMiškovský Josef-1268-71032310
14.Juvčenko IgorPaclt Milan-8-12-9  03311
15.Plch DavidŠpitálský Ladislav8-9-5-7 13312
16.Dudla LadislavJanda Martin-7-39-7 13313
17.Juvčenko IgorMiškovský Josef589  30413
18.Lokša PetrPaclt Milan-6-10-5  03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dudla Ladislav22Špitálský Ladislav22
Juvčenko Igor22Janda Martin40
Šmelhaus Josef02Miškovský Josef22
Plch David04Paclt Milan40
Lokša Petr02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor I.třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lysá nad Labem AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AFK Nymburk ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husovo náměstí 1976, Lysá nad Labem, 289 22, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2018 19:00 Začátek
utkání
19:06Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:36667:649AFK Nymburk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Musil Filip
Novák Lukáš
 
 
Vejvoda Miroslav
Feller Marek
 
 
9-888 3110
2.Brynych Jaroslav
Řezníček Michal
 
 
Kopecký Daniel
Hradecký Petr
 
 
-4-1-9  0311
3.Brynych JaroslavHradecký Petr-7-1276-82312
4.Řezníček MichalVejvoda Miroslav-96-6-4 1313
5.Novák LukášFeller Marek547  3023
6.Musil FilipKopecký Daniel48-7-16-82324
7.Řezníček MichalHradecký Petr-4-7109-112325
8.Novák LukášVejvoda Miroslav-568-683235
9.Musil FilipFeller Marek389  3045
10.Brynych JaroslavKopecký Daniel7-1211-9-42346
11.Novák LukášHradecký Petr117-109 3156
12.Musil FilipVejvoda Miroslav-48-99-32357
13.Kozdera PavelFeller Marek97-8-1133267
14.Řezníček MichalKopecký Daniel-8-4-4  0368
15.Musil FilipHradecký Petr-713-8-6 1369
16.Kozdera PavelVejvoda Miroslav8-8-3-1 13610
17.Řezníček MichalFeller MarekWO    30710
18.Novák LukášKopecký DanielWO    30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brynych Jaroslav02Hradecký Petr31
Řezníček Michal03Vejvoda Miroslav31
Novák Lukáš30Feller Marek03
Musil Filip13Kopecký Daniel30
Kozdera Pavel11   
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS